• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráno :slight_smile:
Stejná noc jako už poněkolikáté, k ránu jsem si ji vzala zase do ložnice, ale od 6 už je vzhůru, opica mrňavá.
kaca: Eminka je božííí, má pusinku plnou zoubků, to je neuvěřitelný :dizzy_face: my nemáme ani jeden
hup: Ondří je fakt dost dobrej rocker :grinning: :grinning:
sklen: Roztomilé video :dizzy_face: Vojtík je bezvadně faldíkatej :dizzy_face:
Dneska v noci jsem byla dvakrát pro Michala v obýváku. Chrápal na gauči, místo aby šel do postele...to je něco. Měla bych žehlit ale jako vždy se mi ukrutně nechce :sweat_smile:
2. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahooooooooooooojky

tak naše noc byla katastrofa, jen kojo a kojo, máma byla lína dojít udělat UM, al ejestli to bude dnes zase tak vypadat,t ak dojdu.

Mag: nn, nesedí, ale chtěla jsem to vyzkoušet. Zkusili jsme i chodítko, ale malý v tom vysí, ale moc se mu líbil ten panela alespoň byl chvíli v klidu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kac: krááásné, to je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Mau: tak to jsme na tom stejně. Já mám z ase plou skříň, včera jsem jednu vrku pověsila a teď peru další. Ještě tam mám Vojtího bílé, no zase se z toho p......

Mag: krásný přežblept. Hele ať se ti nesměje, si to u nás může zkusit, viď???
2. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Jnak superstar: Konvičková se mi včera líbila, sice z ní udělali takovou Barbi, ale jinak dobrý. No Chodúr, to je prostě klasika a Leona, to je jesné. Ale na tuto soutěž je jí škoda, už měla být dávno někde výš. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
mag: já si taky myslím, že on by češtinu pletl víc jak ty angličtinu :wink: :grinning:
sklen: já když Karolí nakrmím, tak usne, sice jen tak na 3-4hodinky, ale aspoň nečumákuje. Ale je jedno jestli dostane UM nebo MM
2. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky, hvězdičky :slight_smile:
Tak mě se přes noc zase trošku rozjel nosohltan - už to vypadalo, že to viroza vzdala, ale jak jsem teď taková zesláblá (krámy a tak :unamused: ), tak ještě asi zkouší poslední výboj - ale na mandlích nic, tak to už zvládnu :slight_smile:
Malej občas malinko pokašlává, ale rozhodně zatím nemá rýmu, ani to není na průduškách, takže věřím, že to nic není :wink: Hlavně on třeba jednou zakašle a jak se mu zalíbí ten zvuk, tak kašle dál a kouká, co na to říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lumpík :grinning:
Noc průměr.
2. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
saru: tak snad to nic nebude, ani u tebe ani u malého :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Mau: tak to Vojtík vydrží v noci po MM tak hodinku možná hodinku a půl.

Saru: nedej se hvězdo :wink: :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
mau: myslím, že to bude dobrý, díky :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
skleni: nedáááám :frowning2:
2. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ranko

kači: amije zlatíčko :slight_smile:

saru: tk snad už toho bacila definitivně vyženeš :wink:

leona se mi včer taky líbila - má hlas jak zvon ...manža furt remcá, že je moc macatá ...nevím jestli by při 50 kg měla takový hlas ...nějak mi to kní sedí jako celek

noc u nás ok ... ondří sice pár dní bojujes rýmou ...alenic dramatického ....asi je to tím podzimem a tím, že je tu furt mlha .... není z toho nijak rozladěný - nemá tu hlenovitou, ale ut s nudlí u nosu :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
sklen: Vojtík je asi závisláček, že? Se uklidňuje u té kozy nebo opravdu hodně pije?
2. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Hup: také si jí nedovedu představit s malou váhou, myslím, že to umí prodat, sekne jí to.

Mau: jj, tak nějak, pořádně pije jen jednou a pak už je to jen kolotoč.. kňouraá... pláče...
2. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Teď jsem si všimla, že jsem za optimistický výkřik "nedáááám" hodila optimistického smajlíka :grinning: :grinning:

hup: jj, myslím, že by bylo i fajn, kdyby se mi trochu spustila rýma, aby se to z těla dostalo, tak uvidíme :slight_smile:
Jinak si myslím, že to počasí teď je přímo stvořený k nachlazení, takže do boje s bacily, hvězdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
ad Leona - manža z ní taky nemůže, prý ji potkat, tak by se jí bál :sweat_smile: :grinning: Ale včera mi taky přišlo, že jí to celkem sekne :slight_smile: Mně u ní ani omylem nevadí ta váha, ale spíš takovej ten strašidelnej obličej - když vycení zuby. Štěpíno teď se mnou o víkendu koukal na rekapitulaci z minula a když tam dělala takový ty rockerský ksichtíky do kamery, tak se rozbrečel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
ona vypadá strašidelně jak je namalovaná :grinning:
karolí teď usnula. Jsem ji krmila a ona už klimbala, tak jsem ji dala do postýlky. Uvidíme jak dlouho bude spát, někdo zase dělá kravál :unamused:
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Hudák malý, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Vojtí také chrní, ale dávám tomu tak 10 minut a bude vzhůru, chrní od devíti.
2. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky, díky za pochvalu emi. s těma dětičkama už je sranda, co? to je super!
emi zrovna kouká na znakování a půjde za chvíli spinkat.
zítra bude s babičkou :frowning2: , chjo, z toho mám vždy těžko na srdci...kdybych aspon neměla mamku tak daleko... takhle musí hlídat tchýně, i když je zlatá, víte jak to je....
2. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Kac: to věřím. U nás zatím tchýně Vojtu nehlídala, ani se do tho nehrne, tak jí ho vnucovat nebudu. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
kaca: já tě chápu, já bych karolí nedala. Přes den s těžkým srdcem a v noci ani za nic.
Švagrová s tím problém nemá, klidně malýho (4m) šoupne na dva dny svojí mamce, žádná křeč :rolling_eyes: Když byl ještě mnohem mladší, tak jí ho taky strčila, prej aby se nenakazil, byl u ní asi týden a stejně byl mńemocnej...já z ní fakt nemůžu :angry:
2. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Kac: ty jsi byla v JH?? mohla jsi písnout, zašli bysme na kávu :wink:
2. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Mau: ta švagrová je nějaká divná ne??? NO, ale je to každého věc.
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
sklen: jj, to ona je. Ona to má v té hlavě nějaký převrácený, všechno :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
To jedna mladá maminka odtud také. Má kloučka 4,5 a 1 rok a jsou většinu času u její maminky. A to jen posloucháš, kolik ona doma uděá práce a že ještě stíhá si jezdit pro dom. práci....bla bla, se fakt nedivím, že to zvládá :angry: :angry: :angry: :angry:
2. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Dnes jsem konečně začala cvičit. do teď jsem na to prděla, ale teď už ne. Musí to dolu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
sklen: a co cvičíš? Můžu se přidat? :wink:
karolí už je vyspinkaná. Jí ta půlhodina dopoledne stačí :sweat_smile:
2. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
skle, no byla jsem v třeboni, ale přes JH jsme jeli domu - tam mám půlku rodiny:slight_smile:
když tam jsme, tak vůbec není čas, všichni si chtějí užívat emminky, tak bych jim to nemohla udělat, abych si jí na půl dne odvezla :slight_smile: tak jindy, třeba až tam budeme na dýl, ne jen na víkend

mau...na noc, to bych taky nedala. ale přes den občas musím a skoro z toho brečím. jenže zase to moc nechci dramatizovat, kvůli martinovi, aby si to nevzal osobně, že se bojím, když bude hlídat jeho máma... ach jo...

skle...taky už cvičím, 1x týdně chodím na aerobic, což je žalostně málo. včera jsem se taky rozhodla, musí to dolu!
takže přidám, teda zkusím přidat, 2x týdně posilování aspon na břicho doma.
2. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
já se teda přidám. Zkusím denně posilovat břicho doma. Já se nikam ven cvičit nedostanu, nemá mi kdo hlídat a manža jak známo není doma.
kaca: však to je jasný, vždyť pracuješ. Tohle je v poho a hlavně ty z toho máš nějaký pocity. Ta husa hloupá nemá nic, je jí šumák kde je zrovna její dítě...
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Mau: klidně. Já jsem si změnila jídelníček, držím to už tři týdny a dobrý. A dnes jsem přidala dom. cvíčo. Jen orbitrek, poněvadž mi ho Petr chtěl odnést na půdu.

Kac: jj, tak to by bylo fajn. Třeboň, tak jsme pořád, já jsem tam chodila 5 let do školy a Petr tam má část rodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.