• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojda, tak koukám, že řešíte vítání občánků, u nás se dělá asi každý měsíc, vždycky jedna sobota, dávaly se plyšáci, ale kamarádka co rodila týden přede mnou dvojčátka, tak byly v květnu a dostaly polštář a peřinu do postýlky...tak aspoň něco,ale ty prachy by fakt bodly :sweat_smile: a u nás se chodí tak cca ve 3měsících, ale myslím, že o prázdninách se nekonná...
Koukám, že Kettm mě i předběhla, Verunce se taky udělal hnisavý boláček na tom, ale až teď...ale mi byly vlastně očkovaný až dýl...tak počkám co to udělá...stejně jdeme 22.6 na tříměsíční...
8. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
také máme vítání občánků 20.6., ale vůbec netuším jestli se tu něco dává....nebydlíme tu dlouho a ani jsem po tom nepátrala..........necháme se překvapit

boláček se nám zvětšuje a zvětšuje, čekám prasknutí každým dnem

jdu do hajan..už mě neba čekat na manžu...dobrou
8. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
hup...já dělám marketing a částečně i obchod. tahle prezentace byla pro člověka,nějakýho externistu, kterýho poslala naše rakouská matka, aby zjistil možnosti zvýšení prodejů v jednotlivých zemích, takže jsem mu prezentovala specifika českýho trhu, info o zákaznickém porfoliu,výrobcích a používaných market. nástrojích apod. nebylo to nic těžkýho, prezentaci už jsem měla hotovou někdy z března (ta schůzka měla být v březnu, pak se ale odložila kvůli mé MD), jen jsem aktualizovala něteré info. nehledě na to, že tam se mnou byla kolegyně s mnohaletou praxí a náš ředitel, který mají všechna data a info v rukávu, takže na každou sebevíc zapeklitou otázku jsou schopní fundovaně odpovědět. z těch obchodních věcí je na mě jen dát ta data nějak dohromady, dát tomu prezentovatelnou podobu a postarat se o prezentaci jako takovou (včetně grafické podoby a samotného odprezentování). přece jen jsem z některých obchodních info už vypadla a zdaleka jich nemám v hlavě tolik, jako oni :slight_smile:
marketingové věci mám na starosti já a ty si dávám dohromady sama, to mě baví ...
ale fakt mě potěšilo, že na mě počkali, resp. na eminku než se napapá
8. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Kači, tyjo, ty seš fakt multifunkční žena :slight_smile: Smekam klobouk :wink:

Za kolik maj v Hypernově ty Huggies Premium?
Mně včera přišlo 7 balíků - vel. 3 a 86 ks. za 329 Kč, vel. 4 a 72 ks. taky a 329 Kč.
9. čer 2009 ve 02:41  • Odpověz
Holky, u nás udělali z Hypernovy Alberta a takové podobné akce jsem také využila, ale už minulý týden, měli tam Hugies megapack 86ks 1plus 1 zdarma, tudíž dva balíky za 419kc...šli jsme tam hnedka ráno se ségrou, jen na ty plíny a čuměla jsem....lidi se zbláznili, nebyly tam totiž akce jen na plíny, ještě na jogurtky,, kuřata, atd. Měla jsem dojem, že mě stím kočárkem ti důchodci smetou, jeden děda mi před chladákem málem scvakl hlavu...HRŮZA :astonished: Šla jsem jen na ty plíny, chtěla jsem si to nakombinovat, jako dvojku a trojku, nakonec jsem vzala už trojku, Adýs ji má sic až skoro po bradavky :grinning: ...
Holky, jste spokojené s těma HUgieskama? Kámošky moc nejsou, prý protékaj, já už vyzkoušela asi 5 druhů plín a z těch "lepších" se mi zdaj nejlepší!
9. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile: u nás krásné počasí :sunglasses:

teda kaca, ty seš šikula, já bych to asi s malou nedala :slight_smile:

A jéje, Karolínce burácí a čvachtají gatě :grinning:

bram: Hypernova se přejmenovala na Albert. Takže teď je Albert a Albert Hypermarket(hypernova) A důchodci jsou na palici. Se nudí tak objíždí akce :grinning: Huggies jsme měli jen veiksot1 do porodky a spokojenost. S0gra je taky občas kupuje a taky dobrý. Ono asi každému vyhovuje něco jiného. Jak už jsem tu psala - a proto se toho dělá tolik, aby si každý mohl vybrat :slight_smile:

Dneska jdu v poledne do práce a pak do těch jesliček.

Nic, jdu přebalit toho našeho pokakánka :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré ráno,
té akce v Hypernově jsem využila už minulý týden, myslím, že dnes končí...už jsem psala, že jedna plena tak vychází na 2,50 Kč a jsou super, líbí se mi víc než Pampers...nejsou tak navoněný
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
kaci: jj ... konečně se to někde láme, že ženská s dítětem neznamená, že podstoupila částečnou lobotomii a navíc má lepru :grinning:
sice nevím, co máte za produkt ...ale to si dost troufáte v téhle době jet na zvýšení prodejů, když všichni se snaží, alespoň udržet dodavadní :sweat_smile:

bram: třeba měl strach a mělna ty plíny taky zálusk :grinning:
já látkuju, takže moc zkušenost nemám ...ale z toho mála mi přišly nejlepší
9. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
hup: psala jsi,že Ondra preferuje jednu stranu,moje Nela taky... cvičíš s ním něco? a co?

jdu vás dočíst
9. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
pleny mám vyzkoušené jen Pampers a jsem naprosto spokojená, protekly mi pouze tehdy, když jsem to blbě zalepila nebo když přebalovala moje mamka :slight_smile: .. mám je nakoupené v akci, což znamená 1ks/3kč, což je super cena....hypernovu tu nemáme
9. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky!!!

Noc super. Kojo 21:20, 2:20, 6:00, 9:30...

Hypernovu máme až na druhej straně Plzně, takže nic...
Ale daj se sehnat i na Aukru... Třeba tady http://www.aukro.cz/item655594477_super_cena_huggies_premium_midi_3_x86_ks.html

Já mam teď zásobu dobrou, tak nic nekupuju.. Stějně budeme muset za pár týdnů najet na velikost 4 :slight_smile:

Odpolednu jedu do práce ukázat malýho. Manža nám tu nechal Forda, ať nemusíme mimo město 205kou... :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
niki: už 4? My máme 3, jedny do 9kilo a jedny do 11, tak doufám, že nám to nějkaou dobu vydrží :slight_smile: Snad nebude mít malá za pár týdnů 9kilo :grinning:
9. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky holky? Stále vás dočítám a kochám se fotečkama vašich dětiček, jsou fakt rozkošný :grinning:
My se máme dobře,krásně rosteme i když ne tolik jako Filda nebo Karolínka :wink: :grinning:
Holky co používáte na místa kde se vám trochu oprudí? My to máme pod krkem,máme totiž pěkný dvě bradičky :grinning:
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky, krásné ráno!
Prďousek mi teď spí v lehátku, tak jsem spokojená :slight_smile: Z plín jsme měli Pampers, baby comfort a spořilky moltexky, všechny byly v pořádku. teď mám z Tesca nějaké "igeliťáky", jak by řekla švagrová, no neviděli jsme dovnitř, jak ty levné plíny vypadají :unamused: Naštěstí jsem vzala jen jeden balík a nedala na manžu, který chtěl 2. máme to jen na návštěvy a občas na noc, když látkujem. Jinak dotaz, látkujeme převážně kalhotkovýma plínama, mám jich asi 10, takže peru fakt skoro každý den. když mi dojdou, tak dám čč a vícevrstvou plínu.

Vla, my takový problém nemáme, ale nejlepší je určitě bepanthen.
9. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Vla, malá je fakt roztomilá :slight_smile: jak má v porodnici tu mega plenku, to je šílené :unamused:
9. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Luci,ta plína nebyla zas tak obrovská,to je jen blbě vyfocený :slight_smile:
Martínek je taky super klouček :grinning:
9. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
dobré dopolko, tak emi byla dneska v noci nejzlatější, máme další rekord spánek 2O:OO-5:45... ale od tý doby už 3 x jedla, musí to noční nejední dohnat. ted leží na hrací dece, buší do cinkátek a děsně nahlas u toho vypráví

tak na ty hypernovyi jsem rozjela pátrání po půlce republiky....v praze v Šestce je nemaj, v JIndřichově Hradci taky ne, ještě mám v záloze Boleslav, budu vědět odpolko, jak tam na tom jsou
9. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
holky nepsala jste tady náhodou některá, že jste objednala někde manducu za super cenu?
dík
9. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky :wink:
mame rekord: Stepula vcera jedl v 17,30, a pak usnul, tak jsme ho nechteli budit a v noci vstaval az ve4, takze
10 a pul hodky :dizzy_face: :dizzy_face:
My pouzivame taky Huggies, ted dojizdime 2 a mame koupeny dvoje 3. Ty 2 uz jsou mu taktak :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Maus, 3 máme už docela dlouho ... On měl u 2 otlačený stehýnka :slight_smile:

My jsme byli na prochajdě v přírodě, MP3 v uších a měla jsem co dělat u jedný písničky.. Ten text mě vždycky tam dojme, když koukam na Fífu, jak krásně spinká...
Nevim, jestli jí znáte... http://www.o2.music.stream.cz/klip/238807-paddy-kelly-when-you-sleep
9. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj kočky, no my měli ráno na prd, a teď si to vynahrazuje.

Usnul ráno o půl osmé. V deset se probral, do půl jedenácté jsme papali a spí stále. Fakt nestačím zírat.

Jinak se musím pochválit, jsem umyla v celém baráku okna a v obýváku jsem si pověsila svou "úžasnou" 10 m záclonu. Povlekla postele a peru třetí pračku. Sakra, mě je tady škoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
ten videoklip je dojemnej, jinak ta písnička na můj vkus nic moc. ale já prostě nemám ráda mladý uječený zpěváky... james blunt, marek ztracený aspol. když je slyším, přivádí mě to k šílenství, tak možná tím to je. jak chlap zpívá moc vysoko, tahá mě to za uši...
9. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Mě ta písnička také nic neříká, pěkná, ale????
9. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kači, mně se líbí ty slova... Když koukam na Fífu, tak mě to dojímá... Hormony :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nik: ahááááááááá, tak to bude tím, že jí nerozumím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
No jako nic duchaplnýho to neni, ale mě to prostě dojímá :slight_smile: http://www.www.supermusic.sk/skupina.php?idpiesne=203711&sid=
9. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ten překlad ne takovej kostrbatej... :angry:
9. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Niky: jak dlouho jsi užívala ta homeopatika???
9. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
5 dní... Píšou, že se nemá překračovat tejden
9. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ty jo fakt?? Tak to ještě že jsem se zeptala. Prsa se mi krapet nalila, ale žádný zázrak to není :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.