• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak jsem se dneska poprvé od porodu rozpohybovala...byli jsme si s manžou zahrát tenis.....jsem pěkně uřícená
brouček nás v poho nechal, akorát nevím jestli dám koupání, aby mi z těch namožených rukou nevypadl .....no musí koupat taťka :grinning:
9. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak jsme doma... Fífovi se v práci líbilo... Takovejch tet a strejdů.... :slight_smile: A dostal super pískoviště :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pak jsme byli etě s manžou na prochajdě, aby se malej prospal, páč tomu za celej den moc nedal...

A přeju hvězdě nejjasnější, Stáničce, vše nej k svátku!!! :wink:

Jdu vás dočíst
9. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
jů, dneska je Stáničky. Tak všechno NEJ petua :dizzy_face:
9. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka, omlouvám se, že sem tak lezu, ale mám dotaz.Prosím vás, kdo má šátek na nošení miminek...je lepší elastický, nebo pevný materiál???? Chtěla bych ho dneska objednat... :slight_smile:
Díky za názor a zkušenosti :dizzy_face:
9. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
hany: ahoj. Pro malé mimi je lepší elastický a pro větší dítko pevný :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Mau: Díky za info :grinning:
9. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
hany: já mám pevný (vatanai) - jak píše mauska, vydrží i větší dítě
elastický je zase benevolentnější k začátečníkům co do kvality provedení úvazu
ale neměnila bych
9. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
hup: kolik to tak stojí?
9. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
hany: jeee, ahoj, tak jak se s Kubikem mate? Je to malej mazlicek :dizzy_face: A Tobe to taky moc slusi :wink:
9. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
bram: ceník je na http://vatanai.cz/ - od cca 2000-2700
9. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak.. Malej už přes hodinu spí, jak byl utahanej, a ani nebyl protivnej.. Napapal se, popovídal s taťkou a usnul na gauči... :slight_smile:
V práci byla i kolegyně, co porodila na začátku září holčičku - termín měla v prosinci... Malá už má 6,5 kg... Filda jí už šlape na paty :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
luci: studovala jsme tu meduňku
dětem do jednoho roku by se na spaní měla dávaj jen v naléhavýchpřípadech a krátkodobě
jestli to teda používáš, jak jsi psala, ověř si to ještě někde :wink:
9. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Skleni, čč jsou české čtverce, čili obyčejné plíny :slight_smile:
Maus, tak to máš dost, asi ve více velikostech ne? ale zkratky jsou dobré, nebavilo by mě to furt vypisovat :grinning:
9. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luci: děkuji za vysvětlení, na to bych asi nepřišla :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Skleni, pošli mi jednoho hodného klučíka jo? U nás se pořád dost křičí :confounded: akorát na přebalováku si povídáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hup, to jsem nevěděla s tou meduňkou, dala jsem mu to stejně jen 3x. To víš, prababičky rada a dar, radši jí nic říkat nebudu. Oberu ty listy a schovám pro nás na čaj na uklidnění.

mmch máme elastický šátek moby a velká spokojenost.
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak jsem do albika vložila jednu srandovní fotku :slight_smile: mrkněte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
pěkné ráno :slight_smile:

luci: ne, je to jedna velikost, tahle: http://bebejou.inshop.cz/inshop/scripts/down.asp?department=152 ségřin malej je měl skoro do roka. Ségra měla celou tuhle sadu: http://bebejou.inshop.cz/inshop/scripts/down.asp?department=152 tak postupně dědíme :slight_smile:
Malej je na té fotce dobrej ťuhík :dizzy_face:

sklen: a MM je mateřské mléko :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
10. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky, tak Nelča dneska nevydržela a vzbudila se po šesté, takže já už jsem po snídani, koukám na MASH a Nelča zase spí, dokonce už víc jak půl hodiny :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
maus: Karolí je skvělá, ta má ale faldíky, kam se hrabe ta naše žížala, taky udělám foto pro srovnání :grinning:
10. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
mis: My jsme taky vzhůru už od 6. Malá už si dáchla a teď si hraje. Za chvilku bude papat. Těším se na fotečku :dizzy_face: Nelinka je kočka :dizzy_face: a buď ráda, aspoň se s ní nemusíš tahat. já mám klouby totálně mrtvý, v noci a ráno Karolínku tak tak vyndám z postýlky :confounded:

Já už jsem aspoň poskládala plínky a měla bych žehlit, už zase, to je kolotoč. Asi si najdu někoho na žehlení, fakt mě to neba... :sweat_smile:
10. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
maus: my budeme jíst až se ta prďola vzbudí a pak půjdeme ven dokud svítí sluníčko,, abychom nedopadly jako včera a nezmokly :slight_smile: , je fakt, že je výhoda, že přibírá celkem "pomalu", dneska ráno měla 4,5kg :slight_smile:

nežehlím, nebaví mě to, plínky skládám nevyžehlené, věci pro malou nemá smysl žehlit, mám pocit, že to je pak ještě víc pomačkané, jak je to malinké, tak tam vyžehlím vždycky nějaké záhyby navíc :slight_smile: ...celkově nemám ráda domácí práce.... jsem holt líná :wink:
10. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
mis: já jsem taky neskutečně líná :slight_smile: a teď když mě tak hrozně bolí ty klouby tak se mi nechce ještě víc :sweat_smile: Ale nějak si to neumím představit nevyžehlené :slight_smile:
Tady je hnusně, pršelo. Po sluníčku ani památky :angry:
10. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
u nás je hezky...zatím, ale koukám k horám a od Německa se sem něco žene, ale za tím šedým je zase modro, tak uvidím, co z toho bude... jsem si odběhla na zahradu a konečně zasadila begonky, které jsem si dovezla z Prostějova
Nelča pořád spí jako šípková růženka, asi ji budu muset budit na jídlo :unamused:
10. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
nazdar kočenky, koukám, že dnes ráno jsem tu třetí, můžu se k vám přidat :wink:
teda žehlení taky nemusím, bolí mě z toho záda, ale mrňousovi žehlím na mandlu, sice u toho sedím na zemi (on je dost těžký a neunesu ho, tak je na zemi), zato je to vše rychlejší.

Mausko, to máš fajn, že jsi podědila plenky. to u nás jsme takoví "pionýři", nikdo v okolí nelátkuje. ale mně to neva. Nejvíc práce mi dá vymáchat hovínka. baví mě plennky kombinovat s různými vložkami a kalhotkami. jak mám hodně druhů z MMB, tak testuju. ale zatím favorita nemám..

v noci mi zmoklo prádlo, ach jo, ten včerejší večer nějak nevyšel.. jela jsem řídit - trénovat do Neratovic a před vstupem do Lidlu jsem si nemohla vzpomenout, jestli jsem doma vypnula brambory, tak honem domů.. no a pohádali jsmme se s manžou... on zas děsně dlouho čerpal žumpu, takže fakt veselá noc :confounded: no a mrňous usnul asi až v deset. ale vzbudil se až ve čtyři, to jsem ocenila.
10. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
zdravím holky,

mám dotaz na ty co používají Huggisky - kolik normálně stojí a za kolik je kupujete? Já používám pampers, které jsme nakoupily ve slevách, ale na ty huggisky je těch slev více. Jak to že už kupujete číslo 3? já mám dvojky a ty jsou do 7 kg, u huggis je to jinak?
10. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Mausko, malá je fakt roztomilá :sweat_smile: akorát je na fotce naolejíčkovaná. Jak to děláš, že ti u toho nebrečí? náš brečí zimou, a to vždy topím aspoň na 25 stupňů.
10. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooojky

tak my dnes měli brzské vstávání. O půl šesté, dáchl si hodinku a od té doby mi kňourá a kňourá

Mau no super, tak to se k sobě pěkně hodí. Má krásné oči :wink:

Luci: tak to nemá chybu. Tyhle fotečky jsou jedinečnééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak počasí u nás no hnus fialovej. Od rána zataženo a v noci pršelo jako ..... Zrovna dnes má manža volno a chtěli jsme na pouštět bazén.

Mau: musíš to udělat jako já. U nás žehlí táta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jen Vojtíka věci žehlím já, na ty nemá náladu ani trpělivost. Dobrý ne??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Nazdárek,
tak dneská nás čeká ta šestinedělní. Jsem zvědavá, ale snad bude vše ok, jen má Neluška pořád v pusince moučnivku :angry: Vytírala jsem jí to genciánkou, ale třeba po dvou dnech to má zase a někde jinde. Vypadá jak malej klaun s tou fialovou pusinkou :grinning: . A dneska bude krááásně :sunglasses:
10. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.