• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus:oooo ...co to je?

baru: já měla šampaň ..bílá na mě bylamoc agresivní ...vůbec mi to v nich neslušelo ....a na fotkách to přitom jako bílá vypadá :slight_smile:
tak zkus taky:wink:
a co s 50 kg - ty nemají do šatů žádné prsa :wink:

maus: jj ...taky jsem měla první ...pak jsem ještě prošla další slony ..jako pro jistotu, že nikde nejsou hezčí ..ale stejně jsem se k nim vrátila :slight_smile:

sklen: tak na zánět nevím ..naštěstí neznám osobně ..ale v chytré knížce je růže ...
3. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Baru: budeš jistě kočka, měla ses v nich vyfotit, aby jsme číhli, jaké jsi měla v merku :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
saru to je hezká fotka :wink:

skle chudák malej marod a nebolí ho ta noha z toho nachlazení? :frowning2:

baru to bude mít Adámek hezkýho Mikuláše :grinning:

hup ty už zase děláš chutě?

já si jdu připravit horu prádla a žehlit k ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
tak já v prvních vypadala jako kysňa :confounded: se mi chtělo brečet, jak tlustá jsem si připadala... :unamused:
šampaň mi taky sedla....pak mi sedělo víc, prý jsem typ do svatebních šatů, pro korunky, taková romantička :sweat_smile:
nakonec vyhrály Áčka, jednoduché, ale krásné, ty šampaň byly moc princeznovské, hodně zdobené, myslím, že se to ani nehodí na tu chvilku :sweat_smile: závoj jsem vůbec nechtěla, ale aspon mi to schová ruce...fakt jsem si dřív ani neuvědomila, že je mám tak silné.............já jako vím, že jsem přibrala, ale teprv pohled do takového zrcadla mi ukázal, že se v duchu cítím štíhlejší než jsem :angry:
3. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
enz: já??? nééé :grinning:

já mám vyžehlíno, uklizíno, napečíno .....šikulka ...jooo to jsem celá já :grinning:

http://www.manufaktura.cz/ - inspirace na dárečky
3. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
bran: co šílíš ...vypadáš dobře
můžu ti říct, že já osobně jsem úplně nejhůř ve svém životě vypadala, když jsem měla modelkovskou váhu 54 kg na 174 :wink:
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
taky jsem dopoledne žehlila...zítra mě čeká jiná makačka, musím byt připravit na tu rekonstrukci, tedy si své lapače prachu sbalit... :confounded: už se těším, až to bude vše za náma...a vůbec se netěším na měsíc v těsné blízkosti svého otce :confounded: vůbec se nesmířil s naší volbou malé svatby- nejraději by posílal koláče celému světu jak ropný magnát...
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
paní v tom salonu byla profesionálka, pže mi říkala to samé, že mám ideální postavu do svatebních šatů, že nejhorší jsou hubené vysoké holky, co nemají tvary...prdel schováš, ale prsa třeba nevytvoříš :grinning:
3. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
bram: to je snad vaše volba :wink: ... a pokud chce kolláče i pro příbuzné přes 15 kolen, ať si je zaplatí :grinning:
3. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
bram: přesně tak :wink:
3. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky, co máte malé kluky (asi hlavně sklen) - tip na dárek ..mi to příjde supr http://www.alenkaobchod.cz/kategorie/teifoc-stavebnice/ ....ale je to docela pálka ...
3. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
perfektní, ale tuším, že my maminy malých máme ještě nějaký ten pátek čáseek :grinning:
3. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
hup to už jsem viděla a hrozně se mi to líbí.........hele a chtěla jsem se zeptat, Ondrovi je ta kombinéza dobře? mám v pácu podobnou vel.80 a nevím jestli bude dobrá......
3. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
holky, takové novinky tady :slight_smile: Bram moc a moc gratuluji, že se přítel rozhoupal :wink: Je to super, moc vám to přeju. Vím, že jsi to chtěla taky, tak se to splní. ale zas chápu i rodiče, že chtěli větší svatbu, je to pro ně první svatba ne?
3. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
bram: nooo ..to jo ...tak na přespříští vánoce nejdřív :sweat_smile:

enz: no ta mu je trošku většavší ..ale máme ještě jednu (takovou podzimní flučovku a ta mu je knap i když to je oboje 80 :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondri_-_rijen_09/
nové fotky

zaheslovala jsem
holisce2009 / hupcza
3. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
zdravím holky, už zase jsem tu dlouho nebyla a co to?????? Bram....ty se budeš vdávat???? No nevím co je malá svatba, my měli na oběd 40 lidí a na večerní raut tak 100, tetičky stejně kolem šesté zmizeli a zbyli jen kamarádi, to se mi líbilo a raut musel stajně být bohatý, takže se to tak akorát snědlo. A od kamarádů se vybralo dost penízků, takže se nám ta naše bohatá svatba zaplatila tak min. 2x. A taky jsem měla problémy s našima, taky chtěli pozvat tetičky které jsem snad nikdy ani neviděla, snad někdy na pohřbu. Já měla bílo-vínově červené šaty a i dneska bych si je asi vybrala, ale bílá být musela, jinak by mamku kleplo. Stačilo že jsme se dohádali, že jsem chtěla jet na svatbu ve veteránu a tam jsou jen dvě místa a chlapík si to chtěl odřídit sám a tak by jako nemohl se mnou jet taťka, no dohady jak blázen. Tak jsem musela oktávkou - novou.
Jinak mi furt bojujem s jídlem, Lukáš zhubl půl kila za tři týdny, tak to prozatím řeším s doktorkou s tím že prý "vydržte to se zlomí", akorát neřekla kdy, asi až v pubertě, ale jestli ještě zhubne tak bude muset na infúze :confounded:
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jitul, takže malý ti nechce jíst? náš nemá rád zeleninu :frowning2: už dávám kaše, dokrmujeme druhý měsíc, tak snad je to v pořádku. malý moc nepřibývá, ale je to podle doktora v pořádku. jen je drobnější. naštěstí dolů s vahou nejdeme... to je u vás blbý...
3. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
hup: krásný fotky :dizzy_face: Taková krásná rodinná idylka - 3 děti, Tvá máma, ségra - úplně z toho čiší pohoda. Narozdíl od fotek s tchyní :grinning: Ale Ondra je i tam frajer :wink:

sklen: tak to ho asi bolely svaly na nožce, ne? To u chřipky nebo zánětů v těle bývá :frowning2: Tak snad mu bude brzy dobře. Na zánět spojivek fakt nevím - znám jen Opthal, ale co se týče bylinek, nemám tušení :unamused:

jitu: božínku, pročpak nechce Lukášek jíst? To je šílený, že hubne. Snad to dobře dopadne a na ty kapačky nebude muset. Budu moc držet palce :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
jitu: týjo ...to je blbý s tím lukim ... :fearful:
tak ať se to opravdu zlomí a nemusíte nikam
a jak to, že tak nebaští ...ani příkrmy ani mlíčko?
3. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
u všeho mi otevře pusu tak max. na tři lžičky a konec, pak už jedině když jsme na něj dva a manža ho rozesmívá a on u smíchu otevře pusu, ale co je nejhorší, nechce mi už ani moc pít nutrilon, max. 100 a max. tak 3x denně
3. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
saru: že to je až hmatatelné ten rozdíl atmosféry :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
jinak my asi díky tomu jídli-nejídlu nemáme vůbec žádný řád, ani spací nic.
3. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
teda jitu ....to si užíváte :sweat_smile:
musíš být utahaná, co ....
3. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
pěkná kombinézka ..pokud ještě stihnete aukci http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4242992
3. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Hup, bezva fotky :grinning: Ondrášek je super, jak už sedí :slight_smile: a jak dlouho to vydrží u toho zvířátka? našeho nic nebaví moc dlouho... Moc mu to sluší v sedačce, asi jste někam šli, je krásně oblečený :sweat_smile: a co to je za ženskou na konci?

jak řešíte, když necháte prcka "vykopat" nahatého, aby nebylo vše počůrané? dávám malému bavl. plenu mezi nohy, ale jak leze, jak ji ztrácí...
3. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
jitu: zkoušeli jste jinou značku mlíka? Nám malej po porodu nesnášel Bebu - jen díky léčiteli jsme na to přišli hned, a ten nám řekl, že i Nutrilon by byl špatně. Že Sunar pro něj bude nejlepší. A díky tomu jsme asi nikdy nezažili ani bolení bříška, nic. Neublinkává, zvracel párkrát. On mi dokonce řekl, že by pro něj ani kojení nebylo nic moc, vzhledem k tomu, jak jsem tenkrát byla zesláblá.
Přece není možný, aby 7měsíční dítě nechtělo nic jíst - to k tomu doktorka nic víc neřekla? Já bych se asi zkusila dovolat nějakých testů - jestli třeba nemá v trávení nějaký problém, kvůli kterému ho třeba bolí bříško, a proto nechce jíst. A nebo zkusit nějakou alternativu - i když vím, že Tvůj manža je doktor, tak nevím, jak se na takové metody díváte :confused:
3. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Teď si to po sobě čtu a omlouvám se, jestli jsem to napsal moc "na plnou hubu", ale fakt si myslím, že by stálo zkusit jinou značku, ale hlavně by to doktorka měla víc řešit :zipper_mouth:
3. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
bram, gratuluju
hup. díky za info o tom saloosu a žes mě vzápětí uklidnila, že to je ok:slight_smile:
jitul..to mě mrzí s prckem. snad se to upraví!

v práci jsem to dneska zvládla, emi hlídání s babičkou taky. tak ještě zítra, to už bude ale s martinem a to nemám strach vůůůůůbec, to budu klidná. ale musím vám říct, že mi po ní bylo pěkně smutno. už jsem se jí nemohla dočkat!
3. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Saru, Jitu - mě taky hned napadla jiná značka mlíka... když Jíťa nekojí...
Kači, a jak často pracuješ?
3. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.