• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
JJ, tak moje mu také nevadí, ale to už je spíš vyčůranost. Když ho k sobě položím, je hned tuhý. Já jsem také hrozný zmrzloun. Danda má také chladno v pokojíčku a vyhovuje mu to.
30. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
maus: olej dávám jen do domácích

ad spací pytel - už jsme zrušili ..právě proto, co píšeš ..ondra se v tomvrtěl a nespal ... pod peřinou to je mnohem lepší ...už se ani neodkopává
30. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Hup: tak to je šikula :dizzy_face:
30. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
hup: jů, tak to jsi mi udělala radost, jsem na to moc zvědavá :slight_smile:
Jdu koupat :slight_smile: pak se ukážu, snad tu někdo bude :wink:
30. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
My půjdeme až za chvíli, pak se nám vrátí taťka z rpáce, tak se moc těším. Sice půjde za chvíli spát, ale i tak :sunglasses:
30. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
jooo šikula ...dnaska jsme byli na info schůzce na nové plavání ...budeme chodit do slané vody

no a udělali jsme tam asi pěkné halooo :grinning:

přišli jsme a všechny děti způsoně ležely na podložkách ...tak jsem ondru položila taky ... všechny dti ležely ..jedno se otočilo na bříško..ondra se pohyboval ve čtverci cca 3x3 m - občas nacoval do nějaké maminy, občas chtěl vzít jinému prckovi odloženou hračku
po asi 20 minutách ho to přestalo bavit potichu a tak do toho začal povykovat na ostatní děti a hrozně se na ně nasmíval a ty dětoi jen tak placatě koukaly ....a maminy koukaly zase na ondru

noa dorazila jsem to já, když jsem platila zálohu, tak koukám na knihovničku ptám se, jestli ty knžky se dají půjčit a paní že jo, že si můžu vybrat - tak jsem vstala a šla k té knihovně (úplně normálním tempem si myslím) a paní říká: jéžiš, vy jste strašně rychlá, na to tu nejsme zvyklí :grinning: ...tak jsem ji informovala, že na mateřské jsem zpomalená asi tak na 50%, paní se málem vyvrátila, zaplatili jsme a šli domů :grinning:
30. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Pane jo, tak to jste si užili. No co se divíš, Ondra také potřebuje říct svůj názor. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
tak to Štěpula chrápe v pytli, neb pod peřinou by se vzteknul, prostě ji vezme a zmačká do kouta, i když je pěkně velká :sweat_smile:

hup: :grinning: :grinning: Tak aspoň tam neměli nudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Saru a to si stoupne i v tom pytli??? :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
no jasně, s tím nemá žádnej problém, manža ho v něm nechává i po ránu a dělá v tom to samé, co bez něj :sweat_smile:
30. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
U nás se usíná a vypadá to nadějně :wink:
30. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Tyjo ten odkaz od Enz je super. Kde se to dá koupit?

My jsme byli 2 hoďky na prochajdě, pak malej spapal půlku velký přesnídávky, tak snad už vezme ovoce na milost. Kojila jsem naposled ve 14 a dostane až před spanim, cca. ve 20. On si to zase vynahradí v noci :angry:

Zítra vstávačka v 7 na plavčo. Budem zase potápět :slight_smile: Musim nabít kameru :wink:
30. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
jsme doma z nakupu, prosmejdila jsem charity shopy a ulovila par krasnych kousku..jen jsem trosku na sebe nasra**, protoze jsem nasla nadherne diesly jeansy jen za 4£ a ja tu svou prde* do nich nenarvala :angry: snazila jsem se asi 5 min., skakala po jedne noze, pak po druhe, malem jsem vypadla z kabinky a proste ne a ne je pres ty vrata natahnout...to bude tou dnesni vybornou pomazankou hi,hi

podarilo se mi natocit fajne video jak tatka ji housku a drzi prcka v naruci a on se sel vykroutit za tim dlabancem, otviral hubinku, opet vyplazoval jazyk..sileny urputak. Tak jsem mu donesla alspon piskotek, cely ho zblajznul a udelala jsem mu kasicku, snedl snad do 1 minuty a jeste zapil 80 ml mlicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem rada ze konecne dostal apetit

skle - davas zmrazit i brambor???jako udelas v pare, rozmixujes a nechas zamrazit???taky se do neho pridava ten olivovy olej???

hup - plavani ve slane vode????to jako specialne napusti bazen? k cemu je to dobre, nebo jinaci nez v normalni vode???
30. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Dobrý večer, hvězdičky,
tak po celkem úspěšném dni nastal neúspěšný večer. Náš brouček se nějak nemůže srovnat s tím časem, už druhý večer je u nás nadmíru plačtivý...to, že se od 17hod. dožaduje kaše, dobrý, tak nosím, věnuju se mu...není si už schopen v tu dobu pohrát sám, koupání v klidu, u kaše humbuk :frowning2: Řev, vztek, i přes mé usilovné houpání, konejšení, jde do totálního vzteku, uklidní se až takovým vyplakáním :frowning2: a následným usnutím...
Nechápu to, přes den normálně spinká třikrát jak je běžné, ale večer je prostě už brzo nějak přetažený...no, snad se to upraví, už spí....akorát se stává standartem večera, že tak do 22hod. se co půl hodiny tak napůl probere s pláčem, kdy musím pochovat a následně položit do postýlky, je to celkem maras, když má skoro 9 kg, ruce mám až po kolena skoro....Kolotoč sundávám, už mě nebaví při vyndávání/ukládání do postýlky se ještě s těžkým miminem vyhýbat těm debilním plyšákům.... :confounded:
30. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
magi: :grinning: :grinning: Teda jestli ty máš prdel jako vrata, tak já tam mám vrata od dvojgaráže :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baru: Štěpula bývá večer taky přetažený :wink: Ale už jsem si zvykla, chodí spát prostě brzy :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
bram - a nebude to taky zoubkama???? teda nevim jestli uz nejaky mate

u nas se po presunuti casu chodi spat o hodne driv...pred tim chodival mezi osmou a devatou, ted se to posunulo mezi sestou a sedmou a prvni kojo skoro porad kolem treti - ctvrte. mne to tak vyhovuje tedy o hodne vic, takze super ze se menil cas :grinning:
30. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
saru :grinning: hvezdicko nezapominej ze ty uz mas vsechny kila dole, ale ja jsem porad + 7 kg :unamused:
na moji vysku je 56 kg hooodne
a samo ty kalhoty byli c. 8, pred porodem jsem nosila c.6 a 8, ted minimalne 10 :angry:
30. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
mag :grinning: :grinning: ..jsem si tě úplně představvala, jak tam běsníš :grinning:

ta slaná voda je dobrá na ekzémky, neo alergie, rýmy atd.
mají tam bazének jen pro malé děti -takže to nijak nestřídají - prostě to tam je "natrvalo"

bram: my taky s posunem posunuli spánek ..chodil mezi půl osmou osmou a teď je v plíšku už po sedmé :wink:
ono se to upraví - rozhodí to i dospělé:wink:

mag: bcha - na jaře se mění zpátka :grinning:
30. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
magi: proč by to bylo hodně, prosím tě :fearful: Vždyť jsi hubeňour. Na kilech nezáleží, ale vypadáš štíhlounce :wink:
30. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
saru - to je fakt ....
ono s váhou to je celkem sranda
my se ségrou vážíme pořád plus mínus stejně
ona většinu mých kalhot neobleče
a většina lidí říká, že je ségra táááák hubená
prostě má drobný obličej, úzké ramínka a malé prsa a lidi mají dojem, jaká je křehulka a já řimbaba, přitom podle oblečení to je úplně naopak :grinning:
30. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
nik: my tky bojujem s přesnídávkama ...dneska dal třetinu a kus jabka k tomu ..noa sůšu jako bonus :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
jé váha, se nebudu vyjadřovat :grinning:
Karolí spí, kaše prošla, ale údiv tam byl. Tak uvidíme jaká reakce bude zítra :wink:
hup: zajímavá story :grinning:
mag: no určitě sranda, jak jsi skákala v té kabince :grinning:
Nám časový posun nic neudělal, Karolí chodí spát pořád asi 18:30, někdy o kousek dřív, nekdy později, ale +-
Tak, teď se nadlábnu, páč jsem to dřív nestihla a budu čučet na TV :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
hup - toho presunu na jare se trochu bojim :grinning:

saru - netvrdim o sobe ze jsem tlusta, to jako ne, porad mam telo manekynky oproti zdejsim anglankam :grinning: :grinning: ,ale mam hory obleceni do kterych se proste nemuzu porad narvat, takze z mych 30 kalhot mam dobre jen troje a to nove...ale zase prichazim na to, ze i s temi tremi kataty udelam paradu :wink: .

hup - tak u slanou sul bych potrebovala i pro maleho na ten jeho ekzem, zkusim zjistit jestli to u nas taky nekde je

jinac se tesim na utery, volala mi kamaradka co hlida male deti, ze ma na starost 5-ti mesicni miminko /nechapu tu matku ze uz chodi do prace a o jejiho cvrcka se stara nekdo cizi/ a ze jde do play group, tak jdu s ni. Chodi tam maminky s detmi, neco jako zabavne centrum pro miminka, pry je to od 3 mesicu, tak jsem zvedava jak se tam bude Wilinkovi libit
30. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
magi: tak to já měla kalhoty vždy tak patery, teď jsem si přikoupila pár menších, ale nikdy jsem moc hader neměla, já nakupování nesnáším - obzvlášť kalhot. Vršky ty vždycky tipnu od oka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
magi: u nás se prodává i v drogerii mořská sůl do koupele, na AE je to výborný :wink:
magi: my taky používáme občas mořskou sůl :wink:
Teda vy jste holky ukecaný :grinning: vás dočíst, raděj asi nebudu nikam na celý den chodit :sweat_smile:

Skleni- já bych té babě na plavání asi skočila do úsměvu :angry: Já jsem plavčo tedka dvakrát zrušila, pže se mi zdálo, že na nás něco jde, ale zatím nic....min. týden párkrát zakašlal, dneska jsem měla dojem, že chrochtá přes nos....tak jsem zrušila i pondělí....nerada bych tam na těch jejích ledničkových chodbách něco malému chytla...

Enz- boží odkaz, už sjem to někde viděla...to by bylo něco pro našeho tatku, pořád nadává,, že ty medvídci jsou hrozně infantilní, že to chce něco pořádně chlapského i pro mimi :grinning:

Ohl. Vánoc, já bych chtěla nějakou značkovou sportovní kabelku, tak doufám, že Ježíšek vybere hezkou :wink:

Mag...klídek...já jsem se zas zuby nehty dneska soukala do svých starých černých kalhot s pukama a jako konečně jsem je zapla, ale ta tuna tuku se mi přelila přes pás atak putovaly zpět do skříně....mám ted jen jedny rifle, co mám zas naopak volné, co už jako neplní tu svojí "zeštíhlovací funkci"....musím někdy vyrazit pro nové...ale je prostě furt co kupovat, tak se jako matka odbývá :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak já teď vytahuju kalhoty, co jsem před otěhu neoblíkla. Sice jsou mi fest, ale je to hezkej pocit :slight_smile: A váhově jsem cca. na 0, ale postava se změnila. Kg šly spíš do prsou...

Fífa zlobil u kaše, zdlábnul tak 3/4 dávky. Měl žížu, tak jsem musela přidělávat čajík. Za celej den vypil 170 ml, což nikdy nevypil :wink:
30. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak, u nás už se spinká, Daneček také baští, taťka je doma, takže zase pohoda.

Váha: já se musím pochlubt, sundala jsem téměř 4 kg, ale pořád to není ono. Snad se zadaří.

Mag: ty jo, tak tee měli natočit, to by byla komedie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nelam si s tím hlavu, já jí mám větší :wink:

Jů, ty jsi měla míň jak 56 kg??? Ty jo, moje neteř má 49 kg a to je jako prkno na žehlení. :slight_smile:

Jo, zamražuji to dohromady a v phodě.Olej tam nedávám.
30. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
hm, mě se postava taky změnila, některý kalhoty pořád neobleču :angry:
30. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.