• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hurááááá, u nás se spinká, tak mám chvíli klid. :slight_smile: Mám Dandu doma, jsou prázdniny, spousta dětí je odhlášených... tak by musel k jiné učitelce, protože ta jeho si vzala dovču, a to on nechce, tak válčíme spolu :grinning:
30. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
sklen: to jako vy jste zaplatili zálou, ale paní měldojem, žeemáte zájem??? :astonished:
30. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Hup. jj, přesně tak :unamused:
30. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
sklen: to je banda všivá :angry: určitě to zamrzí, to věřím :frowning2:
Já taky v noci když Karolí nemíní zabrat tak krmím, dneska to bylo už ve 22hodin :rolling_eyes:
30. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Mau: on vytáhne těch 200ml, pak spinká krásně, pravidelně se budí tak okolo desáté, al eto ho jen pochovám a lupnu ho tam zpět.. a pak se budí až kolem té jedné. Už jsem i s mlíčkem na štíru, on chudák dopol tahal a nic :confused: :pensive:
30. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
sklen: to je teda bordel s tím plaváním.....to by mě fakt vytočilo :angry:
30. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mis: to mi povídej, jsme tam s PEtrem stáli jako trubky. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
teda skle to je na tečku :angry: to si jako mysleli, že ty peníze jsou sponzorský dar nebo co?

jinak já mám doma průtokový ohřívač...normálně ho krmím a on to zároveň spodem vypouští :grinning: a zblajznul celou velkou skleničku a vykníkal si ještě aspoň 30ml mlíka...kyselina jedna :grinning:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo ženy něco vám ukážu...asi si budete myslet, že nejsem normální popř. schízák / proutěné kočárky a košíky and tvrdé rockové doplňky/ , ale já jsem z toho unešená hlavně z té kačenky....ta je prostě boží http://www.baby-nova.cz/rock_star.html
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
sklan: noo ..tam by se asi děly věci, kdybych byla navašem místě :grinning:
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Enz: dobrá edice, ten dudel také nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HuP: jj, to věřím, ale už se stalo. Je to kráva. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
sklen ...no to teda
30. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
sklen: tak to je vrchol :angry:

enz: ta kačka je fakt hustá :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
enz: no toby náš tatínek s jeho nedvědama a tučným nerozchodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
skle - bych jim dala ranu mezi oci :grinning: , ale alspon budes mit novy mixer hi,hi

ja mam takovou radost Willik spapal celou mrkvicku co jsem mu nachystala, jeste k tomu hladove otviral pusinku a vyplazoval na me jazyk, urcite by spapal i vic nez jsem mu dala. mixovana mu jde daleko vic nez jen mackana vidlickou. Alspon to cerejsi usili bylo k necemu

Jeste jsem ho dokojila a uz spi na zahradce v kocarku

jdu delat dobrou pomazanku na chleba, nevim jestli to znate

nakrajet na drobno sunku a cibuli, pridat taveny mekky syr, nastrouhane vajicka na tvrdo, trosku kecupu a horcice popripadne majoneza, pepr a hotova mnamka
30. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
HIHI, u nás by to nerozchodila babička :grinning:
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
maus - nechci to zakriknout, ale myslim ze fakt ty homeopatika pomahaji, maly je jak slunicko od vcerejsiho poledne, ani jednou nezaknoural. tak pokud fakt trapi Karoli zoubky, tak bych nevahala a zasla je koupit
30. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
hup: no se neboj můj manža tady pláče, že on tak citlivý člověk by měl mít syna rockera :grinning: :grinning: :grinning: prý OZZÁKa...hele Kačka nosila pirátský šátek s lebkama a byla hroooozně roztomilá, vyrostla na Kabátech, Landovi, Lucce Bílé a Dráculovi a žádné následky to na ní nezanechalo :grinning: :grinning:

jo a je to pěkně nespravedlivý...normální žlutá kačka stojí 47.- a ta černá 147.-......vrrrr :angry:
30. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mag: jj, to je na tom to pozitivní, ale také mě to sere, člověk s tam jde domluvit a dostane sprchu.

Takt o je Willi šikovný. Já jsem také dnes dělala domácí mrkvičku, brokolici a brambor, snědl misku a mohl pokračovat....

Tu znám, u nás se to mu říká sloní žřádlo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Enz: tak si kup žlutou a tu lebku si na ní namaluj :grinning: :wink:
30. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Pár podzimních fotek, aneb aby tetky koníkovky viděly, že udržet mě v kočáru je téměř nemyslitelné :slight_smile:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_26.10.2009/#36.jpg
30. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Saru krááásné. Hele Danda na to kouká se mnou a říká, to je paní učitelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
mag: tu znám ..já dodělala právě tuňákovku ...m%nam

enz: no jak sleduju ondru bude v tomhle po mě ...líbí se mu rychlé rytmické ....u dětský, ale pomalých nebo dokonce smutných se normálně zlobí :grinning:

jako saru můžeš mi říct, kde bereš takový podzim pořád? ...tu jetma, mlha ....nevidím ani na konec zhrady :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hup: u nás je také krásně. Sice chladno, ale svítíčko sluní :grinning:
30. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
hup: tady svítilo asi 3 hoďky, teď už je taky zataženo :unamused:

skleni: s tou účou má Danda pravdu :grinning:
30. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
magi: vidíš, jak Willik krásně baští, je to šikula :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky nestrašte, že se to pokazí, ach jo, tak to aby jsme se šli trochu vyslunit.

JJ, Danda na to má čuch. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Saru: v kolik se ti tak Štěpí budí, když dostane Sunar k véče???
30. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Dneska jsme byli venku asi jen 20 minut, chtěla jsem ,aby se malej vyvětral, ale dnes naprosto odmítal zůstat v kočáře a válet v listí se taky nemůže, když je mokrý, takže jsme byli rychle zpět :slight_smile: A od té doby stojí a odmítá si sednout - jako já ho nechápu, ty nožky ještě nemá dost silný, pořád jakoby ohýbá palečky (děti mají zhruba do roku i na nohách uchopovací reflex, proto to dělají), nohy rozkročený, ale né, musí stát a ještě se pořád pouští a zkouší, jak dlouho to ustojí:sweat_smile: Je to střívko, hlava je tak o měsíc napřed než nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
saru - heej paradni a jak sam stoji, az mi je lito ze Willik je porad jen lezak, ja bych ho mohla tak akorat dat lehnout mezi listi a za hodinu si pro nej prijit, by se asi nepohnul ani o centak :grinning: :grinning: :grinning:

hup - tunakovou mam taky rada, ja do ni pridavam jeste kukurici
30. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.