• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahojky, tak Martínek opět vstával o půl sedmé... ale jinak mě potěšil, kojili jsme ve 23, v 1 a ve 4.
27. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
u nás noc kopie včerejší, kolem půlnoci dostala 120ml UM a zase mňoukala že je to málo, ale usnula a spala asi do 4:00, pak jsem si ji vzala k době a spaly jsme skoro do7. Teď tu cestuje po celým obýváku, všetečka jedna :slight_smile:
SS: Thomas - hurááá ale asi bych vyhodila někoho jinýho než Nikoletu.
Věci na plavčo mám nakonec všechny v batohu, nazouváky si tam nechám, tak pak to ani nebude tak narvaný :slight_smile:
V rámci úspor jsem i sprcháč z půllitrové flašky přelila do malinké 25ml :wink:
27. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ranko

u nás noc opět pekelná .....tačarodějnice měla asi prvdu, že je něco ve vzduchu, co se mu nelíbí http://www.novinky.cz/zahranicni/182674-na-zemi-se-vali-magneticka-boure.html

v noci cca od půl třetí se ovšem staral tatínek po včera robdělé noci, vstávání v šest apod. následovala další ovšem tato okořeněná radami a "informacemi", jak to nezvládám - tak jsem dala ondráškovi pusu na čelíčko ařekla mu, že dneska bude ponocovat s ttínkem a šla jsem se vyspat - ať si to vzyzkouší
27. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
hup: a jak to manža zvládl? U nás to totiž moc nefunguje, Karolí je mamánek a u manži jí trvá daleko dýl než se uklidní....
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko,
tak my měli dneska lepší noc, o něco teda, na nahození dudla, pohlazení, pochování jsem vstávala xkrát, ale na mlíko vydržel až do 4hod., ovšem po tom nechtěl vůbec spát, pak se pokakal pořádně, od 5hod. plakal, ale tatínek se sebral a uspal ho u sebe, čili dnes jsem v tom poprvé nebyla sama...Jinak od 7 jsme zase vzhůru, ale přeskočil "ranní mlíko", od těch 4 nepapal, čekám, jestli vydržíme do 9 na svačinku a neříká nic :slight_smile: tak asi jo.

Mau- já jsem ráda, že mám na to plavčo ty miiminkovské vzorky z porodnice a od ségry, to ubírá místa. Jinak sebe na plavání neřeším, jsem ráda, že zvládnu ospršit prcka, já jsem druhotná, kdyžtak se vždycky domyju doma.
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Mau- to je u nás taky tak, ale Peta má větší trpělivost než já, jsem asi mrcha, ale když mu řve, nechám ho, on se stjěn nakonec uklidní a chlopek si to vyzkouší a odpustí si na čas kecy...V tomhle Hup naprosto rozumím!!!
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
bram: no však po plavču je mi to taky fuk, ale před plaváním se musíme obě pořádně umýt :slight_smile:
Vy se teda máte, že tatínci pomáhají. Náš vstával v 1:30 :unamused:
27. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Jo a dneska mám na sobě poprvé od porodu nekojo podprdu :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
A ještě: bolí mě v kříži, takže bych to brzo viděla na MS :rolling_eyes:
Si tady povídám sama ze sebou :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
27. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky všichni, tak naše noc hrůůůza - nejdřív Amálka ponocovala do desíti a vůůbec se jí nechtělo a když jí Radek konečně udolal, tak začala vstávačka k Nellince. Klidně bych Hup věřila, že to bude tím elektromag.polem, hlavně u Aminky, ta tyhle změny hodně vnímá - mám se tedy na co těšit, když už teď je jako motorová tryskomyš.
Jinak už holky nekojim :frowning2: S Amálkou jsou měla mlíčko víc jak do roka a půl a teď finíto :cry: Je to nejspíš nervama kolem obou holek, Amálka je dost hyperaktivní a když jsem za ní s Nellinkou u prsa běhala po celém baráku, aby něco neprovedla, tak se Nelli nenabaštila, já se nervovala a Amísek z toho měla srandu, takže je to takhle pohodlnější pro všechny, co se dá dělat.
27. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
kami: jejda, to ti teda nezávidím. tak se drž, zase bude líp :slight_smile:
Já už teda taky s kojením končím, ale chtěla jsem :unamused:
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
maus:jj...taky to trvá dýl ....ale já se fakt nenechám terorizovat ....je pro mě docela náročné nespat celou noc (když vyjímečně ondra zabral, alan chrápal tak, že nebyla šance ho vzbudit - normálně jsem jím cloumala, zkusial i chytit za nos a přidusit - nulový efekt), pak deinitině vstát v šest, celý dnsestarat o děcko, kterénemůže usnout a další noc opět bdít ....ale zvládat to ještě s informacemi, jak to nezvládám ve chvíli,kdy ondrovi říkám: ježíš ondří, prosím tě už toho nechej....to fakt nedám

bram: u nás to efekt má jen na tu noc :sweat_smile: ...že by mi řekl, jak to zvládám apod. - nula (dřív jo, dneska už nee - jako před lidma na oko to jo ...ale když není obecenstvo, není šance)....zato, když to nezvládám, je mi to velmi důrazně vytknuto a to opakovaně
tak už ani nečekám to chválení -teď bojuju alespoň proti kritice :slight_smile:

no a do tohohle nespní jdeme očkovat ...snad to nebude ještě horší :sweat_smile:

maus: podprdu máš předtěhu?
27. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
kami: taky máte veselo, co :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
AHojky holky,

u nás noc boží... V 19.45 usnul, v 21.30 se tam mrskal, tak jsem mu dala cucnout a šla spát.. A kojo bylo jen ve 4.00. Ted jsme vstali a jdem snídat :slight_smile: Brouček zlatej, kéž by mu to ještě chvíli vydrželo..

Maus, já taky byla na nervy z toho, že budem plavat od 8.00, s tim našim vstáváním...Ale co se dá dělat... Nejmladší děti chodí jako první, když je nejčistší voda... Na další kurz snad budem chodit dýl... :grinning: (pro Hup : POZDĚJI :grinning: :grinning: :grinning: ) My vstáváme v 7.00, Fífu budim v 7.15, v 7.35 odjezd v 7.37 jsme v bazénu :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
hup: ne, do té bych se nevešla, mám těhu, ale ještě pořád kojím, ono to splaskne, ještě :grinning:
27. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
niki: to máte ten bazén před barákem, ne? :grinning:
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,tak když tady čtu tó trápení s těma našema chlapama,tak já to vyřešila.Zítra odjíždim s kámoškama na celý den do Prahy IKEA a TATÍNKU TY SE STAREJ :grinning: uvidíme jak to zmákne :sunglasses:
27. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
nik: :grinning: :grinning:

holky - tip na dárek - fotokniha, kterou si ale můžete relativn jednoduše udělat ....možná to znáte http://www.heysmile.cz/Ukazky.aspx
právě si jednu akovou dělám - vystaráno s dárkama pro babičku, tchýni ....

no a k tomu opět příběh - už mám asi 10 stránek, tak říkám alanovi, ať se jde kouknout (fakt jsem měla radost, že se mi to podařilo i s refnýma popiskama a tak ) ... seděl asi 2 m ode mě a čuměl na tv - a že prý ne, protože je unavený ... seděl negativně vlnil (nevím v kolik vstávala ale opůl osmé, když jsme odjížděli do té školky ještě spal, přitáhl sice z práce až o půl sedmé, ale od půl páté už nebyl v práci, ale na pinpongu ...na to energii má - kouknout na album ondráška je nad eho síly)
hele - já začínám být fakt vytočená - nevím, jestli to nějak dělám já - ale to, co se u nás děje, fakt není normální
27. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
no a pro pobavení: máme perlit po celém pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: Chtěla jsem dát do té houpačky ten vycpávkový balon, má se nafouknout, jenže to nedrží, tak jsme ho vycpali perlitem, to je taková sviňa stavební materiál, co se sype do betonu na odlehčení, jsou to jako plystyrenové kuličky různých velikostí, takovej trochu šrot. Balon se mi zdál být nafouklej, nešel tam dát, tak jsem to odšroubovala a zmáčkla. V tom vyletěl i špunt a perlit je všude :grinning: měla jsem to i ve vlasech a tak :grinning: a v neposlední řasě to nemůžu vysát, páč manža rozebral vysavač a já ho dohromady nedám :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Hup: ta fotokniha je úžasnej dárek,ale já bych asi měla problémy vymejšlet ty příběhy :unamused: Já sem babičkám udělala,teda nechala udělat kalendáře s Aličky fotkama,taky hezký ne? :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
už mám ten program nainstalovanej, jdu do toho :slight_smile: pěkný to je :wink:
vla: kalendář je taky pěknej :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
HUp- aspon něco, takoví jsou někteří chlapi, prostě! On si to přizná, ale v sobě...nahlas ne a ne...máme to asi stejné :sweat_smile: já jsem za celý vztah slyšela slova chvály asi tak ...pětkrát...a to ještě možná za vaření :grinning: ....ale zas mám dojem, že Peta chválí gesty....někdy :sweat_smile: NO, jak chytnu nerva, je to hrozné, ale s klidnou hlavou ti můžu říct, že před ním jsem měla partnera, co byl samé ťuťu a bobíšku jak chceš ty, uděláme vše podle tebe...miluji tě poslouchat, co hodinu..na konci to už bylo až slizké...zvykla jsem si, že se s Petanem doplňujeme a když začne rýpat, udělám scénu, rafnem se a vyčistí se vzduch...prostě máme Itálii :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
maus:grinning: :grinning:

vla: jj..to jsem taky uvžovala ..ale nechám na přesrok ....abychom měli i podzimní a zimní fotky :slight_smile:

bram: hele ...itálie mi nevadí ... jako když někdo v afektu řekne něco hnusného (stane se) ...ale alna s naprosto stoickým klidem pronáší dost příšerné věci
k tomu je tak trochu neuznalý - klidně řekne, že kdyby doma nedělal on, nic není uděláno (celý barák jsem udělala já, první část při stěhování jsem i realizovala, druhou v těhu jsem vymyslela, nasmlouvala a hlídala, práce v domácnosti je jen na mě (když odmyslím vynášení odpadků a občasné naplnění myčky) ...prostě mu není hloupé tohle tvrdit ... a když se ohradím, tak jsem ještě informovaná, že nesnesu objektivní kritiku ....
nějak to je čím dál míň žitelné
27. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky :wink:
Dnes naposled spali kluci spolu, myslím, že už teď ode mě manža snad nic nechytne :wink: Ale dneska se prý budil častěji - viz. hupin příspěvek, naprosto tomu věřím, mně je teď taky víc slabo, reaguju na to hodně a prcek taky :slight_smile:

hup: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Třeba díky té magnetické bouří něco zabouří i v Alanovi, kéž by. Ty jo, mě to úplně točí, když to vždycky čtu :unamused:

ad dárky - já udělala pro prababičky fotoknihy a pro babičky kalendáře :wink:
27. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
hup: s těmi zimními a podzimními fotkami máš pravdu - taky jsem si mylela, že to nechám na příští rok, ale nakonec - podzimních máme spousty a na prosinec jsem dala černobílou Štěpína se Sárou :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Maus, gratulace k normální podprdě :slight_smile: já už dvě noci spím bez podprdy a bez vložek a jde to, paráda :grinning:
Hup, zas tě zlobí, hajzlík jeden :confounded: si myslím, že si tě neváží :angry: manža včera dorazil až po sedmé večer, lítal po obchodech, reklamoval lustr a tak.. přijel,malý už spal.. viděl ho jen ráno, jak mi ho nesl do postele.. bylo mu to tak líto.. malý spal až do 23!!!!! no a když zakviknul, manža tam hned letěl, aby ho viděl :slight_smile:

Vla, taky mám ty kalendáře, dali jsme tam fotky z dovči. stály mě 15 Kč kus, jo to byla super akce :grinning: jsou to teda jen ty nástěnné.
27. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
tak, dítě se vyhajalo, dám jí papat, vypravíme se a pomalu frčíme :slight_smile:
hup: já bych na něj tak často tlamovala, že by si rozmyslel ty blbý keci :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
maus: ať se vám hezky plave... vyfoť ten perlit :wink:

hup: Alana odstřelit a nebo vyměnit :grinning: a nebo poslat někam na tvrdou převýchovu

o víkendu jsme zassadili 5 keříků na smíšený živý plot a Berta mi dnes ráno jeden keříček (komuli Davidovu) vyhrabala a rozcupovala :angry: , jsem myslela, že mě trefí, taky pěkně dostala :wink:

u nás noc v poho, asi máme necitlivé dítě, nějaké erupce ji nemůžou rozházet :wink: ,ale jsme vzhůru už od 6:30
27. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky,
teda hup, ten tvuj alan je fakt pacholek. za uši by zasluhoval.

já udělala babičkám a pradědovi kalendář - podzimní fotky máme, zimní jsme nafofily doma - vánoční ve vánočním oblečku, lednové a únorové v zimních čepičkách a tak.
fotoknihy totiž děláme běžně už skoro dva roky, místo albumů. z každé dovolené-fotokniha, babičky dostaly fotoknihu Léto s Emminkou apod., takže kalendář mi přijde trochu něco extra, to běžně nedělám:slight_smile:

jinak u nás noc dneska super - emi usnula v sedm a vstávala v pět na jídlo a pak spánek do cca půl8. což je super. dneska jsem snad ani nenahazovala dudana, nebo jsem to zaspala a vstávání si nepamatuju.
ted už zase spí. tenhle dopolední režim máme docela ustálenej - vstáváme z postele kolem osmý a v půl 11 už chce spát znovu. spí hodku až dvě. odpoledne už je to se spánkem horší. to jsem ráda, když spí hodinku

dneska jdeme po 14 dnech na plavčo, tak se už těším

emi má dneska k obědu - brambor, č.řepu, mrkev, celer, petržel :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Štěpínovi už pěkně roste háro :wink:

http://sarusinek.rajce.net/Od_26.10.2009 (přihlašování - opět můj nick, a pak pozpátku :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.