• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
magi: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Magi,chudáčku, ty to nemůžeš vědět ani vidět :slight_smile: je to československá superstar :slight_smile:
Skleni, mně se líbí tvoje vlasy a účes i teď :sweat_smile: a já mám relativně stejné vlasy už pěkně dlouho... ale ráda bych je měla do pasu :grinning:

mně se Monča dost líbí, ale dnes si vybrala divně... ale Lacho má fakt super hlas :wink:
1. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
luci - ja na ni kukam, mame prece internet :dizzy_face: :dizzy_face: ale teda kukam se zpozdenim, nez to daji do archivu, tady na koniku se teda dozvim rychleji kdo a co a jak hi,hi
1. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
luci: tak to já už neeee :slight_smile: Já měla vlasy do pasu asi do 17 - sice se na ně dobře balili kluci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to děsně otravný :sweat_smile:

Lacho má super hlas, ale dnes průůůůser, Ben nic moc a Dominika hezký - jen já mám prostě u ní problém, když začne ječet. Když zpívá potichu, je to krásný, ale nahlas se mi fakt nelíbí. Ale je pravda, že k té Gombitové ječák nevadí, takže dnes určitě zatím nejlepší :wink:
1. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/sklenicka26

Hup: to je héééézkééé, tedy z něho opravdu bude roker, umí to skvěle rozbalit, což???

Mag: hihi, to by se ti líbilo, to ti nestačí, ž jsi hvězda?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
hup: Ondří nemá chybu :dizzy_face: Jediný, co mu chybí, je pořádný háro, aby měl při tom skákání čím pohazovat, ale jinak dokonaléééé :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jj, Dominika byla super, ale nejlepší budou teď, pak jdu hajat, tak pa hvězdy :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
skleni: krásný :dizzy_face: Mně se líbí, jak Daník se snaží Vojtíka zaujmout, aby ho taky máma natočila :grinning:
1. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
skleni, super kluci! a jak Vojtí šmrdlal nožičkama :grinning: náš se dnes koupal s taťkou a ten měl problém ho udržet :grinning:

Hup, malý bude určitě hudebník :wink:
1. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
skle - takze maly uz sam sedi, kdyz je v tom sedatku??? u nas zatim staci to lehatko, sedatko ani choditko nebo posouvadlo nehrozi

hej holky tak ted jsem se ukazala jak perfekne umim anglicky ..dostali jsme maleho sneka do akvarka a ja chtela rict G. ze ten snek ma hezkou ulitu a je fajnacky v tom akvarku a misto toho jsem rekla za tam mame hada a ma peknou policku :grinning: :grinning: on dostal zachvat smichu a ted si me dobira ze had ma policku na zadech
spletla jsem si trosku vyslovnost namisto /sneil jsem rekla sneik/ a na misto /shelv jsem rekla shelf/ no a je to!
1. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
magi: :grinning: Vždyť je to to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
teda, konvičku vychválili do nebes, ale mě to fakt nudilo :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj holky, třídenní kecání asi nedočtu...
víkend u našich super.
musím se pochlubit, emi se naučila posílat pusinky - teda jen do vzduchu, to gesto s dlaní samozřejmě neumí. ale když na ní koukáme a posíláme pusinku, tak taky začne mlaskat:slight_smile: je to kráááááááása
a taky se pokouší dělat paci paci, ale to jen když se jí chce, plácá o sebe ručičkama, když já vehementně před ní taky a do toho opakuju paci paci pacičky, táta koupil botičky:slight_smile:
musím ale říct, že tohle s ní za víkend natrénovali babička s dědou:slight_smile: takže za první paci paci vděčíme jim.
1. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
kaci: Emmi je šikulka :dizzy_face: Štěpíno, když dělá paci, paci, tak chvilku plácá, pak nechá sepjatý ručky a děsně vážně si je prohlíží, jako co se stalo, že drží u sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
ad ondra ..jako umí to i líp ..ale ta kamera ho dycinky nějak zasekne

saru:háro ten rockerský dudlík :slight_smile:

sklen: vojtí je super roztomilý, jak si drží ty pacenky :slight_smile:

mag :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

si nemůžu pomoct, ale mám pocit, že ten chodůr je z úplně jiné soutěže než zbytek
1. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Saru, mám stejný názor na Konvici :slight_smile: zato chodúr mě nezklamal :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
saru to mě teda taky....radši jsem si pustila na netu Špinarku-Jednoho dne se vrátíš...to je nádhera :dizzy_face:
saru: jooo ..to je super ..takvé to nevěřícné zaměření se na vlastní ruce ..nohu ....úplně mřu smíchy

kači: tak to je šikulká ....my zůstáváme na tak tak všelijak :sweat_smile: ....ale umí nastavit hlavu na berany duc ...
začíná registrovat něco jako pá pá - jenže jsem ho tozačala učit trošku uměle, protože normální loučení a příchody se u ns moc nekonají :sweat_smile:
Chodúr je ďábel.........těším se na Leonu dnes jí to sluší
1. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Kači, Emince to teda jde skvěle, to bys ji někdy mohla vyfotit :slight_smile:
Hup, taky bych ráda naučila papá. na nás to dělá instruktorka na plavání, to je moc hezké. třeba se marťa na konci kurzu chytne :grinning: ale jinak ještě nic nedělá, jen na berany berany se usmívá.
1. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
to pusinkování mám natočený, hodím to na youtube...zítra.
paci paci natočené nemám, ale pokusím se.
pusinkování jsme ji naučili neustálým posíláním pusinek, to na ní děláme mockrát denně celý její život. ale myslela jsem, že na paci paci je ještě brzo, tak jsem se o to ani nesnažila. a za víkend u našich takový pokrok. takže už začneme paci paci, pá pá, jak jsi veliká apod :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
luci: no nevím, jestli jen jednou nebo 2x v týdnu to stačí na to, aby se to naučil ... :sweat_smile:

jako mám dojem, že to je o tom opakování - jak píše i kaca
1. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
holky tak video je tadyhttp://www.youtube.com/watch?v=pMzgBMN1Ye8
ale ještě se zpracovává...
1. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Chodúr super, Leona taky :dizzy_face: Jen já prostě miluju Kubišovou, takže tam se mi to příčí, ale hezký :wink:

Tak nám nejlíp jde pápá, paci paci taky, ale "tákhle jsem velkej" - na to zatím nereaguje - když mu zvednu ručky, tak na mě kouká, co jako šílím :sweat_smile: :grinning: A u berany, berany začal dělat opičky - nastaví hlavu a když se přiblížím, tak ji zakloní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Kači: to nemá chybu :dizzy_face: Je rozkošná :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
saru. díky :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Hup, máš recht, musíme trénovat častěji. ale děláme to i s návštěvami :wink: jen s ta´tkou se tak ráno neloučíme, sama jsem ráda, že rozlepím oči :grinning:
1. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
kaca - bych ji hnedka vypusinkovala, jen bych se trosku bala, aby me nekousla, se nestacim divit, to vypada, ze ma pusinku plnou zoubku :dizzy_face: , hvezdicka mala
1. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
magis: jj, má jich 8 a občas rafne, když jí chovám, tak třeba do ramene... au au. takže už jsem jí i třepla přes zadeček. lehce samo. jakože ty ty ty, to se nedělá.
akorát mi to kazí martin, kterej jí schválně dává palec na kousání a pak se diví, když ho ve hře kousne.... to jí pak nemůžeme nic říct...
1. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
Kači, boží video, i beze slov :sweat_smile: taky jsou koukala, kolik má malá zubů :slight_smile:
1. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.