• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: šestej, to mi zní úplně magicky, když my nemáme ještě ani jeden :grinning:
25. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahooooooooooooj kočendy

Vla: no tak hurááááá, alespoň bude klid.

Saru: no nááádhera, fakt je Štěpula machr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme si dnes zase dali 1 1/2 prochajdy. Vojtulí prvně koukal, ale když jsme jeli přes pole, tak ho to doslova udrncalo. Dnes tu celý den náááádherně svítí sluníčko.

Baru: já mám doma také kyselinu, nic si z otho nedělej. Papal 23:00 pak asi 2 a v asi 5, nevím přesně. Teď na svačinu zdábnul celý banán, tak dostane véču až déle. Je to taky hladovec. Dnes jsem mu dělala brambor s mrkvičkou doma a moooc mu chutnala, snědl celou malou skleničku a ještě trošku, ale pak jsem to musela zarazit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
NIk: to normálně strčíš d o mrazáku ve skle??? Mě také zbylo, jedna velká a jedna malá sklenička.
25. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
to je hezký, když těm mrňatům chutná :dizzy_face:
Karolí dnes měla krůtu s gratinovanou zeleninou a rýží a taky jí šmakovalo, bylo to dobrý, slaďoučký :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Skleni, jojo. Vyvařila jsem skleni od přesnídávky a frkla to tam.
25. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Mau: jsem neznalá, co znamená gratinovanééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
sklen: znamená to zapečené, i když u skleničky je to celkem zavádějící :grinning:
25. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Mau: jooo táááák, děkuji

Nik: tak, už to tam je. Také děkuji

Já měla rozbité dítě včera, jak popisuje NIk, na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
sklen: krásný fotečky z prochajdy :dizzy_face: moc vám to tam sluší :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
ještě otázka: budete kupovat větší dudlíky? Já asi ne, myslím si že neva, když bude mít malej dudlík dýl, ne? :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Maus, když jí to neva a jde jí to dudlat, tak to neva.. Já mam doma pár 2, ale přijde mi to skoro stejný, jak ty malý...
25. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
niki: no nevím jak velkej je rozdíl u jiných značek, ale u MAM je to fakt o dost. Tak jí ho asi nechám, dokud ho chce :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak u nás už se skoro půl hoďky chrupe. Oproti včerejšku jsme to o půl hodiny prodloužili a zítra se snad dostanem na 18 hod. současnýho času :dizzy_face: Já se budu hezky válet, pořád mám trošku teplotu, ale nijak extra špatně se necítím, tělo si to ještě asi musí vybojovat, ale čepy na mandlích žádné :dizzy_face: Jupí :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Mau: děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My už dvojky máme. Jednou jsem koupila od MaM a ty jsou od 5 m a jsou stejně velké jako ty od NUK od 6m. A je mu to na štěstí jedno. :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
My se jdem teď koupat.. Časově to vyjde skoro jako za starýho času... Zítra ráno jdem na rehabilitaci, tak jsem zvědavá, co dostanem za cviky.. Třeba na podporu lezení :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
skleni: téda, vám to sluší :dizzy_face: Můžeš mi říct, kde jsi oplácaná, jak pořád tvrdíš??? :wink: Vojta se v kočárku tváří stejně jak Štěpíno - vypadá naštvaně, přitom ho to asi celkem baví, nebo ne? :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
maus: to asiu byli na obídku s ondrou :grinning: ...měl to samé :slight_smile:

jinak máme úúúspěch -dneska spapal třetinu ovocné přesnídávky...konečně vzal tu drť na milost :grinning:

ad dudlíky - kupuju průběžně ... ty první už jsou jeté, tak při obnově dudlacího parku jsem koupila větší
25. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
jo jinak připravujeme nový webk ..tak kdybyste měly čas a chuť kuknout a napsat nějaké dojmy, budu ráda
(je to jen první draft, funkční jen druhé menu) http://vyroba.mediafabrica.cz/proficio/
25. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Saru: no,zatím jsem sundala téměř 3 kg, tak snad půjdou ještě další. POřád to není ono. :unamused: :unamused: Jinak jak říkáš, vypadá důležitě, ale naposto si to užívá. Od té doby, co jsme ho zvedli, aby pěkně viděl, tak je klid :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Jinak nám ta změna času vůbec nevadí, krapet jsem mu natáhla dobu před spaním a upravilo se to samo.

Dnes jdeme koupat do velké, do vaničky se už nevejde, má opřené nožky, tak tam bude mít lehááárko :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
sklen: taky už jsme přešli do velké :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Hup: a je to lepší viď???? :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
My jsme už taky uložily ale ještě nespí. A zjistila jsem že tam dneska nezavřu dveře. tatínek opravoval zámek aby nevrzal a jaksi to nedodělal :rolling_eyes: Takže doufám že ji ráno jak půjde do práce (kdyby teda náhodou ještě byla v pokojíčku) vzbudí :unamused:
hup: fakt to stejné? A chutnalo? :wink:
Díky za názory s dudlíkama :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
sklen: jj

maus: se ví ...zblajzl skoro celou skleničku :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
hup: no jo, Karolí taky šmakovalo :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Taááák, my už hajáme, dal si obě a k tomu asi 20 ml UM, tak uvidíme, ale asi je to stejně jedno. Zítra jí dělat nebudu
25. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
já jí dneska, jestli zase bude čumákovat, zkusím udělat UM. Za zkoušku nic nedám, že
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
No jasnéééé :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
ahoj holky, dneska vubec nestiham, hraji roli hostitelky, takze skacu v kuchyni a snazim se byt usmevava a vesela i kdyz jsem popravde unavena a ospala...
Ale rodinka se dobre najedla, napila a hraji si s Wilinkem, takze alspon tak, ze jeste nemusim skakat kolem neho :dizzy_face:

maus - ja se budu snazit si vyridit rodicovak v CR, mam na neho narok, ale nevim kolik to bude delat. A kazdopadne nejakych /7000Kc/ mam ani ne 1/3 najmu co platime, takze urcite kazda korunka k dobru, ale zit se z toho tady v UK neda :frowning2:

Dneska jsme poprve meli mrkvicku /tentokrat jsem hrnec nespalila/ ale maly moc nadseny z ni nebyl, tak uvidime zitra, treba ji prijde na chut

hup - alspon nam trosku popis tvou novou bundicku, ja uz jsem se taky divala po nejake nove, ale zatim mi nic nepadlo do oka
25. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Mag: ty blááááho, kolik tam platíte?? Jestli se můžu zeptat?
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

S tou mateřskou je to na prd, nechápu, proč to tam mají tak krátké :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.