• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: skoro každej den, takhle po večerech z domova.
jen občas, max 2x do měsíce musím na den do kanclu :unamused:, na jednání, kam se mnou emi nemůže... ostatní věci, chvilkové vyřízení v kanceláři řeším s emi, prostě jedeme na výlet:slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
luci: ondra vydrží i dlouho ...záleží jak dlouho vydrží maminka :grinning:
ženská je tchyňa :slight_smile:

jitu: souhlas se saru ... pokud nepomůže klasika, zkusila bych alternativu ,.. v nejorším taky nepomůže - nic horšího se nemůže stát

kaci: jj ...trochu jsem to zplantala :grinning:
ad stýskání - to ti věřím
3. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hup, tak to je fajn, takže i pár minut vydrží jo? ptám se, protože my měli blbej den, malý furt mrčel nebo brečel, když jsem se vzdálila nebo ho položila, tak mám naději, že když se naučí ssedět, tak ho to chvíli bude bavit :sweat_smile:

Kači, tak to máš rozumné, jen já kdybych dělala večer, takse vůbec nevidím s manžou, to by nešlo :frowning2:

tak co s těmi nahatými miminky, jak to řešíte, poraďte?
3. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
luci...s nahatými neporadím. pokaždé utírám a vytírám :slight_smile:
hup..super fotky, koukám, že ondří už vyzkoušel zábaly a taky obklad na hrudníček. sluší mu to:slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
kači, tak to jo :slight_smile: já rovnou peru deku :grinning: nebo taky vytírám plovoučku, podle toho, kde se to stane :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
luci: no ondra si ale uměl hrát vždycky sám....když najde zábavu, klíďo si 20minut vydrží rajbovak hračky z krbice třeba a tak ...

jj ...jako kaca ....vytírám a peru ...podle toho, co zasáhne :slight_smile:

kaci:jj ....doporučila to i d....je fajn, že to nežene přes léky, ale i ty babské rady bere jako platné
3. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
ad rozbalený prcek - už ho téměř nenechávám, protože jak si pořád stoupá, tak by si určitě o něco odřel pinďoura :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Se svým stylem hop nebo trop.

ad samostatné zabavení - tak poslední měsíc si nemůžu vynachválit. Už odmalička se dokázal zabavit, ale poslední dny je schopnej hoďku sedět v ohrádce a vykecávat s hračkama. Dokonce i ráno, když vstává, nezačne řvát, ale výská a směje se, takže se můžem s manžou postupně probrat a tak za půl hoďky vstáváme :dizzy_face: Musím říct, že na to, jak je akční, má chvíle - a ne zrovna krátké - kdy si úplně kliďánko vystačí :slight_smile: Už si o to umí i "říct" - třeba jsem s ním na zemi a lítám za ním, on si doleze k ohrádce, stoupne si a začne do ní bušit - to už jsem pochopila, že je to znamení "matko, hoď mě dovnitř" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak si tam hraje, že o něm ani nevím :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak si asi půjdu lehnout, mám hlásek jak konipásek, manža se mi tu směje :slight_smile: Tak dobrou, hvězdičky moje :wink:
3. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ale ještě jsem zapoměla dodat, že se zabaví jen v ohrádce - nechat ho ve volném prostoru, tak je to konec všem nadějím, neb je během minuty v jiném pokoji. Prostě svoboda láká - klidnej je jen v ohrádce (jak říká děda - můj táta - v klecovém lůžku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
3. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Tak jsem si pokecala, takže už vážně čau :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Dobré ranko, nop včera jsem to musela přerušit, tak se omlouvám a děkuji za rady. Už jsem psala homeopatičce a měli by mi tento týden přijít nějaké homeopatika na potpoření chuti k jídlu. Nejhorší je, že Luki je naprosto v pohodě (jen teda nemáme ten řád), ale je vysmátý, pěkně si hraje, pěkně kaká (jak to u nás nebylo zvykem), prostě zdravé dítě. Volala jsem ještě jedné (něco jako dula) a ta říkala, že ať prozatím značku mlíka neměním. On tedy Lukáš má sem tam den, kdy vypije i litr mlíka, ale je to tak max. 2x do týdne, pak jsou ty horší dny. Přes noc vůbec nejí a aani se na jídlo už nebudí, v podstatě jí naposled v osum večer a pak v osum ráno, ale málo. No uvidíme jak po těch homeopatikách
4. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
jinak vy už sedíte? my teda ještě né, Lukimu zvládá otočku na bříško a sem tam z bříška na záda, ale lozit a sedět, to ještě né, ani v kočáru nemá tendence se koukat ven, i když jsem ho zkusila párkrát mírně zvednout, ale on nejradši ještě leží na rovném
4. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
DObré ráno. U nás noc lepší, budila se víceméně jen na jídlo a do postele jsem si ji brala až brzo ráno :slight_smile:
jitul: takové trápení, držím moc palečky :slight_smile:
hup: super gotečky, už se na Vás těším :dizzy_face: ten koláč - však uvidíš, když se mi povede :grinning:
já s nahatým mrnětem taky neporadím, Karolí se po čůrá málokdy...
Za chvilku jsou tu naši :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoooooojky, no tak u nás noc zajímavá. Dandula dostal kašel, tak se nám budil, šla jsem spát v deset, ale do 12 jsem čumákovala. Pak se vzbudil Vojíšek, dala jsem mu MM, vydržel hodinku a půl, pak zase.... jenže pořád bručel, povídal si, kňoural, pořád jsem si myslela, že se mu jen nechce spinkat... jenže když už to byla hodina, tka jsem se konečně zvedla a došla udělat UM, vypil 120ml, do deseti minut chrněl a vydržel to až do rána do 7. Takže asi mám útrum s kojením.

Dandula je dnes trochulepší,ale nechala jsem ho do pondělí doma, přece jen jsou tam i jiné děti s nudlema, tak ať se to nerozjede ještě víc. Nožička pobolívá, ale jinak si na nic neztěžuje.... Tak to j asi jen viroza.

Mě také teče z nosu a pobolívá v krku, tak se modlím, aby to nechytl Vojtíšek, to bych fakt nerada....

Hup: kráááásné fotečky, Ondří sedí jako mazák, fakt pěkné. Tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pšt :wink:
4. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak já se dnes vzbudila s úplně zalehlýma ušima - až se ta rýma pořádně spustí, budu muset chodit asi s kýblem u nosu :grinning: Mám to v hlavě natlakovaný jak papiňák, takhle zalehlý uši u rýmy jsem snad ještě neměla. Zrovna beru takový detoxikační kapičky na očistu těla, tak už si říkám, jestli to náhodou nesouvisí s tím - že se mi z těla dostávají škodliviny. Jestli jo, tak je to vlastně pozitivní :dizzy_face:
A Štěpíno je dle očekávání drak - dnes už kašle minimálně, rýma téměř žádná, teplota v zadečku 37,4, takže uvidíme, ale zdá se, že on virózu odbyl za den, šikula :dizzy_face:

skleni: tak se hezky uzdravte, ať je Dandovi lépe, Tobě také a Vojtík to nechytí :dizzy_face:

jitu: tak snad bude lépe :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
nazdárek, tak my vstávali už po sedmé, noc jako vždy - buzení po dvou hodinách :angry: . ale večer jsem udělala pokus- o půl desáté jsem mu mlíko nedala (byly to tři hodiny, co naposled dostal), povedlo se mi ho ukonejšit a spal další dvě hodinky. pomalu už začínám trénovat. ale naplno až příští týden.. Jinak vám malinko závidím ty samostatné děti.. Marťa si sám pohraje max. 3 minuty.. a když déle, tak něco vyvádí. dole v postýlce taky moc dlouho nevydrží. takže z každé práce odskakuju k němu, je to náročné...

Jitko, a kolikrát denně už dáváte příkrmy?
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Saru: pane jo, s tebou to mává, tak snad to bude brzy lepší. Hele a co třeba inhalace??? Ta by ti to mohla také rozjet??? Moc děkuji, snad to bude dobré. Teď jsem je šoupla oba do postele. vojtí snad usne a Dandula bude odpočívat.

Jit: určitě to bude dobré. Tady jedné paní klouček také nechtěl jíst, mudr jim řekla, ať ho prostě nechají, že až hlad dostane, tak se nají. Držím pěstičky.
4. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Luci: Vojta si také neumí sám hrát, pořád někdo musí být s ním. Sice mu třeba stačí, když tam jen sedíš, nebo vedle něho ležíš, ale prostě tam být musím. :angry: :sunglasses:
4. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Saru, drž se! hlavně ať už se ti to spustí, to ti hned bude lépe! je super, že štěpino už vypadá ok :wink:
Skleni, ty se taky máš s těmi marody.. no a s Vojtíkem to máš teda podobné jako já.. je to občas otrava co? nesmím se zvednout, občas ho nesmím položit, jinak je řev :angry:
4. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
skleni: jj, včera už jsem inhalovala, dneska budu častěji :slight_smile: Sranda je, že mně jinak není nijak zle, ale ty ucpaný uši jsou fakt hnusný - děsně mě to znervózňuje :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
To věřím, hlavně, aby ti to v nich nezůstalo a nemuseli ti píchat :confused: :confused:
4. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Luci: no to jo, je to někdy na palici. Chtěla jsem si zase začít brát domů dom. práci, ale copak můžu?? když s ním nic neudělám :angry:
4. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
skleni: nestraš, to jsem ještě nikdy nezažila. Já v životě neměla zánět v uchu :confused: A jak se to vůbec pozná, že tam je?
4. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc klasika, koji ve 12, ve 4 a v 6 jsme vstávali :slight_smile:

Chci se zeptat, vaříte prckům rýži?Jakou a s čím jí kombinujete, mě nějak dochází nápady, vařím pořád brambor s něčím, dneska má malej brambor, kuřecí, mrkev, květák a brokolici.

Taky jsem slyšela, že je dobrý do polívek přidávat trochu ovesných vloček, děláte to někdo?prý je to dobrý na klouby :confused:
4. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojky,

já jsem s nocí spokojená, vstávačka po 3 hodinách, ale po předchozí noci fakt lahoda :dizzy_face: Taťka nám odjel v 5 ráno do Německa, vrátí se až večer.

Baru, gratulace ke svatbě :dizzy_face: Krásný oznamko!
Hup, fotky super. Ondráš kouká jak velkej kluk :slight_smile:
Saru, s ušima jsou starosti. Já to měla asi před 4 rokama, zahlehly mi při viroze. Chodila jsem víc jak 14 dní na ušní na profuky, ale nezabralo to.... Nakonec mi obě píchaly :astonished: Nebolely, jen byly zalehlý a když jsem se předklonila, cítila jsem, jak se mi za bubínkem hromadí voda... Bylo to hrozně nepříjemný a už mi z toho hrabalo.. To ale neznamená, že to máš taky :slight_smile: Já je tuhle měla taky zalehlý a venku mi odlehly..
4. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj hvězdy,
tak jdu pozdravit po delší době, dočetla jsem vše, ale nepamatuju si nic na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile: ..takže pouze aktuálně - Saru je mi velmi podobně, rýmu mám od pondělí, ale dnes jsem se probudila se zalehlýma ušima - asi nějaká móda nebo co :sweat_smile: Adam se zatím drží, tak třeba to zvládne bez nakažení se ode mě..
Jinak už sedí ( teda sám se neposadí, ale sám usedí ), nejraději si sedá v lehátku když ho krmím a to má jídlo všude jinde než v pusence, takže jsem včera manžela vyslala do Ikea, aby koupil jídelní židličku, je za přijatelnou cenu a s dobrým výsledkem v testech, tak se dnes těším jak ji testnem u oběda...Jinak papá krásně, máme nahrazená 2 kojení, příští týden ( bude mít ukončený 7. měsíc ) bych chtěla nahradit další, ale nevím, zda nejsem moc rychlá a zběsilá...co myslíte?
Jediný problém máme v tom, že nechce nic pít a to z ničeho...už máme 3 různé lahvičky a nechce ani vodu, čaj a dokonce ani granulovaný - sladký čaj a ani šťávičky..Ale když nejsem doma a manžel mu dá z lahvičky mlíčko, tak ho vysosne jedna báseň, takže nechápu vo co mu jako de :confused: :grinning: Asi budu mít stejnou potíž jako Kača nebo kdo, že budu muset k pití dělat Um, aby to mělo bílou barvu nebo jinak do něj nenaliju ani kapku. Zatím to řeším lžičkou, ale to spolkne jak max. dvě, zbytek vypustí ven :sweat_smile:
Jo a strašně miluje křupky, koupila jsem kukuřičné a úplně je z nich konsternovanej :grinning: a já celkem taky, protože to je takový bezva meteriál, který když si rozňahňá v pacičce, vytvoří skvělou, téměř neodstranitelnou hmotu :grinning: :grinning: ale když on je taaak miluje, co bych pro něj neudělala že.. :dizzy_face:
No a pak jsem taky přidala pár foteček, ze kterých bych chtěla udělat vánoční dárky pro naše a babičky atd..mám nějaký odkaz co jste tu dávaly na kalendáře..byly jste spokojený s výsledkem?
4. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky,
včera jsem byla s Nellískem na půlroční a zároveň na poslední Hexa - 7450 g a 66 cm. Jinak u nás už má odmarodíno jenom Radek, já s holkama odoláváme, ale mě od včera pálí na patře a mám tak divně v krku, takže se to asi pomalu rozjíždí :confounded:
Všechny fotečky jsou bezva :wink:
4. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,
Akit: nechávala jsem dělat stolní kalendáře a už je mam doma a jsou fakt božííííí. je to od 24print jak tu dávala odkaz Nikulka.
4. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
dobre ranko,

akit - nice photos

tolik nemocnych miminek a maminek :fearful: , preji brzke uzdraveni, u nas se nam choroba zatim vyhyba obloukem :dizzy_face:

Noc suprova, prvni kojo az ve 4 rano, ale jsme vzhuru od 8 a na to nejsem zvykla, vetsinou spime o hodne dele

Vcera jsem byla s prckem poprve v zabavnem centru pro deti, nebyla jsem nejak silene nadsena, pripadalo mi to tam tak trosku spinave, hodne deti vypadalo byt nemocne, /lisaje na obliceji, zahlenene nosy, totalne obezni/ nevim co si mam o tom myslet...modlim se za to, aby jsme neco odtamtud nechytli :unamused:
Ptala jsem se kamaradky co hlidava 5-ti mesicni holcicku co ji dava jist...a byla jsem v soku..na snidani cerealie v mlice, na obed fazole s bramborem..jako je to normalni????

Jdu vzbudit tatku, za chvili musi do prace
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Vla děkuji moc, jdu to teda nastudovat :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.