• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: jj :wink: Přesně, byl fakt dobrej, ale já nemůžu koukat na to jeho poskakování, já si nemůžu pomoct, ale na konzervu se mnou chodilo pár slepých spolužáků a ti se přesně takhle pohybovali :grinning:
25. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
to bylo něco mezi kozáčkem, charlestonem a brake-dance :slight_smile:
25. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
saru: :grinning:

tak s tím forrestem gumpem bylo přesné
25. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
hup: to jsem zrovna chtěla napsat :wink:
25. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
teda Chodur to fakt všem nandal :grinning: super jsme se bavili.
s tím pyžamkem, malej v noci neslintá, většinou se nepročůrá ani neprokadí, tak ho dávám na 3-4 noci... snad je to OK.
25. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Laco i Bendig super :wink: Marešův "čaučau" a Haberovy hlášky dnes fakt neměly chybu :slight_smile:
25. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
samozřejmě jsem myslela Lacho :wink:
25. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
ale musím říct, že Adéla Mareše úplně zastiňuje :slight_smile: On na ni vůbec nemá :grinning:
25. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
saru: jjj, souhlas, byli oba super... Habera byl vždycky vtipnej, jsem viděla slovenské star, takže už jsem ho znala :wink:

luci: já bych zase řekla, že Adéla se s Marešem skvěle doplňují, dost jim to ladí :wink:
25. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
luci: tak to nesouhlasím, mně přijde, že jim to spolu skvěle klape, přesně, jak píše mis :wink: A taky jsem sledovala slovenské řady, takže jsem Haberu znala. Dnes mi ale přišel obzvlášť vtipnej :slight_smile:
25. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
taaak konecne chvilka klidu, navsteva se rozhoupala odejit, od 12 poledne uz toho bylo na me trosku moc

luci - my mame vetsinou pyzamko na 2 az 3 dny, maly v noci nekadi ani neblinka

hup - hezka bunda, mam rada takove delsi pres zadek, kdy mi nelezou zada ven, uz preci nejsme nejmladsi :grinning:
nejlepsi fotka - Ondrasek se trosku pokakal hi,hi to se nam jeste nestalo, aby Wilik mel hovinka na cele

jdu si udelat kojici cajik a mrknout na superstar, doufam ze se mi to nebude sekat jako minule, at mam taky prehled co a jak

Jinac preji vsem good night x
25. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz
dobré ranko

no vždyť jsem psala, že z chlapů bych brala haberu a ne nějakého bena či koho to :grinning:
taky mám dojem, že jsou dobrá dvojka

mag: no on setak pokakal poté,co bylrozbalen po kakání a já šla do sklepa pro vyprané prádlo - z třiminutky se stačil znovu zkadit a rozmazat úplně všude :sweat_smile:

jinak jsme zapsaní ve školce - na školní rok 2012/2013 jsme už 4!!!
je to moc fajn - celá školka je pro děti ...můžou si hrát úplně všude ...http://beruskanj.cz/ (no to vá asi zajímat nebude - do nj asi jezdit nebudete :grinning:)
26. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno,
Hup už sme taky zapsaní do školky,a ta naše se jmenuje Sluníčko :grinning: ,je to docela nářez v půl roce zapisovat děti do školky co?JInak bundička je moc fajn a sluší ti hvězdo jasná :wink:
26. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
nestraště ze školkou :confused: budu to muset taky zjistit, jesličky máme nahlášené, ale školku ne :sweat_smile:
hup: moc hezká bunda, seš kočka :dizzy_face:
Naše noc lepší. asi 00:30 dostala 100ml UM, bylo to sice málo, ale ještě asi do 4:15 usnula. byla jsem tam mockrát, ale celkově to bylo lepší...
superstar: Leoš s Adélou jsou super dvojka :wink:
26. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ranko,

to jsou fofry se školkou. My máme školku za domem, ale jde tam zapisovat děti jen rok dopředu, tak snad bude místo. Radši na to ani nechci pomyslet, že by to tak rychle uteklo...

Niki: Jojo, byla to červená řepa. Docela jí chutnala, je slaďoučká.
Luci: Křupky vyzkoušíme :wink:

Dotaz: Dělaly už jste prkům lilek? Můžu se zeptat, jak jste ho připravovaly? Díky:slight_smile:
26. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
prckům, ne prkům :wink:
26. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
aha, tak jsem si volala, u nás se zapisuje taky jen rok dopředu, takže budeme doufat :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
lucy: lilek jsem nedělala, ani nebudu, bohužel neporadím
26. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno, hvězdy jasné :wink:
Noc fajn, usnul už v těch 17.30 a spal do 5.30 - papal v1 a ve4 si cucnul vody :wink:

ad školka - jelikož se snad budem v příštím roce až dvou stěhovat, tak snad tam pak někde místo najdem. Ale má mamka to tam má dost očíhlé a většinou stačí se zapsat rok předem, někde dokonce i méně, tak doufám :wink:

ad lilek - na ten se nechystám, takže fakt neporadím :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Dnešní ranní video se vším všudy - cucání šňůrky, rozcvička u fišerky a dokonce pomazlení s oběma čičinkami, to se nám ještě na jednom video nikdy nepoštěstilo :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=LUDIjyATvX0
26. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
saru: jůůů :dizzy_face: jako krásný :dizzy_face: Moc Vám to tam sluší Štěpánek je fakt šikovnej, ale nejvíc se mi dneska líbila Bibi, je fakt Kočka s velkým K :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
jsi mi připoměla. Karolí včera tchýni rozepínala zip na mikině :grinning: Líbil se jí moc, ten zip, ž,e a samozřejmě taky prsa, co byly pod mikinou :grinning:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
mau: děkujem :dizzy_face: A Bibi byla taky hlavní důvod, proč jsem sem tohle video dala, protože ona se většinou odmítá nechat natočit :grinning:
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojík,
tak my noc taky jakž takž, mlíko o půlnoci, pak v 5, spali jsme asi do půl 8. Ted už tu zas brouká, je dnes jako sluníčko, já se chystám uklízet, pže tu máme dost bordel zase.

Lilek jsem taky ještě nedělala.
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoooooj kočky
prosím vás, jak se zipují soubory??? děkujííííí
26. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
sklen: mělo by stačit pravým tlačítkem a vybrat "komprimovat" :wink:
26. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Mau: tak to já tu vůbec nemám, jen Win zip a milion položek k tomu a nevím kterou mám dát :confounded: :confounded: :confounded:
26. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
je to "odeslat"-"komprinovaná metoda ZIP" ale klidně můžeš i ten zip nebo jeslti tam máš rar je to fuk :wink:
26. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj ahoj!!!!
holky, můžou prckové pórek?
26. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.