• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mag: my to zatím nptřebujem, ale víš jak - tchyňa ekzetička, manža alergik ... proč neudělat něco, co neuškodí, ale může pomoci :slight_smile:

no á ho momentálně rochním v olejíčkách, aby se mu nerozjela ta rýma ....je takové blbé období

saru: sezónních mám taky tak patero no a plus kaťat od kostýmků, ale ty se nedají běžně nosit, že
ale prakticky neosím sukně ...v létě ještě občas jo....ale v zimě - není živá síla (teda krom plesu :slight_smile:)
30. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak já kalhoty před těhu také neobleču, vyhrála jsem na aukci Next jen za 130,- nové a jsou super.
30. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Nik: ten dudel je super, ještě je ten s těmi zuby ne?? jak jsou tam jen dva velké :grinning:
30. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky, potřebuji pomoct. nemáte někdo stránku s tím, jak jsou tam účesy a barvy a vy si můžete vyzkoušet, co vám sedne??

Nebo co m yslíte, mohla bych to mít o hodně kratší?? prosím prosím
30. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
nik: toje hnusnéééé :grinning: :grinning: :grinning:

jako figura je taky jiná ....hlavně ty prsa...chjo ...dvojnásobná velikost a desetinová pevnost :sweat_smile: ..ale zase s tímhle se nic moc nedá dělat ...zbatek jakž takž jde
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Ty jo NIk, koukala jsi v odkazu na ty masky čertů, tak ten na mě bafnout, jsem mrtvá a pos.... :frowning2: :confused:
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
hup: já nosím sukně i v zimě, ale spíš jen občas :wink:

skleni: já myslím, že by ti kratší vlasy slušely :wink: Já taky musím jednou za čas udělat změnu :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
niki: to je hustý :grinning: :grinning: Taky se mi postava změnila - prsa o číslo větší, boky spíš menší, je to nezvyk. Vždycky jsem měla vršky i spodky stejné velikosti a teď mám vršky o číslo, dvě větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
saru: no jak jsem tě viděla dnes na těch fotkách apředstavila jsem si sebe ..brrrr....zima mi byla i u toho pc:grinning: ...ale u vás ai nebyly jen 2st. podle sluníčka

sklen: odkaz nemám ..ale stejně mám dojem, že ono to modelování je dost málo realistické
nejlíp je mít dobrou holičku, která umí případně říct, že tenhle účes je úlet a navrhnout řešení
30. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
hup: tady bylo v tu chvíli 10 stupňů ve stínu. Teď už se o dost ochladilo. A naopak mi bylo v té teplé bundě vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
saru: mi ani nemluv ...košili momentálně vedu jen jednu ...do ostatních se nezapnu přes prsa ...ani do 42 a ty už zase na mě vlají na všech ostatních místech :sweat_smile: ....
30. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
sklen: jj, poraď se s holičkou. Já si taky vždycky něco vyberu a ona mi poradí :wink: Ale já si s tím hlavu nelámu - ono to doroste :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
tak u nás jediný stín vrhala lampa, bo bylo tak hnusně, že se muselo celý den svítit :grinning:
30. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
JJ, tak to jsem zvědavá, jenže když jsem se ptala minule, tak mi řekla, no nevím, bojím se to risknout :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Fu, ty čertí jsou fakt hnusný... :astonished:
30. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Manžu napadlo, že do ní půjde, tak jsem mu řekla, že si rovnou sebou vezme kufry. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Jůů a koukali jste na ty žertovné dárky, ty zástěry, :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
niki: to teda, bych se bála i já :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
no já mám zážitek z mých 4 let, kdy k nám přišel tak hnusný čert, že jsem odmítala jít dolů ke dveřím akoukala jsem na něj z balkonu a jak jsem tam stála a kývalanohou, spadl mi dolů papuč ..naštěstí ho vzal anděl a dal mamce ....no stráááášně jsem s bála - do dneška si to pamatuju
30. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak to já jsem se bála ještě nedávno. Nemám čerty ráda.
30. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Mě jednou vzali čerti do pytle, ale už jsem byla velká, pubertální, tak jsem se jim tam stejně nevlezla a smála jsem se tomu :sweat_smile: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Taky se čertů bojim :slight_smile: Hlavně těch ožralejch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pujdu pomalu uložit malýho. Má nějakou dobrou náladu, směje se, hraje si na dece.. Taťka šel na pivčo, já mam už 2 dny rozkoukanej film (Návrh se Sandrou Bullock - docela dobrá komedie na vyčištění hlavy :wink: ) a ještě chci zkouknout Manželky.
30. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mně dali jednou čerti uhlí a brambory. Dostala jsem to v krásnym pytlíku, nadčeně jsem si tim běžela do obýváku a vysypala to na sedačku, kde byly bílý přehozy :grinning: :grinning: :grinning: To mi bylo tak 4-5... Naši byli dobráci :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Už mě zase vyhánějí, tak se tu mějte krásně hvězdy.
30. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
dobrou hvězdičko :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Brou :wink:
U nás už se spí, já jdu večeřet a dokoukat ten film :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Kočky, vy jste se rozkecaly :grinning:
Enz, super odkaz, jdu tam něco prckovi vybrat.
Maus, skleni, takže skleničky z DM jsou dobrý jo? škoda, že na ně nejsou kupony, nebo je jich malo.
Jj téma předtěhu oblečení je už pro mě dobré téma, zhubla jsem do všech gatí, ale zas jsou mi dost těsné... holt to je ta změna postavy.. i když mám dvě kila dolů...
Skleničko, gratuluju k těm 4 kilům!!! je to super. cvičíš?

Jinak u nás je časový posun taky znát. malý chodí spát okolo sedmé i dříve. a podle toho i vstává..
Hup, u nás bylo taky dnes hezky, jasno, sluníčko, já šla na plavčo jen v lehké bundě. ale úderem šesté hodiny se děsně ochladilo, ve vzduchu byl znát mráz. tak jsem to prádlo skliidla :grinning:

Niky, taky mi šel chlop do hospody :wink:
30. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ježiš, v komnatě je Věra Bílá.. Doufam, že tam někde nepujdu s kočárem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
30. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.