• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
zanet: právě že pije, a vypadá jaoby týden nejdla. Ona se mi totiž hodně budila a nechtěla usnout, nakonec třeba po dvou hodinách bdění a mrčení usnula a kojo bylo až v5 ráno, ale takhle se napije a chrní dál...Já to nechápu, třeba má fakt hlad...
28. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
zanet: my máme plovoučky, ale teda Štěpulovi to bohužel v ničem nebrání :sweat_smile: Spíš ho to v něčem podporuje, a to v drškopádech :grinning:
mau: my máme 150 ml na noc, vypije to většinou nadvakrát :wink: ad video - práce jazykem mě pobavila :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
zanet: ad sezení - není kam spěchat, každý dítě je jiný a na nějaký tabulky kašli. Až se holkám bude chtít, tak si prostě sednou, tomu věř. Jinak myslím, že o váze to až tak není. My měli při porodu 4 kg, teď skoro 9 kg. A znám kluka, kterej kterej neměl ani 3 kg při porodu, v půl roce má 6,5 kg a stojí taky. Prostě dítě samo ví nejlíp, kdy se mu do čeho chce a stejně si to udělá po svým :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
No, tak u nás už se usíná/spí :slight_smile:
když to tak rozpočítám, tak má Karolí za 24hodin asi 700ml mlíčka, 100-180g oběda a 100g svačinku, nějakej čajík, tak to dohromady není až tolik jak jsem myslela
28. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Mau- já si chystám večer 180ml, většinou to pije tak kolem 1-2, párkrát už vydržel až do 4, tak to už byla asi jako snídaně, pak odpoledne na svačinku taky 180ml. Nebo vy dáváte ovocnou přesnídávku dop. i odp.? My dneska odp. mlíko vynechali, zkusila jsem půl banánu rozmačkaného vidličkou, ale asi mu to přišlo sliizké, dost ho natahovalo...Půl teda snědl, ale zas večer už měl podle mě brzo hlad, tak příště asi přidat...pže přesnídávku mi sní celou nebo půlku a dvě sůši.
28. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
bram: zatím máme sváču jen odpo
28. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
já zas jen dopo., mám v plánu po 8.měs. odpo dávat jogurtek.

Klíííííídek, já jsem se postavila až v 15 měsících a myslím, že mi nic neušlo :grinning:
28. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
JO, jinak, jak háklivý byl tatínek u toho prvního banánu :zipper_mouth: kdybych ho měla za prdelí pokaždé při první potravině, asi by byl malý stále jen na mlíku, tvářil se jak bych ho chtěla tím banánem otrávit...
28. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
bram: manža taky vždycky říká tfuj co to zase je :grinning:
taky plánuju po 8M jogurt, ale je mi fuk jestli dopo nebo odpo :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
zanet: máš recht ..není kam spěchat :wink:

jinak plovoučky jsou pro prcky fakt na levačku :unamused:

maus: no to jsem zvědavá na tyjogurty ..ségřin kuba se vždycky hrooozně šklebil :slight_smile:

tatínka jsme si taky "užívali" ...ale to už snad ani raději nebudu psát - každpádně pokud se bude volit nějhorší dubnová maka mám už teď zjištěn jeho hlas :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
hup: a není žádná metoda jak mu v té palici rozsvítit? :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
hup: co zase? :angry:
28. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
metoda bassebalová pálka :angry:
28. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
maus: véééélkou palici a tlouct a tlouct a tlouct :grinning:

saru: ááále nic ...prostě se o ondru špatně starám, jelikož dnes vypadá, ž na něj něco leze (včera byl očkovný a tak je to ocela normální, že je takový omrzlý a s mírnou teplotkou)
no jenže to samo není proto, ale kvůli toho, že když ho přebaluju, úplně kašlu na to,že je zima (23 st.) a nechám hojen tak ležet na zemi (rozuměj - ondrášek to miluje, tak si s ním rozbalenýmhraju - hlavně když je prdelatý,je to někdy jediný způsob, jak ho rozptýlit - takže seděl s holou dupkou a jámu stavěla komín a on ho shazoval)
je tady snad nějaká horší matka? ...nehlaste se všechny :grinning:
no a k tomu jsem byla informováma, když jsem ho prosila ať už mě nechá (normálně mě rozbrečel a to se moc často nestává), že nejsem schopná diskuse ..načež jsemnamítla, že to není diskuse, ale jen zofalá prosba, aby mě nechal ...no a to bylo jasným důkazem, že jsem totálně nezralá a chovám se jak děcko ...
nějak si přestávám být jistí tím, že mi to ještě stojí za to :rolling_eyes:

bram: jj :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
hup: já žasnu, to je fakt něco :rolling_eyes: :angry: :frowning2: já bych ho hnala, to by mi fakt stálo za to. Ten člověk si vůůbec neuvědomuje co v tobě má a jestli mu to honem nedojde, tak nebude vůbec dobrý :frowning2:
28. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
žanet, my máme taky plovoučku, ale naštěstí i kusový koberec a na ten dávám malého deku. ale on leze stejně, kam se mu chce... na lezení je to vlastně lepší, víc to klouže a rychleji se někam dostane :wink:

Hup, co to zase slyším... to Alan zní jak špatně naočkovaný ne? Náš malý to taky miluje, když má hambatý zadeček, naopak brečí, když ho chci zas zabalit... Nestýká se manžel s nějakýma divnýma lidma, co ho ovlivňují??? My se sice včera taky trochu pohádali, ale vůbec to nebylo kvůli malému. na usmíření jsme si dali víno a vyšumělo to :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
no a to si po obědě vzpoměl, že by si dal pudink ..ale ne jen obyč ..ale nějaký dezertík z pudinku ...no a já samo něco uklohnila ..jako nejraději bychmu to teď vykejdla na hlavu :grinning:
ale raději to sežeru sama a obalím si nervy :grinning:
28. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
hup: dej si, správně :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem stihla zkouknout jen posldní stránku a je vidět, že tu bylo veselo.

Hup: nooooo, nevím co říct, je mi líto, že se k tobě tak chová. Takový byl potřeboval na... pr.... a jednu také mezi n.... a druou přes h...., kdybych byla v tvé situaci, tak už bych s ním nebyla. Hele všeho s mírou, to co on si k tobě dovolí a jak tě pořád obviňuje... to už je moc....

Asi jsem tím pádem horší máma, poněvadž nechávám Vojtu někdy skoro hodinu nahatééého, milujete, hlavně, když si ho může rvát a šmudlat... no chlap.

Jinak noc u nás podstatně lepší, včera vypil sunar, vzbudil se ve dvanáct, to jsem ho unosila, pak v jednu, dostal prso, po dvou hodinách mručel, ale nevšímala jsem si ho a další papání až v 6, takže pohoda.

Dnes vytáhl 200ml, tak jsem zvědavá, celkově mi ta noc přišla klidnější, tak si myslím, že to mlíčko už tak kvalití není či co.Uvidíme dnes.
28. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Hup: prd bych mu udělala, ať si to udělá sám. My jsme se dnes také chytli, ale za hodinku to bylo ok. :sweat_smile:
28. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Saru + Baru: krásné fotečky, klucí jsou fakt pašáci, botky jsou také úžasné. Baru my máme stejného králíčka v postýlce.

Mag: hezkéééé, to by se mi také líbilo, ale ty naše futra by to asi nezvládla. Nemáme zděný barák :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
sklen: no já si právě říkala, že takových hrozných matek se určo nasbírá povícero :grinning:

jako před pár dny mi vyčítal, že ondrovi musí být zima, když ho masíruju po koupání - v místnosti je vždy zapnutý teplomet -leží na podložce zespod pogumované (takže izlující), na tom je nadvakrát složená osuška, na tom přebalovací podložka a na tom ručník,který po osušení dávám pryč .... zase blbě :sweat_smile:
mamka to zhodnotila tak, že to je o nějakém jeho problému a nebo mindráku a že se mám na to vykašlat a nebrat osobně,protože to ani omylem není opodstatněné
a že prý mám alana nechat každý den snést přebalovák z patra a zase ho tm vynést, když mu to tak leží na srdci :grinning:
28. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
sklen + luci: no to právě nejsou hádky ...on mě obdaří informací ..já se občas ohradím (ale ne nijak agresivně, prostě se nažím vysvětlit (třeba jako že ondří je tak spokojený) načež je mi výtka zopakována a doplnn oinfo že jsem vztahovačná, nesnesu kritiku ...nebo dnes inovativní, že jsem nezralá a chovám se jakmalé děcko :sweat_smile:

upříměřečeno, nevím jak z toho ven a co s tím má dělat :fearful:
28. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hup- já nemám slov, jak mi byl live tvůj muž sympatický, teď ho nějak nesnáším............. :angry: Prostě, hlavu vzhůru, hvězdičko!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: a pěkně mu spapej toho pudinkového celý plech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! At vidí, že I PROTO jsi špatná matka/manželka!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
28. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
hup: IP :wink:

ad přebalovák: souhlasím s Tvojí mámou :wink:
28. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
kopnout ho do koulí, Hupi, at vidí, jak tebe bolí srdíčko a jeho něco jiného :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Skleni, moc ti přeju, že to bylo lepší...no vidíš....a bude líp a líp....
28. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
HIH, tak jsem to říkala manžovi o tom tvém, tak jen nevěřícně kroutil hlavou a ptal se, kolik mu je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: tvoje mamka má pravdu, udělej to. Ať něco dělá.

Baru: no snad, nevěřila jsem tomu, ale si měl opravdu hladík.
28. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak Fífa už hodinu spí, byl nějakej mrzutej, asi ho bolí bříško, protože furt tlačí a nic... :unamused: Tak snad bude noc dobrá. nechtěl ani kašičku.

Nicméně oběd v restauraci zvládl skvěle, dali jsme si bifťoura, Fífa seděl ve Fábule, koukal :wink: Po cestě domů si dáchnul a pak tu byla sestřenka s manželem... Dlouho je neviděl, tak se jich docela bál... To se ještě nikdy nestalo... Normálně brečel, když se na něj podívali...

Byl za frajera, fotodokumentace zde http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/
28. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Nik: moc pěkné. Je to frajer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hmmm, bifteček, nezní špatně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.