• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky tak nikdo nepijete mlíčko???
Nela zas pořád ublinkává, po tom odpoledním mlíku hrozně, ona teda taky pořád cvičí, nohy nahoře, nebo se mi na těch lehtkách obě předklánějí, tak se není čemu divit, no a o ležení na zemi na břiše ani nemluvím.
27. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Mau- jojo, fajn den, malý jí pěkně balil jako profesionální svůdník :grinning:
27. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Zanet- my pijem Sunar a ublinkává stejně, skoro co 2. den peru deku, denně měním bodýno i několikrát...ale jak říkám, pořád "plave" na břiše, což znamená, že se na tom pupku furt kinklá...snažím se nedávat ho na zem hned po jídle, nechávám ho ještě sedět ve stoličce nebo lehátku nebo dávám spát, ale i v té posteli se otáčí okamžitě na břicho anebo i po delší době blije....myslela jsem si, že ho přejídám, tak jsem dávala jen 150ml na dávku, ale blije i ze skleničky...to máš fuk...není to právě moc, tak to nijak šíleně neřeším
27. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Maus, je to ten článek, jak naučit mrňata spát celou noc..
Baru, no jo, taky jsme si to období prožili, přežili :slight_smile: jo a malý mi fakt spadl z postele a jednou skoro, to už budou dva měsíce. to jsem vůbec nevěděla, že už tenkrát se uměl převalit na záda.. možná ž emu to jde v posteli líp než na dece... a trošku závidím tu návštěvu, ráda bych viděla, jak by si i náš malý hrál či reagoval na podobně staré mimi :slight_smile: jo a máte stejný koberec jako my, ten takový oranžovočervený :grinning:

co ten špenát?

žanetik, co dát Nele jiné mlíčko? více zahuštěné? slyšela jsem, že takové jsou proti ublikávání.

malý mi usnul až chvíli před šestou, to jsem zvědavá, v kolik pak ppůjde spát. nebo že by spal až do rána? on totiž spal tu hodinu a pul do dvou, pak cca 15 min. kolem čtyř, tak jsem mu ještě chtěla dopřát jeden spánek. no uvidíme, kdy se probudí...
27. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Já jsem dement - fusak je OK. Mi vyjel vespodu, já nevěděla, že je to vyvlíkací. Šikulka David to navlíkl... :grinning: Dneska jsme krásně cvičili, malej prej spal půl hodiny, přišli mi naproti a Fífa byl pěkně vykulenej, jaká je venku tma :slight_smile:

Malej dostal parádní čepičku od našich k 7 měsícům, pak sem dam fotky. Teď jdem koupat :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
zanet: my pijeme Sunar a malej neublinkává, jen občas :wink:
luci: špenát normálně podusím, nedělám s ním nic.
27. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Bram jo jo my taky i 2h po jídle, to bych je nemohla dávat na zem vůbec, ale ona i v houpajdě teď a včera v 18:30 v tom byl ještě oběd, to nechápu...
Zítra jdu koupit asi to proti ublinkávání, aspoň Nele, třeba to bude lepší...
Lucko já koupila ten mražený, vždycky si kus useknu sekáčkem :grinning: a nechám ho jen projít varem a pak ho dávám k bramborám a mrkvi a umixuju :wink:
Koupete všichni denně?
Mě by taky zajímalo kolik by mělo dítě té zeleniny k obědu sníst, nikde to nepíšou, holkám dávám tu 180g, ale ještě by si daly, tak jim dám napít, dudlík a je klid :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
zanet: já myslím, že na to žádný pravidlo není, kolik sní, tolik sní :wink: Štěpíno třeba sní jen malou skleničku a pak třeba kousek rohlíku :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
my dáváme taky sunar, ale Karolí ublinkává po všem, po MM i UM, i po přenídávce nebo obědu. jak je furt na břiše, tak to jde ven, někdy hodně, někdy po troškách, neřeším to...
zanet: já mám knížku o výživě a tam píšou že postupně by mělo dítě sníst asi těch 180-200g, že to jako nahrazuje tu porci mléka co mělo, ale je jasný že někdo sní míň a někdo víc :wink:
Tak, Karolí už chrní, zdá se že bude aspoň chvilku klid :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Ten špenát dělám stejně jako Žanetik.
Denně nekoupu, spíš, co dva dny, po plavání večer vůbec.
Jen myju prdelku pod vodou a pod krkem žínkou.
27. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
zanet: my koupeme denně, Karolí je čunče a i jak ublinkává tak pak smrdí :sweat_smile:
27. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
maus: není zač :grinning:

saru: ty to hodnotíš, jako by se jednalo o nějakého jatečního býčka

zanet: já se nevyznám ..my jen mm :sweat_smile:

ad koupání - koupeme denně ...vrámci rituálu i proto, že to ondru baví :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Takkk, u nás už se také spinkká. Dnes jsem došla koupit Sunar a vypil 200ml, jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký účinek
27. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Skleni- u nás moc rozdíl nebyl, kvůli tobě budu doufat, že u vás změna bude :wink:
27. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
hup: co jako? :slight_smile: Myslíš těch 10 kg v půl roce?
27. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
HIhi, já mám kamarádku a ta má chlapečka a ten měl 10 kg v 5 m. nyní je mu téměř 9m a má 11kg, a je jen kojený. Nic jiného nechce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nik: no držím pěstičky,ale myslím, že by to neměl být problém, určo t to vezmou
27. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
aha, já než to dočtu, tak je závada odstraněna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baru: to jsi hodná, snad no. :unamused:
27. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Zanet: boží fotečky, já bych ty tvoje kukačky vůbec nepoznala, strašně vyrostli. Jsou krááásné. Ty jo, se divím, že nepřepadnou i přes tu brzdičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Moje nejlepší kámoška- resp- její chlapeček měl ve 3m 8kg...to mi říkiala, když jsem naříkala, že mám tlusťocha, v 7 měla 11kg....ovšem, postavil se, vylítal to, tedka má v 1,5 roce 12kg....vždycky se smějem její Mudře....vždycky jí píše stejný zápis....zdravý, velký, statný....a jak byl takový buřtík, říkala jí...on má pořád hlad? tak mu dejte kaši.... vzápětí jí říká....on tak moc váží? dáváte kaši? nedávejte.... :grinning:

Sláva té mojí Mudře....některé jsou vážně na hlavu...
27. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Baru: jj, to jsou. Ta moje se například nestará o nic, prohlédne, poslechne, změří zváží a odchod :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Taková byla moje mudra v dětství, ta ještě hned psala Atb...kolikrát jsem jen filmovala....dobrá zašívárna :grinning:
27. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Jj, pro puberťáky super, ale tahle to na štěstí nedělá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky, tak malá brambůrka už chrní a tu velkou zkouší Radek udolat, večer strašně ožije a je k neutahání! Jinak jsem dneska trošku pokupovala - Amince uklízecí sadu - pořád mi tahá mop a kýble, bubínek s rolničkama a pro Nellinku rolničky na náramku, balónek a na netu jsem pro ní vyčuchala http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23592308&tab=1, asi ho pořídíme. No a dohromady jim pak koupím nějaký multifunkční interaktivní hrací stoleček. Oblečky nechám až na slevy, i když už taky něco málo mám :wink:
27. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Kami: to má kamarádka, je to super. Akorád jí pořád uchází :unamused:
27. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
No kde jste kdo???
27. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Týýýjo, při mém štěstí mi taky bude ucházet :sweat_smile: Jo a ještě jsem holčičkám koupila každé jedno pískací kladívko, ať je doma ještě víc veselo :sweat_smile:

Zanet: já kupuji Bebu, měla jsem u 1 a teď i 2, dokonce jí dělají i speciálně na dobrou noc a vůbec Neluška neblinká, to Nutrilon mi vyhodila pokaždý :unamused:
27. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Skleni díky, přidala jsem nějaký fotečky po dlouhé době, protože fotky za září se nám ve foťáku někde ztratily, vůbec to nechápu a nemůžu je nikde najít, ale počítadlo dál odečítá jako že tam jsou, musím to dát nějakýmu machrovi, kéž by je našel :cry: Jinak se holky pěkně vybarvily, každá je podobná jednomu z nás, už mi jde skener, tak chci udělat fotečku Veroniky a Davida když byl v jejím věku a moji s Nelou....
Tak snad ta brzdička na to tam je, tak vzhledem k tomu, že mají 7kg, tak je to snad udrží, hlavně Nela se umí neuvěřitelně rozhoupat, David ji říká Večerníčku :sweat_smile:
Kami to vypadá dobře, taky by jsme mohly objednat, jen nevím jestli ne 2x :grinning:
27. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
No právě mi Bebu měly 1 a teď i 2, ublinkávali vždycky, tak jsem to neřešila, ale teď Nela čím dál víc, pak když je někdo chová, tak mi je trapně, že je poblinká i když zvratkami to ještě nesmrdí...
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zanet: hihi, aby se ti neprali což??? Neboj, určo je najdete :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Zanet: nelam si s tím hlavu, tak zkus ten Sunar a uvidíš. Já neporadím, Vojta ho měl dne poprvé, ale Danda po něm asi nezvracel. Byl taková malá popelnice.
27. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.