• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Adámkovi taky, ještě mám v mražáku skleničku s krůtím, br. a brokol.
Mau- víš, co si myslím, že záleží i kolik té zeleniny tam je...já třeba "takové rizikové potraviny"( tím myslím, že nemusí zachutnat) dávám mín, víc brambor třeba....dle origo skleničky, těch množství se neřídím vůbec, pže mě ty jejich obarvované sklenky rajským protlakem příjdou břitké... :unamused:
Radší dávám víc brambor a zeleninkou dobarvím, nebo třeba k špenátu mu udělám br. kaši s trochou Sunaru...Několikrát se mi stalo, že tu kupovanou sklenku vůbec nechtěl....třeba Králík se špenátem, to udělal u tchyně takovou scénu, že sklenka letěla do koše!!! Přitom domácí bagruje vehementně.

Já množštví moc neřeším, proto je asi taky takový cvalda...čerstvé mu dávám do malé misky od oka, ale myslím, že toho bude víc než půl sklenky. Když zamražuju, dávám 3/4 sklenky....ale je to jak kdy. Někdy něco dojí, někdy ne....
4. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Karolí sní někdy půl klasické někdy i celou, někdy třičtvrtě. Ovoce jí teda jede, to sní i celou skleničku :slight_smile:
A s tím poměrem - to bude určo pravda. A věřím, že už i teď mají prcci svojí hlavu a tak jako každému jim prostě něco chutná víc a něco míň :wink:
4. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
mau: jj, taky si myslím :wink: Už mají svou hlavu a taky asi nebudou baštit všechno, že? :wink:

baru: ad poměr - dělám to stejně :slight_smile:
Štěpíno mi teď docela hezky pije ten mladý ječmen, jak jsem tu nedáno psala. Denně aspoň 30-50 ml dá, což je úžasný :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Ona fakt pořád spí. Už hodinu a půl. A to jedla naposledy v 7:30 :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak Štěpánek teď zblajzbul (respektive - spíš jsem do něj natlačila) malou sklenku jehněčího se zeleninou a teď baští kousek kukuřičné křupky. Spal dopoledne hodinu a půl :confused: Nechápu, ale asi jak ještě není úplně OK, tak potřebuje víc spát :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
čauky

aru: no to ranní povídání mě dostává ..je po noci nějakýnevykaceaný a hodinu v kuse tu papulu nezavře :grinning:

ket: normálně jakoby rizoto ..týži, maso, zeleniku (praktickycokoli, brokolici, mrkev ....)
nudle jsme zatím nedělali
chstám setaky na jáhly a spol.
brokolice je u nás jednička spolu se špetnátem ....holt zelená uklidňuje :grinning: :grinning:

nik: dík

akit: u nás pití z láhzve vůbec nefungovalo - pořiˇˇd mu hrnek :wink:
máme ten http://www.mam-shop.cz/cz/katalog/hrnicky/hrnicky-nuby/2829-hrnecek-s-odjimatelnymi-ousky-295ml.html a s ním začal pít ...láhve byl výbuch

kami: tak dsnad tě to nelapí ...další do klubu :sweat_smile:

mag: jiný kraj, jiný mrav :grinning:
4. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
jinak u nás se jí tak asi 3/4 skleničky na oběd
ovoce jsem ho už naučila, takže zbouchne i půlku :grinning:

saru: vybírvost nepodporuju - prostě se jí všechno - má nárok na šklebení ...ale u nás se vžyjedlo, co se uvařilo - žádné cavykys jídlem :slight_smile:

akit: fotky jsou hezké
ad podoba - konečně přišly na to, co my dvě víme už měsíce :grinning:
4. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
hup: taky vybíravost nepodporuju - když to nejí jednou, zkusím zítra - tak se naučil na květák a teď ho miluje :slight_smile: Myslela jsem to spíš tak, že každej den není chuť na všechno, že když to jeden den nechce, tak to zkusím jindy. Ale že bych to jako vyřadila, když mu to jednou nejede, to ani omylem.
4. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Štěpíkova teplota v zadečku - 36,8 °C :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
saru: jj ...to jo...taky to netlčím nijak na sílu...ale fifrání nedpoporuju

ad teplotka - to je skoro podchlazžený, když odeečtu půl stupně :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
4. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
no to já bych asi umřela hlady, kdybych bydlela u vás :grinning: :grinning:
hup: já spíš myslím, že se holky ptaly na druh rýže, ne s čím a jak upravovat. Nebo ne? :sweat_smile: teď jsem z toho sama jelen :grinning:
Karolí se nakonec vzbudila asi 11:45, tzn. spala hodinu a třičtvrtě. Měla celkem hlad, dojela zeleninku ze včera a ještě kousek kuřecího s rýží :slight_smile:
Pak si pohrála v pokojíčku na koberci (už má ten vzorek fakt zmáknutej :grinning: ), pouklízely jsme a čekáme na taťku :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z pošty, byla jsem poslat balíček a jako z valašska jsem zvyklá na ledasjaké počasí, i v listopadu, ale aby na jižní moravě padal již několikátý den sníh, tak na to jsem si ještě nezvykla :confused: :confused: ...i když sníh já ráda, tak kdybych na tu poštu nemusela, zůstala bych doma, což by bylo už třetí den a to asi není úplně ok ani pro prďolu, že se nevyvětrá..no každopádně to máme za sebou..
Stejně tak máme za sebou oběd v nové židličce, bylo to fajné..sice "škody "nadělal stejné jako v lehátku, ale ty se daly povětšinou utřít, zatímco fišerka musela do pračky..Vybíravost v jídle taky nepodporuju, když vidím svýho manžela, jak je vybíravej, tak bych ho liskla..u nás se sedělo u stolu do té doby, dokud se jídlo na talířích nesnědlo..a tak se budu snažit to naučit i dítě, ikdyž netuším, kam při jídle strčím ten negativní vzor ( tatínka ) :confounded: :grinning: Už jsem ale začala shledávat drobné ksichtíky při jídle, například dnešní Štěpánkovo menu Adovi moc nejede...ovečky asi nerad, tak jsem ho ušetřila a dala mu kravičku, ta mu šmakuje..
Hup jakej myslíš hrneček? Jakože s nějakou násoskou nebo že by pil jako dospěláci z kelímku? ( tot už jsem mimochodem též zkoušela a to ho bavilo vůbec nejvíce, jenže byl mokrej mega rychle ) Já mám avent magic cup, lahev se savičkou mam a tu lahev nuby ale tu větší bez oušek...se*e mi na vše. Teda v létě mi pil čas z té Mam lahve a večer z ní občas pije mlíčko..takže vlastně nechápu o co mu jde..no možná to bude tak obyčejný důvod, jakože nemá třeba žížu, co já vím..
4. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Karolí umí pít i z brčka :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
mau: já bych tě naučila ..to se neboj :grinning: :grinning:

no druh rýže používáme normál - tu co pro nás - jasmínovou - to je dobrá a kvalitní rýže

aktit: to jsem říkala taky, že manža si může svoje ofrky u jídla dělt někdebokem ale u stolu se jí všechno
no hrneček - ten, co jsem tam dala odkaz :wink:

maus: frajééérka ..to jsme zatím nezkoušeli ...
4. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
hup: no to ségra má tak blbý nápady :grinning: minule jí dala muffin :grinning: a prej vsaď se že jí to z toho brčka půjde, no a šlo :slight_smile:
jasmínovou já ráda, i indiánská je mňami :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak Fífa měl dnes poprvý špenát a měl úspěch. Zblajznul celou skleni.
Fotky zde.. Od téhle dál http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#IMG_6635a.jpg
Bordel byl všude :slight_smile: Dam mu vždycky do pusy jídlo a on si tam ještě narve ruce.. :grinning: :grinning: :grinning:

Jdeme ven, psala kámoška, tak jdem venčit :wink:
4. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Maus jj to mi radila kamarádka, že brčko je super..no koupila jsem něco podobného http://www.slune-cz.cz/nuby-sportovni-lahev-s-brckem-300ml/, ale neobalamutila jsem ho...
Hup no jasně, odkaz jsem viděla, ale já mám v podstatě to samé: http://www.lekarna.cz/avent-kouzelny-hrnecek-s-drzadly-260ml-od-6-m/
No nic kdo si počká ten se dočká..třeba fakt nemá žížu..ale děkuji za rady..
Ty jo tady je tma jako kdyby bylo 6 večer :confounded:
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
hele ten pachol mi u mashe přepnul na očko ..pak jsem se dodvala ..vypla tv, on to zapnul a opět přeladil na očko ...nechápu
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
hup: Štěpíno si taky běžně zapíná TV. Nebo manža kouká na sport a on to vypne :grinning: Jsou to lumpíci vynalézaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akit: tady svítí sluníčko a my jsme zalezlí doma :unamused:
4. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ondří to ovšem vychytal k dokonalosti - přímo na žádaný kanál :wink:
4. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
no já asi ven nejdu ..asi by mi to odfouklo kočár a do toho povichru poletuje déšť a sníh..byli jsme kždý den za posledních iks dní ..takže se to jednou nepo ....

akit: no jak už jsem psala ...nejlíp začal pít, dyž mu vylítly teploty :grinning: ...aleto je asi blbá metoda :grinning:

nik: tak to má víc špenátu všude okolo než v bříšku :grinning:
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
hup: tady je stejně hnusný počasí, taky fučí jak blázen, jsou tam 2C, děs :unamused:
Karolí dávám stejně spát na balkon (tam nefouká) tak se vyvětráme i tak.
kluci jsou teda machři (prostě chlapi) ovladač a spokojenost :grinning:
niki: Štěpa je hezky zelenej a pěkně to ladí bryndák-flaška-špenát :grinning:
4. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
saru: no přitom to není žádný vedlejší ...očko mámena 85 :grinning:

maus: víš jak to je s chlapama a ovládačem ....když ho ukořistí, nemá ženská šanci :grinning:
4. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
mau: jj, našemu Fildovi špenátek chutná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
saru :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
no pardon :grinning: promiň niki, promiň saru, myslela jsem samo sebou Filípka, že :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
vidíte, normálně mi hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj holky,
tak jsme se vrátili z nákupu, jeli jsme s kámoškou a prckama do Ústí (cca 30 km) a venku je teda děs, u nás se furt sype, do toho prší a padají takový krupky, tak nevím, jestli mám jít vůbec s malým do kočárku :rolling_eyes:

Jinak oběd zblajznul, holky kolik toho tak prcci sní, mě sní tak půlku tý dětský mističky a otvírá pusu dál, řekla bych, že toho je tak cca 250:slight_smile: je zajímavý že zelenina mu jede víc jak ty kaše.
kett: 250 je dost, to je šikula. Klasická sklenička má 190-200 a někdy jí Karolí sní celou, většinou tak třičtvrtě :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.