• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky, u nás noc celkem OK :wink: V 18 usnul, o půlnoci si cucnul vody. Jedl ve3, a pak vstával v 7 :slight_smile:
Vypadá to, že mě poctí svojí návštěvou měsíční nadělení, už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
dobré ranko
u nás celkem pohoda

saru: mi bylo naděleno už nad ránem :confounded:
1. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky,
my máme už noc ustálenou 2x pití a krmení v 7 a teď si dal ještě hodinku...jsem se zatím nasnídala, oblékla a jedeme nakoupit...dnes naši přivezou Kačku a tady je vyjedíno

nik: hezká noc...rozbitý dítě co?

saru: tuto návštěvu mám od včera :unamused:
1. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: no to je dobrý..... to to jako budeme mít všechny stejně?
1. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
šíří se to po netu :grinning:
1. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahooooooooooooojky

tak u nás noc suuupeeeer. Usnul v 19 asi po hodince byl vzhůru, al ejen jsem pochovala a spal dál. Vzbudil se o půl 3, ale dala jsem dudla a spal a papání bylo až ve 4, pak se vzbudil kolem 6 a spinkali jsm edo půl 8.LABŮŽO.

Hmm, také mě pobolívá břicho, snad to bude jen ta bolest :unamused: :angry:
1. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Nojo, dítě se rozbilo.. Jak to spravit?

Slíbený videa...
Potápka http://www.youtube.com/watch?v=Y5MAehbtrnw
Hopsání do vody http://www.youtube.com/watch?v=FRDF2fJz2YY
Měla babka 4 jablka http://www.youtube.com/watch?v=Eb9KyscnJsI

Je to natáčený přes televizi, Fífa ležel vedle mě a koukal, sem tam vydal nějakej zvuk, tak se nelekněte :wink:
1. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
hele to se říká, že ženským, co spolu tráví hodně času se sldí krámy ...námto fungovalo s mamkou a ségrou ..ale že to funguje i po síti jsem fakt netušila :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
hup: na intru jsem bydlela se dvěma holkama a fakt jsme je měly zárověň :wink:

niki: Fífa je frajer největší :dizzy_face: :dizzy_face: Manža říká, že ten se s tím nepáře, no co, tak mě potopili :grinning:
1. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Saru, viď? Jakoby se nic nestalo :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to si děláte srandu, já už trpím od včera, ale teprv dnes to má ty správné grády :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Je to doopravdy poprvé od porodu...už jsem jednou sice špinila, ale dnes to jsou fakt už krámy....
Akorát nějak se mi změnilo všecko okolo, dvakrát jsem včera protekla, ale předem, už budu muset nosit vložky od pupku až ke kostrči...fakt hrůza!!!!!!!!!!!!!! Vůbec se necítíím....tohlenc mi fakt nechybělo :angry:
1. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
baru: taky to mám po porodu hodně silný :unamused:
1. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
niki: jakej je signál na to potápění? Jaká byla příprava?
1. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Saru, signál je FILIPE ÁÁÁ ŽBLUŇK... První hodinu jsme jim přejížděli čumáčky vhlkou rukou, pak je polejvali trochou vody z kelímku, pak plnym kelímkem a šup pod vodu. Instruktorka pozná, jestli už jsou na to připravení.
1. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
niki: jj, každopádně mu to jde skvěle :wink:
1. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Nik: ty jo, super, je to šikulín.
1. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Nik: budou vás také pod vodou fotit????
1. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Skleni, nevim... Ale doma máme foťák pod vodu, tak že by ve vaně? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
nik: šikulá :slight_smile:

to s těma krámam je fakt prča :grinning: ...kdo ještě :grinning:
1. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Tady u nás to dělají, je srandovní vidět, jak dětem je to putna a maminy hážou ksichtíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky

u nas noc naprosto nejlepsi za celou dobu od porodu
hajani kolem pul sedme, kdyz jsem sla nahoru si cist knizku kolem pulnoci, tak byl vzhuru, ale jen tak kukal kolem dokola ani muk ani dudlik jsem nemusela davat, pak usnul ani nevim jak a probudil se az v 7 rano vlastne na prvni kojo /jsem myslela, ze mi prsa exploduji/ napil se huste smetany a opet jsme usnuli az do 10 :grinning: :grinning:
Mozna to je tim, ze je u nas priserne pocasi, prsi, fouka, ale venku je pomerne hoodne teplo ani ten vitr neni studeny

niky - ja uz se tak tesim na plavco, jsem zvedava jestli Willinek bude taky takovy sikovny jako Fifa

hup - nas teta jeste nenavstivila a vubec mi nechybi, uz je to skoro 16 mesicu a klido nez budem zadelavat na nove mimi, tak ani nemusi chodit :grinning:
1. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
hup - uz mas dodelanou tu fotoknizku????
1. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Mag: a jak brzy to plánujete???
1. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ty jo, u nás se už hodinu a něco spinká, to není možné :grinning:
1. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
skle - kamaradka co se zabyva astrologii mi rikala, ze r. 2011 je nejlepsi rok pro narozeni naseho druheho mimiska, ne ze bych tomu az tak verila, ale stejne jsem tak nejak chtela..to uz mi stejne bude 32 let :unamused: Tak si myslime, ze pokud by bylo vsechno v poradku a jak ma byt, tak se budeme snazit pristi rok v lete
1. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
skle - ja jsem akorat nakrmila prcka, ale se spanim to u nas nebude tak zhave si myslim, nemuzu po nem chtit, aby sel spat, kdyz teprve pred chvili vstaval,ze??? :grinning:
A spinkaji oba kluci???
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj ahoj!
jdu se mrknout na videa!
Magi, fakt jdete brzy na druhé? tak to se uvidí, komu se to podaří dřív, hup, tobě nebo třeba mě :grinning:
1. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ty jo. Tak to přeji hodně úspěchů.

A jak jste na tom vy ostatní, tedy pokud už nemáte splníno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mag: jj, vyjímečně jo, až jsem se diivila. Bohužel nevím, v kolik Dandula vstal, protože když jsem vylezla já, tak už si hrál se psem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
niky, Fillípkovi to jde výborně :slight_smile: my to děláme taky tak, prodlužuje se interval, co jsou mimi pod vodou a jak hluboko :grinning:
1. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.