• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já se také nkam nedostanu, je to naprd. Ale když budu vidět, že to PEtr zvládne doma sám, tak zase začnu jezdit na spinning. Docela se těším, také tu je aerobic,a le je pořád narváno a plácat se tam mezi ženskými, hlava na hlavě, to se mi opravdu nechce.
2. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Ty jo, to naše díťo se ne a ne vzbudit, to zase půjde spát až v jednu, :confounded:
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
mě spining nezaujal, bolela mě pr*el ještě týden a nemohla jsem ani vyjít schody. Byla jsem opravdu spokojená s power jógou, ale doma mě to nebaví :sweat_smile:
2. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj,
my měli dneska v noci nějaký rozbitý dítě....nemohl od 23h do 2h zabrat i hysteráček proběhl, nic nezabíralo, tak jsme ho nakonec šupli do postýlky a usnuli jsme :slight_smile: za jak dlouho usnul on netušíme ani jeden, ale vstával po 6 a pak v 9.....zjistila jsem, že to naposledy udělal, když byl taky úplněk, tak to asi na něho působí

jdu se podívat do našeho místního "Butiku" na nějaký hezký obleček na mimi občas se tam něco najde....sousedce se konečně narodil kámoš, tak už se těším až si ten uzlík pochovám a jak budeme vozit :wink:....je na tom podobně jak já má 10l a 14l dceru/nej kámoška Kačky, takže holky budou vozit spolu a Ája už bude mít svůj kočárek a Kačka už se ho nebude moci zbavovat :grinning: / možná si je budou vyměňovat, aby přeci jen neměli pocit, že to mají za trest

hup: dobrej rocker, hele ty mu musíš koupit ten dudu a šátek to bude dokonalej :grinning:

kaci: to je sranda s tou plnou pusinkou zubů :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
co to je power joga???? už jsem to slyšela, ale nikde jsem na to nenarazila. :unamused:
2. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
sklen: jsem ti našla odbornější definici :slight_smile: narozdíl od tradiční jógy, kde se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se v power józe pozice dynamicky střídají. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Power jóga je proto fyzicky náročnější než tradiční jóga a může proto pomoci i při hubnutí nebo udržení váhy.
enz: jů, to budou holky jistě rády :grinning: ten úplněk je peklo, věřím, že to na ty prťata působí :unamused:
2. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Ty jo, tak to bych se u toho zlomila. :dizzy_face:
2. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
2. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím po náročném víkendu.

Manža začal dělat vestavěnou skříň pod stropem v chodbě tak celý víkend boural, vrtal...a toho bordelu...fuuuj :angry: no ale zase to budeme mít doma krásný, že :wink:

U nás furt rýmujeme, odsáváme fest, je to takovej začarovanej kruh, naštěstí teploty nemáme.

Teď sedím na netu a vymýšlím našemu prďolovi vánoční dárky, od babičky dostane asi FP toho mluvícího pejska, od druhý babičky asi nějaký odražedlo a od nás mě docela zaujal FP ten vkládací šnek, tak uvidíme, ještě je čas.

Tom se začal docela obstojně plazit, dneska ráno si otevřel dvd a pomalu přemýšlí, jak mi vyrabuje skříňku u země, no bude asi veselo:slight_smile:)

Tak se tu mějte, letím se naobědvat dokud mladík chrupe a hlavně nemaroďte, stojí to pak za prdlačku:wink:
2. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojík,
tak my jsme přišli od Mudry, malý dostal kapky Fenistil a sirupek proti kašli, céčko do čajíku, pěkně chrchlá,ale teplotu nemá, trošku rýmu, ale na síle mu to neubírá, trošku si ráno zdřímnul v kočárku než jsem skočila po dr. do obchodu a doma už spát za boha nebude. Od 10-11 hod. si akorát v postýlce hrál, musela jsem ho pak uhoupat, aby zabral. Jsem zvědavá, jak dlouho bude tedka spát...

Na obídek jsem mu udělala vývar, podle Mudry ho to prohřeje.
Videa hezké, holky :wink:

Mau- no jo, se jí divím, že to napíše na maminkovský web tak veřejně...myslím, jako kuřák, že to není nic k chlubení....asi jí těžko někdo poradí, kuř- koj- pohoda, je to pipina!!! :sweat_smile:
2. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
kett: tak snad už to brzo skončí a bude zase dobře
bram: další marodi? :frowning2: tak se taky držte
2. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, docela jí chápu, ale na druhou stranu, se to opravdu dá vydržet. myslím, že se upnula k pocitu musím si dát a ono se to spraví. Jsem docela zvědavá, jak to dopadne.
2. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
skleni- já jsem to jen prolítla, takže snad jsem to dobře pochopila.....ale víš co, bude to asi další drsný názor, ale :sweat_smile: z pohledu kuřáka to vidím takhle.... Při nejhorším, v těhu to břicho pryč nedá...tudíž "nemá na výběr", když už jí to tak moc CHYBÍ, ale v kojení....Máš na výběr....pokud chce hulit, at nekojí....
Já jsem ráda, že jsem to vydržela a ted už si zas ku!vím jen své zdraví....což se mnou nekuřačky také nebudou souhlasit, ale z jistého úhlu pohledu- od Adámka by mohly....
2. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
to kouření....nemám čas to přečíst, ale já jsem zásadně proti kouření v těhu i v přítomnosti dětí, takže tak...

bram, jakej děláš vývar?
2. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Bram: jj, tak jsem to myslela. Já mám také šílenou chuť, i když kojím málo, tak přeci jen vydržím. Podle mě se to zvládnout dá, a když ne, tak ať přestane, jak říkáš. Ale mě přijde, že ona tu svou chuť tak trochu schovává za tu depresi.
2. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Kac: jj, když si někdo kouřit chce, tak prosím, ale mimo děti. Myslím, že jsme to tu už řešili, jak maminy dokáí chodit s cígem v jedné ruce a tou druhou tlačit kočárek. blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baru: tak ať jste brzy v pořádku. Tohle počasí je opravdu na levačku :angry:
2. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky, to je zase ošklivý den :frowning2: my jsme navíc jeli zbytečně na katastr, říkali, že tam musí i manžel něco podepsat, nebo aspoň mít ověřený podpis. a to my samozřejmě neměli :angry: nevím, proč mi to neřekli do telefonu :fearful: no nic, ještě odpoledne musím na poštu, tak snad se zas nevzteknu :unamused:

Zdravíme všechny marody a přejeme moc a moc zdravíčka. já už jsem zdravá, rýmu nepočítám, není to nic strašného. malý je taky lepší. tak snad se z toho vylížeme bez léků.. jinak jsem chtěla koupit koalku, kape se to na bryndáček - je to dýchání, dáváte to někdo? ale nedostala jsem se do lékarny..
2. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
luci: a chceš koalku mast nebo olej? Asi olej když to míníš kapat...A ověřoval jsi si někde jestli to můžou i mrňata? Taky bych to koupila ale netuším, jestli to právě můžou i mrňata

Jsem se rozhodla že ven půjdeme až se Karolí vyspinká. Kdyby náhodou měla v plánu si protáhnout spaní, tak abych tam nemusela v té zimě někde stepovat :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
my taky půjdem ven, i když leje...musím ke kadeřnici
2. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Maus, asi olej, myslím, že je to něco jako aroma olej s eukalyptem. měla to švagrová s dvojčatama, byli malí, když to používali. asi odpoledne sjedeme do lékárny.
2. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já sem chodim tak občas, ale stačí to na to, aby se tu Matýsek nakazil :confused: - od včerejška má horečku, dneska jsem volala Dr., tak zatim to jenom srážíme a uvidíme, co bude.. Nezvrací, průjem nemá, rýmu ani kašel taky ne, tak čert ví.. Nejvíc měl 39,2 (v zadečku teda), vždycky mu to po Panadolu klesne a pak vyjede nahoru. Dneska už je celej uondanej, uplakanej, už toho má chudinka asi taky dost :frowning2:
Tak přejeme všem marodům brzký uzdravení a snad to toho našeho bobečka taky brzo přejde.
2. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
petu: vy taky? :frowning2: Tak i Matýskovi rychlé uzdravení. teď je těch nemocí všude plno...
2. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak Karolí už chrupe, až se vzbudí tak jí asi rovnou zbalím a půjdeme ven, ať jí neoblíkám šestkrát :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Pet: pane jo, tak tady je to tedy zamořený.... chuďata malá, tak se brzy zdravte a ať Matýsek zase v pořádku.
2. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
čau holky, mládě dospává asi noc. Už chrápe 2 a půl hodiny :angry: V noci se budil po 2,5 hodinách, hlavu ve špriclích, nohy taky, tak se vždycky lekl, co se děje :slight_smile:

Marodům přeju brzké uzdravení!!! Musim zaklepat, my už nemáme ani rýmu.
Až se Fífa vzbudí, tak dostane oběd a pujdem ven. Sice tam prší a je zima, ale aspoň na chvilku na vzduch musí.

Superstar mě včera nebavila, nesnášim swing a big band :sweat_smile: To je prostě úplně mimo pro mě.. Líbil se mi ale Bendig, Dominika a Leona... Šmajda se mi líbí vzhledově, nevyhraje, ale je pěknej :wink:

Videa super! Ty Emminky zuby jsou boží :dizzy_face: My stále nemáme žádnej. :wink:
2. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Přidávám taky jedno video - jak hraje Fífa s našima fotbal :o)
http://www.youtube.com/watch?v=igaDF53bb6k
2. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Niky, to je šikula, jde mu to fešně.

Já letím do školky, dnes je tam nějaké tvořeníčko rodičů s dětmi. Táta bude hlídat a já jdu tvořit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to budou díla. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky, manža teď hlídnul malýho a já jsem si byla na 2 hoďky lehnout, je mi docela blbě - tentokrát si myslím, že už se ta rýma rozjede a možná dobře za to :slight_smile: Dokonce jsem zaspala i krámový bolesti, takže to b bylo super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pet: já myslím, že to bude asi šestá nemoc, ne? Mělo to tu už víc dětí. A Alička od vla taky měla pár dnů jen vysokou teplotu, a pak se osypala. Tak ať je Matýskovi lépe :dizzy_face:

niki: Fífa je teda spotovec :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
já už dneska procházku vzdávám...dopol jen poprchávalo, tak se to ještě dalo, ale teď už prší moc...až se Vojtí vzbudí zatopím v krbu a budeme se mazlit a hrát.........teď hledám nějakou kombinézu a capáčky, něco už mám vyhlídlého, ale musím ho změřit...kolik vás tak stály kombinézy?
2. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
enz: já mám kombinézu za 260 Kč - je šutáková se zesílenými koleny a lokty . kdyby už náhodou ke konci zimy chodil, tak s jeho temperamentem to bude asi lepší :grinning: Je nová z MMB :wink:
2. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.