• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: :grinning: :grinning: Ty jsou super, ale já myslím, že Alan by si zasloužil něco více slušivého. Na tento způsob:

http://www.zdravotnipotreby.cz/zdrave-spani/backory-ze-100-ovci-vlny-merino/

U vietnamců se dají koupit za pár kaček, když bude ten kožíšek umělý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
mis+ maus: já mu dám odsekávat mi :grinning:

saru: no jo ...ale z té umělinymubudou smrdět nohy .. ve finále by se to obrátilo proti mě :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
hup: jó, tak to jsem nedomyslela. Máš pravdu, hvězdo :grinning:
29. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak doboru, kočky, jdu si číst :wink:
29. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
hup: a do těch káblíků mu zaveď nějaký ten voltík :grinning:
29. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...přepodkládám, že si alan myslí, že mi definitivně šiblo, jelikož jsem se začala nahlas řehnit :grinning:

saru: no já myslím na vše ...víš jak jsem původní profesí logistik :grinning:
dobrou :wink:
29. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
hup: paranoia je sviňa :grinning: ... Martin na mě taky občas hledí se zvláštním výrazem v obličeji, když se začnu smát :wink:
29. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Čau hvězdičky :wink:
Ty jo, mně už asi fakt hrabe - vůbec se mi včera nechtělo spát. Usnula jsem tak v půl 1 (takže až dneska) a od 5 nespím, přitom jsem unavená jak blázen :sweat_smile: Fakt pako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Štěpula spal hezky - usnul v 18, pak vstával až v půl3 na jídlo, v 5 si cucnul vody a vstával v 7.15 :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahóój holky,
už projíždim Pompa, dík za odkaz a za některý tipy :wink: Už jsem to psala stejně jako Mis - chci to hlavně ostatním, až se budou ptát, co koupit :slight_smile: Já kupuju Matýskovi, když se mi někde něco líbí, ale to jsou fakt takový drobnosti, třeba ryba do vaničky :grinning: - ovšem musely byste slyšet Martina, prej proč mu furt něco kupuju, když má těch hraček tolíííík - asi si myslí, že si až do předškolního věku bude chrastit se špendlíkem :sweat_smile: :grinning:

Jinak na Vánoce se taky těšim :slight_smile: - vždycky jsem je nenááviděla, dokud jsme se nepotkali s Martinem, a teď se vyloženě těšim, když máme Matýska :dizzy_face:
Ale stromeček máme umělej a nestydíme se za to a jsme s nim spokojený a je krááásnej :wink: :wink: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Nám taťka odjel ještě večer, tak jsme byly samotné a opakovala se předchozí noc - děs běs. Zase plakala a mrčela, to už musí být fakt ten zub, jinka to není možný. I se mi zdá že na spodní dásničce něco nahmatám, ale možná už mi jenom hrabe :sweat_smile:
izi: jů, taky máte Karolínku :dizzy_face: vítám Vás, holky :slight_smile:
Já taky večer nemůžu usnout, i když jsem úplně hotová... :unamused:
30. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
taky máme umělej stromeček a nestydím se za to. asi jsem divná, ale ten živej mi nevoní a rozčiluje mě jehličí všude...
30. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
dobré ranko

tak u násnoc lepší ....ale furt to není to co bvalo ...ale už nepláče, jen se budí na jídlo 2x zanoc

saru: děti hodné, máma zlobí :grinning:
tyale něc bylo ve vzduchu, jelikož já jsem taky nějak nebyla sto se dokopat do postele, což se mi běžně nestává

pet: :grinning: jsem si představila to 6leté dítě, které má jen špendlík, přpadně kolotoč :grinning:
ale zse bys rozvíjela jeho tvořivost :grinning: :grinning:

ad stromek - věřím, že se nestydíte i že jste spokojení ....ale fakt ne, že je krásný :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
hup: to je jak se vším, každému se líbí něco jiného :wink: :grinning:
a mmch krásný papuče, to bude Alan jistě čučet :grinning:
30. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Maus: Mně třeba živej voní, ale jenom chvíli :grinning: A to jehličí taky nesnááášim :wink:

Hup: Vidělas ho? Tak nesuď :wink:
:grinning: :grinning: :grinning:
Je umělej a umělej, že jo - tchánojc mají něco, čemu řikají stromeček, a to je teda brutus, to radši kousek suchý větve, než to monstrum, co mají přes půl obýváku a co hýří všema barvama :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
30. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem právě hodinku strávila čtením vašeho 5-ti deního kecání :slight_smile: hezký román a už ani nevím co jsem chtěla napsat...to je jedno..........jsem se večer vrátila od našich.....Kačka tam ještě zůstala do neděle a manža se za chvíli vrátí ze služebky a pojedeme na další návštěvu ke kamarádce...

ad stromeček já musím mít živý a jedličku, potřebuju cítit to jehličí........a s tím zdobením......první dva roky jsme to dělali přes noc....úžasný výraz, když ráno přišla do obýváku a viděla ho :slight_smile: pak jsme se léta radovaly ze společného zdobení a minulý rok už jsem se radovala poněkud sama....radši poberťačka ležela u TV....jooo pořídila jsem si toho malého šmudlíka akorát :grinning:
30. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
pet: tk jooo ..je krásný :grinning:
nejlepší stromek měla stejně tchýně - cca dvacet let starý umělý - tzn. echt-plast k tomu strááášně olezlý plast
a jelikož po vánocích stromek neodstrojovala, alejen přes něj přetáhla igelitový pytel, visely na něm místo baněk jejich střepy, které nvíc už ani něměl barvu
když jsme se n první vánoce sešli pod tímhle hnusem, který by nevzali ani bezdomovci, málem jsem se rozplakla
další rok jsem jí koupila pěkný nový stromek s baˇmkama slděný do zlaté a červené ..na plasťák fakt hezký
když jsme jí ho předali, strhla se šílená scéna - další zku* vánoce - alan se klepal vzteky, já litovala, že jsem si dala před tím panáka a nemůžu odjet, tchýně hystericky pištěla...ech
30. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
hup: to je smutný :frowning2:
30. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
dobre ranko devcatka

ja jsem vyspinkana do ruzova, sice jsem sla do postele kolem pulnoci, pak jsem si jeste cetla cachtickou pani, Willik vstal na prvni kojo az ve 4, pak v 7 a ted jeste chrni v postylce /a to spi od 7 vecera/

maus - mozna uz vystupuju z klubu :grinning: :grinning: odpoledne se nam vratil nas hodnoucky mimisek :dizzy_face: , na obed jsem mu dala do mlicka Chamomilla vulgaris 30 ch - jsou to homeopatika na bolest zoubku a vypada to, ze pomohly :wink: , uvidim co dneska a pak ti dam vedet, treba by pomohly i Karoli :wink:

U nas se sane kupovat nebudou, tady skoro vubec nesnezi, tedy v r. 2006 a 2007 vubec a minuly rok neco malo napadlo a to tady byli hned kalamity. Muj bracha nebyl 3 dny v praci /samozrejme ma letni gumy, zimni tady nemusi byt/ a nemohl vyjet mirny kopecek a busy nejezdily vubec, proste kalamita nejvetsi z 10 cm snehu co napadl :grinning: :grinning: :grinning:

Nastesti ja snih moc nemusim, tedy pokud nejsem nekde na chate, a pokud mi preci jenom bude chybet radeji si zajedu na dovcu do CR, udelam snehulaka a vratim se zpet :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky holky,

teda vy jste včera kecaly :slight_smile: Já unsula ještě před manželkama, ještě, že jsem si je nahrála :slight_smile:
Noc nic moc, ráno se pořádně vykakal, tak snad už bude líp. Švestková šťáva zabrala :slight_smile:

My máme taky umělej stromek a nestydíme se za to :slight_smile: Když jsme měli dřív živý, tak stejně nevoněly, to jehličí bylo všude a navíc se mi ani nelíbily... :sweat_smile: A umělej máme fakt krásnej. :dizzy_face: Teda nám se líbí a to je hlavní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
a musím se pochválit....zřejmě jsem definitivně odbourala noční krmení....takže jíme v 18 a v 6 nebo dnes dokonce v 7......sice se ještě vzbudí kolem půlnoci a třetí, ale stačí čajíček a dudu a spí se dál :wink:
30. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
magi: slyšela jsem o nich, asi je taky vyzkoušíme. i teď jak spí tak bečí ze spaní :frowning2:
Ale gratuluju že je Wilík zase zlatíčko :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
holky, když jsme u těch vánoc, co chcete na Vánoce Vy? Já vůbec nemám páru :sweat_smile:
enz: no super, já chci takýýý
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
maus: klasické vánoce s tchýní ...vrací dárky ..rozbalí a řekn: hm, to se mi nehodí ... kdyb to udělala já, byla bych nevychovaná mrcha ..ale ona je přeci jenom upřímná, že :sweat_smile:
naštěstí to tak už není ...ale byla jsem přesvědčovánao tom, že je normální vracet dárky, když sis představovala něco jiného
no a spousta dalších "drobností"
snad jí letos odvelíme k bráchovi :sweat_smile:
30. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
hup: to je teda vrchol drzosti a blbosti, vracet dárky :confused: to jsem ještě neslyšela
30. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
hup - ja uz se vlastne ani nedivim, ze je Alan takovy, ma byt pokom :frowning2:

mimochodem ja vanoce mela rada do te doby nez mi zemrela mamina, pak to slo u nas od desiti k peti, zadna vanocni nalada, muj 'drahy' otec se vzdycky radeji opil a vsechno zustalo na me, byl to jenom shon. zadne darky pod stromeckem jen 3 deti cekajici na to az vyrostou a budou mit sve rodiny a klidne vanocni svatky

nejkrasnejsi vanoce jsem zazila kdyz jsem prijela za brachou do UK a slavili jsme je spolu s jeji pritelkyni, vzivote jsem nedostala vice darku jako ted v dospelosti. A ted mi bracha s jeho rodinou zase odjel zpatky do CR, ale verim, ze s Willinkem a mym drahym a jeho rodinou budeme mit krasne vanoce, jak 24. ceske tak 25. anglicke s krutou
30. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
jo a minulý pátek jsme byli na přestřižení uzdičky pod jazykem a doslova mu rozvázali jazyk, páč se z gegege stalo mamama jéééje agoj neeeee atd.
30. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
enz: co to? Jak na to přišli, že je to potřeba?
magi: moc ti to přeju, ty krásné Vánoce s tvojí rodinou :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Ty v..., Hup, to je hustá baba.. :sweat_smile: :sweat_smile:

Já bych taky chtěla odbourat noční krmení, ale myslim, že to nám vydrží jako poslední :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Ale už obědvá a odpoledno-svačí bez kojení, takže super :wink:

Maus, já jsem si k Vánocům řekla Ježíškovi o fén, jakožto dárek praktický a hlavní, anžto chci nějaký pořádný dělo :grinning: :grinning: - a zbytek bude překvápko, plus něco vlastní výroby - to vymyslel vloni Martin, že si jeden druhýmu dárek vyrobíme, tak jsem zvědavá, co spatlam, zatim mě nic nenapadlo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
mus: jj....docela jsem se povabila, když jsem našla v nějakém časáku základní dovednosti dětí podle věkových kategoríí a tam bylo, že do tuším 10 let věku musí umět přijmout dárek a nehodnotit jej, když to není přímo podle jejich gusta
prostě moje tchýně pedagožka nemá základy společenského chování mladšího školního dítěte :grinning:

mag: je to tak - tohle se tam vleče ...a rozhodně ne první generaci - jeho strýcové jsou problematickéosobnosti taky, takže tam vítr vane od babičky ...minimálně

mag: to co píšeš je smutné moje lapálie s tchýňou jsou vlastně brnkačka :wink: ...hlavně ale, že jsi to rozsekla amáš znovu fajnové vánoce :wink:

enza:tý jo ...brrr

jinak ondra možná není čech ..vzal modrou kostu a říká: blau ...někde se stala chyba :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
pet: nechtěla jsi napsat hnusná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.