• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
je to tohle http://www.e-broucek.cz/zidlicky/fisher-price-jidelni-sedatko-rainforest my nemáme místo na klasickou židličku, tohle je ideální řešení :wink:
31. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
To je pěkný, to by se Fífovi taky líbilo... On z pultu všechny hračky shazuje a já je pořád sbíram...

Ztratil se nám taťka, šel shánět kedlubny na zelí :sweat_smile:
31. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
niki: tohle je tam na pevno - to neoddělá :slight_smile: (leda že by hooodně zabrala)
kedlubny jsem teď nikde neviděla, asi se projde :sweat_smile: :grinning:
31. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
niki: krásný fotky :dizzy_face:
mau: konečně zase princezna Karolí, už jsem měla absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vy máte taky krtka knížku? Moc jim to s Lindou sluší :dizzy_face:
31. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
mau: ten pultík je fajn :wink:
31. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
saru: jj, krteček je fajn :slight_smile:
a děkujem :slight_smile:

Jste mě měly vidět když ta jídelní židlička přišla, manža se málem počůral, prej pro koho to je, jestli pro mě nebo pro Karolí, že prej já z toho mám asi větší radost než to dítě :grinning:
31. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
přidala jsem ještě dvě fotečky :wink:
Za chvilku je tu manža. Všichni tři se nadlábneme a frčíme. Hezké odpoledne :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj,

mau to je krásná holčina...a bonbonek :grinning: my máme stejnou tu kombinézku, ale samo v jiné barvičce http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_6._mesice/#01_019.jpg
31. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak u nás jsme po obídku, baštil to samé co včera a mlaskal jako čuňátko. Akorád při svačince nebyl moc nadšený. Nastrouhala jsem mu jablíčko a to mu dělalo trochu problémy, no, snad se to zlepší.

Mau: pěkné fotečky, Karolí má super sedátko. Takový jsem viděla podobný nočníček.

Nik: fakt závidím. A ani to vstávání ti nevadí což???? NIky on ti vydrží 4 hodiny?? tak to u nás ani omylem. Dvě, max 3 a musí jít chrńět.
31. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Mau: no tak hlavně, že se líbilo. Tak jsi mu měla objednat také jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nik: fakt jo?? no vidíš, tak to máš ve městě hvězdu :wink:
31. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdu dát hádě chrnět, snad zabere brzy. Spal do 10:15, Dandula už je také unavený, lupnu ho tam také. Budu mít alespoň chvličku klid.
31. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
dobre ranko hvezdicky

u nas noc uplne super, prvni kojo az v 5, pak v 7 a vstavali jsme az v 9 :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska ma tatka volno, tak lebedime doma, teda on lebedi s prckem a ja peru a uklizim, navareno uz mam, delala jsem zakysane brambory, mnamka to ja raaada

maus-niky- hezke fotecky

udelala jsem poprve malemu brambor, tak ho pridam k mrkvicce a jsem zvedava jak mu to pojede...

vcerejsi videa

http://www.youtube.com/watch?v=_S0__fpEXTQ

http://www.youtube.com/watch?v=MEa0cFzlbRc
31. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
mag: krááásné, chudě malé, ani najíst mu nedáte :wink: :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak prcek teď zblajznul malou sklenku krůtího a sušenku - to mu stačí, on prostě víc nesní :slight_smile: My máme těstovinovej sálat s rajčaty, sýrem a bazalkou, už se těším :dizzy_face:

mahi: krásný videa, ale teda takhle škudlit na vlastním dítěti, ty nožky mu moc dlouho nevydrží, dá si stehýnko, a pak už bude muset najet na křidélko - aby vám z něj něco zbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Saru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt

Hmm, tak salátek bych si také dala. Já měla rybu na zelenině s rýží.

Kočky už jste zkoušeli prckům těstoviny???
31. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já se z tho picnu, tak malej usnul o půl jedné a už je vzhůru, toto není normální :grinning: :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
No ženy, kde to vázne????
31. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=ak02peiym8A

něco pro zasmání, takhle blbne náš pesan s králíkem, je to asi 2 týdny staré :grinning:
31. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
31. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Enz: hezké fotečky, Vojtíšek je už velký chlapák. hele ty jsi také celá maminka :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Ty o, to je pech, Vojtula mi tu povídá jako o život a já mám plnou paměť a pořád se mi to nehce stáhnout, bůůůů
31. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
enza: krásný fotky, měli jste to stylové :wink: :dizzy_face: Vojtík na tu dýni kouká stylem: hm, a co jako po mně chcete? Abych byl na větvi? :grinning: Ale je krásnááá :dizzy_face:
31. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
díky a skle, která myslíš, že je mamka?
31. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Ta co asi klečí u stolu, hnědé vlasy a brýle.
31. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
no hnědé a brýle mají obě :grinning: ale jo máš pravdu ta klečící s delšíma je máma :wink: ta druhá je její ségra a té jsem taky trochu podobná.........
31. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
No jo, toho jsem si nevšimla :sweat_smile: , ale fakt jste si podobné všechny :wink: :slight_smile:
31. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak u nás už se od 18 chrní :dizzy_face: Pár fotek z dnešního koupání, dneska si extra zablbnul s pěnou :slight_smile:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_26.10.2009/#39a.jpg
31. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Jůůůů, já chci také. Štěpíno si to fakt užívá,

To mě se Vojtula teď perfektně zašvihl. Nechala jsem ho rozbaleného ve fišerce a už to bylo, jsme s Dandou večeřeli a najednou slyšíme bublání a Vojtík si taaaak oddechl... ale ta spoušť, blééééé

My budeme dnes mít také sedátko. taťka nám ho veze z čb. Koupila jsem ho přes MMB a paní mu ho donesla do práce, tak jsem zvědavá, jestli se mi tam Vojta vejde.
31. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň si ulevil :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neboj, do sedátka se vejde, je tam místa spoustu :wink:
31. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Tak už ho máme, jj, vypadá velké, tak zítra zkusíme, teď už jsme po koupeli, čekáme, až nám vychladne mlíčko. a hurá do hajan, dnes toho moc nenaspal, tak jsem zvědavá na noc.
31. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.