• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: tak z toho zatím ne ...ale ondra se otočí ve fišerce a bokem z ní vylézá, jakoby se chtěl postavit :sweat_smile:

jinak postavit se sám zatím nezvládne, ale když se mu pomůže a má motivaci, stojí s oporou....dnaeska stál u hubertí klece a kukal na něj shora :slight_smile: ....byla by to fajn fotka, ale mělajsem strach ho tam nechat, aby nežuchnul ...kdybych věděla dopředu, ževydrží tak dlouho,tak bych šla ...jenže kdo to má tušit, že :sweat_smile:
1. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
hup: to máš pravdu, že tohle se vytušit jaksi nedá :sweat_smile:
1. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Hup: jj, náhoda je s... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I když si kolikrát myslíš,ž e se nic nestane, tak se to může otočit.

Saru: no to je živel. Hele někde jsem viděla vodítko na děti, to budete za chvíli potřebovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
ondra právě hraje na klávesy s alanem ..největší prča je, jak si u oho přepíná ty přednastavené rytmy a k tomu se stí na nožky apéruje ..prostě jako správný rocker ...ti taky nehrají v sedě :grinning:
1. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
To Karolí se teda stát nechce. To jsou kluci šikovní.
Jsem jí zkusila dát poprvé kousek rohlíku, nejdřív koukala, apk ochutnala a pak si s ním hrála a žvýkala ho. No a až ožužlala, tak se jí přilepil v puse a bylo :grinning:

Jdu koupat, už se to s ní nedá
1. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Taky jdeme koupat...
1. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Hup: natoč to :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
martin taky rád stojí i chodí :slight_smile: má se jít koupat s tátou, ale ten se k tomu nějak nemá... prvek je vzhůru od dvou..
1. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak to bych s Vojtou už vůbec nevydržela :confounded:
1. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Karolí byla taky vzhůru od dvou, ale teď už spinká :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak to my taky ne, byli jsme vzhůru od 15a protivka non plus ultra už od půl 6, ale vydrželi jsme do 6 na koupání, tedka po kaši už spí...
Skleni, neříkej lenivec, pže fakt se můžeš ze dne na den divit...náš prcek byl tak dva týdny zpátky ještě taky peciválek a ted jak válí sudy po obýváku, akorát se sem tam břinkne do kebulky, tak se lekne, ale plakat začal jen jednou...
HUp, jsem si vzpomněla, jak jsi psala o tchyni, že toho ONdřího posouvala z pohybu pořád zpět, tak to minule dělala naše babi u mamči, nesnáší psy a má dojem, že než se prcek postaví, bude pořád ležet na dece připravené...ovšem, víte jak to je, jak děcko příjde na pohyb, je všude než jen na dece, no u mamky to taky praktikoval a babina měla málem infarkt jak se válel po koberci, kde běhají naši psi.... :grinning: No nevím, co bude dělat, až prcek začne oficiálně lézt, možná mu uštrikuje skafandr :grinning: Schopná by toho byla....přišlo mi směšné, jak ho pořád přenášela na tu deku, sama neschopná si pořádně čapnout, hekala s naším 9kg cvaldou v předklonu, ale nedala si říct..... :sweat_smile: však co, pohyb je zdravý, co?! :grinning:
1. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
baru: Adámek váží 9kg?
1. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Baru: jj, ale je mi už teď jasné, že my budeme posledí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jdeme teprve koupat, tak budu dělat fotečky. Zatím papapapa
1. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
sklen: se těším na fotky :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Už jste někdo ve větší autosedačce? My už ji asi objednáme...ale ještě se mi tam Karolí vůbec nechce dávat. Když ale ona je v tom vajíčku tak napreslá, dokonce i hlavu už má skoro nadoraz
1. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Mau: nám teď v týdnu dorazila, ještě v ní nejel, ale už seděl :slight_smile: Je super :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
saru: tak Štěpa je borec, ten už tu hlavu drží určitě líp :slight_smile:
Já se na ni moc těším, že tam nebude karolí tak vmáčklá, ale zatím je pro ni prostě nejbezpečnější jízda v protisměru
1. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Taak už se to stahuje. Bylo to super.

Saru: asi dělám někde chybu, mě se to sedátko hýbe. A i docela blbě se mi vyndaval. Ach jo.
1. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
My jsme větší zkoušeli doma, al eVojta je v ní moc kývací, takže ještě počkáme.
1. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
mau: no, doufám, že hlavu snad bude držet dobře. Je v ní trochu zapadlej, ale ne moc, čekala jsem, že bude větší, takže v pohodě :wink:

skleni: jako že se Ti nepřisaje? To je divný :unamused:
1. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
¨Mau a nedá se ta sedačka napolohovat víc do pololehu, jako vajíčko? Tam by jí to třeba vyhovovalo?
No, naposledy jsme měli 8,3kg, tak tipuju, že do 9 moc chybět nebude....on je krátký tlustťoch....my máme ve vajíčku místa stále hafo.
1. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
bram: dá se polohovat, ale stejně je nejbezpeční jízda v protisměru a to co nejdýl. No ale nedá se svítit, když se tam už nevejde, tak prostě bude muset do větší.
Adámek je teda macík :slight_smile: kolik měří?
Karolí je sice cvalda, ale je i dlouhá, tak to není tak znát. A teď už to hodně i vysportuje, tak už ani nemá takové faldíčky :wink:
1. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Saru: no řekla bych že jo. Normálně bych ho i s tím vyndala. :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Štěpíno už taky ani zdaleka nemá faldy jako dřív, on už je spíš nemá skoro vůbec. Zrovna jsem prohlížela staré fotky a docela jsem koukala, o kolik byl tlustší.
1. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak fotečky jsou tam, ale jen 3, pořád jsem měla strach, že se mi překlopí. :confounded:
1. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak to my máme doma michelin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
ad autosedačka - taky o tom uvažuju ..hlavně,když s te´d víc oblíká, jetam fakt nrvaný ...vždycky u toho zavrčí ..jako nebrečí, ale dá mi najevo, že tohle je fákt dost nepříjemné
uvažuju o větší ..ale přesně jak píše maus - nechci to ze stejného důvodu uspěchat

sklen: nahráno ..stahuju a hodím na utube
Barčo, fakt má Adámek tolik kg? ve třech měsících byli kluci asi tak stejně těžcí (na srazu u Hup), a teď Martin tak pokulhává.. dnes jsem ho vážila a má asi 7,3 kg.
skleni: máš doma krásný chlapy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsou si kluci hrozně podobný a jsou hrozně podobný Tobě :wink: A Vojtovi to v sedátku moc sluší :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
sklen: no dobrej :dizzy_face: sedí tam jako velkej frajer, až na ten dudlík :grinning:
Ségra to sedátko měla taky a ty přísavky držely pevně, šlo s tím maximálně pohnout po vaně, ale oddělat to šlo fakt těžko...
1. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.