• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak Karolí se vzbudila až teď. spala víc jak hodinu a půl. akorát po půlhodině jsem ji měla v náručí, protože plakala ze spaní.
My jsme kombinézku nekupovaly, tak to neporadím.
Až se Karolí nasvačí tak půjdem ven, musím do obchodu
saru: ty se máš, já chci taky spááát
2. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Enz, já mám 3, jednu kupovala tchýně(nechala tam cenu 450kc), pak druhou v sekáči a shodou okolností jsem dostala i třetí ze sekáče, kde dělá sestřenka, je tam vel. 80, ale vypadá hodně velká, možná i za rok!

Saru, ani mi o krámách nemluv :confounded: včera jsem spotřebovala celý balík vložek, takhle jsem naposledy krvácela 1-2dny po porodu....bolesti naštěstí nemám anebo jsem nějak imunní, tak celá bolavá jsem byla akorát v sobotu než přišly.

Prcek si dal tedka na svačinku mlíčko a ještě jsem ho uložila, tak snad si dá šlofíka, když je jako nemocný :sweat_smile:
2. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
baru: já jsem třikrát po porodu taky neměla bolesti - šílený množství, ale bolesti žádný. Ale minule už to bylo horší a tentokrát taky :unamused: Myslela jsem, že by bolesti mohly vymizet, ale asi né :angry:
2. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
maus: švagrovka bude asi týpek

kaci: tchýni bych ondru nesvěřila ani po dobu nákupu ..ale zase moje tchýně není běžnývzorek, že :sweat_smile:
myslím, že je normální mít trošinku obavu, když necháváš emi samotnou a to i kdyby tchýně byla ta nej ženská na světě - přeci je to tvoje dítě a je normální mít trošku stresík,když ho někde necháváš...spíš naopak mi to příjde trošku nepochopitelné

ad cvičení - nejlepší je, když se nedá vypadnout cvičit s prclem ...udělat pár přítahů noh, na kterých leží 8 kg a nebo sedy lehy s ondrou v klíně to jistí ....dá sepoužít prakticky jako "činka" a navíc to je zábava pro oba

ket: mluvícího psa distaneme od ségry ..asi jako pomstu za mluvící hrnec :grinning:

ajéje ...další marodi ...řekla bych, že do jara to tady bude pořád takhle ...pořád nějaké rýmičky, virozky ..holt s těma prťatama to tak je ....však jsme holky šikovné azvládneme to :slight_smile:

ad krámy ..no ze mě crčí jk z vodovodu - mám dojem, že se za ten den blížím ztrátě 5 litrů krve :grinning:
2. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
My jsme teď byli venku půl hoďky a vzdala jsem to... Leje jak blázen a řídit kočár 1 rukou je docela fuška. Tak jsem aspoň nakoupila a teď si pujdem dát kafčo a sváču :wink:

My máme kombinézu z MMB za 200 Kč - je jako nová, zn. Ladybird. Je teploučká, krásně se oblíká.
2. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
My jsme kombinézku podědili, ale vím, že nová stála dost, asi 700,- docela ranec :unamused:
hup: jj, to švagrová opravdu je :grinning: a cvičení: jj, to praktikuju denně, akorát mám těžší záváží než ty. To moje má už k deseti kilům :grinning:Manža říká, že ho brzo přeperu :grinning:
Karolí zbaštila na sváču skoro celou přesnídávku a byly jsme venku a nakoupit. Je tam docela zima. Karolí celou cestu vykládala :slight_smile:
S krámama mě nestrašte, úplně se bojím až to přijde, věřím že to bude brzo, když už skoro nekojím...
2. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
tak ondra má za sebou první samostatný telefonát ..volal hlasové schránce ....nevím jak dlouho ...ale furt jsem poslouchala, co to mluví ....no a to ten automat co je na hlasovce ho vyzýval k zadání hesla a on to furt ne a ne trefit :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
hup: si asi nemohl vzpomenout :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
hup: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jak přichází večer, tak je mi trošku hůř, ale nic extrémního, to bude dobrý :wink: A prcek se drží, pokašlává, ale jen tak mírně, teplotu nemá, tak uvidíme, ale od rána se to rozodně nezhoršilo, je to spíš takové pokuckávání, rýma žádná :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
hup: zrovna mi tu po pravé straně naběhla reklama na "Respektovat a být respektován". Přeju si ji k Ježíškovi, tak se těším :dizzy_face: Bych si ji normálně koupila, ale manža chtěl nějaký tipy na dárky, tak jsem si ji tam dala :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
maus: no vidíš, ja kojím a krámuju už několik měsíců :angry:

saru: já budu chodit i na kurzík ...heč
jako nejprve ho museli zrušit pro nezájem!!! - prostě nenasbírali 15lidí, kteří by se chtěli dovědět něco o výchově dětí a o principech, které se dají aplikovat i na jiné mezilidské vztahy ...
holt - asi by nezbylo na cigára apod. :confounded:
ale paní je hrdinka a zabojovala a kurzík bude :slight_smile:

je fakt moooc dobrá - teda na čtení je to kapku těžké - četla jsem ji násobně dýl než jiné knížky obdobného zaměření, ale považuju ji za 1

maus: si nevzpomínám zase já, že bych mu to heslo dávala :confused: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
hup: tak vidíš, sklerózy oba dva :grinning: :grinning: :wink:
ten kurzík zní zajímavě :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
maus: třeba je i u vás
http://zkola.cz/zkedu/rodiceaverejnost/vzdelavaniprodospele/respektovat/prehledplanovanychkurzu/default.aspx

holky já su nasraná
přišlonám hodnocení projektu
jeden honotitel nám dal 93 bodů ze 100, druhý 40
takže ho zamítli
pro představu to je jakoby vám z jedné písemky dal někdo z písemky jedničku s hvězdičkou a někdo za pět
prostě si to hodnotí podle síly větru - nic si na nich nevezmete ....fakt by mě zajímalo, jak mají ta hodnotící kritéria nastavena, když můžou mít takový rozptyl
2. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
hup: to je šílený :unamused: já, když jsem byla na škole, tak jsme mívali přehrávky před porotou všech kantorů, a mně se to teda nikdy nestalo, ale byli tam lidi, kteří dostali za výkon 1 i 5 zároveň, nikdy jsem to nechápala :sweat_smile:
2. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
hup...no chápu to třeba u známek za umělecký dojem, to je čistě subjektivní, ale projekty se snad nehodnotí subjektivně nebo?
2. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
hup: dík moc, ale nemám office takže si to neotevřu :sweat_smile:
To je fakt děsný, to snad ani nemůžou, ne? :angry:
2. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
kaci: jo ....nejhorší je, že když to opr\víš podle připomínek toho za 40 a podáš to znovu,zase ti to můžou shodit, protože se to s největší pravděpodobností dostane k někomu jinému a on to uvidí jinak :angry:
jako oni mají tabulky jak hodnotit ..ale jak vidno, je to úplně na houby, jelikož si to vykládají opravdu hoooodně rozdílně

maus: ahááá ...a mám se ti kuknout, jestli něco je v olmíku?
2. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
hup: to budeš hodná, kují :dizzy_face:
2. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
mau: mmm..tak v olmíku to bylo letos na jařa a na příští rok tam zatím nic není v ol plánováno ....já se třeba n tom kurzu zeptám, jestli není něco v jednání :wink:
2. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak my jsme právě Fífovi snížili postýlku. Báli jsme se už, aby se mu nějak nepodařilo sednou a naklonit, nebo stoupnout. Náhoda je blbec, žejo... A líbí se mu to :slight_smile: Akorát já se musim hodně ohejbat. Máme tam jen 2 polohy :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
hup: dík, seš hodná :slight_smile:
niki: taky už uvažuju nad snížením, přeci jen, pro jistotu. polohy máme tři :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
nik: taky jsme k tomu dospeli :slight_smile:

maus: no není zač :sweat_smile:
2. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak u nás už se chrupká :dizzy_face: Já si asi udělám svařáček. Nemáte nějakej bezva babskej recept na spuštění rýmy a bolení v krku? Ale ono už stejně asi nic jinýho neexistuje, co jsem nezkusila :grinning: Já jsem děsnej netrpělivec - začalo to dnes ráno a už bych chtěla mít pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, nějak se dvěmi marodmi moc nestíhám, už mě to docela se.., Tomášek je už docela dobrý, ale Neli je furt zasekaná hleny, už nevím, mudra říkala, že už nemáme ani odsávat, jako chytrá, to jí mám nechat zadusit a nevyspat či co :angry: koupila jsem už mořskou vodu s mědí, prý je to na šílené rýmy, uvidíme, mě jen nebere mozek, že vědci furt něco koumou, ale aby přišli na to co na rýmu a kor u těch mimin to nic,

slavili jsme Tomáškovy 4 narozky tak pak hodím nějaké fotky, Nelinka snad měla větší radost než Tomi z jeho dárků a to měl fakt velkou :grinning: :sweat_smile:

jinak pijeme z flašky, zatím jen čaj, um nechce, ale aspoň nějaký pokrok, nakojit se vůbec nechce, max v noci, já mám nějakou oslabenou imunitu, tak přemýšlím, že ukončím kojo, 7 měsíců je podle mě dost, jsem na sebe pyšná, jen nevím jak přestat, určitě až se chytne Um, ale asi taky ne ze dne na den

hup, ten projekt je mazec,
jinak taky už 4 dny máme postýlku o patro níž, bojím se, že při sedu by přepadla, ještě máme rezervu jeden stupínek tak v poho, to bude basa až bude chodit :grinning:
2. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28013401&tab=0

tuhle kombinézu máme v tyrkysové barvě :wink:

dadu: chudáčku, tak to si teda užíváte :frowning2: To je fakt rada, neodsávat :unamused: Někdy nevěřím, co z těch doktorů leze...
2. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Teď se dívám, že ta kombinézka není přesně tenhle typ, ale hodně podobná, ta paní už je nemá, takže přesnej odkaz nemám.
2. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
saru: no předpokládám, že olejíčkuješ ..mi se nejvíc osvědčila natakové to žuchnutívšeho ven ta tymiánová mast a nebo 31 od justu

kombinézku máme tuto http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3794891 -myslím, že jsem to tu ale už dávala

dad: to je radost ..hlavně, když už jsou prcci dva ...no tak držím palec :wink:
atomáškovi vše nej :wink:

pán, co jsme to spolu připravovali mi psal toto (mj. je i akreditovaným hodnotitelem) Čim více se do problematiky projektů ESF dostávám, tím více nabývám přesvědčení o jejich blbosti a odtržení od reality života. Je to pouze politický nástroj, který má dokazovat důležitost některých politiků. Už při školení hodnotitelů nás upozorňovali na možnost velkého vlivu subjektivity při vyhodnocování. Že tento vliv dosáhne takových rozměrů, to jsem však nečekel ani já. Systém hodnocení má veliké mezery. Asi proto, že ho vytvářeli vysokoškolští učitelé.

tož sena to vys* a dám se na studia :grinning:
2. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
hup: olejíčkuju jak divá - tymiánová mast, eukalyptová mast, do aromalampy citron a levandule a máta a eukalyptus. Rozprašuju, jak divá, aby to Štěpula nechytnul, doufám, že odolá a že to skončí tím drobným kašlem :slight_smile:
A teď si dám ten svařáček s láskou od manži připravený :dizzy_face:

hup: to bys asi měla, jinak si ani neškrtneš :grinning: To je stejně síla...
2. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
saru: no ..to si sice škrtnu ....ale ne tak, jak bych chtěla ..to jsem ti už psala, že moje práce je do vidím do nevidím a tudíž neslučitelná s ondrášem ....chjooooooooooooooooooooooooooooo
2. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
koukám, kombinézy je aktuální téma...taky sháním...mám jednu, ze které už vyrůstáme. pak ještě jednu, která bude OK. pak mám ještě jednu 80, půjčenou od kamarádky, ale ta nemá ani rukavice ani capáčky, tak ta mi moc nevyhovuje...což saru už řešit nemusí, ta už řeší botičky, že? :wink:
tak nevím. zatím bychom tedy měli jednu použitelnou, to je asi málo.
2. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.