• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoj holky,

u nás noc v pohodě, kojili jsme ve 12 a ve 4, od 6 ti jsme vzhůru, klasika, včera to bylo už v 5 a to je fakt mazec :rolling_eyes:

Dárky rozhodnuty, koupíme mluvícího pejska a hrnec od Fisher Price a je to, k tomu nějaký drobnosti. Horší bude vymyslet dárky ostatním, těžko se kupuje když všichni všechno mají :frowning2:

U nás se zas sype jak prdlý, abysme pomalu vytáhli sáňky.

Dítě mručí, jdu ho uspat:wink:

Já olejíčky moc nemusím, ale svíčky, to je moje :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak u nás noc příšerná, horší jsme zatim snad nezažili.. co se to děje?
Od 19 do 21 spal v poho, pak to začalo... Byla jsem tam snad 3x za každou hodinu, buď dát dudlík, nebo ho vrátit na původní místo nebo nakojit, když řval... to trvalo do 2!!! No děs... Jsem vždycky usnula a bylo to tu znova.. Od těch 2 spal v kuse do 5, tak aspoň něco.. Pak se najedl, usnul, v 6 jsem mu šla dát dudla a kolem 7.45 jsem ho vzala do postele, ale už neusnul...

Teď zpucnul čtvrtku jablka s banánem a sušenkou, zapil 40 ml čaje a je vysmátej.. Ty poslední noci mě ale zničí...
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
niki: byl úplněk, tak třeba to bude ono :wink:
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky

u nás noc pohoda, kojo od půlnoci jen 3x, takže dne to bude asi horší, tedy pokud pojede tím stylem, jednou tě nechám pak zase ne

Saru, to je mi líto, tak se brzy uzdravte marodi.

Kett: u vás padááááááá :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
saru: no četla jsem to u více zrdojů, říkali mi i napohotovosti i dr., zkušenost ségry ...no prostě vzhledem k tomu,že to je o malých dětech,panujetu až nebývalá shoda :grinning:

k tomu ňufání -matka mámina přítele se s dětmi nikdy nemazlila, protože, když byli malí, měla tuberu a jelikož je extrémně úzkostlivá i roky poté, co ji měla vyléčenou seodmítalae svými dětmi tulit, aby je nenakazila ..určitě jim stráááášně prospěla
(saru: samo, že je ok, že ve stádiu aktuní nemoci se děti nepusinkují, jen mi to evokovalotenhle extrém :wink:)

ket: nedubluje se ten pejsek a hrnec? příjde mi to typově podobné ..ale samo to je vaše věc :wink:
3. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Jj, úplněk z nám, Danda se při něm narodil a mává to s ním, ale v lepším slova smyslu. pořád kecá a kecá

dnes ráno ho strááášně bolela nožička,t ak jsem mu to celé promačkala a nic. Tak nevím, jestli si nevymýšlí :astonished: :confounded:
3. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Niky taky to svádím na úplněk,naše malá tomu docela dost podléhá :frowning2: tak snad bude zase líp,ale když byla malé mimčo tak spala na jeden zátah od 20,30 taky až do 6 do ráno,no a to teď teda na 100% nehrozí,čim starší,tim horší :cry:
3. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Vla, úplněk byl včera? Já mu podlejhala, když jsem byla malá... Tak snad už bude to spaní lepší. Před týdnem vydržel 8 hodin v kuse a teď nedá ani 2 hodiny.... :frowning2:
3. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
sklen: myslíš, že to kecání je úplňkem? ...ondra totiž od minulého týdnežvatlá a žvatlá ...žvatlá ráno, když se vzbudí, žvatlá na cvičení, u jídla ...furt .....že by bylu nás nějaký prodloužený úplněk :grinning: ...spíš tovypadá na setrvlý stav :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Hup: já myslela, jako že kecá ze spaní.... u nás je to naopak, Dandovi se při něm spí dobře :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
hup: nemyslím, že by to byli 2 stejný věci, ten pejsek je na poznávání částí těla, jsou tam písničky, je to spíš na mluvení a ten hrnec je spíš na poznávání tvarů. Jedno dostane od nás, druhý od babičky, tak to tak neřeším:wink:
3. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
ket: jasně - to je věc názoru :wink:

holky mi senějak utrhla ruka a navařila jsem jako bych měla paterčata :grinning:
ale je to výborné - ondra tak snad nikdy nedlabal papání s kousky od prvního sousta :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Hup:a co si vařila?
3. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jůůů, HUp: honem nám dej recept :wink: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
kecám ..když jsemto nabaalíčkovala,byly toho jen 4 porce :grinning:

vla: králíka + rýži + brokolici + mrkvičku ... no a zakápnout olivovým olejem
3. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hmm, to zní dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kett: jůůůů, to jsou krásné fotečky, moc jim to tam sluší. Že by vážná známost???
3. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
\skle: jj vážná už z porodnice :wink:
3. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ty jo, se s tím nepářete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky,přidala sem pár fotek i z Vítání občánků :wink: Tak se kdyžtak jukněte :confused:
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Vla: tak je kouzelná, moc vám to tam slušelo holky. Hele Ali je celá po tatínkovi což??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
My jsme zpět z plavča, já dlabu a Karolí dospává na balkoně :slight_smile:
Zeleninka jí moc chutnala, doporučuji :wink:
Dneska se tam dala dohromady se Šimonkem, jeli spolu na té pěnové podložce a Šíma si na Karolí dokonce vlezl :grinning:
kett: no krásný, čupr páreček :dizzy_face:
vla: jůů, no úžasná rodinka, sluší Vám to moc :dizzy_face:
Taky zvažuju ten mluvící hrnec...uvidíme :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
mau: tak to je fajn, že jste se plavčo užily :dizzy_face:

vla: fotečky kouzelný, jste strašně pěkná rodinka :dizzy_face:

ket: Tom má teda hezkou nevěstu :slight_smile:

My dneska odsáváme a Štěpíno se naučil frknout, takže už tak trochu smrká. Manža mu to vždycky ukáže a on se tomu hrozně tlemí a pak frkne, takže nudle je pod nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My zatím používáme jen tu ruční odsávačku za dvacku, protože zatím nijak moc ucpanej není - taky to vaši prcci tak nesnášejí? Jak vidí hadičku, tak by se vzteknul. Má to ale jednu výhodu. Jak začne řvát, tak to částečně vyletí samo :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
saru: jj, karolí by si hlavu ukroutila když na ni jdu se sprejem nebo odsavačkou :sweat_smile: ale používala jsem zalehávací metodu a neměla šanci ani kvíknout :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky moc děkuju se úplně červenám :sweat_smile:
Maus a co že si to měla za zeleninku?
Saru ten Váš Štěpík je fakt borec :sunglasses:
3. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak to u nás bylo celkem v pohodě. Sice byl trochu vyděšený z vysavače, al ejinak opravdu klid. Tak se brzy uzdravte. Jnak je to šikula, že mu to tak krásně jde.

mau: já to řeknu Daníkovi..... :wink:
Vla: jdi ty, fakt krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, s vysavačem zatím nechodím a snad ani nebudu muset :slight_smile: Ten náš je dost hlasitej, neumím si představit, že by mu hučel u hlavy. Ale je jasný, že by to šlo :wink:

mau: taky na něj sednu a basta. On ale vymyslel novou metodu - nekroutí hlavou, ale začne se po mně sápat, takže musím tlačit proti - fakt lahůdka :grinning:
3. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
A Alička byla kouzelně vyparáděná - fakt princezna :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
saru:jj ..smrkání jsme taky zahájili ...
jen metodu máme jinou
vezmu kapesníka utírám mu nosa on u toho zlobně frká - ale efekt to má :grinning: ...soplíky jdou ven :grinning:
(ale pčipouštím, že ta vaše je zábavnější ..ale dělat na něj opička ještě operovat kapesníkem bych fakt nezvládla :sweat_smile:)

vla: přidává´m se ..hezké fotky ...alča je princeznička :wink:
3. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.