• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: spíš že se pořádně vyspal, ne? karolí když se dobře vyspinká tak je taky jak vyměněná :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
vla: my byli na vítání tak uprostřed :wink:

mau: tak to je fajn, že se líbilo :wink:
27. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
ondří to má dneska se spinkáním blbé ..furt u nás někdo zvonil, takže se neměl šanci prospat pořádně ...furt ho budil zvonek
pak jsem ho vypla :slight_smile:
teď chrupká po píchanečku

je to šikula ...ani neplakal ...díval se totiž u toho n takové nějaké spešl světlo ...prostě elektrikář :grinning:
27. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
hup: no bezva s píchanečkem a ze spinkáním. A elektrikář je nejspíš fakt jasnej :grinning:
27. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
saru: na plavču máme 8M chlapečka a taky už chodí :slight_smile: nejste sami :wink: a je to pěknej cvalda, má 10kg :sweat_smile:
27. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
mau: :wink: Jo, to já vím, že nejsme sami, takový děti jsou :slight_smile: Hm, tak to je taky pořádnej, ale kdo ví, kolik bude mít v 8 měsících Štěpíno. Teď v sedmi má skoro 9 kg, tak 10 asi nedá, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
saru: hm, to my asi aji dáme :grinning: když v 6M měla přes 9kg tak v 8M 10kg asi nebude problém :grinning:
27. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
maus: tak skvělý, že plavčo se líbilo :wink:

holky, mají vaše mimča taky takové fakt dost tuhé bobky? já mám až pocit, že má chudina zácpu a že ten bobek nemůže vytlačit :frowning2: .... vždycky usilovně tlačí,tlačí a vytlačí malý bobeček,co se dává na zácpu? máte nějaký tip? samozřejmě něco přírodního.... díky
27. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
mis: švestkovou šťávičku :wink: karolí má občas taky hodně tuhej bobek :grinning:
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
maus: tě chci jen uklidnit, kámoška má holčičku, a ta má v necelých 5 měsících 8 kg :grinning: ,už nás dávno trumfla(myslím jako Nelu)
27. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
maus: tož super, švestkovou štávičku nemám :frowning2: ... a jakou máš? kdes ji koupila?
27. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
:slight_smile: Mis, a co rozmixlý švestkový kompot? je to i pro dospělé dobrý, i pro těhule. my bobek nemáme, spíš rozmazaný bobeček
27. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Holky pomoc, se mi rozbil zip na fusaku :cry: Se mi to vyvlíklo z jedný půlky... Až se vrátí manža s Fífou z venku, tak na to musíme mrknout. Myslíte, že to uznají jako reklamaci? To by mě zajímalo, v čem budem jezdit :cry:

No nic, jdu na bosu...
27. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
maus: no kámoška má o týden straší holčičku než je ondra a ta v 6 měsících měla 10 kg ...nechápu

my máme bobky polotuhé..asi aby semu to dobře rozmazávalo :angry: :grinning: :grinning:

mis. na zácpu je odvar z ovesných vloček :wink:

nik: no to je radot ...snad to ukecáte :wink:
27. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
niki: třeba se to povede opravit, držím palce.
mis: měla jsem od Hippu. Ale funguje i meruňková :wink: A prodávají to všude kde příkrmy
hup: v půl roce 10kg? to je teda něco. A prej že je Karolí tlustá :grinning:
My máme teďka kakání víckrát denně, jednou nebo dvakrát bobek a pak řídkou kaši (fuj). Když jde ven oběd tak je to tuhé a když jde kaše s ovocem tak řídké, no hnuuus :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Karolí měla na svačinku poprvé domácí přesnídávku. Broskvovou. mě se zdála být kyselá, ale Karolí chutnala, to je dobře, ušetříme :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
maus: já věděla,že tě to potěší :grinning:
27. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
hup: no jo, fakt dík :grinning:
27. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
u nás jsou hovínka taky naprosto různých konzistencí, většinou spíš řídká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty jo, nám se to tu nějak motá - včera bolelo v krku manžu, dneska už ne a mě zas trochu jo :grinning: Jak u blbých, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen Štěpíno je nasmátej jak sluníčko, my dva bychom potřebovali tak den pod peřinou :grinning: Kluci byli nakoupit a já tu udělala velkou větrací akci a rozprášila do vzduchu citronovou vodu s eukalyptovým olejíčkem, tak snad se to tu trochu vydezinfikuje. Ovšem - kdoví, jestli jen necítíme tu přicházející magnetickou bouři :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Ty jo, 10 kg v půl roce, to je slušný :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
jj Maus, moje ségra měla v půlroce dokonce 11 kilo! ale i dnes je z ní slušná baba, měří 182 cm a kila nevím :grinning:

dělala jste některá špenát z toho protlaku? jak to těm prckům upravit?
27. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

v DM mají skleničku od 4.měs., dýně + fenykl + nevím co (asi brambora) a píšou na ní, že přirozeně změkčuje stolici :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
ty jo :astonished: ..Anetka měla v roce 9,6kg :grinning: :wink:
27. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
jo a na zácpu má nestlé kaši - se švestkama, na průjem má nějakou mrkvovou, když byla Anetka malá, tak jsem to pravidelně fasovala u doktorky :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
tak jsem si pokecala a zas jdu :grinning:
papa
27. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Pebi, ty máš ale štěstí! a budeš praktikovat to dlouhé spaní, jak jsi posílala odkaz?
27. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojík,
tak já tu měla dneska kámošku s 4měs. holčičkou, chudák se mamina nemohla jít ani vyčůrat, malá je dost závisláček, plakala celou dobu, co jí neviděla, i když jsem jí nosila.... :sweat_smile: Jsem ráda, že máme tuhle dobu už za sebou...říkám tomu hluchá doba, pže si ještě sama nepohraje, ležet jen tak už jí nebaví...Jsem ráda, že si malý už pohraje sám, však má na hlavičce pěknou lysinku, jak je furt na dece :grinning: ale myslím, že mu brzo zaroste, pže tedka lehne a šup na bříško...akroát to má zas tu nevýhodu, že pak ublinkává, jak pořád "plave" na tom bříšku...

JInak mi dneska málem slítl z manželské postele...dávám ho tam někdy, když jsem v kuchyni...a vařím třeba...krásně na něj vidím...akorát se začal otáčet na bříško v jednom směru a válel sudy až ke kraji...neuvěřitelně rychle...celkem nezvyk, co ležel jak pecka :sweat_smile: Naštěstí jsem ho odchytla u kraje...ale dobře po těle mi nebylo...NAŠTĚSTÍ se nic nestalo a jsem poučena!!!

Tedka jsme byli po 5 hod. odprovodit na parkoviště, musela jsem se vyvětrat a prcek taky...akorát mi usnul v kočárku, vzbudil se před dvaceti min., tak jsem zvědavá, v kolik půjde spát...brzo asi ne...ten přesun času mu dává zabrat a mi taky!!! Ale ta kámoška to má horší, malá jí chodila spát už v 6, tedka už je samozřejmě v 5 protivná...tak to má taky pěkně zamotané... :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Tak u nás se usíná :wink:
27. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
saru: už? to jste rychlíci :slight_smile:
baru: to jste meli fajn den, ne? :slight_smile:
pebi: to asi kvůli té dýni, ne?
luci: jakej dlouhej spánek???nic nevím...
27. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
my jdeme koupat... :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.