• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No, tak to bych měla a teď už to jako je??? Já potřebuji poslat klíč do banky od servisu. nějak mě to zlobí
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak, odesláno, jestli mi zase napíše, že to nneí ono, tak už mu dojedu vlastnoručně ublížit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
sklen: tak mu to tam odvez :wink: :grinning:
26. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
luci: já nevím, ale asi bych ho nedávala, ještě ne, zdá se mi to takové agresivní :sweat_smile:
26. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky, kdy začnete s dopolední přesnídávkou? Já už nad tím uvažuju...
26. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky, jen hlásím, že Marčo má v šesti měsících 8240g :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
pebi: jů, no hezké :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
pebi: tak to je Mareček taky kus chlapa :dizzy_face:

luci: taky bych nedávala, je hodně aromatický :wink:

mau: říkám si, že možná taky pomalu začnem - třeba kus rohlíku nebo sušenky a ovoce :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Dneska asi po té svíčkové udělám jen těstoviny s tuňákem, rajčetem a bazalkou, to bude hned :wink:
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
saru: no, právě mě nenapadá co jí dát, když jogurt ještě ne, aby jako neměla dopo i odpo přesnídávku, že... :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Mau: No to se mi právě nechce, mám banku jinde a né tady nás.

My už dopoledne přesnídávku dáváme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
sklen: a odpo taky?
26. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
mau: taky jsem si právě říkala :wink: Ale zatím asi zkusíme rohlík nebo sůšu a dojet Sunarem. A časem třeba ovoce s jogurtem. Ale já jogurt stejně nebudu dávat denně, radila jsem se právě s léčitelem a říkal, že Štěpíno na ty kysaný výrobky moc nebude, že bude stačit třeba dvakrát týdně :wink: Že pro něj bude nejlepší to ovoce, zelenina a maso.
26. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
saru: aha, no mě napadá pak takové to "mlíčko s kaší" nebo třeba dát do mlíčka sušenky a nebo ten rohlík, ten jsme ještě nezkusili, ale Karolí nemá zuby, tak je to trošku problém :wink:
26. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Odpo střídám prso a ovoce, někdy tu přesnídávku
26. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
sklen: aha, tak to jo :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Dnešní noc byla také celkem v poho, kojo bylo ve 00:20, pak za hodinku a další až v 5 a od 6 je vzhůru. Teď spápnul skleničku brambor + mrkev a je v klidu a hraje si.
26. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Jooo, prodala jsem další věcičky, za 300,- jupíííííííí
26. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak, snad už spinkáme. Ten se tak rozeřval, že jsem koukala jako blázen.

Ty jo, tady začalo tak pršet, že asi pojedu pro Dandu autem, fuj, taky to nemůže dát pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
skleni: gratulace k prodeji :dizzy_face:

Štěpíno teď snědl malou skleničku krůtího se zeleninou a půlku rohlíku :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
No to je šikulka, a chutnalo???

Mau: děkujiíííííí,povedlo se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak lilek měl celkem úspěch, nechala jen kousíček :slight_smile: Udělala jsem ho ve vodě na kostičky a po rozmačkání jsem přidala trochu mlíka. Má teda po uvaření divnou barvu, ale úplně hnusnej není:slight_smile: Já ho teda miluju, ale v trošku jiný úpravě :wink:
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
skleni: gratuluju :slight_smile:
saru+lucy: šikovní, napapaní :slight_smile:

My jsme byly venku, měla jsem Karolí v nosítku, protože jsem obcházela zdejší "obchody". Když jsme vyrážely tak nepršelo, ale ke konci jsme celkem zmokly, hlavně teda já, Karolí byla schovaná, té zmoklo jen trošku nosítko.
Nazouváky na plavčo jsem nesehnala, ale koupila jsem karolí dvoje punčocháčky a jedny sametový kalhoty. Tak aspoň něco :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak to já jsem ho asi nidky neměla :sweat_smile: :pensive:
26. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
sklen: nic si z toho nedělej, já taky ne :sweat_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Kočky co budete kupovat prckům pod stromeček???
26. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
sklen: já mám v plánu dřevěné kostky, nějaké knížky, ale dál nevím :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak to alespoň nejsem sama. Já mu asi koupím od Fishera to kladívko na zatloukání, jak kupovala myslím Mis, knížečky, ale co dál??? Babo raď :frowning2:
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
skleni: my už něco máme - dřevěnou kostku s různými tvary na vkládání, dřevěný kostky na stavění věže, 2 autíčka, hrací pianko (jak si ho sám vybral) a teď jsem ještě objednala látkovou knížku s ovečkou - mělo by tam být zrcátko a jiná překvápka, tak snad se mu bude líbit. A nic moc víc už kupovat nebudeme - stejně se mu letos budou nejvíc líbit ty balicí papíry :grinning: A spoustu toho dostane od našich a ségry a prababiček, takže to nebudeme hrotit :wink:
26. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak to je fakt, Dandulu nejvíc bavili ty ozdobné stužky, víc nepotřeboval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.