• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já taky parkuju téměř u vchodu, ale je mi příjemný, chvilku tam ještě posedět a pokecat s kámoškou :slight_smile:

v tom pompu dneska jsem koupila dvě hračky, fakt zjištuju, že emi potřebuje nové hračky jako sůl, z těch miminkovských už vyrostla:slight_smile:
26. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
teda, inzerce má koukám véliký úspěchy :dizzy_face:
Já sjem prodala za 700,- ale jsem i tak moc ráda, bylo toho totiž hodně :wink:
26. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
maus: aha - tak to asi u nás není ..já ty řády a návody obecně moc nečtu ..ale rozhodně neodcházím první a nikdy nikdo nic neříkal :grinning:

věci nosímv tašce,kterou nosím momentálně všude - na cvičo, plavání, kamkoli s ondrou ...noi bez něj :grinning:
26. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
hup: tu krásnou fialkovou co jsi měla tady? :dizzy_face:
Oni nám ten řád strčili hned ve dveřích :grinning:
26. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Maus, vůbec se ti nedivím, že máš z tohohlavu...Já vždycky brala tašku od kočáru a ještě igelitku, do toho dítě...tedka to strkám do batohu, ten hodím na záda a mám volné ruce pro Äďu...také chodíme po plavču do baru na krmení obídkem

Kači, jogurtovou od Sunaru máme taky, s jahodami, nám jedou všecky...čistá, banánová, lesní plody, čokoládová s pomerančem, na dobrou noc...všecky dobré.
26. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
maus: jj http://www.mamaja.cz/prebalovaci-tasky/taska-celine ....je drahá jak čert ...ale dostala jsem ji na narozky ....hooodná mamka a ségra :grinning:
26. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
už to pomalu shromažďuju, tak uvidím, kolik toho bude :grinning:
26. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
hele ...mi se vypnul noťas a ne a ne naskočit..že je baterkahin, přitom je v elektrice ....tk ondří mi rozpojil nabíjecí kabel
včera 2x zapnul video nebo nevím co ..prostě se rožly nějaké kontrolky (nerozumím tomu)
pak nám včera vytáhnul z police set na suši a ten se pádem na kachličky rozbil

začíná být veselo :sweat_smile:
26. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
jo a ráno mi ještě vyklopil koš s vyžehleným prádlem
26. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
hup: mně Štěpíno každou chvíli vytahuje noťas ze zásuvky a včera vytýhl celou řadu knížek, rozsypaly se po zemi a on jim začal okusovat rohy - a to jsem byla jen v kuchyni o 2m vedle :sweat_smile:
Kluci už se koupou, já připravím Sunárek a hurá do postýlky :slight_smile: Teda já zatím né...
26. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
já už mám taky nachystané papů a brzo jdem koupat. Dneska spala jen hoďku dopo a chvilku odpoledne, tak asi hned usne :wink: aspoň doufám :grinning:
jj, Karolí už taky kramuje kde může :grinning:
26. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Nám taky na plavču řikali, že se máme aklimatizovat. Nám to končí v 8.35, pak se jdem oblíct, to 20 minut dá a od 9 je otevřenej bar, kde ještě půl hoďky jsme, kecáme, pijem kafčo a koukáme na kurz, co je po nás :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
saru: hele a nemáš strach, že si něco udělá ..jako na ty nepoužívané se dají kdyrky, ale na ty, co v nich je zapojena třeba tv? ...když to vytáhne...

ad aklimatizace ....jako smysl to asi má ....ale beru to tak než oblíknu ondru, sebe, než to vše sbalím a nakojím, je to dost času na aklimatizci...nic navíc nepřidávám
nehledě na to, že se občas zakecám :grinning:
26. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
hup: u nás kdybych šla rovnou z šatny kde je asi 30C tak by to byla pěkná pecka :wink: tak proto :slight_smile:
karolí už zdá se spí, já jdu do sprchy a musím něco sníst
26. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
mmm..tak ono to bude asi organizací ..u nás je místnost koupací a mazací a sušící ...z ní se pak jde do oblíkací pro prcky kojící ..z ní pak do šatny pro mámy ....a z ní do vestibulu a pak ven -resp. do auta, které stojí u vchodu
26. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
hup:on to nevytahuje přímo ze zásuvky, ale zatáhne za kabel a jelikož je prodlužka trochu vykvedlaná, tak mi to vypojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás se od 18 chrupe, teď jsem lepila fotky do alba :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
já mám takové tušení, že ondra bude elektrikář - nej hračka jsou kabely, furt se sápe po zásuvkách a když někde nesvítí světlo užasle na to hledí :sweat_smile:
26. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
:grinning: Karolí bude hned po galanteristce asi něco jako maminka - taká za myš a prohlíží si papíry :grinning:
hup: my když vylezem z bazénu tak máme teplou místnost na osušení a oblečení nejnutnějšího, pak už trochu míň teplejší místnost na dooblečení a pak tu recepci/aklimatizační místnost kde je tak normálně. Ale z té druhé šatny kde se teda nedá ani nakrmit, se ven jít fakt nedá, můj tlak/netlak by to jistě nedal :grinning:
26. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
tak onoto to je možná i tím, že u nás ta aklimatizace je vlastně udělána přirozeně tím, že procházích třemi místnostmi, v nichž postupně teplota klesá a tak se to nikde ni neřeší :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Hup, taky asi máme doma elektrikáře, a švagrové jakbysmet :grinning:
gratuluji k nákupům, my se teď trochu krotíme. gratulace skleničce a maušce k prodeji. Maus, kde inzeruješ? Já dnes běžela na poštu se 6 balíčky a zítra asi další 3, až přijdou peníze nebo balíčky na výměnu. chudák pán za přepážkou :wink:

na bazéně si ohříváme jídlo a krmíme - plavčo nám končí o půl jedné. většinou nám to trvá kratší dobu než půl hodiny, než se vykolíbáme ven, ale vzhledem k chladnějšímu počasí to už budeme striktně dodržovat.
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
hup tak tvoje taška byla proti mé ještě levná a to se mi to do té mojí ted nevejde ani náhodou :unamused: taky chodím s batohem
nik...to vás obdivuju, že chodíte takhle brzo na plavčo, já bych to asi takle brzo po ránu nedala...
26. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Kaca: a kde prodáváš hadříky,že jsi tak úspěšná :wink:
26. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
taky bych tak ráno chodit nechtěla. my jsme právě dvě skupinky, jedna na 8 a my na 11:30. na těch 8 bych to nedala, vstát a vypravit sebe a dítě, to bysme musely vstávat asi hodně brzo :sweat_smile:
luci: mám na MMB ale prodala jsem to tady na MK :wink:
Maus, souhlas, mně taky vyhovuje jít na plavčo později :slight_smile: v osm tak vstáváme :grinning:
26. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
vla, na MMB a kamarádce. a to byl první větší úspěch :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
vypadl Thomas - spravedlivé :wink:
26. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
ad star: vyšly mi oba tipy....... :wink:
26. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
mis: včera jsem si říkala Thomase, Nikoletu nebo Konvičkovou :wink:
26. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
holky, tak já to ani nemusím sledovat, od vás se dovím vše, to je super. protože koukám na vyprávěj zrovna v tu dobu :wink:
26. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.