• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: hele...ty máš výhodu, že to nemusíš číst :grinning:

maus: to nikam nevede ... je umíněný, takže je ještě hůř :sweat_smile:

mis: no kdyby ses toho chtěla ujat ...už jsem si říkala, žemu na vánoce koupím velký bič a malý dvorek :grinning:
jinak zvířátka jsou na zakládání zahrady zlatíčka :grinning:

my dneska máme skleničku ... nějak jsem nakoupila mega mrkve a zapomněla na jinou zeleninu ..asi troškumateřská demence :grinning:
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
hup: myslíš jako ty informace od Tebe? :wink: No, to je sice pravda, ale čtu, protože mě to fakt točí. Osobně Tě sice neznám, ale myslím, že trochu už o Tobě něco vím, a ten Tvůj chlap mě se.e :angry:
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
saru: :grinning: to má supr toho ježoura :grinning:

saru: já mslím, že to je z přeracování..že se sám zahnal do kouta a neví kudy kam ....je to asi hnusné říkat, ale čekám, kdy se definitivně sesype ...ono se podle mého tím dost vyřeší :sweat_smile:

jinak ondra právě debatil s hubertem
hladil ho tak, až hubert kvičel zděšením ...pak to ale vychytal a pískal ndšením pro změnu ondra :grinning:
27. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
hup: no vidíš, jaký jsou z nich kamarádi, Štěpíno taky děsně výská, když hladí kočky :dizzy_face:

ad Alan - máš asi pravdu, že když dojede k sesypání, tak si člověk hodně uvědomí - vím, o čem mluvím :wink: A asi to u něj ani jinam dospět nemůže, to máš recht.
27. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak prcek snědl malou skleničku jehněčího se zeleninou a kousek kůrky od chleba :wink:
27. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoooooooooooooojky kočky, já to vzdávám, dnešní noc katastrofa, když to bylo po 5x (buzení) tak jsem to přestala počítat.

Jinak jsem dnes táááákle šikovná. Umyla jsem v celém baráku okna, vysála, vytřela, uvařila a jsem hotovááááá, a to ještě peru a musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce někdo na brigádu?? :wink:
27. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
sklen: jako že by ses stavila, když jsi tak nastartovaná? ....a joo...klidně se stav :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hup: no to zrovna nééé, jsem myslela, jestli se některé z vás nechce na brigádu na to žehlení, co ty na to :grinning:

Ta holčička je dobrá, škoda, že jí nevyfotili.

Holky to moje mímo dnes pořád ječí. Jak se k němu otočím zády nebo nedej bože odejdu, tak spustíííí hysterák. Teď se vzbudil, to jsem zvědavá, jak vydrží do odpoledne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak u nás se půl hoďky spí, dal si celou skleni brokolice - měl jí poprvý a chutnala mu moc a moc... Předtim jsem žehlila, Fífa si hrál, tlemil se na Čika, ale ten se ho spíš bojí, než aby si s nim hrál...

Skleni, to míváme někdy večer, že se otočim a nastane řev :grinning:
27. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
skleni, tak to jsi šikovná, vojtí ti to dovolí jo? já uklíízím převážně když malý spí... jinak se od něj moc nemůžu hnout, takže mytí koupelny nehrozí..

ale stejně dělá náš kluk pokroky. měl papat mrkev a bramboru (vytažené z mražáku, nějak jsem zapomněla nakoupit :unamused: ), tak 10 minut dělal cavyky, brečel. pak mě napadlo dát mu to ruky druhou lžičku a hlavně zapnout telku - byly tam akorát zprávy. pak už začal otvírat sám pusinku!! snědl téměř celou misku, cca 80 g, hura :grinning: už před jídlem byl ale unavený, ovšem po jídle výborně naladěný, tak jsem ho hned do postýlky nedávala. no a chudinka malá začal usínat na dece :cry: to se stalo poprvé v životě. tak jsem ho honem přenesla do postýlky, dvě sekundy brečel a pak to hned zalomil :wink:
27. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Hup, a to jí pak narostou mlíčńáky? je to šok :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Luci: okna jsem stihla udělat, když dopol spal. A to ostatní, no u vysávání hold plakal, než jsem objela celý byt a u vytírání jsem ho nosila sebou. Kam jsem šla, tam jsem dala lehátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
NIk: tak u nás jen přes den, večer uložím,pohladím a je klid....
27. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kett: krásné fotečky, Tomí je šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
tak Nelča dnes trhla rekord, spala od 10 do 12, až jsem myslela, jestli jí něco není :wink: , pak slupla celou malou skleničku zeleniny s krůtím masem, docucla se a teď mlátí do balonku ve fišerce, dneska je hodná.... klep klep klep :wink:

sklen: jak jsi mohla udělat tolik práce, když Vojtí pořád ječí? to nechápu :astonished: , Nela, když má ječivku / mrčivku, tak neudělám vůbec nic....
Dííííky božeee, stal se zázrak, já ho dala do naší postele, chvíli si broukal a znovu spííííí, huráááá. Ty jo, já na něj čuměla jako tele na nový vrata.
27. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Mis: napsala jsem to o kousek výš :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Sklenim já myslela večer jako před koupáním :wink: Usíná taky bez plakání. Lehne a spí :slight_smile:
Po obědě taky lehnul a usnul, bez prsa...
27. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Nik: tak to je šikulka, nám se to také povedlo, snad mu to vydrží.
27. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
skleni, i tak jsi dobrá. náš už v lehátku skoro nechce být.. jen na krmení nebo když mu dám křupku.

Mis, to je klid, dvě hodiny spánku, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky tak za chvíli vyrážíme na Vítání občánků :grinning: asi tam budeme nejstarší :sunglasses:
27. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Luci: jj, Vojta také. Zkusila jsem mu koupit takové kukuřičné křupky, bez příchutě, jen taková ta pěna a zamiloval se do nich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A nebo noviny, čte jako blázen.

Vla: z tho si nic nedělej :slight_smile: :wink:
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojda zdravíme Vás, nějak nestíháme a bude hůř, začínáme opravovat byt po vytopení...
Holky jsou pořád zdravý, zubatý, jen mám problém, že ublinkávají, hlavně Nela, tak chci zkusit jiný mlíko, rozhoduju se mezi Sunarem a Hami co myslíte?
27. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Luci vy sníte 80g :confused: , my jíme tak 180g každá velkou sklenici sní :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
jsme zpět z plavča :slight_smile:
bylo to žůžo, dětičky v bazénu všechny hodný a šikovný, všem se to moc líbilo :slight_smile:
Po plavání už byla Karolí hodně unavená, tak toho moc nesnědla, dala jsem jí do sedačky a za chvilku byla ťuhík. Doma se pak dospala, ale ne moc a teď už huláká na dece. Asi půjde zase spát. Buď teď nebo až po svačině
saru: no super hároš :dizzy_face: :grinning:
Já Karolí češu kohouta :wink:
sklen: ty seš teda holka šikovná :dizzy_face:
zanet? už aby to bylo hotové, že :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
mau: to je faj, že jste si plavčo užily :wink: Karolí je taky z čeho česat ten kohout, ale Štěpíno byl ještě nedávno skoroplešoun, hihi

zanet: holky Ti toho tolik sní? To jsou teda šikulky...
27. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
žanetik, to vás někdo zase vytopil??? to je hrůza.. pro mě je i těc h80 g zeleniny hodně, normálně sní tak 30 g a pak už nechce, neotvírá pusu, brečí... ale ovoce, kaše, sladké, to si dává normálně, takže vím, že na jídlo už přípravený je... nevím, jak ho více nalákat na zeleninu. ovšem já i manža jsme taky dělali u příkrmu brikule :pensive: a těch 180 g je běžná dávka na oběd? vůbec nemám přehled...

Maus, to se vám to plavčo dobře vyvedlo, kolik tam bylo mamin? jak teplou vodu máte?
27. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
saru: no jó :slight_smile:
luci: bylo nás tam 6, jedni chyběli, voda má asi 32C
Dala jsem Karolí dojíst oběd a už spinká, ale asi dlouho nevydrží, si myslím. Uvidíme.
Karolí sní obvykle tak 140g, někdy 180g podle hladu a jak jí to jídlo zrovna chutná, ale ředím jí to vodou, ono se jí to pak líp jí, když to není tak husté :wink:
27. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak Martínek dnes po obědě spinkal hodinu a půl! to je na něj skoro rekord :slight_smile: a vzbudil se a trochu žvatlal, žádné řvaní jako obvykle :grinning: teď si pěkně hraje, dokonce sám. tak nevím, čím to je, ta změna. do oběda jsem mu dala asi 2 ml panadolu, protože se mi zdálo, že mu není moc dobře. že by to tak působilo?
27. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.