• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: no myslím že ten pozdrav bude brzo kompletní. kobru a sfingu už umí bravurně :grinning:
1. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Ale to si Ondra spletl pořádí. A nebo - a to spíš - je to inovace alá Ondrášek :grinning: Děkujeme za přání :dizzy_face:
1. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
jo ..dneska jsemsi nasadila kapucu a ondra dostalzáchvat smíchu ...nechápu,co tím chtělříct ...holomek ...asi ho začnu učit desatero - cti otce svého a matku svou
1. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
já asi brzo prasknu, furt se něčím cpu :sweat_smile:
1. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Já čepici, Štěpíno na mě chvíli koukal s nevěřícím výrazem, a pak se mi začal sápat do náručí - asi si potřeboval svým šestým smyslem nejdřív ověřit, zda je to vážně matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
mau: tak já se na to cpaní zrovna začínám chystat, mám hlad :sunglasses:
1. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
to je sranda s těma prckama :grinning:
1. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
saru: nejhorší je, že než bych se najedla tak mlsám... :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Jo a už Vám děti koušou postýlku? Karolí už začala, když leží tam kde není mantinel tak přitáhne na boku ke šprušlím a zakousne se :grinning: naštěstí ještě nemá zuby :wink:
1. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
mau: už ji máme absolutně ohlodanou, někdy vyfotím. My ji máme bílou, takže to vypadá jak profesionální patina :grinning:
1. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
saru: Štěpa je teda šikovnej :grinning:
1. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Teda neohryzává šprušle, ale nahoře tu vodorovnou tyč, takže je to pěkně svrchu vidět :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
jdu si udělat něco k véči, trochu brzo, ale mám hlad :slight_smile:
1. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Holky, na mě Adýs nedůvěřivě kouká, když mám na hlavě turban z ručníku....s tím ho nemám nikdy šanci uspat, vždycky mi čumí na hlavu s nakrčeným obočím a nejraděj by asi řekl- Huš, babo! :grinning:
1. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Baru hlavně, že nebrečí, dkyž mě Vojta viděl, tak spustil hysterák
1. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
A je v józe pozice pro našeho lenivce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
skleni: jasně - pozice mrtvoly - to jen ležíš na zádech se zavřenýma očima a dejcháš :grinning:
1. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
sklen: jasně, pozice mrtvoly :grinning:
1. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
saru mě předběhla :grinning:
1. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
mau: téměř 100% shoda, až na tu pomlčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
saru: no jo, hvězdy :grinning:
Naše dítě už je protivka, dneska půjde spinkat asi brzo...
1. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
no k těm pozicím ...mi furt vrtá hlavou pozice dítěte ...a čím dýl dítě mám tím míň chápu, jak na tohle označení přišli :grinning:

šprušle nehlodá, jelikož v postýlce je jen naspinbkání ...ukládáme ho ve tmě už unaveného ráno jde hned ven, akže není kdy..leda ze spaní :grinning:
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
hup: no to je fakt :grinning: Karolí zatím takhle určitě neodpočívá :grinning:
A ty šprušle žužlá přes den, to asi bude tím :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
hihi, tak to sedí.

Já jsem musela Vojtu teď budit, jak už je venku tma, tak by tavil nevím do kdy :sweat_smile:
1. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
holky, tak Štěpíno je asi divnej, ale pozice dítěte, to je jeho. Často tak i usíná :sweat_smile: Akorát teda nemá obličej zabořenej do matrace, ale leží hlavičkou nabok.
1. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
skleni: Štěpíno právě vstává :wink:
1. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Karolí spala akorát něco přes hodinku po obědě a od té doby je hore...zrovna žvýká kachničku do vany :grinning:
1. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
tak ondrov usínací pozice není ani v joze :grinning:
1. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Saru: no jo, jsou to hvězdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: ty jo, tak to by se Vojta zbláznil, to si ani nedovedu představit.

Dnes budeme koupat v sedátku, jsem na to zvědavá. Saru jde ti odtud dobře vyndat??? já to zkoušela na suchu a jako nic moc :unamused:
1. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
skleni, jde, ale nezkoušeli jsem to na suchu. Já myslím, že v té vodě je to úplně něco jiného :wink: Jsem vám ani nepsala, že včera se mu z toho málem podařilo vylízt, normálně jednu nohu vystrčil a se svým stylem hop nebo trop se chystal chytit kraje vany a stoupnout. On vážně nemá pud sebezáchovy :grinning:
1. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.