• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ad sedačka - u nás už vajíčko nepřichází v úvahu - za prvé těch 76 cm už je fakt moc a hlavně, on se během jízdy neustále přitahuje k nohám, vyvrací hlavu a kouká dopředu na manžu. A to fakt už nejde :unamused: Proto bude lepší, když pojede po směru a bude vidět. A 9 kg má teď přesně, takže už je to OK. Čekala jsem právě, že když je to od 9 kg, že tam bude ještě zapadlej, ale jak je dlouhej, tak je to v pohodě :wink:
1. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Saru+Mau: moc děkujeme. JJ, říkají, že jsou si hodně podobní, ale řekla bych, že Dandula je ke mě víc. Dudlík: no jo, budu mu muset koupit nějaký pro frajery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
a kluci nejsou oba na Klárku. Daneček je na maminku, ale Vojtík je celej taťka, fakt :wink:
1. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Mau: jj, po vaně mi to cestuje.

Hup: super, už e těším. Také jsem chtěla stáhnout video, ale youtub mi nejde
1. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Mau: pravda pravda :wink:
1. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
skleni: jj, Danda je Ti určitě podobnej víc, hlavně, když se doširoka usměje. Až bude mít Vojtík zuby a takhle se zasměje, tak bude taky celej Ty :grinning:
mau: asi máš pravdu, ono mi totiž přijde, že Klárka si je s manžou dost podobná :sweat_smile: :grinning: Vím, že to zní divně, ale fakt mě to napadlo, že mají v obličeji podobný rysy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, a nemyslím, mýho manžu, ale jejího, kdyby to zas někoho napadlo :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak, už s emi to stahuje, ale bude to trvat min. půl hodiny. Pak to hned vymažu. Jsou tam vidět jejich přednosti, tak číhnete a mažu ju???? :grinning: :wink: Prý si takové fota a videa posílají mezi sebou pedofilové
1. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
skleni:jj, taky na to dávám pozor, je to dost šílená představa :unamused:
1. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Saru: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to by snad nikoho nenapadlo :wink:
1. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Saru: no právě, docela bych nerada, aby se na to někdo koukal a víš co.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, tak to si právě nejsem jistá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naopak jsem přesvědčená, že taková hup nebo jiná škodolibka by mě hned chytla za slovo :grinning: :zipper_mouth:
Skleni, další super fotky a ještě ze společné procházky, to vám malinko závidím :slight_smile: Máš super vlasy! a chlapy máš taky nádherný, fakt :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Saru, taky jste si udělali bezvadný výlet, mmch pěkná soupravička :slight_smile: jen mi trochu chyběly rukavice, nebylo vám zima na ruce? já je dnes už vytáhla, když jsem jela pro pečivo.
1. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
luci: mám k ní i rukavice, ale tady taková zima nebyla :wink: Štěpíno rukavice dokonce měl - asi 5 vteřin, než si je zubama zuřivě serval a hodil na zem :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luci: děkuji. Procházky milujeme, hlavně, když je táta doma a je slušné počasí. Vlasy: no nevím, jsou strašné, v pátek to sundám.

JJ, dnes to na rukavice bylo. Já měla fialové klouby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci, jojo, to už jsme vás předběhli, měří málo těch 70cm bude mít asi, ale u dr. měl jen 65, ale to bylo se skrčenýma nožkama.

NO, my bojujem, už hodinu je co pět min šílený křik z polospánku, nepomáhá skoro nic....nevím, co se zas děje...ale zdá se, že pěkně chrčí, zítra jdu raděj k dr., at ho poslechne... :confounded:
1. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Baru: tak snad to nic nebude.
1. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dneska je bezva Superstar - swingová kola miluju :dizzy_face: Mně se líbí většina stylů hudby, nemusím teda moc popík, ale swing je swing :wink: Bendig byl super :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
saru: no on je pop a pop, že :slight_smile:
to je jako s folkem ..manža na začátku vzthu poslouchal folk rozuměj brontosaury, nedvědy apod. - tak jsem mu ukázala, že je i nějaký plíhal, kalandra apod. to už je trošku jiné kafe ...

sklen: tak už jsi rozhodnutá, že jdešna krátko? :wink:

baru: držímpalec, abyste nemělimoc divoukou noc
1. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
SuperStár celkem ujde, ale MOnča se mi už nějak nezamlouvá.

Hup: já ti nevím, asi jo. Fakt potřebuji změnu. Toto nosím už víc jak dva roky. A hlavně jsem opravdu jako vypelíchaná slepice. Mám málo vlasů. Myslíš, že to bude chyba???
1. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
skleni: mě se líbí jak to máš, ale zase změna je život :wink:
baru: držím palce, ať to nic není
1. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak video už je, ale nejde mi sem hodit odkaz, tak zkuste tam jít přes ten starý.
1. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mau: děkujii :wink:
1. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
youtube nejede :angry:
1. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
mi se monička nelíbila nikdy ...moooc slaďoučká a tak trochu pitomá :sweat_smile:

sklen: jéé ..tak jsem to vůbec nemyslela ..já jen, že jsi se tady rozhodovala, tak jsem chtěla vědět, jestli už jsi definitivně ..jako krátké vlasy ti můžou dát určo šmrnc, když na to hodíč nějaký pěkný melírek nebo tak ...já bch do toho šla :wink:

ad vlasy - normálně mám hromadu pidivlásků, jak mi to začíná nově podrůstat :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak Monika ani Šmajda nic moc, Šmajda dokonce dost průůůůůser a Monika nuda :unamused:

hup: jj, máš pravdu :wink: Ovšem proto píšu popík - protože já odlišuju pop (to je jakože dobrý) a popík
(jakože síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning: :grinning: Taková ta éra Lunetik, Kelly Family apod. mě prostě nikdy nezasáhla, ani v těch 15 letech :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Taky si myslím, že skleni bude mít s krátkýma vlasama šmrnc - když si ji nějak tak představím, tak se mi to líbí :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
skle- monca se ti nezamlouva?? to jako ja? :grinning: :grinning: ja vlastne neumim zpivat vubec, tak to nebudu ja :grinning:
1. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
saru: oooo..tak to byl texaský masakr .... já byla dycinky rockovější .. tkže na toto jsem taky nebyla cílovka

http://www.youtube.com/watch?v=a0exfHzlcLY - tady se zpracovává ta naše superstar :grinning:

kdo by chtěl vidět další pokrůček na webu http://vyroba.mediafabrica.cz/proficio/clanky.jpg :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
mag :grinning:
1. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.