• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
čauky
teda vy jste kecalky ...dočtu pak

jen novinku ... tedy jeto taková klasika :grinning:

byli jsme u tchýně
ondří bylna podlaze a chtěl si lézt a prozkoumávat ....a udělal pochb a tchýněho vrátila o pár cm zpět do původní polohy ...udělal pohyb ..ona ho zas vrátila
chtěla jsme ji okřinknout ať se zrychtuje ..ale říkala jsemsi,že se to obrátí proti mě, protože ondří se zprvu neozýval ...když to udělala popáté, ondra už zamrčel, pošesté taky, ale jak je tupá, nedošlo jí to, tak po sedmé začalnabírat do pláče, tak jsem jí řekla, jestli by s ním mohla přestat kvedlat, jestli chce, ať si ho vezmena klín a jestli ne tak ať ho nechá chvíli v klidu, že to přeci nemá nikdo rád, když se do něj pořád prtá
tak ho nmechala a seděla naprdle jak kvasla

pak v autě říkám alanovi, že by bylo fajn, kdyby v takových situacích zasáhnul on a nebo pokud je nezaznamená se alespoň přidal namou stranu
a on mi říká: nooo myslím, že jsi mohla být zdvořilejší,ale v principu jsi to řekla docela slušně

chápete? jeho matka rozbrečí ondru,já se ho zastanu a žádám manžu o spolupráci a on zhodnotí, jestli jsem byla dostatečně zdvořilá (no ještě, že jsem ji to neřekla před tím než ondra začal nabírat - to bych si to totiž vymyslela a udělala naschvál :rolling_eyes: )
31. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
no a ještě jednu perliu pro pobavení

rozložila jsem celé puzzle a "koupala" ho ve vaně
pak jsem vytírala a řekla jsem alanovi ať to složí
za chvíli na mě volá, jestli k tomumám návod
myslela jsem si, že si dělá prču, protože tobylo rozloženo -každý dílek zvlášť
holky! on to myslel vážně - nedokázal to složit - tvrdil mi, že ty dílky do sebenezapadají - neobjevil tajemství rubu a lícu
když jsem mu řekla,že to pasuje, tak se vytočil, že přece není blbý, že to prostě nepasuje ...no ....zhodnocení netřeba, že

proto se vrácím k diskusi mnoho týdnů zpět - opravdu bych preferoval jen průměrné nebo lehce nadprůměrné iq u svých dětí - aby třeba umlapro své děti složit kobereček (manža má 145 nebo tak nějak) :sweat_smile:
31. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
nik: hezké fotečky ....my z bazénu nemáme ani jednu ...tatínek neměl za celé dva měsíce ani hodinku času :angry:

maus: krolí je čím dál větí kóča -bude to chtít dobře hlídat :slight_smile:

enz: stylovkááá ....asi se budu opičit :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: u těch puzzlí jsem se fakt pobavila :grinning: :grinning: to zní jako vtip :sweat_smile:
No a tchýně opět nepřekvapila...
enz: super heloween :dizzy_face:
saru: Štěpa si to koupání viditelně užívá :dizzy_face: a ty oči :dizzy_face: :dizzy_face:
mag: chuďátko Wilík, takovej hlad :grinning: :grinning: ale pěkný :dizzy_face:
sklen: největší prča je, že ten pes je menší než králík :grinning: :grinning:
My jsme byli u našich a u ségry, pohoda jako vždy. Karolí si po cestě zpět schrupla a teď nemohla usnout, ale už spí. Muže mám ve vaně, udělal si romantiku - vínečko, svíčky a tak. Já mám romantiku u netu :grinning:
31. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tedy ty máš o zábavu postaráno :dizzy_face:
31. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
hup: nás taky asi přijde vyfotit tchýně :unamused: A děkujeme za pochvalu, taťka to ví, asi si udělá zbrojní pas :grinning:
31. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Mau: jj, Arnošt začíná vypadat jako malé prasátko. ale přitom moc nežere, asi si dělá zásoby. Hele a je tam opravdu sám?? :wink: :slight_smile:

U nás už se usíná, dnes to nevypil, tak uvidíme, dnes každopádně v noci dělám UM, to jsem zvědavá :confused:
31. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
sklen: jasně, máme malou vanu :grinning: jsem se tam teď akorát byla mrknout :wink:
Karolí už taky bojkotuje kozu. Dneska přes den vůůůbec nechtěla, sjem musela odsát
31. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
skleni: to video nemá chybu :dizzy_face: A králíček má opravdu hezké zásoby :slight_smile:

hup: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ovšem nemá chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad tchyně - no comment :rolling_eyes:
ad Alan - taky tak :rolling_eyes: Bože, jak je možný, že v tu chvíli nezareaguje?
31. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
jsem věděla,že vás pobavím :grinning:
31. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
hup: nečte si nás Alan náhodou? Ten by asi nevěřil vlastním očím, jak je slavnej :sweat_smile: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
co Alan, ale tchýně, ta by čubrněla :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
jo a ještě jednu perlu
byli jsme na hřbitově, když jsou ty dušičky - a že zajdem na hrob alanova táty a pak i jeho rodiny ....hele -lítali jsme po tom hřbitově jak debilové - oni ho nemohli najít!!!!!
ten hrob tam je podle náhrobku půl toletí minimálně

jako já dušičky nemusím -příjde mi falešné na něho vzpomenout jen proto, že je začátek listopadu - prostě třeba na svou prababičku myslím velmi často a to e už 15 let mrtvá ... na dušičky nemusím jezdit přes 100km, abych jí uctila ....

alepokud je někdo taková, že ani nevzpomene (za celé roky jsem ji slyšelao něm mluvit asi 3x a pokaždé negativně - jízlivě a nebo pohrdavě, jak s ním vydrbala), mohl by si pamatovat alespoň ten hrob :rolling_eyes:
31. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
maus: tak tchýně určo ne ....a alan bych řekla,že taky ne ....ale možná by tonebylo od věci :sweat_smile:
31. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
hele - asi začnu psát paměti :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Hup: nooo, dobrééé. Já si myslím to samé. Nebo třeba nechápu, proč lidi dávají k místu úmrtí náhrobek (u silnic), proč mám uctívat místo, když tam někdo přišel o život??? no, ale jak říkáš, každého je to věc.

Mau: tak jsi tam měla hupnout za ním :wink: :slight_smile:

Saru:jj, vyžranej on je. A lííínej.
31. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
sklen: právě ..je to každého věc ..a když chtěli oběhavat hroby, šla jsem s nimi ...jsou to přeci jen ondrovi předci ..ale že jej nemohli najít mi přišlo strašné
31. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
tak u nas se uz pres pul hodinky hajinka :dizzy_face:

hup - jsi me pobavila, navod k puzzle :grinning: :grinning: , mela jsi mu rict at to necha tak, ze Ondrasek to zvladne poskladat zpatky sam :grinning: a tchyne..k tomu neni co dodat, budu dekovat bohu za tu mou

maus - a co takhle prekvapit manzu a skocit k nemu do vany a uzit si romantiku spolu???Ja to praktikovala minuly tyden a vyslouzila jsem si za to nadhernou kytici hi,hi
hup tvé psaní mě vždy pobaví :grinning: ses zase dneska nenudila, že? :grinning: :grinning: :grinning:
hup: to je fakt hrůza, že si vzpomenou jen na dušičky a ještě ani neví kde mají hrob :fearful:
sklen: my máme fakt malou vanu a když máš doma tak velkýho chlapa, tak se nedá nic dělat, na mě už místo nezbylo :grinning:
31. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
mau a co mu aspoň umýt záda ? :wink:
31. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Enz: no to je fakt. Hele Mau, a kdo říká, že musíš sedět na proti němu :wink: :slight_smile:

Tak dobrou hvězdy.
31. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
enz: spešl for jů mám na blogudalší textíky :wink: :grinning:

maus: jsem tak njak ráda, že mámnormální rodinu ...jako jasně, že jsme trošku poděsi ...ale máme tam lidské teplo, normální mezilidské vztahy ...

mau: nooo ...šup šup ..ať jsi ve vaně :wink:
31. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
jeste ze jsem nakoupila hooodne sladkosti, uz pres hodku mi zvoni zvonek co 5 min. a maly kolednici v helowenskych maskach zpivaji pisnicky...jako nektere masky jsou fakticky husteeee
jdu rict drahemu at vypne zvonek v takove frekvenci by mi mohli vzbudit maleho
31. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Rozhodla jsem se, že si dnes zalezu do postýlky, pustím si relax music a budu si lebedit - místo toho čučení do notebooku :slight_smile: Tak hezký večer, hvězdičky :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
hup: joooo, tak to já tam jukám :wink:

mag: no jo vy to tam vlastně máte i s koledníkama, to musí být fajnové, ale s tím zvoněním bych taky nebyla ráda
31. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
saru: brou ..já dělám to fotoalbum
31. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hup, ty si zase užíváš, hvězdičko :unamused: proč to ten tvůj dělá... :frowning2: matku nekomentuju, ta už je odepsaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my dnes Martínka poprvé nechali hlídat - jeli jsme na kouzelnické překvapení. hlídala holka od sousedů. nakonec se to protáhlo až na 3 hodiny, tak jsem měla strach, v jakém stavu prcka najdeme. ale bylo to úplně vpohodě :wink: koukali spolu na telku, Marťa v houpačce. skoro si ani nevzpomněl, že by mohl mít hlad. tak pár kaček nás to hlídání stálo, ale jsem ráda, občas se to může hodit. třeba až přijde čas plesů. Hlavně je to spolehlivá holka, bydlí kousek, zná vesnici, takže s ní můžu do budoucna počítat. ani ty peníze nechtěla, ale vnutili jsme ji je, protože stejně pořád marně hledá brigádu.. je jí jen 15.
31. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
niky, moc hezké fotky z plavání, u nás to probíhá podobně. jen nás nemá kdo fotit :frowning2:
Karolínka je krásný okáček a je nádherně vybavená na zimu :wink:
Enz, super výzdoba! tak mě napadlo, někdo připravuje dýně doma, někdo je nosí z hospody :grinning: u nás přibyla právě včera, když se manža vrátil z hospody :sweat_smile:
31. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Bré ranko, noc naprosto příšerná... Usnul ukázkově ve 20, ve 21.30 kníkání, tak se napil, já šla spát. Ve 22.30 opět klíkání, po vyndání z postýlky hysterák... Trval pár minut, ale stál za to... Pít nechtěl, spát taky ne, tak si ho vzal D. do obýváku a já šla pokračovat. Kolem 23.30 ho dal do postýlky, pán opět řev, tak jsem ho nakojila, spal do 1 a zase kníkání... Tak D. řekl, že pujde spát do obýváku a já si vezmu malýho k sobě... Pak teda usnul, jedl ještě ve 4 a v 7.. V 8 vyspalej... :angry: No šílený...
1. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.