• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky, které používáte jednorázovky, nevíte kde jsou teď nějaké akce na plínky? Dochází mi pampers č.2, mám spoustu balíků pampers č.3, ale včera jsem udělala pokus aNelča mi z té plínky málem vypadla :wink: ... akce se nemusí týkat jen pampers, klidně i nějakých jiných (huggies, tesco, bella happy.....)
10. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holky, dost údajů chybí, tak hlašte :slight_smile:

Luci, stačí před koncem mateřský.. :slight_smile: Já už to udělala teď, když jsem tam byla... Mam to 10 km...
Volala jsem na úřad, tak prej si ho mam nechat zapsat do pasu. A pokud mam už ten novej, bude to trvat 2 dny :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mis. KOukala jsem že v TETĚ budou mít peprsky, jinak o jiných nevím. Ještě juknu do Kaufu :wink:
10. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já plenky objednávam přes net... http://www.raj-plinek.cz/ nebo přes aukro a MMB
10. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
skle: za kolik budou mít ty pampersky a kolik to je kusů, nemůžu najít leták :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jj, hned juknu

Tak je tu psáno, že s klubovou kartou sleva 40 kč a tudíž za jedny 360,- ale je to Gigant pack
10. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
oprava, na dvoje pleny sleva 40 kč
10. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky v tesku mají Pampersky za 489,- za 82 ks ale BACHA je k tomu zadara balík (4x72 ks) pampers ubrousků v hodnotě 256,- to už se docela vyplatí,já asi půjdu nakoupit
10. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
tady jsou vypsané nějaké "akce": http://www.akcniceny.cz/zbozi/hledej/plenky/
10. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
maus: díky za odkaz, to je super, hned to prostuduju

sklen: taky díky, v Globusu je akce na pampers, když se koupí 2 balení, tak jeden balík je za 369,- a taky je giant pack, nevím, jestli je mám koupit, protože zase 2 balíky už možná nespotřebuju

nik: bývají na té stránce někdy nějaké super akce?? teď tam totiž není nic extra
10. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
v kafiuladnu huggies classic za cca 560 kč, 3 balíky
10. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky, tak jsem na pátek objednaná k doktorce, mrkne na ty moje klouby a asi udělá nějaký odběry a uvidíme :confounded: Jsem moc zvědavá co objeví. Už je to fakt k nevydržení :frowning2:
10. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Kačo, mismar má pravdu, mě první dávka přišla za období 8.-31., takže bude taky nižší než v dalších měsících. záleží na počtu kal. dní v měsíci. třeba v létě by to mělo být za oba měs. stejné.

No manža mi pomáhá s přebalováním večer a někdy k ránu jen s uspáním malého. škoda že nepřebaluje i ráno, to by si to užil jako já, když jsem rozespalá. taky ještě nikdy nekoupal. ale večer ho má na starosti, vždy ho uhoupá v lehátku nebo na kolenou :grinning: takže velká podoba s manželem Mismar.
10. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
holky, nemám moc přehled v těch huggies, víte někdo jaký je rozdíl mezi Classic a Premium???
nik: to ale asi objednáš vždycky hodně balíků naráz, že? aby se to vyplatilo ohledně poštovného. ten odkaz, co jsi poslala, je dobrý, ale my potřebujeme menší :wink: , ale stránky jsem si uložila, budu to hlídat :slight_smile:

maus: to tě ty klouby fakt tak bolí? držím palec, aby bylo vše v pořádku
10. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
mis: modrý huggies (classic) jsou asi jako sleep&play od pampers, prostě levnější varianta :slight_smile:
A klouby mě bolí fakt hodně, nejvíc když si chci kleknout k malé, to je jakobych tam měla nějaký výrůstky nebo něco co tlačí a bolí jak čert. A v noci ramena, skoro nemůžu hýbat rukama a zvedat toho našeho drobka není žádnej med :frowning2: třeba je to jen vlivem kojení, že mi třeba chybí vápník nebo něco, nevím...ale díky :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
MaU: budu držet pěstičky,a by to dobře dopadlo. Já zítra jedu na kontrolu se spodkem po tom čištění, tak jsem celkem zvědavá. Ale je mi dobře, nic už ze mě nejde, no co víc si přát. Manža už by chtěl, :grinning: :grinning: :grinning: ale mě se tedy vůůůůůůůůůůůůůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám strach, že to bude bolet. Jak jste na tom vy???

Hugiess clasic bych nechtěla, hodně jsem se v nich zklamala u Daníka.

Jitul: tak to je super, škoda, že tu Tesco je až 60 km od nás.

Jo Niky, chtěla jsem se zeptat, jak to vypadá v tom Dino parku, už jsi tam byla?? Máme zálusk se tam zajet podívat, Daník je z toho hotovej.
10. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2878116#navigator

koukejte, tady je malá od kvikvicka, je úúúúžasná že??? :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
sklen: malá kvikvi je úžasná, princeznička :dizzy_face: :dizzy_face:
Díky, tobě taky držím palce na kontorle, určitě to bude dobré. My jsme na tom ze strachem dost podobně, zatím jsme se přes to nepřenesli :unamused:
10. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Classic nemaj pružnej lem, takže se stane, že protečou... Já mam etě 1 balík a teď jsem vzala ty Premium.. Ty každej chválí...

Skleni, já v Dinoparku nebyla :sweat_smile: Je to spíš pro děti a ty my doteď neměli :slight_smile: Ale jestli budete v Plzni, můžeme se spicnout :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
sklen my jsme byly v dinoparku před pár lety, když byla Kačka ještě malá a bylo to fakt úžasný a pro děti zážitek...doporučuju
10. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Moooc děkuji. Tak to tam pojedeme. Daník pořád otravuje a nás s taťkou to také docela zajímá. :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
maus: ty klouby znám :confounded:

jinak jsme dnes byli vybírat ty nosítka - vyhrála manduca na celé čáře
jinak ondří je tak dlouhý, že tam vlezl jako 4 měsíční prcek :grinning:
10. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
hup. kdy budeš mít ty profi fotky?
10. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ty profi fotky se mi taky začínají zamnouvat. Kamarádka taky byla holčinou a jsou nádherné. Už i taťka povolil. :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
nik:nevím, má toho hodně a jáji nechci honit
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojda, tak jsem se zrovna dnes byla ptát jestli musím mít holky v občance, tak prý že to je nepovinný a chceme jet k babi do Polska, tak si je nechám zapsat do pasu a to se dělá více méně hned asi...jinak 20.6 přesně ve 3měsících jdeme na vítání občánků, tak už musím vymyslet co na sebe :sweat_smile:
Jinak Verunky mi dnes dvakrát pročůrala na zádech SleepxPlay :unamused: zlatý Tesco,ale zase jsou dost tlustý když jim pak dám bodýčko, tak jsou celý otlačený, takže zítra jdu zkusit koupit ty Pampersy do Tesca se vyplatí s těmi vlhčenými ubrousky, mám teď bílý, vůbec nevoní a jsou pevný a akorát vlhký, ty zelený jsou navoněný, ale dá se to.
Jinak jsme taky nechaly fotit holky, tak vám pro zajímovost vložím koláže do alba :wink:
10. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
jinak holky ...můjmanža to má skvěle zařízené
já ho od našeho seznámení kopu k tomu, že chla, kerý si neumí uvařit je pro vztah naprosto ztracen - naučila jsem ho vařit a většinou se mu to povede (občas ujede, ale jedlé to je vždy - nestěžuju si - snaha se cení a žádný učený z nebenespadnul)

ale horší to je s kopáním do aktivit týkající se prcka
tedy výsledky mám ... ale ten efekt!!
po dvou měsících jsem ho dokopala do látkování (když náhodou přebalil, podváděl s jednorázovkama) ..teď někam přijdeme a ženské si z něj sedají na prdel, jak je úžasný, že umí poskládat pplínu a sám přebalit ...že mě to stálo víc nervů než obdrovy prdíky se už neříká :angry: :grinning:

nebo dnes - furt ho kopu, aby se ondrovi alespoň trošku věnoval, že ho potřebuje mít taky blízko, aby se jim tvořil vztah ...když už teda nemá čas, tak mu ho nanutím do šátku ... no a on je opět za hvězdu - chlap, co šátkuje ..opět nikdo nevidí moje namluvené hodiny, přesvědčování atd. :angry: :grinning:

takže si všichni říkají,jakého mám hvězdného chlapa ..a já mám nervy v kýblu :grinning: :grinning: :grinning:

no alespoň, že nejbližsí okolí ví, jaká je realita, a jak to vypadalo před a v průběhu než jsme se dobrali k tomu, co mi závidí :grinning:
10. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky,
tak hlásím první změny, malá už vstává po pěti a půl hodinách v noci:slight_smile:)) Jsem z toho unešená a z tý euforie jak jsem se vyspala jsem dneska upekla dort (manža má zítra narozky) a uklidila celej byt. ĎOufám, že jí to vydrží. Prdy už taky nejsou tak častý, myslim, že zabírá ten Hylak (ale nerada bych to zakřikla). Sláva!!

Slen: V Dinoparku v Plzni jsem byla před dvěma lety, pro děti fakt supr, taky se malýmu určitě bude líbit to 3D kino co tam je.

Hup: Mně manža pomáhá s koupáním. Já malou ještě nikdy nekoupala.. :sweat_smile: Beru to jako jeho aktivitu a ráda bych, aby to malá měla spojený s nim. Jinak zvládne přebalit, převlíct, uspat líp než já... Ale s tímhle mi moc nepomáhá. Spíš vaří, to ho děsně baví. Najde si na netu nějakej děsně složitej recept, kuchtí se s tím 4 hodiny a pak s tím jídlem chce vyfotit :grinning: Ale musím přiznat, že je to vždycky fakt paráda.

Hup ještě jednou: Chtěla jsem se zeptat jaký letničky sázíš do truhlíků. Máš něco oblíbenýho? Já miluju lobelky, už mi začínají kvést.

Holky, jak večer ukládáte. Nám to trvá děsně dlouho. S večerním kojením, koupáním, houpáním tak dvě hoďky:frowning2: Vůbec nemůže zaklapnout oči a to, že ji dám do postýlky a spí - to neexistuje. Musím ji pokládat už spící.
10. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.