• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo, holky, u nás to samé, taky se mi nechce, ale až budu vstávat kolem 1 ´k malému, to se mi bude chtít spát ukrutně :grinning:
Luci, u nás se pláče máámáámáá pravidelně.... :wink:
28. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jj Luci asi jo Verunka poslední týden říká i mamamama, jako když naříká, stěžuje si :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Pár fotek z dnešní prochajdy a koupání:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_26.10.2009/#10.jpg (hesla stejný jako vždy)
28. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Sar a to jsou jaký? :grinning:
28. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Sar krásné fotky :wink:
28. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
saru - fajnacke photos, tam jak ho bere na plakani a jdou mu videt ty kralici zuby se mi libi nejvic

ja si zrovna udelala porad v albech, plno fotek jsem vymazala a pridala par novych
28. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz
dobré ranko

holky dík za podporu :wink:
snad se zblýsklo na časy a po dloooouhém hovoru, který začínal tím, že jsem největší vobluda v širokém dalekém okolí ne-li na zemi vůbec ...manža nakonec uznal, že to asi není tak úplně jako tvrdí on
tak trošku se chytil do vastní pasti,když mi začala vyčítat,že ho ani nechválím - tak jsem ho nechala vyjmenovávat věci, které udělal pro rodinu nebo pro mě - a kupodivu si ke všem vzpomněl i na mou pochvalu ....
takže si sám odpověděl na to, že když je za co, chválím....ale ono obvykle není zaco, jelikož je v práci a za pracovní výkony jej nechválím, že
poprvé v návaznosti uznal, že pracuje víc než je zdrávo - nechápala jsem, že jsem to z něj vydolovala
no a uznal, že některé výroky jsou jen a pouze štěknutí do tmy, které má odventilovat něco, co se mnou nemá absolutně nic společného
hurááááááááááááááááááá
no - ono to bude ještě boj, ale po dlouhých měsících to není jen "moje chyba"
29. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
ad pití - u nás se ondra naučil pít až z toho hrníčku se zobáčkem ...na flašku se prostě nenaučil ....myslela jsem, že mu nejedou čaje ..ale nejela mu nádoba :slight_smile:
no a paradoxně nám hodně pomohla nemoc - byl žíznivý a tak bral co bylo - všechno zlé je na něco dobré

ondra říká občas mamama
ale většinou něco jako mam a nebo ham ....preferuju první variantu:grinning:
29. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno
saru+mag: pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme taťku vystěhovaly z ložnice, Karolínka v noci hodně naříkala a plakala, tentokrát asi fakt zuby :frowning2:tak jsem ji měla v posteli. Kojo kolem 1 a pak až ráno v6
Jsem zvědavá jak nám dneska vyjde spaní před plaváním, minule se moc nevyspala tak už byla po plavču protivka.
hup: tak sláááva, seš šikovná holka, to je obrovskej pokrok :slight_smile:
Karolí jen houká a brouká, žádný mamama se nekoná
29. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky, noc opět spíš průměr, žádná sláva, zato ráo chrápal od půl5 do8 :dizzy_face:

hup: jsem moc ráda, hlavně za Tebe a Ondru :dizzy_face:

Díky za pochvaly fotek :dizzy_face:

Jdu juknout na Willíka :wink:
29. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
magi: Williamek je zlatej, vyzařuje z něj naprostá pohodička :dizzy_face:
29. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
holky já jsem debil
měla jsme na poště toho robota - tak kukám na stránky na rozměr ...aříkám si dobrý - to odvezu na kočáru
jenže příjdu na posštua tam3xta velký balík - přehlídla jsme seo řádek a kukla na rozměry přístroje místo balení :sweat_smile:
le jelikož jsme hvězda takjsem to hrdinně na tom kočáru odtlačila :grinning:

ondr po cestěusnul a ted spí přikrytý letákem z pošty - asi jsem ho zase málo přikryla :grinning:
29. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem na vás přišla zas nachvíli juknout. Včera jsme měli 2 návštěvy, tak to bylo náročný, no je to za náma :sweat_smile:
Teď řeším noci, kojím zas 4 krát za noc, fakt už nevím co, asi se mi budí hladem, nebo chce být prostě u mě, ale pokaždý teda pije pořádně. Zkusila jsem dát na noc kaši a bylo to stejný, dneska jsem kojili ve 22, v 1, ve 4, od 5 ti jsme byli vzhůru :unamused:
Pořád taky odsáváme rýmu, je to mazec, mám strach, aby mu to nenateklo do ouška a neměl z toho zánět ucha.
Mějte se tu, hlavně ať jsou mimča zdravý.
Zas nakouknu. :wink:
29. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
hup: no hvězdááá :grinning:
kett: pořád rýma? :frowning2: snad už to brzo skončí :unamused: Ze spánkem jsme na tom dost podobně, je to bída, do toho dneska ještě ten pláč :confounded:
Tak se s Tomíkem držte a zase se ukaž :slight_smile: :wink:
Karolí usnula, chystám věci na plavčo, dneska je venku fakt hnusně, zima, vlhko...no fuj
29. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
dobre ranko hvezdicky

u nas noc paradni, po tom presunuti casu chodiva spat mezi 6 a 7 hodinou, vstava kolem 3.30 na kojo a pak spinkame do 8 rana

Jen je posledni dobou fakticky protivka, jako kdyby mi nekdo vymenil dite :angry: , to fakticky neznam, porad mrnka a prudi, stejne jako u maus to prikladam k zoubkum, neni sekudna aby nemel neco narvane v te male tlamicce
29. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky, u nás se taky spí. já jdu balit, zítra jedem k našim.
odpo přijede na návštěvu kamarádka.
tady je taky hnusně a ještě k tomu potřebuju akutně ke kadeřnicici.... při pohledu do zrcadla mě málem šmejklo...
29. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
kaca: taky bych potřebovala, už mi to vůbec nedrží :rolling_eyes:
mag: vítej v klubu :unamused:
29. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
saru prosímtě, jak má štěpánek dlouhou nožičku? říkalas, že mu kupuješ 19 botičky. já ted sháním nějaké nechodící capáčky, ve čtvrtek jdeme na vítání občánků...a v těch velikostech botiček je to stejný zmatek, jako v oblečení. některé 19 maj vnitřní stélku 10 cm, některé 11 cm. některé 20 mají také 11 cm délku...v tom aby se jeden vyznal :unamused:
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
masu - jak casto chodite na to plavco????

hup - jak dlouho ti trvalo nez Alan aspon trosku pochopil, ze ty nejsi ta spatna????
Ja zatim na G. nemuzu nechat dopustit, kdyz je uklizeno je rad, kdyz ne, nerekne ani slovo, tak samo je to s varenim, kdyz proste nestihnu, tak se obslouzi sam, v lednici vzdycky neco najde..Jsem fakticky rada ze ho mam. Ale treba je to i tim, jak jsem si ho od zacatku naucila a pripustila, nikdy jsem mu nepodsluhovala, pokud jsem sama doopravdy nechtela, a protoze to nebyva moc casto o to vic si toho vazi :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
maus - ja bych radeji z klubu ven, tak jak to byvalo predtim mi vice vyhovovalo :slight_smile: ,
29. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
kaci: Štěpíno má chodidlo dlouhý 11 cm :wink:

hup: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi truba :grinning: Náhodou, papír hřeje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ket: tak ať je vám čím dál lépe :wink:
29. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
mag: no včerejší hovor tak dvě hodinky....ale celkem ..nou nás to je složitější
já už jednou taková vobluda byla - prakticky jsme se kvůli tomu rozešli - tam to bylo otom, že jeho matinka je zlatá ženská a já jsem zlá hnusná babice, která nemá kouska citu, empatie a je paranoidníatd.
tak jsem to vzdala a ono to prasklo, jak ta hodná pní proti mě celou dobu kula pikle s alanovou ex a chtěla mě vyštípat dřív než mě poznala .... pak se to na nějaké dva roky uklidnilo, protože se ukázalo, že jsem nebyla ve svých soudech ani milimetr vedle....
no a asi n to už zapomněl, protože včera pomě houkal, že se zase ukazuje ta má paranoia, co na začátku vztahu - to mě samonbudlo ...protože ona je opravdu stejná - já to hodnotím reálněa střízlivě a alan má opět klapky na očích
29. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Choj holky,

noc nic moc... Ve 2 ráno jsem odsávala rýmu... Přes den jí už nemá a v noci musim 1x odsávat.. Nemáte radu?
Hup, ty jsi taková bylinkářka?

A taky má trochu zácpu... Normálně kaká tak 2x denně a včera nic... Dneska malinkej bobek.. Tak koupim švestkovou šťávu. Prodává se něco takovýho?
29. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
niku: máš doma tymiánovou mastičku? Nebo eukalyptovej olejíček do aromalampy, to je na rýmu nejlepší :wink:
29. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Hlásím míry k dnešnímu dni - 76 cm, 9 kg rovných :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Niky: tu šťávu jsem viděla v lékárně od Hippu.

saru: teda Štěpíno je kus chlapáka :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
ket: to teda je :slight_smile: Obzvlášť tu výšku teď bere nějak hopem, váha už tak zběsile neroste :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Saru, kde se kupuje ta mastička a co se s ní dělá??
Eukalypt už nemam, ale koupim ho :slight_smile:

My měli včera večer přesně 9,505 kg :wink:
29. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
nik: ondorvi včera začínala rýma, tak jsem ho večer u koupání naložila do máty kadeřavé, citronu a levandule a už po koupání bylo líp a do rána v poho
29. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
niki - myslím, že se dá koupit u Justu, ale já ji mám normálně z lékárny od Dr. Poppova, stála asi 50 Kč, nevím přesně, už ji mám aspoň dva roky :wink: Maže se na čelíčko a spánky, krásně uvolní dutiny, myslím, že hup ji u Ondry taky používala. Štěpíno teda ještě rýmu neměl, ale mně vždy pomáhá. A pár kapek olejíčku do lampy a nebo dát 2 kapky do vody do rozprašovače, třeba ještě pár kapek citronu neo citronovýho olejíčku a občas rozprášit do vzduchu po bytě - ničí to bacily, dezinfikuje :wink:
29. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.