• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak, naši už jeli, Karolí chrupe :slight_smile:
mag: proboha, jsem se úplně vyděsila. Jak můžou něco takového mrňatům dávat? :confused: :fearful: :angry:
jejda, marodi, ať je brzo líp :wink:
4. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Mag děkujeme ..
Ty jo, celkem zajímavej jídelníček pro malý miminka :astonished: :angry:
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
akit: super fotečky, Adámek je fakt borec :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojík,
my noc celkem normál, mlíko 1, 5, od 6 jsem ho měla v lůžku, od půl 8 do mě až agresivně šprcal a dovolával se pokřiky o vstávačku :grinning: vzhledem ke svým starostem s tou rekonstrukcí a svatbou pořádně nespím do půlnoci, tak jsem docela nasupeně vstala...v noci se stačil dvakrát celkem řídko pokadit, proto se i ráno tak hlasitě dovolával pozornosti.

Ted už spinká zas, ale každou chvíli, počítám, že se vzbudí, uvědomila jsem si, že zas pár dní není schopen usnout bez uhoupání :confounded: to je masakr, pak z čeho mě bolí paže....v pondělí u Mudry ho převažovali- 8 780g, cvalda jede :sweat_smile:

Dnes mu vařím poprvé tu řepu, tak už se nemůžu dočkat toho krmení, nová chut, to bude zas boj.

Ket- já už rýži dělala, normálně s kuřátkem a mrkví, akorát to bylo dost husté, musela jsem přilívat vodu, aby to papal.

Měla bych se pustit do balení/přípravy na tu rekonstrukci, snad malý povolí a nebude dnes závisláček :wink:
4. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Magi, to je teda maras :astonished: ty maminy nemají rozum :rolling_eyes:
Akit, krásné fotečky, moc vám to sluší :wink: Adámek je ale pořád hodně podobný Ondráškovi...kluci vyrostou jak dvojčátka :grinning:
4. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Holky, díky za rady :dizzy_face: Já hlasím, že už trochu odlehly, jupíííí :dizzy_face: Tak to bylo asi jen za noc natlakovaný, a už se to trochu uvolnilo :slight_smile: Žádnou vodu za bubínkem necítím, spíš mám takovou natlakovanou celou hlavu, nad očima a i v uších, ale teď už mnohem míň.

akit: krásný fotky :dizzy_face: Moc vám to sluší a Adámek už není Ondráškovi tak moc podobnej :grinning: :grinning: Já jsem dělala kalendáře u Happy foto - už dorazily, jsem maximálně spokojená. Ale holky tu dělaly u jiných firem a myslím, že byly spokojený všechny :wink:

ket: já zatím rýži nedávám, ale myslím, že hup zrovna včera Ondrovi dávala a olizoval se prý až za ušima :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
baru: teda, Adámek bude za chvíli stejně těžkej jak Štěpíno - dohnal to řádně, nedonošeňátko :wink: :dizzy_face:

magi: teda to je jídelníček :confused:

kami: krásné modelkovské míry :dizzy_face: Tak ať jste taky brzy zdraví a fit :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Akit: fotečky jsou fakt krásný :grinning:
Jupíííííííííííííííííí teď mi volali tak 8.12.začínáme jezdit na plavčo :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Saru, kámoška je úplně alergická, když říkám, že je nedonošeňátko,prý mi to blbě spočítali....ale asi ne, ale dohnal to, je to můj malý bojovník a prostě patří do naší rodiny se vším všudy- hrozně rád jí :grinning: až ho musím brzdit... :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly..budeme teď trošku nafoukaní :grinning: :grinning:
S podobou Adama a Ondry..objektivně nedokážu posoudit, jako matka mám samozřejmě absolutně zkreslenou představu..
Děkuji za tipy na kalendáře, teď už jen najít chuť se do toho pustit, abychom to vánoc stihli :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
baru: a je to jen a jen dobře, ať hezky papá :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Akit, nádherný fotky! Moc vám to tam sluší. Podoba s Ondřím pořád je, ale už míň... :wink:

Já včera koupila skleničky s rýží, tak to zkusíme.. A jaká se dává prckům? Nějaká ta tmavá, neloupaná nebo jaká?
A jak je to s těstovinama? Taky už můžou?
4. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Nik: jj, tak to by mě také zajímalo, už jsem se tu na to ptala, ale bez reakce

Akit: hezkééé, Adámek je frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Saru: to je moc dobře, určo bude lépe.
4. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
ad rýže a těstoviny - zatím jsem jednou zkoušela celozrnné těstoviny namleté na kousky, ale sněd asi jen 3 lžičky, tvářil se, jak jdybych ho chtěla otrávit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám v plánu brzy zkusit pohankovou nebo jáhlovou kaši se zeleninkou :wink:
4. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
já mám nějaké skleničky s těstovinama koupené, asi už začnu dávat. Je to jak s lepkem, klidně bych už dala, ale samo že bezvaječné :wink: s tou celozrnou rýží teda nevím, to jsem nikde nezjišťovala
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
dítě už spí hodinu, úplně zírám :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Já zatím skleničky dávám jen masové a zeleninové, přílohy jsem zatím dělala vždy domácí. Ale taky už pak budu občas kupovat i ve skleničkách :wink:
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
mau: naše taky, taky zírám :grinning:
4. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
saru: já právě naopak, až toho sní Karolí víc, tak začnu vařit :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
mau: já to dělám tak, že většinou z toho, co vařím pro nás, ukuchtím i něco pro Štěpulu. A když nám dělám třeba rajskou, tak Štěpula dostane skleničku :wink:
Taky se vám dneska kůň načítá tak pomalu?
4. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
saru: jj, taky to mám zabržděný :unamused: já denně nevařím, tak i proto :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
HOlky já také zírám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já mám dnes dítě rozbité, pořád kňourá.... snad na něj něco neleze.

Já také vařím jen zeleninku, příkrmy s masem kupuji. Ale asi začneme vařit, spucne tho čím dál víc.

Tedy Baru: ten nás za chvíli dožene, krásné míry :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Těstoviny jsem už také dávala, do toho vývaru včera, samo bezvaječné, nad rýží jsem nijak neuvažovala, dělala jsem tu, co nám. Neumřel, je to dobrý :grinning:
4. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
píšu jak chro chro- chtěla jsem napsat, že jsem dělala TY, CO NÁM :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Já když vařím malému, tak taky podboně jako nám, maso stejné...krom vepřového a ryb...většinou mu vařím na dva dny, pže to nikdy neodhadnu, když mu to zvlášt nechutná, zamrazím, zkusím za pár dní.....Dneska jsem dělala tu řepu s hovězím a bramborkem, holky, ta řepa se vařila stejnou dobu jak hovězí :sweat_smile: ....houževnatá pochutina :grinning:
4. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
už kňourá, ale ještě se nevzbudila...
4. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
no, u nás ty dávky jsou pořád stejné - víc, než malou skleničku nesní. Ale k sváče dá ovocnou občas i tu velkou, ale to spíš výjimečně. Štěpulovi prostě zatím ty menší dávky stačí. Proto vařit jen pro něj nemá význam - buď pro něj udělám trochu toho, co pro nás (bez soli a koření), nebo dám skleničku :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ja vcera zkusila sklenicku brambor s brokolici a vubec mu nejela, takze dneska dostane mrkev s bramborem to mu chutna

nejhorsi na tom je, ze kdyz bych se zeptala doktorky co mam malemu davat za prikrmy, tak mi mimo jine taky rekne fazole a jine blbosti, vzivote ze mne nebude anglicanka :grinning: , to proste miminku nedam
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
mag: brokolice Karolí taky nejela, to byl vůbec největší blivajz co měla :grinning:
4. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Štěpínovi brokolice chutná :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.