• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: dík
hele - manža je sice pařez na ciy ...ale zase alespoň registruje "materiální preference" :grinning:

leona se mi tuze líbila
25. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ondrášek si vanu očividně užívá, velká vana je velká vana :wink:
25. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
ad Leona - mně docela taky, ale podle mě to přeřvala. Už víckrát se mi líbila víc, ale i tak - ona to dá vždycky :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
saru: jj..je spokojený ..jen my mámerohovku ...a to je spotřebáááá :sweat_smile:
alekdybys ho idla dneska ...hodně se napapkla ..sednul si do toho sedátka jak čínský bůh pohodlí a jen si tak šmrlal nožkama a rozkládal knížečku :grinning:
hup: ad manža - :grinning: :grinning: :grinning:
hup: dobrá bunda, hlavně má super ty úplety v rukávech, praktická věc... a barva je hnědá nebo tmavě zelená? a Ondří ve vaně je skvělej :wink: , líbí se mi ty kalíšky s dírkama, říkala mi o nich kámoška, musím je taky koupit :wink:
25. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
mis: khaki ...já miluju tyhle posránkové barvy :grinning:

kalíšky jsme dostali od babičky na půročniny
btw. to je šííííííííííííílené jak to letí - už máme 7 měsíců :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
hup: my sice nemáme rohovku, ale máme vanu 180x80 a to je taky spotřeba jak prase :wink: , to byl blbej nápad kupovat takovou vanu, když se v ní stejně ani jeden nekoupeme, mohla být i menší :wink: , my se totiž teď ve vaně mácháme spolu 2x týdně, už to dávám i sama bez Martina
25. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
hup: taky mám ráda tyhle posrané barvy a hnědou a tmavě zelenou..... :grinning:
25. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
ad barvy - taky tak :wink:
25. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
hup: ta nová webovka vypadá hezky,líbí se mi to, dej vědět, až bude fungovat :wink:
25. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
ad barvy: a proto mám nepromokavou kanárkově žlutou bundu a červenou lyžařskou :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Hup, bundička je suprová a tobě to v ní moc sluší!!!!!! Ondráškovi se ve velké vaně očividně líbí :grinning: našemu ale také vanu moc často nedopřáváme. On se totiž už otáčí na břicho i ve vaně!!!!!!!! jinak v sedátku se Ondrovi llíbí?
25. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
jo holky, jak dáváte na noc pyžamka - na kolik nocí? sama si měním pyžamo po týdnu, ale nevím, jak malému..
25. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Sedátko ve vaně je náš favorit - nejlepší je hodně pěny a on ji pak chytná - hrozná sranda. Vždycky chytne tu bublinku, a pak zmateně kouká na ruku a hledá ji. A strašně se diví, že zmizela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Luci, já měním asi co dva dny, pže od počůrané plíny načuchne a taky má kolem výstřihu poslintané nebo poblinkané, tak to tak vychází...
25. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hup- bundička je fakt krásná
25. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
mis: jj ..v listopadu to poběží :slight_smile:

ad barvy ..já pře 7 lety nosila černou, černou, černou ..když jsem se hooodně odvázala tak tmavě šedou
a dneska mám v šatníku oražnovou fialovou ..hele minulý týden jsem si koupila dokonce růžové triko- já!!!
ale převládají takové ty khaki a zelené a hnědé

luci: dík :slight_smile:
jj..ondr je spokojený ..jde vidět, že je už zdravý
na břico se točí taky :sweat_smile:

saru:pěnu nemáme..jakou dáváte ..my jen levaduli
ale s pěnou jsme ondhdá bbli s kubou ..dělali jsme z ní munici ..a on se tak řehtal, že jsem měla strach, že se mi utopí :slight_smile:
25. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
pyžamko máme taky tak na dva dny

bram: dík :slight_smile:
25. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo a gratuluju ondráškovi k 7 měsícům, bože toto letí!!! jo a my máme pěnu od nivei, jen vzoreček.
25. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
hup: gratulace k 7 měsícům :dizzy_face:
ad pěna - my máme Sebamed :wink:
Pyžamo máme taky na 2 dny :wink:

Ty jo, mě dneska ta Dominika moc nebavila - nepochopím, jak si může vybrat písničku, která je od začátku do konce uřvaná :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
my dáváme místo pěny gel do koupele, jen trochu a pak pustím naplno vodu a ono to udělá mooooc pěny, Nela je z ní úplně hotová :grinning:
25. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
ten Chodúr vypadá jak blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
saru: vidíš a jak se to líbilo porotě? moc.... :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
hýbe se trošku jak postižený :grinning:
25. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Já se tu řežu jak blbá, co to je za kreace, bože můj :grinning: :grinning: :grinning: Koukala jste některá, jak trsal?
25. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
mis: jj, právě proto říkám, že si nemůžu pomoct :sweat_smile: I když z toho výběru taky nadšení nebyli :wink:
25. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
no.byl trošku jk zasažný proudem ..ale bylo to prostě fajné ..mi normálněvyjely koutky hore ...ale ne do úšklebku ...fakt mě to bavilo
A Habera tomu dal korunu s tím soplem :grinning: :grinning: :grinning:
chodúr je showman, taky jsme se nasmáli :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.