• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup: jj, já vím :slight_smile:
kaci: my máme kombinézu jen jednu, zato 3 zimní bundičky :sweat_smile: Ani jednu jsme nekupovali my, ale všechny jsou super :dizzy_face: A dvoje zateplený šusťáčky.
2. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
holky aromalampařky, chci si objednat nějakou základní kombinaci olejíčků... co doporučujete? citron, levandule, eucalypt...ještě něco jako základ?
2. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Chystám se koupit nějaký už použitý zimní botky s kožíškem - s chozením to ještě chvíli nebude tak žhavý, ale on si téměř každou procházku potřebuje aspoň na chvíli stoupnout - třeba u kočárku nebo někde u pařezu - a čumákovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže bez botek už by procházky asi fakt neproběhly :sweat_smile:
2. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
kaci: já jich mám spoustu, ale jako základ bych viděla ještě určitě mátu, možná růžový olej - ten krásně provoní byt a je na zklidnění (stejně poslouží třeba jasmín nebo lotos). Docela dobrej je ještě tee-tree, ale ten mi nevoní, takže nemám. Ale vím, že takhle na desinfekci prostoru je super :wink: Já mám ještě hřebíček, ylang-ylang, šalvěj, kadidlo, ... Už ani nevím. Na vánoce koupím borovici - ta je na zimní virózy taky bezva a krásně navodí vánoční atmosféru :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak u nás se šlo spát o hodinu dřív - v 19. Fífa byl od 14 vzhůru, tak už byl utahanej. Ani kašičku nechtěl, vypil jen 60ml, tak se docpal prsem... Spí jak andílek.. Jsem zvědavá, jaká bude noc...

My chcem koupit Fífovi k Vánocům nějaký boty na doma :wink:
2. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak jsem vás kousíček dočetla,

postýlku jsme taky snižovali min. týden. Kombinézy máme 2, jedna nám už je malá, tak jsem jí tady hodila do bazárku, tu jsme měli novou, druhou jsem koupila na mmb za 150,- a je suprová, perfektně se oblíká, máme taky jednu bundičku a jednu větší, ta bude asi tak kolem vánoc, obojí jsme dostali.

Hup: a jakej je ten hrnec, taky jsem o něm uvažovala. S tím projektem mě to mrzí:frowning2:

Botičky u nás zatím taky nehrozí :grinning:
2. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo ještě jsem zapomněla, krámy jsem od porodu ještě neměla, tak se hrozím, až to přijde :angry: tohle mi fakt vůbec, ale vůbec nechybělo :sunglasses:
2. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Hup, to je teda herda do zad :angry: dá se proti tomu nějak odvolat? fakt děs :confounded:

Saru, i já díky za radu ohledně olejíčků. mám teď nějaký smrk, ale vůbec to není cítit, škoda.. malý už taky spinká od sedmi, byl už protivný a usnul rychle. takže táta ho vůbec neviděl :astonished:

kombinéz máme více po dvojčatech, nejradši mám s ťapičkama a kapuckou. rukavičky už nejsou takový problém, malý je stejně zatím moc nemusí...
2. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
u mně taky zatím žádné červené zatmění :wink: a vzhledem k tomu, že nezamýšlím přestat kojit, tak si od tohoto ještě chvíli odpočinu, hurá :grinning:
2. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
kaci: já bych ti doporučila knížku markuse schirnera - aromatické oleje
je tam popsaný každý olej (abecedně -účinky na tělo i na duši,upozornění na rizika) a pak abecedně obtížek, které chceš řešit a k nim seznam olejů ..v žádnéknize to není tak přehledně uděláno
plus i info o alikaci - masáže, inhalace....
tam si nakombinuješ svou domácí lékárnu
určo bych alepořídila citron, tea tree, pro děti je dobrá mandarinka, levanduli, mátu pro děti spíšekadeřavou
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky

tak tvořeníčko bylo super, docela jsme se s mamčama vyblbli. Děti to samozřejmě nezajímalo :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám také dvě kombinézy, al ejedna je nám malá, pokud sháníte vel. 74/80, ráda nabídnu. Vojta jí má tak akorád, možná ještě na 14 dní nebo měsíc, ale to nemá cenu doma skladovat. JInde udělá službu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak, dítě spí, já jsem po sprše a mám vyžehleno, hůůůrááá :slight_smile: No a vyhlížím manžu...
hup: a jak to plánuješ do budoucna s prací? Jako vím, že chceš tři děti za sebou, ale co pak?
My neřešíme ani kombinézku ani botičky :slight_smile: máme jen tu poděděnou - je hooodně teplá a bez ťapek i rukaviček. No a pak ještě tu chlupatkovou na teď. Víc neplánuju kupovat :wink:
2. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
kett: já ho kupovala kubíčkovi k prvním narozeninám abezmála dva roky to byl jeho favorit ...strašn mocsi s ním vyhrál ...sice z něj ségře občas brněla hlava ..ale to je riziko těch klingacích hraček ..ale u kubíka jednoznačný magaúspěch

luci: nedá - to je nenároková věc ..je to jen na nasr* :sweat_smile:

jinak k olejům - rčo kupujte kavlitní olejíčky - ne ty blafy za pade, co prodávají v květinářstvích :wink:
2. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hup: jůůů, to zní dobře. Také mám ráda vůně, měla jsem klasiku, vanilku, višeň, pomeranč, teď mi švagrová koupila karibik, ale nesmí se to přehnat, jinak je to bolehlav :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
sklen: co jste tvořily? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Strašidélka z dýní, spíš takové lampičky, dlabali jsme je a pak do nich svíčky a já jsem udělala takové jedno s vlasy z kukuřice... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
sklen? jů, no bezva :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dětem se stejně nejvíc líbilo, když jsme je zapálili. Pak také měli přednes a ta naše malá hvězda byla slyšet nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
maus: no ..já ti nevím ...víš co ..já jsem vždycky pracovala na nějaké manažerské pozici ...respektive kam jsem vlezla tam mě nejdpozději do konce zkušebky na ní povýšili ....adekvátně tomu i množství práce (sice i supr plat, ale to s dětma jaksi není priorit, když je chlap, že, abychbyla živitelkou) ...takže jsem makala 10-12 hod denně + víkendy .... nooo a to je tak trošku neslučitelné s dětmi
tedy pro mě
fakt nejsem taková ta pohlupavá manažerk, co se holedbá tím,jk zvládá manažerskou pozici i děti - neb jim nevěřím ani nos mezi očima
prostě těm dětem se nemohou věnovat, alespoň ne tak, jak si věnování se dětem představuju já
z čehož plyne problém, jelikož si musím vytvořit nějakou novou práci
mám pár myšlenek, věci, které by mě bavily, zajímaly ...ale vše potřebuje studium
a to je kámen úrazu, jelikož alan se na vše tváří jak dlába - vlastně jsem ukecala jen ten kurz espektovat a i ten s velkými problémy (a to se jedná o 5 půldnů)
ideální by bylo začít teď a dálkově to s těma prďolkama odstudovat (prostor tam je- namísto práce, kterou dělám teď...navíc - znám se, jak já studuju :grinning:)
no ale přeci jen potřebuju shodu a podporu, že
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
holky a co jsou blafy a co kvalita? můžu koupit olej od Salusu?
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
sklen: tak to musel být sup relax :wink:

kaci: jj saloos, eone, nobilis ...
2. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
hup: to tě obdivuju, mě už by do školy nedostali ani omylem :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Hup: jj, bylo to moc fajn. Petr hlídal Vojtíka a já si užívala jen s Dandou a mezi lidmi. Mě se to moc líbí, Petrovi se mezi ženské nechce, prý je jich tam moc. Ale chodí tam i taťkové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
koukám na ss a zase jsem si všimla, že si Leona odkládá ruku na břicho - to jsem dělala já když jsem byla těhotná :grinning: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
maus: jako já stejně furt něco čtu ...jako jasně, že v škole musíš přečíst i nějaké blbosti, co tě nezajímají
ale já jsem celou vš vystudovala tak, že jsem chodila jak říkal můj kámoš na denní dálkové studium (zapsaná na denní a chodila míň než dálkaři :slight_smile:) ... vlastně se jen zapsat a pak na zápočty a zkoušky, učila jsem se max dva dny na zkoušku, jelikož má zasada byla, že pak už stejně zase začínám naučené zapomínat :grinning:
(výjimka byla matika a statistika - těm jsem dala skoro týden - tam se to moc okecat nedá :grinning:)
a to jsem za celých pět let s touhle teorií rupla jen 3x ...kolik já ušetřila času (i účast na cvikách jsem okecala :grinning:)
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
maus:grinning:
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
kaci: já mám většinu Saloos a nějaký Eone :wink:

skleni: tak to je fajn, že jste si to užili :wink:
2. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
hup...studovala jsem podobně jako ty. na matiku a statistiku jsem se učila nejdýl, asi taky tak týden. nakonec jsem dělala zkoušku z matiky se 40st. horečkou, udělala za 3 a to mě ještě prof. přemlouval, jestli to není škoda, jestli nechci přijít příště, že mám minimálně na dvojku:slight_smile: srandista. s díky jsem odmítla a nechala si zapsat za tři. a prázdniny mohly začít:slight_smile:

tak jo, koupím salus
2. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak Paulína je venku...
2. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
jj, ještě bych vyhodila Bena, Šmajdu a Moniku a byla bych spokojená :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.