• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
magi: on sám ještě moc nestojí, pár vteřin vydrží, ale pak se klátí :grinning:

skleni: většinou se v 18 nadlábne, a pak jí kolem 3, někdy vydrží až do rána :wink:
30. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
saru - ja bych si na jeden den Stepina pujcila, uzila si toho hyperaktivistu a pak mile rada rychle vratila a byla taaaak rada, ze Willik je jaky je :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
magi: jj :grinning:
30. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
saru: no to mi připomíná ondru (samo nejsme tak daleko, ale ten princip)
když mu podám ukazováčky aby se chytnul a sednul, sice sechytne, ale rovnou se postaví a pak balancuje
a předevčírem tk stál a trochu se klátila pak dostal geniální nápad - pustit se
měla bysvidět ten překvapený výraz, že padá :grinning:
30. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
hihi, přece nebude sedět, když má tak fešácké botičky :grinning:
30. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mag: vy se alespoň otáčíte, ale my jen rotuleje do kola. Jinak nic. O sezení natož stání, nemůže být u nás ani řeč.
30. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
hup: přesně :wink: Nejlepší je, jak automaticky předpokládá, že ho někdo chytí :grinning: Pak když občas ne, tak než začne řvát, chvíli jen tak nevěřícně kouká :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Takhle je trápit, prdelky malý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
saru: jj..slepá důvěra ve svět :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, já se mám :slight_smile: Manža mi dovezl krásný růže k pondělnímu desetiletému výročí. Prý mu deset přišlo moc pohřební číslo, tak nechal uvázat 9+1. Prý už stačí, že máme to výročí na Dušičky :grinning: Je zlatej :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3474301&vReferer=
30. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
čauky, tak jsem zpět z náhradního plavání, docela to ušlo, jen byl malý unavený a na konci si trochu blinknul (mrkvičky) a to jsme tam šli víc než hodinu po papání.. ale byl jinak šikoný. vlastně se ještě děsně třásl zimou..

Skleni, tak to já bych tam s nim asi zatočila!!! a kolik je miminek na jednom plavání? já jen, že u nás se to pokaždé liší, takže jedno mimi by se tam jistě vešlo. my dnes nahrazovali a bylo nás tam asi jen šest. a na našem plavču nás bývá pět až osm, jak kdy.

Mag. na tu pomazánku se mi sbíhají sliny, dělala jsem podobnou, jmenovala se královská a chválili mě :slight_smile:

Hup, podáš prst a :grinning: u nás je to zas tak, že já ho vezmu za ručičku, jako že si s ní zacvičíme, dopředu dolů dozadu a on chce hned sedět :wink: ale stoupá si z toho taky. dnes na plavču byl o dva měsíce starší klučina, už krásně seděl, ale vůbec nelezl.. prej se mu nechce od té doby, co je v chodítku..
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Saru nádherná kytice :slight_smile: vzpomněla jsem si na naši zásnubní, ta byla z bílých růží, prostě romantika :sweat_smile:
30. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
luci: to mají z toho, že je dávají do chodítka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

saru:že tvůj manžaje šikula se už všeobecněví :wink:
30. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
hup: jj, já vím, ale děsně mě pobavilo jeho vysvětlení, proč jsou ty růže nadvakrát :grinning:
30. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak, my jsme se byli vyvenčit. Ty jo, teď je tam taková zima, že mi asi upadnou prsty. Příště jen s rukavicemi

Saru: no krááásné.
30. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
my jsme byly na nákupech s tchýní, než jsem tam dojela tak Karolí na pár minutek usnula, pak jsem ji přendavala do kočárku - vzbudila se a od té doby byla protivka nejprotivnější až než jsme jely domů :unamused: jsem ji vzbudila, jsem hrozná macecha :sweat_smile:
Ale teď už dobrý, přebalená, trošku vyspaná si hraje. Dneska jí taky moc chutnal obídek, snědla hodně. Měla hrůtí se zeleninkou, yblo to moc dobrý a ani jí nevadily kousky. A svačinka taky dobroučká - domácí hruškovo/broskvová přesnídávka, snědla plnej ten Avent kelímek a dvě sušenky :slight_smile:
Dáváte do kupovaných příkrmů olej: Já jsem jí tam dneska přidala půl lžičenky, asi budu dávat už pořád. Ono tam sice nějakej je, ale myslím, že ne moc :wink:
saru: krásný fotečky a úplně úžasná kytka/kytky :dizzy_face: manža je fakt milej :slight_smile:
enz: ty lebky jsou na mě trošku moc, na miminka mi to prostě moc nesedí :sweat_smile:
30. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
sklen: jj, tady jsou taky asi jen 3C :confounded:
30. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
mauws a ten oběd byl kupovaný? myslím sklenička pro malou

skleni, fakt se tam ochladilo. snad mi nezmrzne prádlo..
30. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
luci: jj, kupovaný, tenhle http://www.pharmacyplus.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=284782 moc jí to chutnalo, ji od Hami chutnala i ta samotná jarní zeleninka.
A to prádlo ti myslím zmrzne celkem určitě :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Luci: já bych také řekla, že ti to umrzne.

Já jsem včera kupovala http://www.chemievjidle.cz/presnidavka/karotten-und-kartoffeln-mit-bio-rind-dm-drogerie-m

dm mají suer výběr, tak jsem se vyřádila. U nás jen ta prťavá stojí tolik, co tady velká :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
sklen: jj, ten už Karolí taky papala :slight_smile: taky budu muset zajet na nákup do DM. Kaší mám plnou skříň, ale obědy docházejí. Mám tam akorát Sunárek brambory s telecím - toho mám asi 4skleničky a pak ještě pár všelijakých, ale je to málo :slight_smile:
Dnes zkusím Karolí udělat k večeři tu Hami kaši s banánem. To jsem fakt zvědavá jeslti to bude jíst/pít
30. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
sklen: kolikrát za 24hodin ještě kojíš?
30. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Mau: hihi, to jsem koupila také. Dnes jsem si uvařila do zásoby mrkvičku, brokolici a brambor. Dala jsem si do mrazáku dvě větší skleničky a jednu malou mám na zítra, tak mám na chvíli vystaráno. My zatím kaši nedáváme, zvykáme si na mlíčko.

KOjení: no, ani nevím, asi jednou nebo dvakrát přes den a pak spíš v noci asi tak 4x. jinak už ne. A ty???

On ani nechce. Když si k němu lehnu, tak dělá kraviny. Otáčí se, směje se, kope a hlavně mi jí pořád plive :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Karolí taky už moc nechce. přes den si i dá, ale v noci moc ne. Kojím tak 1x-2x za 24hodin. Sem spíš vyprazdňovala nalitá prsa, teď už se mi nenalívají, tak už to pomalu přestane úplně.
A dáváš jaké UM? Sunar nebo Hami?
Dneska zkusím dát Karolí spát bez spacího pytle, dám jí jen peřinu, napadlo mě jestli ji třeba nerozčiluje ten pytel, přece jen ji omezuje v pohybu...
30. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Mau: já mám obojí, ale řekla bych, že Sunar mu chutná víc, i lépe voní. Já jsem je ještě před 2 dny měla nalitá jako Dolly, ale včera a dnes vůbec.

Hooolky, já mám tak hodné dítě. Máma sedí na koňovi a on zabavuje Vojtíka. Zlatíčko moje.
30. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
JInak vojta deku nesnáší. Jakmile ho přikryju, tak začne rodeo, bude tak dlouho kopat, dokud to ze sebe nesundá.
30. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
sklen: a v čem spí? Taky v pytli nebo jen v overálku?
Daneček je teda super bráška :dizzy_face: to je moc hezký :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
ta kaše je fakt divná, to teda vážně nevím, jestli to bude pít :sweat_smile:
30. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
No fakt, je to zlatíčko.

Spí jen v overálku. My tu máme celkem teplo, tak mu to asi stačí. Snažím se ho přikrývat jen tenkou deku, tu tak na sobě necítí, jako tu jeho z dutého vlákna.
30. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Karolí to neva, i pod mojí peřinou je spokojená. A v ložnici netopíme a větráme, to by umrzla a u ní by jí taky byla zima. I v tom pytli mi občas připadala studená. Asi je po mě :grinning:
30. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.