• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
čauky

tak u nás noci průměr - 2x buzní na papání ..ale zase to bylo jen v řádu minut - nabaštit a chrupat dál

včera jsem byli na nákupech
ondra dosta dvě knížky - leporelo od lady a jednu o zvířátkách, kde jevždy protiklad - praátko je čisté-špinabé, beránek je hubený-tlustý, koník je malý-velký a já nevím co vše - k mému úžasu pro děti od 3 let ...jako to musí průměrné dítě úplně znudit - příjde mi to tak pro ročního prcka ...no ale to je její jdiná chyba - je moc hezká :slight_smile:
jko knížek je mraky ale vtšinami přišla fakt hnusná ..ošklivé obrázky a nebo úplně pitomébásničky

a tatínek se nám plácnul přes kapsu a koupil mamince bundu v mangu - je božííí ...a draháá (teda na můj zvyk -poslední bundu jsem si kupovala před 3 lety v orsay za 400 ve výprodeji :grinning:)

jinak onra je konečn úplně fit ..jako zdravý z medicnského hlediska už je 10 dní, ale teprve 2-3 dny je to ten čertík se vším všudy :slight_smile:
25. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
hup: jj, s knížkama máš pravdu, nesnáším ty básničky, co se sice rýmují, ale jen dle poslední slabiky :grinning: Máme spoustu knížek po mně - leporela i normální s tvrdými stránkami a jsou boží :dizzy_face:

Je fajn, že už je Ondří jak má být :wink:

A gratulace k bundě :dizzy_face:
25. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Já jsem dnes objednala autosedačku Romer, neb už Štěpínovi začíná čouhat hlava, takže je načase :wink:
25. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Jéé, gratulace Ondráškovi k uzdravení! taky doufám, že nás ta rýma přejde. mně už je o dost líp, i když to je přes den skoro pořád.
25. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Hoj hvězdy,
luci: Jaký kupuješ křupky?
Hup: Ukaž bundu, ukaž bundu, ukaž bundu!!!! :grinning:

Tak jakpak je v neděli? U nás průměrně, tatínek odjel na kolo a já dělala věnce na dušičky a výzdobu za okno. Anežka chupká - aby taky ne, když je celou noc vzhůru. Už jsem rezignovala a budu se radovat z toho, že je zdravá a spí alespoň přes den. Jo, a krásně baští!
25. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
saru:koukala jsem na fota, Štěpánek je opravdu machr!!! Taky objevil paleček do pusinky, Honzík už ho tam má taky pernamentně. :o( Kde jsi objednala autosedačku a jakou přesně? Už taky musíme něco pořídit. Teda spíš kvůli pojišťovně.
25. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
25. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Lucy, jsou to kukuřičné tyčinky z Kauflandu, stály 18 Kč.

tady je takové divné počasí, ale neprší, tak jdu věšet prádlo. mám pocit, že toho stíhám mnohem víc, jak máme k dispozici o hodinu navíc :slight_smile:
25. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Saru: Moc hezký:slight_smile: Stejně si myslím, že se nám ten Tvůj malej jenom zdá :wink:
25. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Luci: Díky. A má už Martínek zuby? My totiž ještě ne..
25. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
broskvi: jj, palec v puse má při usínání už od narození, jak usne, vyndá ho. Proto nemáme už 4 měsíce dudlík, nechce ho :sweat_smile:

Objednala jsem Romer Evolva :wink:
25. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
lucy: díky :dizzy_face: A nezdá se vám,teď sice spí, ale tak před hodinou, kdybys ho slyšela, byla by sis jistá, že to není sen, ale reálný řvoucí tygr :grinning:
25. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
ad znakování: Zmiňovaly jste už tyhle dva odkazy?
http://www.signingtime.com/
http://www.znakovanismiminky.cz/

Ty český stránky vytvořila paní, která vydala i knížku - mám ji, ale kupovat ji nemusíte, myslím, že vše potřebné je na těch stránkách. Koupila jsem ji ještě před tím, než jsem otěhotněla, protože tohle bych opravdu ráda Anežku naučila - ale asi na tom budem pracovat v noci, když před den spí :unamused:
25. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
lucy :grinning:

saru: no po nás toho moc nezbylo ..byla jsem nejstraší v rodě, takže se to vše posílalo dál ...ale v principu mám dojem, že budu kupovat to, co jsme měli my -honzíkova cesta, broučci, 2x7 pohádekj apod.
25. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
lucy: jj, myslím, že tyto odkazy sem holky házely :wink: Já zatím nevím, zda se do toho dáme, mám pocit, že s ním stejně nějak tak automaticky znakuju, ke spoustě věcí mám nějaké gesto :wink:
Teď poslední dny, než začne kakat, tak začne vydávat eeee :grinning: Tak snad se nám to pak bude hodit, až budem začínat s nočníkem.
25. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
hup: jj :wink: Já taky, klasika je stejně nejlepší :dizzy_face:
25. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Saru: Při vašem tempu si o všechno řekne sám za měsíc, takže myslím, že tohle potřebovat nebudete :grinning:
25. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
lucy: :grinning: Já myslím, že s mluvením to tak žhavý nebude, řekla bych, že jakmile začne chodit, dojde si pro vše sám, a s mluvením spěchat nebude, aby mi nemusel odpovídat :sweat_smile:
25. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Typickej chlap :wink:

Co se týká knížek, tak už jsem si z domova přivezla svoje dětský knížky a můžu říct, že už začíná reagovat skvěle. Lehnem si spolu na podložku a já ji říkám co je na obrázku. Prohlížíme 2 knížky pořád dokola a známky soustředění a zaujetí tam fakt vidím. Asi bude knihomol po tátovi. Ten přečte na měsíc 3 knížky. Některé v knihovně už čte znovu :wink:
25. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
ondra a knížky- vždy ho zaujmou tak tři řádky a pak už je zvědavý na další stránku :grinning:
25. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Ještě jsem vám neříkala, že se chystáme natáčet novej biják s Tarantinem :grinning: http://koska.rajce.idnes.cz/Anezka_od_4._mesice/#DSC_0057.jpg
25. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
lucy:nevím, jestli to na tarantina není příliš krvavé :grinning::grinning:
25. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
ahojky, my jsme tu odpo měli tchánovce, tak manža s dědou montovali houpačku a my jsme plkaly a hrály si s Karolí. Pak jsme šli všichni krom taťky na prochajdu, karolí se prospala.
saru+lucy: krásný fotečky :dizzy_face: řepa je drsná :grinning:
znakování: u nás je kurz až v lednu, tak uvidím, třeba to bduem dělat jen po domácku :wink:
knížky: taky už se po nějakých dívám a nic moc mě nezaujalo, taky mám pocit že ty "naše" jsou lepší :slight_smile: Ale Karolí spíš než pozorovat, baví cupovat a všechnos trkat do pusy. takže nevím nevím :sweat_smile:
hup: vidíš jakej máš doma poklad, bundu ti koupil :dizzy_face: ukaž, jsem zvědavá :slight_smile:
saru: Vám už fakt čouhá hlava? A jakou že máte teď sedačku? Páč jsou s Karolí stejně dlouzí :sweat_smile:
25. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
lucy, my také ještě nemáme zuby, ty tyčinky se samy rozpouští v pusince :wink:
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Holky, mně někdo vyměnil dítě.. Dneska je teda skvěle uřvanej, že už toho mam normálně nad hlavu... Chvílema je k zulíbání, směje se, řehtá.. Pak začne brečet, že ho nic neuklidní.. Na bednu, fakt...

Když ve 13h. konečně usnul, tak začal po 45 minutách řvát jak blázen... Nevim, svádim to na zuby, páč mě nic jinýho nenapadá... Poslední dny furt tak divně žvejká, teď měl průjmík... No, super den... :sweat_smile: Nejsem zvyklá, že brečí, takže jsem z toho fakt utahaná...
25. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
niki: třeba to budou fakt už zuby, ráno je najdeš a už bude zase zlatíčko, tak jak ho znáš :slight_smile:
Já jsem z Karolínčenýho rozladění taky vždycky na nervy, páč na to nejsem zvyklá :unamused:
25. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
mau: zatím nečouhá, ale chybí kousek. Ovšem začal teď sedět, jak kdyby měl za zádama pravítko, a naprosto odmítá zůstat v takové té miminkovské schoulené poloze. No a to je asi ten problém :sweat_smile:
25. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Dásně ale má úplně klidný, tak nevim... Ale už mi fakt hrabe... Teď je zas v klídku. K obědu spapal celou velkou skleni domácí mrk+bram+krůta, odpoledne pár lžiček přesnídávky s banánem... Ale ty chvilky řevu stojí za to...

Lucy: To je řepa? Taky jí tu mam, od babičky. V týdnu mu jí udělam, Včera jsem vařila mrk+bram+cuketa+kuřecí a bylo toho tolik, že jsem to i šoupla do mrazáku...
Štěpula dnes taky kňourá, tak bolestínsky, a třikrát už kakal, takže očekávám šestej zub :slight_smile:
Saru, on taky kňourá bolestivě... A pak kňučí na břiše, když chce lézt a nejde mu to...
25. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.