• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup...tak teda ten manža. co na to říct :unamused: neví co by. jsi dobrá, že jsi schopná se svěřit mamce. já bych si to asi nechala pro sebe, nebo to řekla jen vám, styděla bych se za něj...

koukám, že dneska se dobře obědvalo všude. i my jsme si uvařili mnamku - panenky s liškami a k tomu polentu. mnamkaaaaa to byla

pak jsme byli na návštěvě, emi se předvedla, jak je ukecaná

taky máme plovoučky a docela velkou plochu z puzzlí, přesto jí jde lezení nejlíp na posteli:slight_smile: , po podlaze se docela šikovně už plazí, natáhne ruce a přitáhne se jak pídalka, o víkendu jedem k našim, ti maj koberce, tak se těším, jestli jí to ta půjde líp.

zanet...holky jsou kočky

k tomu jídlu, emi sní ráno a dopoledne 2x200 ml Nutrilonu, k obědu skleničku 125 ml + dávám zapít po cca hodině nutrilonem cca 120ml vody + jen 1 odměrku. prostě obarvená voda. pořád mi nepije nic jiného. jsem z toho smutná, už nevím, jak do ní tekutinu v podobě vody, čaje, štávy dostat.
odpo má svačinku - ovoce 100 ml, někdy dám zase po cca hodce napít slaboulinkého nutroše. k večeri má kaši, jak kdy 130-180 ml. před spinkáním ještě nutroš, tentokrát už normální dávkování a vypije jak kdy, někdy 30-100, podle toho, kolik předtím snědla kaše...

jako myslím, že pije málo, že by měla víc :unamused:
28. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
kaci: možná těch tekutin, ale myslím, že mlíčka pije fakt dost :wink: My máme štěstí, že Štěpínovi zachutnala voda hned odmalička, takže čaje ani šťávy zatím nezkoušíme. Mlíka ale vypije o hodně méně - jeho dávky jsou 150-180 ml, večerní kaše 60 ml (víc nesní), a pak po koupání 180 ml Sunaru :wink: A Emi to flusá, nebo skousne dudlík?
28. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
nik pěknej fešák :slight_smile:
kde jste koupili ten hadrovej míč? přesně s ním si dnes emi hrála u známých a moooc ji bavil:slight_smile:

saru: koukala jsem, že štěpánek už má chodící botičky a žes psala, že jsou z bazaru. já vám nevím holky, ale boty bude snad jediná věc, kterou budu zásadně kupovat fungl novou...
Kači, jako náš prcek čaj nebo štávičku vypije, ale že by to bylo nějak moc, to se říct nedá. Tchyně mi minule říkala, že někde vyčetla, že malé dítě má vypít kolem litru tekutin, což asi nedáváme ani náhodou....teda dávám, ale jako mám mu to lít do chřtánu násilím??? Prostě moc nechce... :unamused:
saru: emi bud skousne dudlík, nebo ho vystrčí jazykem, nebo sevře zuby a nepustí mě tam. když jí něco do pusiny vyteče, většinou to pustí koutkem ven...už nevím co s ní.

musím ale na její obranu říct, že už asi 3 x se povedlo, že se napila, cca 10 ml. jednou, jak měla tu teplotu, tak vypila asi 20 ml čaje najednou. je možný, že žízen nemá, ale měla by pít průběžně, ne až když má žízen, ne?
zajímavý je, že fakt stačí, abych to ovoněla nutrilonem a pije...
28. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
kaci: tak u nás budou botičky opravdu to, co budu kupovat tak půl na půl. Teď dostal nový Nike od ségry, ale jsou to 20, potřeboval na teď menší, tak jsem objednala 19. Jsou v super stavu. A jelikož boty budou to, z čeho prcek vyroste nejrychlejc, nemíním za to utrácet ty nehorázný prachy. Koupili jsme teď i nový tenisky, ale všechny boty nový - to ani omylem :slight_smile: On už chodící botky fakt potřebuje, i doktorka říkala, že jak už stojí takhle pevně, je třeba nožku podpírat, hlavně on si pomalu začíná nakračovat, takže bez botek ven už ani ránu - při procházce ho musíme vždy aspoň nachvíli vypustit, jinak by se vzteknul :grinning:
28. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
saru: jak je to s číslováním botiček? 19 je kolik cm? nebo jste je štěpánkovi zkoušeli, jak mu sednou? vůbec nevím, jak botičky kupovat, až je bude emmi potřebovat - což bude doufám až na jaře, že zimní do sněhu nebudeme muset kupovat. ale uvidíme...
28. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
zkoušelas jí vodu dávat ze lžičky? To pomohlo jedné mé kámošce, pak to malá začala pít i z flašky. Ale jasně, že je to individuální. Jen mě napadlo, že to by se ještě dalo zkusit...
28. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
saru: po lžičkách jsem taky zkoušela, ale je fakt, že ne vodu, ale ten čaj. tak ještě zkusím tu vodu a uvidíme. taky jsem zkoušela dávat z jiné lahvičky, než z jaké dostává mlíčko. a taky jsem zkoušela pítko....už fakt nevím...
28. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Kači, míč je z Ikey :wink: Má ho hrozně rád, blbneme s nim pořád...

Fífa toho taky moc nevypije.. Tak max. 50 ml čaje za den... Dělá s tou savičkou kraviny... Akorát v kočárku venku pije hezky, asi se chce na veřejnosti předvést...

A jedno video z dnešního koupání, koupala moje mamka http://www.youtube.com/watch?v=UIB0gyDgZdk
28. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
kaci: my jsme 19 tenisky měli koupené už déle a čekali jsme až mu budou, teď mu padnou hezky, jsou mu ještě trochu větší. Ale jinak taky nevím, jak bych to tipla, teď to měřím podle těchto botek :wink:
28. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Kači,a zkoušela jsi různé čaje? u nás se to prolomilo tou cestou letadlem, od te doby pije vše, co mu do flašky naleju! kromě mlíka teda. vypije cca 100 ml denně. myslím si, že to není málo, i v mlíku je část na žízeń, a do oběda taky dávám trochu vody..

Niky, tak to jste byli fešáci určitě všichni :wink:
28. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
niki: krásný, s babičkou je očividně super sranda :dizzy_face: Teda, jak si jednou psala, že Ti Štěpínův smích připomíná Fífu, tak teď jsem to s manžou poslouchali a je to fakt úplně stejný. Kdybych na to nekoukala, tak je snad i zaměním :grinning:
28. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak to bych neřekla že toho Karolí sní dohromady nějak výrazně víc než ostatní...
niki: fajn koupání :dizzy_face:
sklen: tak vidíš, to jsem ráda že je to lepší :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
niky - zrovna jsem chtela napsat, ze se Filipek smeje uplne stejne jako Wilinek, ale jak tak ctu tak i stejne jako Stepula. Co bych ja za to dala, kdyby moje mamina byla mezi nama a mohla takhle koupat prcka :frowning2:
28. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
holky já myslím, že se ti prcci smějou všichni stejně. Takhle se řechtá Karolí http://www.youtube.com/watch?v=jiVmarA4Yps omluvte prosím zhoršenou kvalitu obrazu - rozesmívala jsem a zároveň nahrávala :grinning:
28. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
magi: maminka ho "tam odsud" určitě sleduje a hlídá a je na tebe moc pyšná :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Niky, bezva video, taky se chystám udělat podobné, prcek se teda začal ve vaně převracet, ale o to více stříká!

Mag, nebuď smutná, Gavovi rodiče jsou taky fajn ne? moje spolužačka a výborná kámoška už nemá ani jednoho rodiče.. a to se s ní ještě nebaví vlastní ségra... naštěstí má oporu v manželově rodině..
28. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
mau: máš pravdu, vážně se smějí všichni stejně :wink:

magi: přesně, jak napsala mau, maminka vás vidí a je šťastná, že Ty jsi šťastná :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobrou, hvězdičky i hvězdňátka :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Mau, super smích. Fakt taky stejnej :grinning: Já to miluju, když se směje.
Mamka ho koupala, protože jsme tu měli tu návštěvu. Plánovaný to nebylo, přišla se na něj jen podívat, protože bydlí vedle, tak byla ráda, že pomůže a bude s nim chvilku... :wink:
28. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
taky miluju když se směje :dizzy_face:
Taky si jdu lehnout, dobrou noc :slight_smile:
Už jsem u Karolí byla asi 5x, má nějakej problém, jakoby jí něco bolelo :frowning2: to zase bude noc :unamused:
28. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Já jdu taky spát, u Fífy jse zatim nebyla, tak snad bude noc OK..

Brou hvězdičky! :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak s pitím máme dost problémy, když byly vedra, tak trochu pily, teď skoro vůbec ať zkouším co chci pak to vyplivnou. Ale zase jak kdy, včera po kaši Verča vypila 60ml šťávičky.
Nela se taky řechtá jak ty děti z reklamy, ale Verča má jen pusu do široka a žádnej hlásek :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
smích miluju uplne nejvíc :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
jj jak se děti smějí, to je jak malý zázrak :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
To jo je to úžasný, miluju když ne Nelu bafám, nebo říkám, že ji chytím a ona se řechtá. Těším se až budou něco povídat opakovat, Verunka pořád říká "ebe, ebebe" tak ji občas s přítelem říkáme "Ebe" :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
žanet, náš zase "mluví" když brečí, dnes brečel mamamama, někdy to je nebenebenebe. Nejsou příbuzní s Verunkou? :grinning:
28. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak nic, lehla jsem si a zjistila, že se mi nechce spát :sweat_smile: Ach já truba, to bude zas zítra skuhrání, že jsem nevyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Saru, já už taky manžovi hodinu říkám, že už jdu spát :grinning:
28. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.