• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Sluníčko?? Tak to teda bledá závist..protože to by mi teď dodalo aspoň trochu pozitivní energie.. :slight_smile:
Hup..tak nejlepší metoda to pravda není, ale zase to přidává váhu teorii, že teď asi žížu nemá.. :astonished:
Maus jj absence balkonu je jedna ze zásadních vad našeho bydlení :unamused:
Adam ovladač k televizi považuje za nejlepší hračku na světě..a pak mobil, manžel mu už jeden vyřazený věnoval :grinning:
4. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Mau: prosím Tě, v pohodě :grinning: Nahodou jsi mi do mého léčení vnesla trochu humoru, fakt jsem se zasmála, dík :dizzy_face:
ket: Štěpula většinou zbaští 125g :wink:
4. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
maus: a bude hůř :grinning:
4. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tak u nás leje a leje, celý den, na jednu stranu jsemr áda, že mám Dandu doma, protože v tomhle by se mi nikam nechtělo.

Mau: hezkéééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Akit: jj, ty křupky, jak jsi zmiňovala jsou super, Vojtíšek je také má moc rád
4. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
NO kde jste kdo???? :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
já jsem túúúúú :wink:
4. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
já taky :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
No hurááááá, už jsem myslela, že jsem tu sama :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
nevíte, kdy opakují Přešlapy?
4. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
luci: a opakují je vůbec? se mrkni na netu :wink:
sklen: křupky taky určitě vyzkouším. Asi kukuřičné :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Neopakujou je zítra? Já vim, že jsem si je někdy nahrávala po půlnoci...

Hele, televizní závisláček http://www.youtube.com/watch?v=eIR14mCTLoM
4. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
niki: dobrej :grinning: Karolí je taky jako v hypnóze, ale víc u reklamy. zprávy jsou taky fajn, ale reklama je jednička :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Taky ho baví kouzelná školka a všechny znělky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Nik: dobrýýýýý, já fakt nemůžu z toho, jak vám jde krásně to sezení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Vojtula by si také vykroutil hlavu, když začne jaká koliv upoutávka na reklamu, ať už na nově nebo na primě :grinning:
4. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
4. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Teda niki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
seš ale dobře namaskovaná, člověk by tě nepoznal :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
mau: ale jo, ty rysy jsou tam zřejmý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
jj, a jak drží ten krígl, že? :grinning: :grinning: :wink:
4. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Nojo, maskování je třeba.. Ale jde mi to, co? Kam se na mě hrabou chlapi :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
tak a na nik to prasklo :grinning:

níík: my jde spustitz jen prvních 17 vteřin :fearful: ...ale i ak je brutální, jak je z té telky uvytržení ..jsem si myslela, že ondra ej maniak ...a ve srovnání s fífou tv teda naprosto ignoruje :grinning:
4. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
no já už bych nik nevěřila ..bo jak to je raz na tym internetu .... :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Hup, to je divný, mně to běží celý... Ten začátek je slabej vodvar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Ty bláááho, to jsi opravdu lepší než chlap, alespoň lepší, než ten můj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
A zase nikdo. My jdme koupat, už je nějaký unavený, tak si myslím, že zalomí okamžitě. Jen doufám, že né u flašky :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
My jsme okoupaní a už spíme :dizzy_face:
sklen: takže už nekojíš? Já už skoro ne, dá si říct maximálně v noci, ale k ránu a přes den nehrozím - prostě nechce
Nepsala jste náhodou některá (myslím Barča) že se Vám nějaká kaše hrudkovala? Dostala jsem mléčnou Sunarku a ta se hrudkuje. Jako jde to rozmíchat, ale žádná jiná kaše mi to nedělá

Jdu do sprchy :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Nazdárek, tady už se taky chrupe. Dnes jsem se koupala se Štěpíkem, dali jsme si do vody vonné olejíčky a inhalovali. Teda spíš dělali kraviny :grinning:
Pár fotek:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_1.11.2009/#17.jpg (přihlášení jako vždy)

mau: já ji mám taky a nehrudkuje se :confused:
4. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
saru: moc pěkný, jste se vyřádili, co? :slight_smile:
s tou kaší nevím, možná když jí tam nasypu víc naráz či co...
4. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Mau, já nerozmíchávám, myslím, že podle Saru naliju, nasypu do flašky a "zašejkruju".....nehrudkuje se mi zatím žádná, to už jsme vyzkoušeli asi 10 druhů!!! Dnes jsem otevřela novou Ovesnou s jablky....holky, já miluju vůni těch kaší od Sunárku, taky moc dobře šmakovala....dělám 180/8 odměrek už delší dobu, většinou se dožaduje ještě, ale tak to už bybyl moc velký extrém, ne??? :sweat_smile:
4. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.