• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já měla zázrak první dva dny a pak taky nic moc.. Tak si dam večer vždycky skleničku černýho piva :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
no vidíš, dojdu si ho koupit. Mám na něj chuť. Ty jo a v těhu, jsem byla hrozná :grinning:
9. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
9. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
No nic, půjdu umýt nádobí a snad se mi to princátko probere. To zase bude noc. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Pak razíme na prochajdu. Sluníčko už sice nesvítí,ale pěkně je pořád. Joooooooo, zítra nám taťka napustí bazééén, se nemůžu dočkat, ale asi budu mít problém s plavkami, takovou horu materiálu asi neseženu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tyjo skleni, to je taky kusanec :wink:
Koukam, že se tady ty naše dětičky předbíhají :slight_smile:http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#IMG_2740a.JPG
9. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
skleni: asi vas netrumfnem, ale jsme na tom zhruba stejne :grinning: Jestlis koukala do naseho alba, tak je tam s tatou jen v plince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ale myslim, ze Filipek vyhrava :grinning: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Už váží 6200 g :sweat_smile:
A pase koníky.. Už docela dobře... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2872456&vReferer=
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
mis: no cvičíme ..ale hlavně ve vodě na plavání ....a na subu ho pak dávám na bříško a rovně před něj dávám hračku nebo cokoli ho v tu chvíli může zaujmout a tělíčko u lehce srovnávám do osy ...ale nepraktikujeme to nijak aktivně .... spíš jen, když má takový bulací den

nik: ty jsi vůbec tak zatížená na ty kellyovic, co :wink:
ale jak píšou holky - není to můj šálek kafe
9. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
sklen: hlásím, že my ne :grinning: :grinning:

jinak instruktorka byla z ondry dneska hotová ....celou dobu ve vodě vykládal
normálně si ho pak půjčila na pokec, že tohle tam ještě neměla ...jako že děti občas brouknou ...ale ne čtvrt hodiny v kuse :grinning:
prý: to vám dělá doma taky
jo, taky :grinning:
9. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky nemám čas dočíst, ale ráno jsem četla o vítání. U nás se vítá jednou za rok. :grinning: Bydlíme na vesnici, ale vítání se dělá v červnu, takže to hezky vyšlo. Jdeme 21.6. a tady se taky dává 5000Kč, už nám je starosta donesl, pry drobný finanční dar. Chtěji podpořit porodnost, ale myslím si, že to nepomůže. :slight_smile:
Jinak dnes jsem začala tedy s UM na ty dva dny,krmila jsem stříkačkou, sosal, ale nedal si celou dávku co píšou na krabici. Taky jsem odsávala mam jen tu odsávačku z balonkem za pár korun, no něco ze mě vyteklo, ale...
9. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
broskvi, a myslíš, že máš dost mlíka? je určitě dobré odsát a zamrazit. možná je to lepší s el. odsávačkou. já s tím mám dobrou zkušenost.
9. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
skleni, malej je cukroušek :wink:
9. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
jejda, vítání občánků.... no musím zjistit, jak je to u nás...kdybysme dostali 5 tisíc...hmmm, to by se šiklo :slight_smile:

vyrazila jsem s Nelčou a Bertou na procházku, tééda to jsme ale zmokly, krásná průtrž mračen, teda jen já s Bertou, Nelča si hověla v kočárku s pláštěnkou, jsme pelášily domů, jsem se slušně proběhla..Nelu jsem zaparkovala u domečku pod střechou a ještě spí

broskvi: odstříkávej, odstříkávej, klidně i ručně, abys měla dost mlíka až skončíš s UM

hup: asi budu muset začít cíleně cvičit, protože posledních asi 10 dní leží ahlavičku má na jedné straně, když jí ji dám na druhou, tak do minuty ji přetočí zase na tu preferovanou pravou stranu, od včerejška jsem začala jen dělat to, že na ni mluvím jen z levé strany, aby se za mnou musela vždycky otočit, což naštěstí dělá.. no, uvidíme, když tak budeme muset za dr., aby nám ukázala nějaké cviky
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
mis: ještě jedna věc -šátkovala jsem tak, aby měl hlavinku nadruhou stranu než chtěl sám ...a on se rád přetočil
nedělali jsme to nijak na sílu, aby snad kvůli toho třeba plakal, že ho nutím ... už to má celkem srovnané ...některé dny kuká víc vpravo některé vlevo a někdy před sebea ještě v noci jsem ho zarazila mezi válečky
9. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky, jsme zpět z prochajdy, práce a jesliček :slight_smile:
Všude byli s malé unešení, jaká je pohodářka :slight_smile: v jeslích máme žádost tak uvidíme. mile mě překvapili tím, že dávají dětem látkové plínečky, když chcete. jinak bychom museli dodávat papírovky. pani byla moc milá a vstřícná.

jinak je dusno jak hrom, jsem spocená jak... :sweat_smile:

Karolínka má silnou konkurenci, koukám...Vám ji večer po koupání kdyžtak blejsknu :wink:
9. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
maus: jak jste na tom s očkem
9. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
hup: je to dobré. včera ráno jsem jí ho otřela, pak jsem jí tam kapla MM a je to dobrý, tak snad se to nevrátí. A vy?
9. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
maus: mm je co? zatím nic moc ...lepší než včera, ale zatím to tam furt je
9. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
zpět ...já jsem blbá ...to je tím horkem :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
hup: dokud si nemažeš na nohy sprcháč jako já, tak je to furt dobrý :grinning: Tak taky zkus to MM :wink:
9. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Maus, to je zajímavé s těmi látikovkami v jeslích, to bych do nich neřekla :wink: látkuješ stále jen s čč nebo i s kalhotkovými plenkami?
9. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
ajoj holky

tak mi jsme vcera byli na velikanskem nakupu..a koupila jsem velke baleni huggies c. 3, je tam 210 plinek za £22 /660 Kc/. Zatim tedy stale pouzivame c.2, ale do budoucna se nam budou hodit :grinning:

niki - jsem se chtela zeptat, kolik Filda vypil v 6-ti tydnech???/mrkni do tvych zaznamu please :wink: / ja totiz kdyz odstrikavam, tak ze sebe dostanu max. 125 ml . Maly to zblajzne za 10 min. a porad ma hlad , tak mu jeste davam dososat nejake kapicky z prsu...
Odsate mlicko mu davam z lahvicky a musim zatukat maly nema zadny problem s prisatim na prso..takze super..
9. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
luci: My čč nepoužíváme. Používáme vícevrstvé bambinoMio. Kalhotkové máme tots bots ale už jsou nám malé :slight_smile: Ty jesličky mě fakt potěšili, pani docela koukala, když sem jí řekla že látkujem :slight_smile:
magi: téda to je plíneček :dizzy_face: taky jich máme doma zásobu a tím že látkujem tak moc neubývají :grinning:
9. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Mausko a kolik těch bambinomio máš?
9. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
ahoj kočky, moc děkujeme za chválu. Až se Vojtík červenal, když jsem mu to četla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TEda jsem z těch vašich zkratek mimo mm čč..... no no no, česky jo????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
HOlky já mám dneska tak hodné děti, to není možné. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
luci: 24 jich mám :slight_smile:
sklen: manža prý ty "naše" zkratky a termíny taky nechápe
9. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
NO vidíš, tak příště normálně jo??? :wink:
9. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.