• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já do saní zapřáhnu Bertu, aspoň se trochu unaví :grinning: .... my tu máme chodníky jen na náměstí apodél hlavní cesty,ale tam nejezdím, my chodíme do polí kvůli Bertě, aby se pořádně vylítala a vyblbla.... holky, se už moooc těším na sníh :wink:
29. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
mis: no já ti nechcu kazit rdost ...ale příští vánoce se to určo ještě kont nebude
kubovi se třeba rozzářila očičk nd prvním rozbaleným dárkem a nebyla živá síla, která by ho přiměla ozbalit další ...postupně během pár týdnů je rozbalil a líbily se všechny ...ale tkové to rozbalování dárečků - za dva tři ročky :wink:

saru: jako myslím, že pokud prcka něco zaujme, není živá síla, která by odpoutala pozornost k něčemu dalšímu, když nechce a jeplně zujat prvním :wink:
29. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
sar, doufám že ano.
Byla jsem se mrknout na princeznu. Holka bláznivá, spí celá otočená s nohama u špriclí místo hlavy.
29. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
izi: no tak to je typické dubňátko :grinning:
29. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
hup: no vždyť přesně to jsem psala, že ho stejně zaujme jen něco, takže to pak schováme a bude si postupně vytahovat "králíky z kobouku" :wink:
29. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
klobouku, samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
saru: jj ..já vím ..já myslala, k tomu rozumu, což jsempovažovala za reakci na příští vánoce ..... nooo tak jsem se zamotala :grinning:
29. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Super, zatim to nedělala, až nyní. Jsem zvědavá, kdy mě vzbudí. Ještě budu muset vyvenčit psinu. Ještě se chci zeptat, preferujete umělý nebo živý stromek?
29. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
hup: :wink: Aspoň budou příští rok dlouhé vánoce :grinning:
hup: já se spíš těším na to, že už bude pomáhat dělat výzdobu (v rámci možností) a nejvíc se těším až uvidí rozsvícený stromeček a ty dárečky...... akdyž je nerozbalí ten večer, nevadí...bude mít vánoce dýl :grinning:

a hlásím, že naše klidné dítě přišlo na to, že se dá otočit na bříško i v postýlce, takže místo aby usnula, tak řvala jako tur..... :wink:
izi: u nás jedině živý. Loni jsme si koupili velikej v květináči a měli jsme ho ještě celé léto na balkóně. Ovšem celý den nám sem paří, takže to v září už nezvládl. Ale na vánoční stromek měl docela dlouhej život :wink:
29. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
izi: my máme malý umělý, ale příští rok už koupíme živý, letos ten umělý bude stačit, Nelči to bude jedno :wink:
29. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak na bříško se v postýlce otáčí ráno, ale takhle opačně poprvé. Jsem zvědavá, jak bude reagovat na rozsvícený stromek a vše okolo
29. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
izi: no jednozančně živý ...umělý bych nepřežila
a nejen živý, ale alespoň dvoumetrový
jsem trošku maniak
když jsemse nastěhovala do bytu slavila tam první vánoce, koupila jsem si 2m jedličku, nechala ji zabalit do té sítě ....pak jsme přišla domů, rozřízla tu síť ..větve udělaly plomp ...a půlka obýváku byla zaplněna stromkem ....tak jsme přestvěli nábytek aměli jsme vánoce :grinning:

saru: no s prďolama to je skoro každý den :slight_smile:
kdybys viděla,co děla dneska na to autí ...:slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
hup: tak to jsme na tom stejně, doma jsme mívali vždycky obří strom a manžu už jsem na to taky naučila :grinning:
29. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Já chci také živý, ale menší v květináči. Na štěstí by si ho přes rok vzala mami na zahradu a příště by se použil opět. Pokud to teda přežije
29. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
mis: jj..na to zdobení se taky těším ..a vyůbec, až spolu budme malovat a patlat hlínu a tak

jinak to otáčení je prča ...ondra už naštěstí spí jako dospělák ..otáčí se podle toho jak potřebuje, takže už nemusíme běht polohovat :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
hup, to musela být docela sranda
Jen nevim, zda neni na živý ještě malá
29. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
saru: nooo ..to muší bejt ...
už jsem vymyslela i kotvení ...uvážeme ho do stropu, by ho ondří nevyvrátil při nějaké své průzkumné akci
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Já ji nechám spát tak, jak je. Vzbudila by se, potvůrka, a nechtěla by spát
29. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
izi: no já stromek teda njk neřeším s ohledem na ondru ... asi mu to bude fuk - hlavně, že bude blikat (hlvně tomu mému elektrikáři,že) ...ale já ho chci ...a ondru tím určo nijak neomezím
29. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
my asi taky živý, je to na manžovi, co přinese :slight_smile: jinak s tím otáčením, Izi, vítej do klubu :grinning: já malého vždy najdu v jiné pozici, než ho ukládáam :slight_smile:

Hup, díky za odkaz, budeme se taky inspirovat dárečky podle věku :wink: zatím nic nemáme, tak jdu hledat.
29. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
holky, cože tak ponocujete? čekáte na Zoufalky? já jo.... je zbožňuju....
29. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Díky, aspoň mám jistotu, že je pinďa normál :grinning:. Tak se mrknu na ty dárečky podle věku a budu muset s tou psinou :confused: . Ještě ke všemu hárá :angry:
29. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
mis: nn, já je nesleduju, ale nějak se mi zas nechce spát, vždycky se v 19 hodin proberu a jsem živá. Horší je to od těch cca 8 do 19 :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
mis - objednávala jsem sáňky a hledala jsemmanžovi dárek
když jsmemu řekla,co chc, tk že papuče ..má je mít http://www.inchworm.cz/index.php?show=product&id=804
29. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
hup: taky si říkám, že když už je Štěpíno tak akční, tak to má svou výhodu - že si z toho stoje lehne, jak potřebuje, takže nemusím nabíhat, když se potřebuje otočit. Ale občas bych to na chvíli brala, třeba jen na pár hodin, kdy bych si mohla říct, že ho najdu aspoň zhruba tam, kde jsem ho před minutou posadila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale né, samo jsem ráda, že je takovej, jakej je :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ten muj mi neřekne vůbec nic. Žádná inspirace z něj nevypadne. Vlastně občas ano. Když řekne tebe. Ale to mi zrovna moc nepomůže
29. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
hup: goooood papuče, ten bude čučet :grinning: :grinning: .... sáňky budeme mít přímo z továrny, dělá tam manžel Martinové sestřenky

saru: já bych spala hned, alezoufalky si prostě nemůžu nechat ujít :grinning:
29. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Děvčata, musim s tou psinou. Mějte se tu pěkně a zase se ukážu. Dobrou noc všem
29. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.