• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
achoj všichni :slight_smile:
tak u nás se spinkalo skoro do osmi, to je úspěch! malý se totiž probudil někdy při ordinaci, a manža mi ho přinesl dolů a pak si s ním hrál, tož to se mu pak moc spát nechtělo a chtíli ponocoval s náma :slight_smile: o to déle pak spal, takže paráda, šel totiž spát už v 18,45, to je na něj dost brzo, ale byl protivný.

S dárečkama to budeme mít podobně, malý dostane hlavně krabičky :grinning: kdo ví, jestli se dostane k obsahu :grinning: .
no a pro sebe už něco vymyšleno mám, protože v zimě mám i narozky a svátek, tak ať můžu rozdávat inspirace. chtěla bych řasenku, župan a domácí pekárnu, na tu se těším nejvíc :sweat_smile:

Enz, co ta uzdička, jak jste na to přišli, že je to potřeba?
30. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Mag, budete mít krásné vánoce, uvidíš, a krásné budou oboje :slight_smile: české i anglické. a kdy dostane willík dárky, až ráno?
30. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
jééé teď mi přišly ty stolní kalendáře...to je bomba :dizzy_face: .....tak babičky a dědu máme vyřešené....já jsem na naléhání tchýně "co chci" narychlo vymyslela silikonový vál na těsto a malý váleček na plech, dál nevím.....příjde mi, že mám všechno......

mau: od narození mudr zjistila, že má krátký jazýček, že to bude asi potřeba v 6m přestřihnout.....ale byl to 1sec zákrok a nejvíc mu vadilo, že mu drželi hlavičku :slight_smile: pusinku ochtně otevřel, páč si myslel, že asi dostane nějakou mňamku a pak jen cvak a bylo to...trošinku krve a než jsme dojeli domů nepotřeboval ani heřmánek
30. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
hup: od kamaráda švagrová se taky tak chová, že si nevidí do huby, ale to je podle mě debilita, oni si to totiž neuvědomují :unamused:
30. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
hup - takze z ondraska bude maly anglican :grinning: :grinning: :grinning:
takove jaka je tvoje tchyne bych zavirala do nejakeho ustavu, zbytecne kazi nas narod

enz - taky me zajima jak jste na to prisli?

ad darky pro me - me i malickost potesi, nejvetsi radost stejne mam z toho, ze maji ostatni radost z darku
30. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Enz, prosim Tě a objednávalas je přes to 24print.cz? Já na ně mam taky zálusk, jako dárky babičkám, ale přijde mi to tady podezřele levný, tak se bojim (ne)kvality... :fearful:
30. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
luci - jeste presne nevim jak to bude, ale asi 24. se budou rozbalovat nase darecky a 26. na boxing day se budou rozbalovat darecky od pribuznych. Nastesti mame krb, tak pak muzu malemu vysvetlit odkud prisel santa claus :grinning: :grinning: ne ze by tomu stejne tyto vanoce rozumel
30. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
hup: ta tvoje tchýně je ikona :grinning: a Alan.....co na to říct.......ty musíš mít svatozář, že to vydržíš

mag: docela smutný dětství, ale teď se ti to všechno vynahradí.....já začala mít pořádně ráda Vánoce až s Kačkou...je to prostě převážně svátek pro děti
jee mlade se vzbudilo, uz ho slysim jak si nahore povida, tak letim za nim
maus: no já si myslím, že netuší, jak s ohavně chovají
blbý je jen to, že v opačném směru je tato paní velmi citlivá na jakoukoli nekorektnost

to byl náš první náraz ...myslím totiž, že jsem v jejím životě první osoba, která si nenechala srát na hlavu a kdž to přerostlo nosnou mez prostě jsem tam přestala jezdit ...nechtěla jsem scény a konflikty ...ale prostě to nešlo jinak .... (scéna se totiž udála třeba i proto, že jsem se po vánocích drhý den, když se nezvedala k odjezdu, zeptala, jestli zůstane na oběd - prostě to se rozumí samo sebou, takhle okatě jí dávat najvo, že má vypadnout ... moje vysvětlení, že začínám vařit a jen se ptám, jestlimám připravit oběd i pro ni byl čirou výmluvou :sweat_smile:...takže scénám se předejít nedalo :sweat_smile: )

teď to sice není babička, se kterou se dá počítat a naše vztahy jsou na ryze formální úrovni, ale už si tk nevyskakuje, jako v prvních letech
30. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
pet jj...taky jsem se toho bála a otevírala jsem to s napětím, ale vypadá to dobře :wink:
30. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
jsme taky vzhůru, tak jdu dát přesnídávku se sůšou
30. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
hup: ty jsi objednávala ty fotoknihy přes ten web jak jsi sem dávala ten odkaz?
30. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
enz: ale houby .... nevydrželajsem to ...málem mi z toho hráblo :wink:

mag: taky mám radost, když se trefím alidi jsou spokojení
navíc jsem trošku ujetá na balení dárků ...jsem schopná udělat balení za stejnou částku jako stál obsah balíčku :grinning:
ale vždy to má úspěch - jsem ješita a ráda to slyším :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
maus: zatím nee ..je v procesu tvorby...ale asi budu
30. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
hup: já už to mám nachystané, asi to objednám, aby to do Vánoc stihlo přijít :wink:
30. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Enz: No tak to je supééér, tak to jdu do toho taky, už se na ně těšim :slight_smile: :dizzy_face:

Hup: To máme stejně, já miluju balení dárků, vyhraju si s tim a taky kolikrát cena toho obalu se véélmi blíží ceně obsahu :slight_smile: :sunglasses:
30. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
maus: hele nestraš mě ...já si říkám, že je ještě čas ....ale asi to už dorazím ... :fearful:
30. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
taky se vyžívám v balení dárků :dizzy_face:

Jsem dneska nějaká zesláblá - hlava se mi motá, spala bych :unamused: Aby ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já dělala kalendáře i fotoknihy přes happyfoto, obzvlášť fotoknihy se tam dají vyrobit nádherný :dizzy_face: A měla jsem tam slevu, tak už jsem to před pár dny objednala :wink:

enz: tak hlavně, že to Vojtík tak hezky zvládnul :dizzy_face:
hup: a nebo Němec? :grinning:
30. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj holky

ad fotoknihy: v tom programu se to dá průběžně dělat třeba i měsíc a pak to teprve poslat? nevymaže se to?

enza: z toho 24print máš jen stolní kalendáře nebo i nástěnné? a jak dlouho trvalo než ti přišly?
30. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
mis: jj, normálně to tam máš uložené, klidně rozpracované :slight_smile:
Já vůbec netuším jestli je to přes ně drahé, nikdy jsem to nedělala...
30. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
mis: nee ..máš to stažené k sbově do pc a děláš to off line - tedy to co dělám já
30. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
mis dělala jsem to v neděli, v út mi potvrdili příjem platby a dnes přišly, kdyby nebyl svátek možná to stihli už včera...takže rychlý a mám jen stolní jo a ten zdarma ještě nepřišel
30. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
mis: jj, i u happy to jde dělat offline - Já jsem dělala A4, 32 stran, v drátkové vazbě a vyšla mě jedna fotokniha na 159 Kč :wink:
30. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
holky, díky za odpovědi, na vánoce fotoknihy dělat nebudu, mám to v plánu udělat jakoby k jejímu 1.roku, ale že bych už pomalu začala vybírat fotky, formáty, popisky apod., protože jak by toho bylo moc, tak by se mi to dělat nechtělo :wink:

enza: taky mám objednaný ten zdarma, a chtěli bysme udělat právě i kalendáře, ale chci počkat na sníh (fotky na zimní měsíce :grinning: ), tak mě právě zajímalo, jak dlouho to trvá... super, že je to taková rychlovka
30. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
oooo..zdarma ...něcomi uniklo? :confused:

hoky ondří mi během mého oběda (cca 10 minut) rozžvýkal okraj leporela ...jako né trošku ...je to rolepení tak cm od kraje :sweat_smile:
30. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoooooooooooooojky hvězdčky

noc byla šílená, do půl noci byl klid, ale pak, nošení, stále ucucávání, vůbec nepil, snad jen jednou, že se nadlábl pořádně, ale jinak si vždy cucnul a chrněl.... a tak to šlo až do 6. Takže dnes, když se vzbudí, jdu rovnou dělat Sunar a basta.

Jinka plavčo. Včera jsme byli za paní, která to vede se domluvit...a co ese nestalo, brečela bych i dnes... přišli jsme tam, a ona na nás koukala jako z jara. Prý jsem jí nepotvrdila účast, tak mé místo zaplácli někým jiným, no chápete to?? Tak já jí píšu, kdy se to koná, ona odepisuje a tečka. A prý jsem nepotrvdila účast.... bych se z ní pos... prý pro nás už místo není. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až prý příště. Je zajímevé, že mé peníze jim tam nevadili. No, už to řešit nebudu. Vrácené kačky jsem si schovala na mixér.

Hup. jsem ráda, že se to u vás vyjasnilo, není nad klid.

Mau: krásné video, malá se řehní úžasně.

mag: to je mi líto, ale jistě budou další a ještě lepší.
30. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Jééé, ten je šikovný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Haloooo, je tu někdo????
30. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
sklen: já :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.