• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Žanet, holky jsou moc krásné, ony jsou dvojvaječné? Připadají mi každá jiná, jedna hodně na tebe, druhá na tatínka :wink:

Mám dotaz...Holky, co máte chlapečky, včera jsem si všimla, že náš prcek má ve varlátku jednu kuličku výš, jednu níž, je to na dotaz pro Mudru anebo je to v pořádku...?
27. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Taky bych zkusila Sunar, neznám nikoho, kdo by po něm ublinkával nebo to Hami, prubni jedno balení nebo zkus koupit v lékárně vzoreček.
Zanet, holčičky jsou tak nádherný, opravdu, bodou to krasavice!
27. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Bram, já nevim, podle mě to je normální, ne? Zeptej se manži :slight_smile: Muj šel teď pro pivo.. Ale Fífa je normálně vyjíždí a zajíždí :wink:

Fotky v čepičce a dnešní koupání Filípek 7 měsíců - 9415 g/73 cm
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#album
27. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
zanet: teď jsem prohlížela fotky, holky jsou nádherný :dizzy_face: A fakt každá úplně jiná :wink:

niki: krásný :dizzy_face: Nejdou už Filípkovi oči trošku do šeda? Mně přijde, že v té vaně je má i trošku do zelena. Ale to asi dělá světlo.
27. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
baru: taky myslím, že je to normální :wink:
27. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
niku: Fífa má parádní svetr, tak takový by se mi taky líbil :wink: , taky jsi rozebrala pěnové puzzle a ty vnitřky jsi dala malému do vany? já to udělala taky, Nela to okusuje stejně jako Fífa :wink:

zanet: holky jsou nááádherný...... :wink:

luci: odkaz na článek na dlouhé spaní sm dala lucy s Anežkou
27. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
zani - niky - hezke fotecky

u nas se spinka uz od 6, protoze maly byl fakticky protivka, takoveho jsem ho jeste nezazila..okoupala jsem, nakrmila kasickou a hnedka usnul. Zda se mi ze se mu tlaci vrchni zoubky, ma je napuchle, takove bile dasnicka..myslite ze je mozne, aby mu prvne vylezli horni zoubky misto dolnich????

zanet - ja koupu obden, na doporuceni homeopatika, protoze maly mel exem a pry se castym koupanim zbytecne drazdi pokozka
27. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
kami, tučňáček je krásný :slight_smile:
Holky, díky za ten špenát, přesně tak jsem to udělala. když jsem to uvařila dnes večer, tak jsem neodolala a dala malému zkusit. no a dala jsem mu malou misku, spapal to všeczhno :wink: snad zítra bude pokračovat stejně po plavání :slight_smile:

Bram, souhlas s Niky, u našeho jsem nic nepozorovala, ale vím, že do dvou let kuličky můžou cestovat, případně sestoupit, pokud nejsou sestoupené. u našeho bratránka sestoupené nejsou, tak asi půjde do nemocnice..

žanet, krásně se holky vybarvily :wink: ale smějí se stejně :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
jo Mis, to máš pravdu, asi to byla Lucy. no v každém případě odkaz mám uložený :slight_smile:
Mag, no to víš, není každý den posvícení... my ještě žádný zub nemáme, a to je protivný častěji..
27. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Saru, očka má furt modrý, to asi to světlo... :wink:
Mis, svetr je skvělej zateplenej - dostal ho k 7 měsícům od tchýně. Nosíme ho teď místo bundičky. Ty zvířátka nejsou z puzzlí, jsou to koupený vodolepky. ale je to úplně stejnej matroš :wink:

My koupeme každej den. Baví nás to, malej si tam vyhraje a ví, že pak bude kašička a spinkání.
27. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Magi, tak jsem ráda, že nejsem jediná, taky koupu ob den, teda když byly ty vedra a byly spocený,t ak každý den. Ale dnes mě napadlo, od kdy je koupat denně. My v rámci oprav po vytopení a vzhledem k tomu, že máme prošlápnutý sprcháč, chceme kvůli holkám koupit ten hluboký, aby šel i ucpat.
Jinak moc díky za pochvalu holek :sweat_smile: , jsou fakt každá jiná a každá na jednoho :sweat_smile:
Zítra skočím aspoň Nele pro Sunar a uvidím.
27. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
zanet:holky jsou fakt hezounké

bram: s kulkama souhlas ...o nic nejde :wink: .. má to taky a naše mudra mu je prohmatává, takže by to si nehodnotila jako ok, kdyby to bylo jinak :wink:

nik: koukám, že máte stejné sedátko :wink:

mis: puzzle u nás rozebírá ondra :grinning: ...občas si leží na tom dílku a vzteká se, že to nejde :grinning: (ale většinou to dělá normálně :grinning:)
27. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
niku: ahááá, vy máte vodolepky, chtěla jsem je koupit na plavču, ale než jsem se rozhýbala, tak byly vyprodaný, tak musím počkat až jim dojdou další, zatím Nelči stačí z puzzle

hup: Nela taky puzzle rozebírá, vždycky se nějak dotlačí na roh, ten chytne alomcuje s tím tak dlouho, dokud to neoddělá a tak postupuje dála dál, občas je obzvášť šikovná a oddělá jich i 5 (ona je ještě pomalá .... :wink: )

ad koupání: někdy koupeme denně, někdy obden, záleží na situaci :grinning: , jí se totiž hrozně potí krk, akdyžje zpocenej, tak koupu denně
27. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
žanet, my koupeme, jak to vyjde, cca 5x do týdne. po plavču taky už doma nekoupeme. nebo když se vracíme odněkud pozdě.. malý se už přestal potit jako v létě. hodnotím i podle toho, co zrovna papáme :grinning:
27. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jasný když jsme poblinkaný nebo něco, tak koupeme i mimo plán nebo si to potřebujeme posunout, že ten den co by jsme koupaly něco máme. Tak krk jim otírám vlhkčeným ubrouskem a když je načervenalý, tak zasypu pudrem.
O sedátku jsem taky uvažovala, ale dvě by se nám asi do sprcháče nevešly :sweat_smile: jedině je pořád koupat zvlášť, jenže já už se těším na ty povodně, až tam budou spolu :grinning:
Ještě jsem se chtěla zeptat krom Sar :grinning: komu děti už sedí sami?
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
zanet - u nas se nesedi, maly se teprve pred nedavnem zacal otacet ze zadicek na brisko, my jsme trosku lenosi
27. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
u nás stejně jako u Mag....ale na klíně se dere dopředu, ale musím držet
27. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
žanet, snad moc nekecám, když řeknu, že nikdo jiný ještě sám nesedí.. nebo že by Ondrášek? dnes jsme v kočárku dali program "sezení", trošku zešikma, to se malý pořád dávál dopředu asi jako Adámek od Bram, dělá to i v autosedačce, ale sám se do té polohy ještě nedostane.
27. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
zanet: otírání krku bohužel nezabírá a když to zasypu pudrem, tak tam má po zpocení, s prominutím, takovou sračku :grinning: , u nás pomáhá jen vykoupat a pořádně :wink:

a nesedíme ani omylem, jen takové jakoby pokusy, udrží se jen v takovém předklonu, ale jen chvilku :wink: , však je čas, děti by měly sedětkolem 8.měsíce......
27. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahojík, my noc celkem v klidu, naštěstí bez šíleného buzení, mlíko v 1, pak v 7, akorát od 6 je vzhůru, tak mi trochu drnčí hlava, je neúnavný v touze vstávat....zrovna jsem mu uvařila hrušku s jabkem, ještě mixnu a má svačinku i na zítra...

Akorát já mám hlavu celkem nabitou, pže ta plánováná rekonstrukce se blíží, původně jsme chtěli začátkem listopadu, mírně jsme to posunuli na 9.11.....jako do Vánoc chci být v novém....kdo má doma podobného workoholika ví, kolik mají na organizaci času, ŽE?! Už jsem z toho včera nemohla usnout... :sweat_smile:

JO, Ondrášek od Hup sedí, jak byli u nás, byl moc šikovný
28. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Tím vším jsem chtěla říct, že se těším na dnešek, kdy to konečně všecko proberem... Ještě spí, ale jen co ty oči otevře, už bude kmitat v plánování....pže mi přestává stačit- vydrž, počkej, jooo zavolám, je čááás!!! :angry:
28. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno, hvězdy :wink:
U nás noc průměr, docela dobrý :slight_smile:

Dneska asi udělám tvarohový knedlíky s broskvemi zalitý pudinkem :dizzy_face: A Štěpáček asi dostane bramborovou kaši se žloutkem a k tomu mrkvičku :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ranko

my jsme v noci ponocovali ...hodinku jsme byli v obýváku ..ale zse zbytek noci chrupal..je lepší jeden hysteráček časově omezený, než promrčelá celá noc :sweat_smile:

luci: nevím čím to je, ale pravidelně tady podáváš info o otom, co ondří ještě nedělá, ačkoli to dělá :grinning: :grinning: :grinning:

bram: tak to přeju pevné nervičky :wink:
28. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
pár fotek z včerejší návštěvy Adámkovy nevěsty
http://brambora20.rajce.idnes.cz/7._mesic/#U_Chocky_527.jpg
28. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
baru: téda, že si ale Adámek umí vybrat :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Hele, nesedí už náhodou i Fífa?
28. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
však mu říkám, ber ju, oni mají barák jak hrad :grinning:
a kámoška zas- ber ho, oni mají chatu v horách :grinning:
no, ruka v rukávě :wink: :grinning:
28. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
baru: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Ččauky!
Hup, náhodou tentokrát jsem si skoro vzpomněla :slight_smile: však jsem ho jmenovala jako jediného

tak my měli šílenou noc... mezi 2,00 a 4,00 dost brečel.... snad to dnes na plavču zvládnem..
28. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky,

noc moc nic. Po 3hodinách, a v 7 jsme si ho vzali do postele, ale už nezabral. Teď spí holomek :slight_smile: Jedeme potom na oběd do jedný vyhlášený restaurace :wink:

Fífa sedí sám už cca. 3 týdny. :wink:
28. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.