• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mag, a co s prací, budeš se teď vracet už v listopadu?
1. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
luci - materska mi konci na konci listopadu, ale min. tyden jsem psala dopis do prace, ze zadam o dalsi 3 mesice materske /na to mam pravo podle zakona/, ale to uz je neplacene...takze 3 mesice budu bez prijmu, no vlastne budu dostavat prispevek na dite 80£ mesicne a jeste jeden prispevek taky 80£ mesicne..
To mi ale nepokryje ani vylohy na jidlo :angry: nastesti mam nasetreno a tatinek dela, takze to zmaknem

A od brezna asi jdu do prace na polovicni uvazek, ale reknu ti ze se vubec netesim, jako prace mi neva, tu jsem mela vzdycky rada, ale to pomysleni na to, ze budu 2 dny bez prcka..se asi pos** strachem, kdyz budu bez nej
1. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Mag: to budeš muset jezdit za prací pryč?? že budeš 2 dny bez Williho???
1. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
luci - tvoje segra je teda s prckem na nemocenske jo??pokud si dobre vzpominam, to znamena ze delala na contract,ze? Protoze moje prace, delam jen pro agenturu neproplaci nemocenske vubec
1. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
skle - to ne, mam praci asi 15 min. autem po dalnici, pokud tedy nejsou zacpy, ale myslela jsem to tak, ze budu bez neho nejakych 9 hod. ze dne :frowning2: a to je hooodne, max. jsem byla bez prcka 2 hod. kdyz mi ho vozili sousedi v kocarku. Zatim jsem nebyla nikde flamovat, ani mi to nechybi. Jsem si uzila hooodne, kdyz jsem byla mladsi
1. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
neverim vlastnim ocim, jsem zkusila dat maleho do postylky, vice mene jsem pocitala s tim, ze spat nebude, ale svete div se usnul behem 5 min. zlaticko moje
1. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
No vidíš, jaký je to šikula.

Já se musím pochlubit, dnes je to poprvé, co Vojta nechde prso po obědě, teď byl vzhůru, ale jen jsem ho pochovala a už zase spinká
1. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/sklenicka26#p/a/u/1/oS3tbziuNYA

slibované video s první kašičkou. jen ty řeči okolo mo cneposlouchejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak my jsme byli na hoďku venku, je tam krásný barevný podzim, i když pěkná kosa - 3 stupně, brrr. Dneska už jsem prckovi dala zimní bundu a ani se moc nevztekal. Našli jsme si místo, kde byla spousta listí, a na chvilku jsme Štěpulku vypustili ven, byl zas jak u vytržení :dizzy_face:

skleni: Vojtík je fakt šikulka, papká výstavně a klidně, vůbec nerozhazuje rukama a nohama, šikula :dizzy_face:

Tak jsem zvědavá, kdo tu bude první s druhým mimi. U nás teda rozhodně pár let další neplánujem :slight_smile:

Ty jo, uvědomila jsem si, že od včera za 2 měsíce mi bude už 26 :confused: To je hrozný, jak to letí, začínám druhý čtvrtstoletí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Saru: neboj, nebolí to :wink: :slight_smile:

Ty jsi 30.12.??? můj brácha také :grinning: :grinning: :grinning:

To jsem také zvědavá, která naše hvězdička bude mít sourozence jako první :grinning:
1. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
saru - co bych ja dala za to mit zase 26 :grinning: , nebo radeji 20 a samozrejme muj rozum k tomu
1. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
hmmm 20 zní dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ty jo, tak Vojta je vzhůru a Dan taví, tak to se ještě nestalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
mag: nemám ....teda už jsem ji měla..jenže pak jsem našla ještě pár fajnových fotek a přišlo mi škoda je tam nedat, tak jsmm přidala další stránky :grinning:
1. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
saru: no to je fakt hrozný, když někdo už je přes 30 :grinning: :grinning:
aleupřímě řečeno...neměnila bych

jinak u nás teda podzim je taky le rozhodně ne nijak závratně krásný ...vylezla jsem na kopeček nad rybí a rybí jsem vůbec neviděla :sweat_smile: ...zim jak v rusku
1. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tady je dneska taky kosa, ale takovej nádhernej klid, ani lístek se nehne, podařilo se nám pár pěkných barevných fotek v listí, Štěpíno úplně výskal radostí na celej lesík, jak se mu to líbilo :dizzy_face:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_1.11.2009/#album

přihlašování jako vždy

skleni: jj, 30.12., ještě jsem ten rok 1983 těsně stihla, i když to mohlo být ještě těsnějí :slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
A Štěpínvi už je 7 měsíců, vůbec se mi tomu nechce věřit :confused:
1. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Štěpulovi vše nej k 7 měsíčninám, pěkné fotečky

tady je také hnus, ven mě nidko nedostane, byla jsem dopoledne přes hodinku a zmrzlá jsem byla jako víte co

Saru: brácha je 73 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
saru - za chvili budeme slavit prvni rucek, leti to leti a my starnem
krasne fotky, jak maly sedi mezi tim listim, u nas jsem takove krasne prostredi k foceni nenasla

my jsme se vcera s G. dohodli, ze si pod stromecek nadelime novy fotak zrcadlovku nikon D80, ceny jsou zavratne, ale byli jsme tento rok uplne moc hodni, tak si ji zaslouzime :grinning: :dizzy_face: a pak teprve zacnem poradne fotit

hup - na kolik u vas prijde ta fotokniha? ja jsem se divala na kalendare a jeden vychazi na 600 Kc, to mi prijde hodne predrazene
1. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
magi: tady vyjde většinou kalendář A3 kolem 300-500 Kč (jak kde) a fotoknihy se 32 stranama mám k vánocům za 156 Kč :wink:
1. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
mag: http://www.heysmile.cz/Ceny.aspx
cenyjsou sice vyšší ...ale zase ty šablony se mi líbíasi tk o 300% víc než u ostatních
a buduto dávat navánoce, takže jestli ušetřím 100 kč moc neřeším
1. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Mag, ségra v Irsku je na mateřské, malá má 6 neděl. ale trvá tam myslím jen 5 měs. a pak ty tři 3 neplacené jako u vás.. co bude dál, nevím.. a už víš, kdo ti bude malého hlídat? Já si práci zatím taky neumím představit, leda doma večer, a to bych zase vůbec neviděla manžu :frowning2:

štěpánkovi vše nej k 7 měsícům :sweat_smile:
1. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojky,
až se vzbudí Nellísek, tak frčíme k domovu - víkend proběhl u našich i se ségrou, takže tu měly holky chůvičky :wink: Asi se stavíme ještě někde na nákup a nabrat inspiraci na Vánoce...
Saru - fotky jsou jako vždy bezvadný a mně za 2 měsíce a 3 dny 28...já jsem zase pěkně na začátku ročku - 4.1.1982. :wink:
1. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Děkujeme za přáníčka a pochvaly :dizzy_face:
1. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
U nás noc stejná jako včera, dalo se to. Dneska jsme se flákali, odpo tu byli tchánovci, bali jsme procházkou na hřbitově, zmrzli jsme až to hezký nebylo...ale jinak to bylo fajn :slight_smile:
Karolí už nebaví po čtyřech, teď to vylepšila a taky dělá pozici střechy z jógy :grinning:
niki: fakt super videa z plavání :dizzy_face: Filda je pohodář :slight_smile:
saru: moc pěknej modrej lísteček :dizzy_face:
sklen: zkoukla jsem všechny videa co tam máš :dizzy_face: Vojtík je dobrej, tváří se že je všechno jedno :grinning: A Daneček je moc šikovnej :slight_smile:
fotoknihy: já budu obědnávat ty malé s tvrdýma deskama, takže asi 350,- za kus. Taky to moc neřeším, je to dárek :slight_smile:
A všechno NEJ Štěpánkovi k sedmiměsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
mau: Štěpík děkuje :dizzy_face:

ad dárky - taky cenu neřeším, ale když to vyjde levně, rozhodně se nezlobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
ježiš, co jsem to napsala :confused: :grinning: :grinning: se fakt stydím :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a krámy: já už mám delší dobu pocit že se něco chystá, ale ještě to nevypuklo, snad to ještě chvillu vydrží :wink:
1. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Jo a byli jsme utrácet, v Tescu jsme nechali asi 900,- a v DM 920,- docela nářez :sweat_smile:
1. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Mau: jj, je mu je to jedno, vidí foťák a je po p..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
saru: taky se přidáváme k přání :wink:

maus: jj ..střechu jsme taky zahájili a ak už nemůže a přejde do kobry ...že by pozdrav slunci? :grinning:
1. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.