• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: ještě k dudlíku ...vyřazuju s platností ode denška 19:15 dudlík s kroužkem (na chycení)
onráš si s ním hrálstrkal ho do pusy tu správným koncem, tu opačným a naráz lup ...řev ....no on se mu v té pusonce vzpříčil mezi čelistmi - tak že nemohl zavřít - tak jsem mu to musela vypáčit - no pěkně se lekl ..a já tak, že
25. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
skle - to neni tajemstvi , platime 18 tisic cisty najem + 3.500 poplatky statu za vyvoz odpadu,poulicni osvetleni atd..., mesicne a k tomu samozrejme vsechny ucty bleeee
25. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Ježiššššššššššš, no to je mazec. No hlavně, že jste ho dostali ven. Asi bych byla také v šoku. To je ale ďábel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
mag: tak teď jsem si málem vymlátila úsměv. Pane jo, tak to se musí táta pěkně otáčet. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
magi: hrozný :confused: taková pálka, my teda máme taky hodně poplatků, ale...
hup: jejda :fearful: no naštěstí dudlíky s oškama nemáme. Tak hlavně že se nic nestalo
25. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
jako me to rozum taky nebere, jak tady ty anglicanky vubec funguji s detmi, ono totiz pokud jsou bohate a maji svuj busines, tak se rychle hrabou zpatky do prace a berou si au-pair, pokud jsou soc. pripad tak jim vsechno hradi stat, ale pokud patris mezi takovy ten stred, tak jako my, tak ti nikdo nic neda, stat na tebe dlabe z vysoka, na au-pair nemas, nebo nechces kvuli soukromi.
Takze jedine co ti zbyva je zit z jedne vyplaty, ale to pujde 3/4 vyplaty jen na poplatky, takze zadna vyhra, nebo jit do prace alspon na part time, ale to co si vydelas rovnou predas skolce, protoze je to tady neskutecne drahe, jeden den ve skolce = cca 1200 Kc :angry:
25. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
hup - jeste ze jsi to zvladla vytahnout sama, a nemuseli jste vyhledat jinaci pomoc

jako kdyz reknu, ze muj bracha bydli v mem byte v Karvine 2+1 a plati 2.700Kc najem tak se tady nestaci divit...to se tady plati za jeden pokoj ve svobodarkach na tyden
25. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
mag: tam je to asi hodně jinde, já bych tak žít nechtěla, většinu věcí bych fakt nepřekousla :unamused:
jste dobří že to zvládáte :wink:
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
No to jo. Tak to byc také nedala. A nepřemýšleli jste, že byste se přestěhovali sem????
25. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
mag: mm..to je blbý ....
já to furt říkám, že čeká sociální síť je naprosto ojedinělá a že tady máme něco o čem se všem jiným babám může jen zdát

maus: nee..zapár minutek zase vymýšlel blbiny :slight_smile:

mag: je to blbý takhle srovnávat ...ale já léta dělala kynologii a psům jsem čas od času něco z tlamy páčila :sweat_smile: ...člověk nevěří, co se mu u výchovy dětí hodí :grinning:

poslala mi ségra http://aktualne.centrum.cz/finance/nakupy/fotogalerie/2009/10/23/nebezpecne-hracky-na-ceskem-trhu-podivejte-se-co-o/
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Noo, pěkný výběr :unamused: :unamused: :unamused:
25. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojík,
Hup- to s tím dudlíkem s kroužkem už mě taky pěkně štve :confounded: taky ho asi vyhodím...

Tak snad už spíme, dnes se to usínání prodloužilo, maminka byla na víno s kámoškou :sweat_smile: bezva jsem si to užila, akorát jsem měla dojem, že furt jen kecám, je vidět, že jsem pořád sama :sweat_smile: ale vážně jsem se odreagovala a asi to budu praktikovat častěji... je to asi blbé, ale když příjdu mám to své dítě nějak radši a taky se na mě děsně řehtal....prostě nadšený...to bylo krásnééé, že to nezažívá jen tatínek, co ho denně vidí jen tak půl hodiny :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak náš šel spát už v sedm, byl protivný, sice se párkrát probudil, ale sám zas usnul, je to bezva.
mag, máte co dělat s tím nájmem, to je na Anglii docela známé. sice se vydělává více, ale i tak. na druhou stranu moji příbuzní bydleli na smíchově a platili 12 tis nájem s českýma výplatama, tak proti tomu to není tak strašné..

Je tu někdo, komu dítě moc nejí zeleninku????
25. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
hup - vidis to by jsi nikdy pred tim nepomyslela, ze se ti to muze k necemu hodit :grinning:

skle- mne se tady zije dobre, zatim jsme neuvazovali se prestehovat do CR, ale uz padla rec o tom, ze bychom se prestehovali za teplem do Australie k protinozcum

ulozila jsem prcka do postylky, nacucal se ode mne + 100 ml UM a spokojene usnul s usmevem na tvari

Porad tu mam jeste navstevu, uz mi vyjedli skoro celou lednici hi,hi jeste ze neumi cesky a nemuzou smirovat co vam tady pisu :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
lucie - my dneska zacali s mrkvickou-poprve a teda vubec mu nelezla, ale treba mu jeste zachutna az najde spravny grift jak ji spracovat v pusince
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
vyfotila jsem vám tu bundu ..už sestahují :grinning:
25. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Magis,my dali mrkev rovnou s bramborem. ale víc mu šmakovala až po jiných zeleninách, když jsem mu dala jednu zmraženou porci včera.
25. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Téda, holky, koukáte na Superstar? Ben byl skvělej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ostatní teda zatím slabota :confused:
25. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
luci: u nás zelenina i ovoce celkem bez problému, takže neporadím...
25. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
jo, slabota, Saru, na to jak je chválí pořád jsem čekala něco lepšího :unamused:
25. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
ale tomu Benovi bych gaťky možná hodila taky :grinning:
25. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
ad nájmy - ona to je otázka priorit
taky jsem bydlela v bydě za 7, když jsem brala 10 ...ale bylo to moje první bydlení - trošku holobyt, na krku chlapa vyžírku ...ale byla jsem spokojená :slight_smile:

v tomhle jsem hodně drsná
štvou mě třeba důchodci, kteří skuhrají, jak mají vysoký nájem a přitom bydlí sami v 3+1
chápu, že k tomu bytu můžou mít citovou vazbu, že tm prožili kus života ...pak ale si musí být vědomi toho,že si pltí nadstandard a luxus mít vzpomínky u sebe, protože potřebu bydlet plně uspokojí 1+1
jenže tohle v čechách neplatí

taky proto, že to vidím z druhé strany - je naprosto šíííílené, kolik lidí si myslí, že na bydlení mají právo a povinnost vlastníka bytu je dát jim byt k dispozici a že oni za něj nemusí platit a jediné řešení je nevybírat si poštu a nebrat telefony
kupodivu se nejedná o žádnou spodinu, ale lidi vysokoškolsky vzdělané - dokonce jsme toto zaznamenali i u policisty ...
25. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
teda s chlapů mi je nejsympatičtější habera :grinning:
25. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
baru: :grinning: :grinning: :grinning:

hup: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
na star koukáme, Ben byl skvělej a konečně i Paulina ukázala, že si to finále zasloužila :wink:
25. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
hup: s tím dudlíkem jsi mě vážně dostala, tohle by mě nenapadlo.... a co ty fotky bundy, Mango je moje oblíbené :grinning:
25. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
mis: jj, Paulína byla dnes super :wink:
25. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
moje bunda http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondri_-_rijen_09/#PA250112.JPG a násl.
nevšímejte si věšáku - jsem nenamalovaná a neučesaná :grinning:
jo a nejlepší je, že jsem si u toho focení všimla, že je dvoudílná - takže přechodní na teď a odepínací vložka s kožíkem na zimu ...
25. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
mis: no mě to taky ani ve snunenapadlo

jo jinak ve fotkách jsou přidané i fotečky ondry v dospělácké vaně (před bundou :slight_smile:)
25. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
hup: krásná, přesně můj styl :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.