• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Nazdárek :wink:
hele Saru přišly mi nový DM kupony, chceš zase poslat ty plínečky?
28. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
akit: díky, hvězdičko :dizzy_face: Ale koukala jsem, že tam jsou zas ty midi do 9kg a než bych měla čas je zajet koupit, tak už budeme mít určo přes 9. Takže bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale díky :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
saru: taky mám dojm

bram: ty jedna materialistko :grinning:
28. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
hup- je třeba myslet na budoucnost svých dětí :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Jasný, já to nestudovala a myslela jsem, že to není velikostně omezený...ok tedy..ale kdybyste je někdo chtěl, ráda pošlu..
28. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
tak takhle tatínek zvyká to naše mládě, to je hezké od něho a pak bude muset lehávat i maminka a skončí veselé kecání s tetkama Koníkovkama :grinning:
http://brambora20.rajce.idnes.cz/7._mesic/#Snimek.jpg
28. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
dobre ranko hvezdicky

u nas noc v poho, na to ze sel spinkat uz kolem seste, prvni kojo ve 3 rano, vstavali jsme v 9 :dizzy_face: takze spokojenost

dneska jsem ho zkousela dat do takoveho hopsadla, co je povesene mezi dvermi, se mu libilo, ale jeste si chvili bude muset pockat, myslim ze to neni jeste pro jeho pater

bram - jsem zahlidla mezi fotkama podobny kolotoc nad postylku jako mame my, jen tedy my mame s rybickama. Jsem s nim naramne spokojena a Willik pri nem super usina. Mate k nemu taky dalkove ovladani????
28. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak Štěpíno je po obědě - nakonec měl špenátek s bramborovou kaší :wink: A my si jdeme dát tvarohové broskové knedlíčky s pudinkem, mňam :dizzy_face:
Štěpula zas dnes od rána jede svoje "ou jé" :grinning: Tu z toho s manžou ucvrkáváme smíchy :grinning:
28. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak to naše koťátko chrápe už 2 a půl hodiny :wink: My už máme hlad :sunglasses:
28. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
bram: to je radost :sweat_smile:

saru: to bych si dala ...my měli zeleninku s tofu ... budeme tááák zdraví :grinning:
28. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
hup: mňam, to je taky dobrůtka :wink:

Včera prcek ozkoušel svoje "nový" botky z bazárku za 90 Kč :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3464758&vReferer=
28. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Nazdárek díky za odpovědi na sezení, si tak říkám, aby jsme nebyly pozadu, tak do 8měsíců nám chybí ještě 3týdny, tak to asi stihnem, kor Nela, ta se v houpačce posadí sama, s tím že se jednou rukou drží,ale jinak hned padá, do Verča zase sama chvilku vydrží, ale v lehátku se předkloní a nemůže zpátky :grinning:
Letím koupit to nový mlíčko, aby jsme si daly v 16h...a jinak u nás dnes den D předěláme hluboký kočár na sporťák, jsem z toho na jednu stranu trochu smutná, jak kdybych prodávala auto po 10letech :grinning:
28. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
wilik v skakadlu

http://www.youtube.com/watch?v=RHOD8BW5YWo

u nas se uz taky haja v kocarku na zahradce, venku je nadherny, slunecni, podzimni den.

spapal trosku mrkve, zapil mlickem a hnedka odpadnul
28. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
mago: krásný :dizzy_face: Máme podobný hopsadlo, dostal ho jako dárek, teď už ho tam občas dáváme, protože páteř už má rovnou a vzpřímenou a líbí se mu tam :wink:
28. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jéé Niky, to jsem nevěděla, že Filípek už sedí :slight_smile: pamatuju si, jak si říkala, že jsi ho dávala na nočník, tak se tě někdo ptal, jestli sedí a tehdy ještě neseděl. ten čas neuvěřitelně letí :unamused:

Mag, Wilík si vyhraje, teď to okoukne a pak začne :slight_smile: nemá trochu světlejší vlásky?

na plavču bylo fajn, bylo nás tam dost i tatínků, tak fotili a filmovali.. tak jsme si připadali trochu opuštění, že náš taťka maká na baráčku. ale jinak, na to, že marťa nebyl dvě lekce, jak jsme byli v Ostravě, tak to zvládl na jedničku. Jen se zakuckal, jak se potápěl, ale vůbec neplakal. a dostali jsme pochvalu od jedné maminky,že je moc šikovný, že už umí lézt :slight_smile: pak mi moc nechtěl papat špenát a brambor, tak jsem ho netrápila. odpadl bez mlíka a teď už spí skoro hodinu..
28. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
saru - prave ze u nas ta pater jeste neni pevna, takze ho tam davat nebudu, ja jen delala mensi uklid v nasem skladu a nasla to tam, tak jsem byla jak u vytrzeni to jen zkusit na chvilku :wink:

lucie - pry trochu hi,hi kdyz se narodil byl uplne cernovlasy po G. a ted je z nej zkoro blondacek, fakt nevim po kom..jeste ze se tak podoba na G. tudiz me nemuze osocovat, ze to neni jeho dite :grinning:
Martinek je sikulka, on ti uz leze????
28. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
magi: jj, Willík vypadal, že je z toho úplně paf :dizzy_face:

Dneší tátovy sadistické hrátky se synem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ze začátku to vypadá nevinně, ale pak nastává to pravé ořechové :grinning: Né, i když se rozbrečel zrovna ve chvíli, kdy se k němu přiblížil míč, tak to vypadá, jak kdyby dostal pořádnou pecku do hlavy nejmíň medicimbálem :grinning: Jinak podotýkám, že je to nejoblíbenější Štěpulova zábava - být za síťkou postýlky a posílat míč manžovi zpět :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=6LH1mfT_O0o
28. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojík, my jsme přišli z dlouhé prochajdy, po dlouhé době i s tatínkem :sweat_smile: Prcek to hezky prospal, ted je uplně veseloučký, to jsem ráda, pže dopoledne byl pěkná mrčenka!

Zanet- min. týden jsem taky dala poprvé sporták a taky jsem z toho byla smutná, přišlo mi to, že dělám čáru za "miminkovskou érou" :sweat_smile: ale myslím, jak na něj tedka tak koukám jak si v něm hezky hoví, má o něco víc místa, tak jsem ráda.

Mag- máme kolotoč od Fisheru, ale asi ho brzo sundám, moc mu ho nepouštím, akorát mi vadí při vyndávání z postýlky, pže je dost nízko, myslím...moje nej. kámoška- u nich je to rituál před spaním, tak to se nám nepodařilo...stejně ho akorát demoluje, jak tahá za ty plyšáky při přebalu na podložce na postýlce...
28. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
saru - ten konec je nejlesi, jak se natahuje za kamerou, asi chtel zas prozmenu natocit vas :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
magi: jj, je to demolition man :wink:
28. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
saru - ou jeee :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Mag, jj malý už leze, nebo spíš se plazí, ale už se staví na všechny čtyři a péruje :grinning: je už nebezpečně rychlej.. když se nekoukám, už je u benjamína a trhá mu lístečky :frowning2: začal asi před 3 týdny.
28. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
magi: :grinning: :grinning: Přileť za Štěpínem, hezky byste si notovali :slight_smile:
28. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Mag, koukej tady:
http://www.youtube.com/watch?v=bPSYilCdVNQ
dnes už to ale umí ještě líp, protože hodně trénoval :slight_smile:
28. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
luci - jee to je fajnacke, jak se plazi, takove male hade to je :dizzy_face: to u nas fakt jeste dlouho nehrozi, ale my nespechame, zatim vim, ze kam ho polozim, tam ho najdu :grinning: taky to ma sve vyhody
28. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojky. My jsme si dnes užívaly tatínka :dizzy_face: :slight_smile:
Karolí byla na procházce s babičkou a s dědou a spala víc jak hodinu :slight_smile:
To že dítě sedí, tím myslíte že se udrží když ho posadíte nebo že si samo sedne? Karolí se klátí, ale proto že nemá motivaci sedět, ona se radši předkloní a zahryzne do něčeho před sebou :grinning: Ale z lehu už má pěkně nakročeno, zadeček s nožkama háže bokem a pod sebe, asi to brzo půjde :slight_smile:
saru: to vide je boží :grinning: jak se pak Štěpa dere po té kameře a pekelně se soustředí, ta práce tím jazykem :grinning:
mag: Wilík je z toho hopsadla dost vybaflej, ale jinak hezký, ten ocas na něm nemá chybu :slight_smile:
bram: krásný fotky :dizzy_face: Adámek má pěknou nevěstu a bohatou, že? :dizzy_face: :grinning: :grinning:
U nás je noc docela v poho když dostane Karolí najíst a to několikrát, ona je prostě žiravinka mrňavá :sweat_smile:
Kolik vypijí vaše děti UM? Za celej den a kolik v noci? Karolí má sice 150ml na dávku ale v noci má 3, že :sweat_smile:
28. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
maus - ty uz vubec nekojis v noci???jenom davas UM? ja v noci jenom kojim, zatim jsem hodne leniva na to, abych mu v noci delala UM. Pres den mu davam 2 x po 150 ml UM a to vetsinou ani nedopije...
28. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
magisa: už moc ne, někdy jednou, když mám mlíčko, ale už ho moc není, vypije obě, takže by jí to nestačilo. Poslední dobou jsem kojila jednou brzo ráno a jednou před večeří, ale teď už někdy jen 1x za 24hod. Už jsem to odpískala
28. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Mau Karolí pije v noci? My už máme mlíka jen 2 dávky denně 200ml.
Já myslela jako že když je posadíme, že jdou hned do boku...jen jsem tak chtěla udělat průzkum, až se jim bude chtít, tak si sednou, nemůžu po nich chtít to samé jako děti co se narodily 4kg a mají teď třeba o 2kg, samo mají i lepší svaly bych řekla.
To jsem se právě ještě chtěla zeptat jestli máte někdo plovoucí podlahy a jak to dětem jde? Já myslím, že to dost stěžuje jejich snahu,a le moje holky prděj na nějaký lezení, válej sudy a jsou u kytky a panečku ta má zajímavý listy, ještě že to nebyla difenbachie :angry:
Tak jdu vytírat, tatínek si poprvé vyjel s holkama ve sporťáku, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
28. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
magi: jo a lenivá, jako stejně k ní musím vstát a dojít do pokojíčku a když jdu před kuchyň, mlíčko je udělané za půl minutky :wink:
28. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.