• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, my byly na plavču, po cestě v DM jsem nakoupila spoustu příkrmů s masem, Nelča si jednu malou skleničku dala k obědu, padalo to do ní jako do studny, pak se docucla a vytuhla, doufám, že bude spát aspoň hodinu....

u nás noc super, usnula v 6:15, kojení ve 2:30, vstávání v 7:30... zlaté dítě :wink: (klep klep)

na vánoce koupím max 1 věc, stejně z toho nebude mít rozum, příští rok to bude zábavnější :wink:

saru: čupr video :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
My jsme se zrovna vyspinkali, počasí je na dvě věci, takže se za chvíli oblečeme a sjedeme pro Daníka. v tomhle nikam nejdu.
26. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
HOlky dostala jsem super mail, kdo se chce zasmát, písněte mi mailík :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po víkendu.

U nás nic moc, malej má od soboty rýmu a kašel, v noci to je nejhorší, v neděli měl půlročniny, tak to chudák přežil s rýmou a skleněnýma očima.

Dneska měl teplotu, tak jsem s ním jela k doktorce, stejně jsme měli přijít na 6 měsíční prohlídku. Řekla mi, ať si koupím odsavačku na vysavač, že je hodně zarýmovanej a ta obyčejná to nevytahne, tak jsem jí koupila a fakt to je asi lepší než ta obyč. Noc mu vystříkávám mořskou vodou, na kašel jsme nic nedostali. Ještě nám dala na zoubky nějaký prášky aby se nekazili. Mám furt kojit a kojit a kojit (mi přijde že podle ní bych měla snad kojit do tý doby než půjde do školy :grinning: :rolling_eyes: ) mám začít dávat jogurt s jablkem a polívky, i maso, nejlíp králíka a kuře.

Máme 7550 g a 64cm (měří ho fakt zajímavě s pokrčenýma nohama) já naměřila 70cm.

Tak se tu mějte a hlavně nemaroďte, fakt není o co stát :pensive:
26. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
skleni, vím o jednom dárku, ale prcek z toho mít moc nebude :slight_smile: kupujem velké sáňky s ohrádkou, abychom na nich mohli jezdit všichni tři. a pak asi pár hraček, ať si je sám rozbalí :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Kett: vy také??? Sakra práce, no tak ať jste brzy fit. Ta odsavačka je fakt super, také jsem s ní byla moc spokojená. Hlavně, aby vám pomohla a Tomík byl zase v pořádku :dizzy_face:

Luc: no tak ty na štěstí máme :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Náš dnešní kočičí fotoromán :wink:
jméno: můj nick
heslo: pozpátku
26. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
saru: a kde to mám hledat?
26. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
26. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Hezkéééééé :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
saru: už jsem si to prohlídla na FB :grinning:
26. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
tak se mi smazal hezky dlouhý příspěvek, pže mi vypadl net-to je zas DEN :confounded:
tak v kostce-

malý už podruhé spinká po obědě, po 40 min. bolestinském pláči usnul znova

porek už jsem dávala, do mixu zeleninky,pže jsem si přečetla na origo skleničce, že někde už byl od 6.měs.

vánoč. dárky přehánět také nebudu, stejně nejvíc v kurzu budou asi papíry

od včerejška máme sporťák, ale extra místa tam není, asi se mi vymstilo, že mám jinak podvozek dost úzký, aby se vlezl do výtahu

ket- taky nám na poradně změřila Adýse na 65, doma má 70, sestřičky jsou opaterné s tím natahování nožek a to mimčo se asi nahaté nějak nenašponuje
26. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky,
tak už mam díkybohu zase to hodný, usměvavý miminko :dizzy_face:
Změnu času Fífa asi ani nepostřehnul. Včera šel spát normálně ve 20, kojo bylo ve 2.30 a 7.00.. Poslední noci spí fakt luxusně. Ťuk, ťuk, ťuk... Ráno jsem ho v 9 budila, protože jsme měli od 9.30 reha. No, dělá všechno dobře, dostali jsme jeden cvik na posílení ručiček, protože tam předvedl letadýlko :grinning:
Doma snědl 130g domácí zeleniny s kuřecim, nestačilo mu to, tak se ještě dopucnul půlkou malý skleničky... Šli jsme ven, tam na půl hoďky usnul, koupila jsem mu hračku k zítřejším 7měsíčninám... Ale ovoce dneska teda nechtěl... Zatim mu nejede...

Saru, super fotoromán :dizzy_face: Já ty číči žeru... Jak jsem ráno jela na tu reha, tak mi skočila pod kola černá číča... Naštěstí jsem jí včas viděla, tak jsem to ubrzdila, ale ta trubka utíkala dál a srazilo jí protijedoucí auto :pensive: Když jsem jela zpátky, tak tam nebyla, tak nevim... Snad někde netrpí chudinka :cry: By se ve mně krve nedořezalo...

Marodům přeju brzké uzdravení... :wink:
26. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
niki: chudák číča :pensive: Jj, taky je zbožňuju, i když se narodil Štěpíno, tak je mám pořád stejně ráda :dizzy_face:

ad rehabka - to je fajn, že je Fífa v pořádku :wink: Štěpíno taky občas něco nechce, ale už se to lepší, většinou teď vždycky sní aspoň trochu :wink: Filípek si zvykne :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
My jsme byli s taťkou na nákupu, to je zase utracených peněz :sweat_smile: :grinning: no co už. Ale, mám nazouváky, píšou tam "bazénová obuv" tak snad nebudou klouzat. Koupila jsem Karolí v DM lžičky, láhev a další nezbytnosti s kuponové knížky :slight_smile:
Dneska odpo dostala na sváču mlíčko, dla jsem jí do něho banán a sušenky, nejdřív pila hezky, ale pak už nechtěla, tak nevím, asi už jí to dělat nebudu. Samotnej banán jo, sušenky i mlíčko taky, ale dohromady ne-e :slight_smile:
saru: pěkněj fotoromán :dizzy_face:
kett: tak se brzo uzdravte, je to trápení :frowning2:
měření: u nás sestřička natahuje poctivě :wink:
niki: a ještě jdete na rehabku, někdy, nebo už dobrý?
26. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
maus, jdeme etě, ale už by to nebylo třeba... Prý se tam chodí do tý doby, než začnou děti chodit.. Jdem v prosinci a pak asi ještě jednou - to už snad bude ťapat...
26. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
niki: asi jenom formalitka, ne? :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Holky, jak dlouho po plavču se aklimatizujete? Vůbec netuším jak dlouho tam budem trčet než vychladnem.
A máte nějaké tipy co si vzít s sebou a co nesmím zapomenout (krom plavek :grinning: )
26. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Maus, my se aklimatizujem cca. 30 minut. Chodíme do baru na kafčo... S sebou beru ručníky, plavky, plenky, věci na přebalení, přebal. podložku, sprcháče, hl. krém na namazání malýho po koupání...
26. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
niki: díky, já mám toho v hlavě tolik že určo něco zapomenu :sweat_smile: A vůbec netuším v čem to ponesu, batůžek bude zdá se malej :grinning:
26. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky,
mau: nik to napsala přesně, taky tohle nosím. ještě navíc sebou mám štětičky do nosíku a takové ty bezpečnostní do oušek - speciálně ouška je potřeba vytřít do sucha, aby prckové nenastydli.

dopo přesnídávku ještě nedávám, taky chci zkusit jogurt, ale ještě jsem nezkoušela. ted jsem koupila jakousi jogurtovou kaši od Sunaru, ale ještě jsem jí nedala. nezkoušela jste jí některá?

o DM mi ani nemluvte, dneska jsem tam nechala zase litr....

ad vánoce) my máme zatím takového nafukovacího skákacího koníka a prolézací tunel. ještě určo budeme kupovat nějakou vkládačku a určo látkové kostky a míček.a pak takové ty hračky, co nás cvrnkne do nosu. dneska jsem byla v pompo, takovejch úža hraček co tam je, bych tam nechala majlant!
my vlastně emi vůbec budeme kupovat jen hračky, ostatní nemá pro takový prtě smysl dávat jí pod stromeček:slight_smile:
26. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
maus: na plavčo beru to samé co Niku a po plavání odcházíme tak po 30 min,vždycky kojím,to zabere čas,tak to uteče... bar tam nemáme
26. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Já to nosim v tašce, co jsem měla do porodky... Na ouška tam máme buničinový čtverečky, tak ty nosit nemusim :wink:

Vánoce... Toť otázka.. U našich dostane domeček na zahradu... Pak chcem koupit sáňky, nějaký piánko nebo xylofon, pak to kladívko a další nějaký hračičky... :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
kaca: vatičky do oušek, dík :slight_smile:
kaši jsme nezkoušeli, nekupuju nic s jogurtem ani nic s čokoládou.
V DM jsem nechala 500,-, ve sportě 390,- a za potraviny apod. 1000,- děsný :sweat_smile:
Karolí dostane od babičky takové měkké kostečky s obrázky, ale jsou fóliové nebo jak to říct, prostě jak podložka na přebalováku :wink: má je naše doktorka, Karolí se to líbí :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
taky zvažuju zatloukačku :grinning: ať se holakk vyřádí :grinning:
My tam máme takovou místnost, jestli tam vaří kafe netuším, ale určitě dám Karolí oběd, páč bude hladová, pokecáme a pak pofrčíme :wink:
26. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
vla: jj...s tou školkou jsem si připadala jak šílenec

díky za pochvaly :slight_smile:

ad dárky - uvažovala jsem o houpacím koníkovi ...ale koupím asi jen jednu věc - kupuju průběžně, jak z věcí odrůstá ..beztak dostane hromadu věcí i tak ....

adplavání - seznam stejný
odchod neřeším - až jsme, tak jdeme - parkuju 20 m od vchodu...ale tak 20 min to dá
tu malou sportovní tašku sjem taky zvažovala, jenže manža jí má v autě s věcma :angry:
hup: My máme dokonce v provozním řádu, že musíme tu aklimatizační dobu dodržovat :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
mě se vejdou všechny věci do batůžku
aklimatizujeme se taky tak půl hodky. já si dám latté a emi spapá přesnídávku, pokecáme s maminama a jedeme dom

jinak taky jsem byla o víkendu úspěšná - prodala jsem korbu ke kočárku a navíc od minulého týdne doted věcičky za celkem 2200
26. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
maus: já mám jednu tašku, co nosím na kočáře (tam mám pleny, ubrousky, krémík, náhradní oblečení,...) a věci potřebné k plavání (plavky, ručník, osušku, sprch.gel) mám v igelitce, tu beru s sebou na bazén
26. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.