• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: drsný, fakt.
Já jsem už dlouho rozhodnutá darovat vajíčka, i ségra, ta už dokonce byla na prvním pohovoru. Já čekám až přestanu kojit a trošku se dám hormonálně do kupy. Těším se na to, připadá mi to správné a i náhradní matku by bylo fajn, kdyby uzákonili :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Niky, tak to jsi napsala přesně, jak z amerického filmu.. je vidět, jaké máme štěstí my, co můžeme mít děti normálně :cry:

Jinak malý se mi budí co hodinu.. a teď brečí zase, i když jsem ho měla půl hodinky dole v šeru, nakojila jsem ho.. vůbec nevím, co je mu..
30. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
No, holky, mě z toho běhá trochu mráz po zádech, nemůžu si pomoct :frowning2: ...tak nějak to nechápu z více stran....už proto, že věřím, že za těch 9 měsíců se tvoří vztah....já bych to asi nerozchodila, kdyby mi vzali "moje" miminko...a i opačně...příjde mi to až "úchylné" chtít za každou cenu svoje a jen svoje "genetické dítě", pže si myslím, že krásný vztah mezi rodičem a dítětem se může vytvořit i díky adopci.....tohle to všecko je pro mě tak trochu sci-fi....už jen klonovat lidi....a americké filmy můžou začít být realitou a ne jen výmyslama fantazíjních scénaristů.......
30. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Luci- máš pravdu, MÁME NEUVĚŘITELNÉ ŠTĚSTÍ....ale já byla pro to, že kdyby to nešlo přirozenou cestou, zkusíme i umělé oplodnění, ale do tohohle bych asi nešla....spíš bych raděj fakt zvolila adopci....
30. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
nik: to je hrozné ..nejhorší ta ženská, co jí umřelo třitýdenní miminko a další dětimít nemůže ....nechápu,kde ti lidi berou sílu ...já bych se totálně složila :pensive:
moc dobře vím proč alespoň obden nezapomenu poděkovat za zdravého ondráša ...
30. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Maus, fakt? To je hezký :wink: Já nevim, jestli bych to dokázala.. Je tu i diskuze, co s mraženými embryi, když je rodiče už nechtí.. Jestli zlikvidovat nebo někomu dát... Nevim, jak bych se rozhodla..

Náhradní matka... Je to zvláštní, ale zase chápu, když někdo chce "svoje" dítě... Spíš nechápu tu náhradní matku... Asi to dělají hl. pro peníze.. Jako bylo tuhle v Houseovi - ředitelka měla náhradní matku, ta dítě porodila a rozhodla si ho nechat... Což tohle asi v tom případě (tý diskuze) nejde, jak píše ta holka...

Fífa mi dneska rozcupoval Betynku :wink: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#Obraz0617a.jpg
30. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
hup, to mi povídej.. Vždycky, když má Fífa horší den a kníká.. a já už padam na hubu.. tak si řeknu, hlavně, že je zdravej... :wink: To je to nejdůležitější...
30. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Maus, to jsi fakt dobrá! JInak já nikoho neodsuzuju, myslím, že bych taky využila hodně možností, kdyby to nešlo normálně.. jinak moje ségra absolvovala umělé a neznám šťastnější matku :sweat_smile: jen nevím, jak poznat, že je náhradní matka spolehlivá..
30. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
jen na skok....vrátili jsme se před chvílí z návštěvy....byla to docela sranda.....Vojtí téměř od 13h nespal, takže od 17h byl už docela nevrlý...v šest dostal kašičku a najednou při ní tak zatlačil do plíny až jí vytlačil ven horem a to takovým proudem, že ohodil všechny okolo :grinning: ale smál se a byl v poho......asi v 19:30 usnul a v osm už byl vzhůru.....no nakonec usnul asi v 21h v autě a vzbudil se doma, ale jen jsem ho přendala do postýlky, jestli usne...no zatím to vypadá, že jo.........takže dnes bez koupání...uvidíme na jak dlouho

jo niky našla jsem odkaz na tu edici rockstar http://fallingstar.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=42303 a pak na googlu http://www.strollermama.com/rockstar-baby-stroller.htm nebo na oblečení http://www.mimmo.co.uk/rockstar-baby-just-in-/cat_164.html kde jsou i obrázky mého miláčka Bon Jovi :grinning:
30. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Enz, DÍKY! Ty jso zlato.. Asi neodolam a dudlík a flašku objednam.. Mně se to děsně líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale až po poradě s D.... Ať si taky řekne, co by se mu líbilo :wink:

Tak jdu spát, ráno vstávam v 7 na plavčo... To zase bude šok... Brou :o)
30. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Teda děvčata,
vy jste se rozjely. Jak to děláte, že se sem dostanete i přes den? Já vyjímečně, většinou jen v noci, když Kájula spí.

maus,
děkujeme za přivítání. Líbí se nám tato diskuze, ale nějak nestíhám

enza,
malá měla také srostlý jazýček. Vůbec ho nemohla vypláznout. Všimla si toho moje mami. Jen jsem to řekla dr a ta nás poslala na šmiknutí uzdičky zároveň s kontrolou sluchu. Vůbec jsme nečekaly na 6 měsíců. Byly jí asi 3. A jak ho začala hned krásně používat. A teď si z nás dělá srandu a věčně ho vyplazuje
30. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
Jinak já kojim stále co 2 hodiny a jen občas dostane princezna něco jiného. Ale snědla by cokoliv pokud možno rovnou z talíře. Zatim papá jen malé skleničky a občas je ani nesní celé. Mixuju jí rajčata, ta má hrozně ráda a pak ovoce s piškotem. Čajdu bumbá rovnou ze skleničky. V noci se na jídlo vůbec nebudí. Usne kolem 9té a ráno se vzbudí kolem 4té. Dostane napapat a spí dál. Kolem 7mé zase, ale občas už neusne. Přes den se naučila spinkat v kočáře při procházce.
Příště, až se sem dostanu, budu číst zase romány a ani nestihnu nic napsat :frowning2:
31. říj 2009 v 00:10  • Odpověz
Dobré ránko, hvězdy,
my noc normál, mlíko 2 a 7 hod., milionkrát buzení, začíná nám rýma, asi bych se měla poohlédnout po té odsávačce na vysavač, pže mám jen jednorázovky a tak nějak mi nejde sát, asi budu trénovat na slámce :grinning:
Tedka už je zas v postýlce na dopolední spaní, zatím si tam ale akorát hraje, ale neřve, prostě dám mu čas...uvědomila jsem si, že jsem zas pro klid v poslední době často uhoupávala a fakt s 9kg dítětem se už to nedá!!!
Mě čeká hora prádla...ách jo, odpoledne půjdem k ségře na návštěvu, má něco jako kolaudaci bytu, tak jsem jí udělala zelený balíček, pže je úchyl na zelenou (zelené mýdélka, ručníky, svíčky)....večer hlídá tatínek, jdu zpětně oslavit svojí 25 s holkama, trošku trapas, z půlročním zpožděním.... :sweat_smile: ale vůbec se mi nechce, raděj bych ten hlídací večer strávila někde na samotě a spala bych, až bych řvala!!!!!!!!!!!! :grinning:
31. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Karolí už taky půjde pomalu spinkat. Teď už obvykle spává jen 2x denně.
Noc byla krásná, na ty poměry :grinning: Byla jsem tam asi 4x, z toho jednou na krmení a jednou v 5:30 jsem si ji vzala k nám do ložnice a nakojila ji (chtěla jen jedno, druhé už ne-e) pak mlela pantem až do 6:30 a ještě jsme asi do 7:15 spali. Taťka ji pak vzal do obýváku a ještě mě nechal do 8:30 lenošit, na chviličku sjem ještě usnula :slight_smile:
Budu vařit nějakej oběd - překvapení šéfkuchaře :grinning: s rýží, tak jsem zvědavá :wink:
A odpo jedem na otočku k našim a k ségře, popřát malému k narozeninám, předat dáreček a tak :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Noc super - usnu v 18.30, ve3 si cucnul vody a chrápal až do 6, kdy ještě až do 7 vydržel v postýlce vedel sám - výskal si, povídal a řehtal se :dizzy_face:

ad vajíčka - vážně je to trochu sci-fi, ale neodsuzuju, spíš obdivuju obě strany - mau, i Tvoji odvahu :wink: Já bych šla určitě raději do adopce, ale to už jsme tu probíraly, takže netřeba rozpitvávat :slight_smile: Každopádně neodsuzuju nikdy žádné rozhodnutí, protože sama nejsem v té situaci, takže nemůžu ani tušit, jak bych se zachovala. Díkybohu za zdravého Štěpánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

enz: mně se to taky hrozně líbí, možná , že něco objednám, ještě uvidím :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Nejlepší jsou ovšem dudlíky a ty už jaksi 5 měsíců nepotřebujem :sweat_smile: Škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne, jsem samozřejmě ráda :wink:
31. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobrééé ranko

u nás noc katastrofa, fakt už s kojem končím, zase po dvou hodinách od půl noci, fakt hrůůůza.

Dudlíky jsou fajne, asi také do jednoho půjdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme vycachtaný, Fífa má nějak moc energie a nechce spát. Jindy je tuhej už v autě, teď už jsme hodinu doma a blbne. :slight_smile: A noc byla teda děsná, usnul ve 20.15, jedl v 22.30, kolem půlnoci, pak teda spal do 4, a pak zase kníkání v 5, v 6 a v 7 jsme vstávali na plavčo... Nevim, co zas blbne.. Ale je veselej, tlemí se, tak se asi vyspal dobře.. Což se nedá říct o mně...

Dneska jsem ho poprvý potápěla JÁ! A supeeeer! Normálka se vynořil jakoby nic, ani jsme už nemuseli otírat čumáček rukou. Domácí trénink se vyplácí :wink:

Dneska jdem na o k našim, mamka si veme odpo Fífu ven a my budem odpočívat... :dizzy_face:

Saru, dudlíky jsou super. Jdem do nich, D. to schválil :wink: My máme dudánkovýho závisláčka, tak my ho určo dloooouho využijem :wink:
31. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
ty vajíčka: já to beru jako správnou věc, kdybych byla v té situaci, že bych potřebovala dárkyni, tak by mi určitě moc pomohlo vědět o někom kdo chce darovat a posune mě nahoru v pořadníku. Jinak to trvá i déle jak rok. věřím, že pro takové lidi je to věčnost. Manža se na to sice tváří všelijak - jako že mi budou po světě běhat moje děti. Ale já to tak neberu. Rodiče jsou ti kdo vychovávají a příp. i nosí to mimi, já jsem poskytla pouze "materiál" :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
niki: jůůů, já už se taky moc těším na potápění :dizzy_face: taky doma trénujeme signál a polévání :wink:
31. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Nik: tak to je super, ach jo, sere mě to čím dál víc.

Mau: jj, je to každého rozhodnutí, když se na to cítíš, tak proč by ne, je to dobrá věc. HOdně mamčám se tak dá pomoct.
31. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
U nás také dudlík bude na dlouho, bez něj se nikam nehneme :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
ale náhradní matku bych nedělala ani omylem, nedokázala bych se od toho drobka odpoutat a později se ho vlastně vzdát. Když vím, jaký byl pocit mít tam Karolínku a to moře lásky a něhy, neumím si to představit. Tyhle ženský obdivuju, musí na to být "povaha"
31. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
To věřím, je to těžké.

Nik: ta Věra Bílá bydlí někde u vás????
31. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky tak teď mi tečou slzy. Říkám Dandovi, zavolej dolu na dědu, ať mi přinese cibuli. Tak on volá a děda pořád nic. A Danda zahlásil, "no, je zase v čoudu".... to je hotovo
31. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
sklen: :grinning: děti jsou vnímavé :grinning:
31. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Fotky z dneška http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Plavani/#IMG_6567.jpg
Potápění máme na kameře, tak já to pak natočim foťákem přes obrazovku :wink:

Skleni, Danda je éro :grinning: :grinning: :grinning:

Věra bydlí v Rokycanech, sedí pořád na náměstí :grinning:
31. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
taky pár nových fotek http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=492951&vReferer=
niki: moc pěkný fotky, je vidět že Vás to oba baví :dizzy_face:
Akorát tam máte málo vody, není vám zima? My tam máme asi 1,20m takže je to fajn :wink:
31. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Maus, neni zima.. Voda má cca. 32 st., vzduch 34 st. :wink:
Jůů, co to má Karolí za hračku? To je pěkný :dizzy_face: A to je Linda od Robin?

U nás už se konečnšě spí, na to, že vstával už v 7, vydržel 4 hodiny s dobrou náladou :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
niki: to je jídelní židlička a na ten jídelní pultík se dá nacvaknout takový deštný prales. Jsou tam zvířátka a tak, Karolí se to líbí :wink:
jj, Linda od Robin154 :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.