• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
vla: alnatura, nějaká zeleninová směs :slight_smile:
vysavač taky ječí, ale to jí nikdy nevadilo. spíš to omezení pohybu a šťourání v nose. Já jsem na ni sedla, hlavu měla mezi stehnama, tak neměla kam uhnout a rukama a nohama si podemnou mohla dělat co chtěla :wink:
3. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
hup: jj, u Štěpína je to zase ze smíchu - myslím, že princip je to ale naprosto stejný :grinning:
3. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Karolí teď občas frká z nosu když ji něco štve :grinning:
3. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
To náš prďousek natahuje a dělá krabice, když vysávám, on je na hlasitý zvuky děsně háklivej, takže by to byla asi zábava. Ale co, musel by vydržet :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
mau: přesně tak, občas to vylítne, když funí, jakože si stěžuje :grinning:
3. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Karolí to plavčo asi zmohlo, už spí hodinu. Už teď obvykle spinká jen dvakrát denně. Dopo si dá pulhodinku a odpo něco kolem té hodiny :slight_smile: aspoň už to má nějakej řád :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Vojtula to také dnes natáhnul. Spal od devíti do deseti a od 12 do 14, sice byl 2x vzhůru, al estačilo pochovat a byl tuhý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
mau:jj...přesně ..štve ho, že mu šmrdlám kapesníkem uniosu a tak smrká :grinning:
3. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
kam se všichni poděli? :-O
neříkejte, že zas užíváte slunného podzimu - já jsemakorát zafrčela na poštu a zpátky ...brr
3. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
hup: ani omylem, tady leje jako z konve. My se léčíme, povalujeme, nic zajímavého :wink:
3. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
u nás taky nuda ...ondřín chrupe, já žehlím ..a čekám až mi vychladnou záviny :grinning:
3. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Tak já doufám, že teď Štěpík chvíli usne, na to, že mu není úplně gut, je živej ažaž. Jaksi se to na něm neprojevuje :grinning: Ale za to jsem samozřejmě ráda, schrupnout by si ovšem mohl :slight_smile: Teď jsem mu aktivně nastrouhala jablíčko a vyprdl se mi na něj, takže mám svačinku. On dostane Sunar - je možný, že ho trošku škrábe v krku (to těžko poznám), a tak to ovoce nechce.
3. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Saru: hezká fotečka

U nás také leje, byli jsme pro Daníka ve školce, cellý den prý kulhal a plakal, nechápu, proč nám nezavolaal. Stehýnko má oteklé, tak nevím, jstli raději nezajet na pohotovost, rpotože zítra jde manža do práce.... tak nvím, co pak s ním tady. Nosit 25 kg je záhul.

Hup: ty stále něco kuchtíš :grinning: :grinning: :grinning: ty by ses líbila manžovi :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
skleni: a co Danečkovi je? Asi jsem to přehídla :confused:
3. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
my jsme byli i s taťkou venku a v obchodě, trošku mrholí a je pěkná zima. Karolí si ještě schrupla :slight_smile:
hup: ty seš holka šikovná, mňami :slight_smile:
sklen: tak přece ho ta nožka bolí? :frowning2: já bych určitě jela, nemusí to nic být, ale pro klid duše bych jela :unamused:
Nad náma někdo něco vrtá, to je kravááál :rolling_eyes:
3. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Saru: pořád si stěžoval na bolest nožičky, ale když jsme mu to promačkávali, a někdy dost silně, tak neřekl půl slova, ale prostě při chůzi se na to nepostavil. Má to trochu oteklé. Nevím no. Teď už normálně zase chodí, trošku kulhá, ale jinak si nestěžje, nepláče... nic. Se v tom fakt nevyznám. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
http://brambora20.rajce.idnes.cz/svatba_5.12.09/

Ahoj holky, tak už vám konečně můžu prozradit novinku!!!!!!!!!!! :wink:
3. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
skleni: to je zvláštní :unamused: Pojedete radši k Dr.?

baru: ještě i tady moooooc gratuluju :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Saru: byli jsme rozhodnutí, že jo, ale teď, když vidím jak skáče, tak asi ne. Ale kdyby něco, tak jsem domluvená s tchánem a pojede se mnou. Sama bych Dandu a Vojtu neutáhla.

Baru: jůůůůůůůůůůůůůůůů, gratulujiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
baru: ooobr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
U nás už se chvíli chrupe :dizzy_face:
3. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
sklen:chudě malé ...asi bych s tím aději skokla k dr. - třeba jen protujistotu, že to nic není :wink:

maus: dík ...tak já něco přivezu v pátek ..teda z těch už asi nic nebude, jelikož jeden ze tří jeuž pryč :grinning:

bram: ooo ty lotryně ..tak to je ten tajem, cos mi nechtěla říct :dizzy_face: ....tak gratuluju :wink:
3. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
hup: já mám v plánu péct zemanův koláč :wink:
3. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
No, jo, holky, tak jsme si toho našeho tatku teda uhnali :dizzy_face: :sweat_smile:
Hup- jojo, to je ono, akorát jsme to vzali jako formalitu, původní verzre byla ve 4, pak s rodiči, ted prostě nejbližší rodina, ale jen na úřadě a na oběd a pak asi uděláme posezeníčko u mamky. Budem tedka v listopadu dělat ten byt, prostě jsme to vzali všecko naráz, ted už se tatka asi bojí, abych mu už neutekla :sweat_smile: tak spěchá do konce roku.
Dneska jsem si byla zkoušet svatební šaty, po pátých mi to trochu splývalo, navíc ani jedny ze mě 50Kilovou neudělaly :frowning2: :sweat_smile: ta bílá je prostě prdlá barva :sweat_smile: není nad černou, ale jak už jsem na to tak dlouho čekala, tak to "vydržím" jeden den v bílé...dokonce budu mít i závoj...no maras...to budou fotky :sweat_smile:
3. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
bram: budeš kočka :dizzy_face: těším se na fotky :slight_smile:
Já jsem si vybrala šaty na netu a při zkoušení mi hned sedly, zkoušela jsem pak ještě nějaké, ale nebylo to ono. A většina holek co znám se zamilovala hned do prvních :wink: Se mi pak nechtělo je sundat, byly super :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
baru: a proč bys měla být padesátikilová? Budeš kočka taková, jaká jsi :dizzy_face:
Já si šaty vybrala na netu, pak si je nechala ušít na míru a doufala, že mi budou - padly jako ulité :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, tak máme doma přece jen maroda, Dandovi se rozjel zánět spojivek a rýma, booooože, jsem myslela, že se to vyhne. Očičko má červené, tak jsem mu to mázla... holky bylinkářky, co jinak na to???
3. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak to já měla šaty hnus. Ty co jsem měla v představě, jsem nikde nesehnala, tak mě narvali do korzetu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojky,
jsem dneska byla v porodnici pochovat si malé 3kg miminko :dizzy_face:......není možný, že byl Vojtíšek takový uzlík :slight_smile: na chvíli mě přišlo líto, že už je tak velkej, ale stačilo, že se na mě usmál a zažvatlal a smutek byl pryč...je to tak jak má být a je to krásný :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
já si nakonec taky vybrala celkem pěkné....paní mě sešněrovala, že jen asi vyheknu ÁNO :grinning: a víc nic
3. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.