• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
baru: já jsem právě ještě u téhle nevychytala počet odměrek, takže přisypávám :wink: jinak taky nasypu a šejkruju :slight_smile:
taky jsem dělala 180 a poslední dny dělám víc, tak 200 Někdy nevypije všechno, ale dělám jí to řídké tak to navíc je stejně jen voda, myslím, že v poho, kdyby nechtěla tak to nepije. :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
baru: my teď kaši už jíme lžičkou, takže ji dělám hustší a rozmíchávám vidličkou, ale dřív jsem jen zatřepala, přesně jak píšeš :wink: Já jsem ráda, když Štěpíno sní 30-60 ml, pak se jdem koupat, a pak vypije 150 ml Sunaru. To už je takovej dlouhodobej rituál :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
taky jsem dávala lžičkou, ale zase jsem přešla na láhev, pro nás je večerní rituál ta láhev...
on totiž v neuvěřitelné rychlosti dokázal lžičkou sníst i těch 180 a pak se dožadoval hodně čaje a pak blil...takže 180 kaše a jen cucnout na spláchnutí čaje a spát...
4. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Niky, bomba videa obě :grinning: A Fílípek super sedí!!! ten polštář ani nepotřebuje ne?
Nám se taky kaše nehrudkuje, zkusili jsme tři, ale asi nejsou mléčné. te´d dávám jogurtovou s lesním ovocem, je fakt dobrá! a jíme lžičkou, nejsme prťata :sweat_smile: vodu dodržím podle návodu, ale sypu, až je to dost husté, Saru to dělá taky tak, že jo. akorát my sníme vše, takže dnes jsem už nekojila, ani včera. až za dlouho.
4. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak to my jsme zatím u Sunaru, al ekdyž jsem to dělala Dandovi, tak jsme to míchali v misce takovou tou šmrdlačkou :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Saru: bomba fotky, zase erotika před desátou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
4. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky, tak máme za sebou první a doufám, že poslední pád z postele :unamused:
chjo, ráno vstávám, dávám emi martinovi do postele s tím, aby jí hlídal, at nespadne. on ještě prohodil něco, jestli jako nespim, když jí u sebe mám, tak já na to, že v podstatě ne, že jsem v polospánku a furt jí hlídám

jdu si umýt vlasy, v ložnici klid, tak tam nechci lézt, a emi budit, chtěla jsem jim dopřát ještě půlhodinku a v klidu se nasnídat, než budu muset odejít
no a najednou rána a pláč :frowning2: no rána to nebyla, spíš jako když spadne pytel na zem.
tak tam letím, emi na zemi a martin vyjukanej jí zvedá (prostě usnul... a ona přelezla polštářovou bariéru) a utěšuje. krve by se do mě nedořezal a myslím, že ani do něj. tak vystrašenýho, lítostivýho, omlouvačnýho a zároven naštvanýho jsem ho snad ještě neviděla.

jenže pozdě bycha honit že? já si vyčítám, že jsem do tý ložnice nenakoukla, co se tam děje, že je ticho...no a on si to vyčítá taky.
naštěstí, si už ted večer troufám říct, že se nic nestalo. postel nemáme tak vysokou, když si emi klekne na podlahu, tak má hlavu výš než je matrace postele (pro představu výšky) nepadala po zádech, že by letěla a bouchla se do zátylku to ne. spíš lezla směrem k nočnímu stolku, kusem těla už přesahovala postel a pak sjela dolů. když jsem přišla do ložnice, ležela na bříšku mezi postelí a stolečkem. tak bych řekla, že ten stoleček pád ještě zbrzdil.
čímž to teda nechci zlehčovat, vylekaní jsme byli, sice to není vysoké, ale je to z výšky a nevěděli jsme, jak padala... k mudr. jsme nešli. na hlavičce neměla nic červeného, jako že by bylo vidět místo, kam se bouchla. ručičky, nožičky jsme prohmatali a celý den jsme jí sledovali. chová se normálně, chvilku po pádu už se smála, normálně jedla a tak.
tak snad opravdu je vše OK.
holky, asi nás čeká spoustu pádů prcků, a asi i z větších výšek a více krkolomné, ale je to teda hrozný.
4. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Kaci: nelam si s tím hlavu, to se prostě stane, ať hlídáš nebo ne. Dandula také havaroval, bylo mu 6 1/2 m, dvakrát po sobě. Neboj, určo bude v pohodě. Chápu, že to byl šok..... ale uvidíš. :wink:
4. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
ad příkrmy) příkme s rýží a masem dávám běžně. těstoviny jsem zkoušela zatím jednou - sklenička z DM.
já většinou vařím zeleninu. když mámaso, tak dávám skleničkové, k tomu třeba uvařím přílohu nebo nic.
holky kde kupujete maso? normální nebo bio?

bram nebo kdo to tu psal, ten vývar jsi dělala z jakého masa?

ad pití) avent hrneček máme taky a prd platný. o víkendu zkusila mamka dát emince pít ze skleničky čistou vodu a to jste měli vidět, jak pila. takže ze skleničky a kelímku vodu pije. problém je, že víc je na triku než v ní, tak tenhle způsob nelze praktikovat, když jsme mimo domov...
tak jsem dneska koupila obyč. hrneček s pítkem za 20 kč, nemá žádnou protivylévací úpravu, prostě to teče, když se to nahne, tak ho zítra zkusím a uvidím
4. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
kaca: mě už Karolí taky spadla a to byla ještě maličká. je to hrůza, ale prostě se to stane. Prý je to normální a dítě pády do cca 60cm zvláda v pohodě :wink:
4. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
kaca: z každého hrnečku jde ta pojistka vytháhnout, aby to teklo :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Kači, ráda bych tě potěšila, Martínek mi už taky z postele spadl.. jednou fakt, absolutně nevím, jak se mu to povedlo - ve třech měsících, a podruhé jsem ho chytala těsně nad zemí.. naštěstí máme v ložnici koberec, takže to dost pády tlumí..

jo holky a rýži vaříte zvlášť? i masíčko? rýži brzy vyzkouším, ať se ukáže, jestli je prcek po mě nebo po manžovi :slight_smile: já zatím vše vařím, měli jsme jen jednu skleničku, a bez valného úspěchu.. ale vyměnila jsem pár věcí za příkrmy, různé masozeleninové, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
holky díky za uklidnění
mau: fakt to jde vyndat jo????jdu to prozkoumat, to jsem nevěděla, díííííky hvězdo za tip
4. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
kaca: jasně, kvůli umývání :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Saru, teď jsem prohlížela fotečky, z vany jsou fakt originální! a štěpíno vypadá velký, jak tě pěkně zakrývá :sweat_smile: zdá se mi, že má červený nosík, to fakt?
4. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
mau: to mě nenapadlo, že to je tam na to. ten silikon z pítka vždycky odstraním, umyju a namontuju zpátky. prostě mě nenapadlo, že to tam můžu dát bez toho...jak prosté:slight_smile:
4. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
kaci: to se stane :wink: jako je to leknutí ..ale obvykle to je v poho ...lavu bych si z toho nedělala

kaše sníme tak z decky až deci a půl vody a cca 3-4 hooodně vrchovatých lžic - taková hustá kejda (na lžičce dělá hromádku) ..jíme samo lžičkou - tohle by se z flašky dostat nedalo :grinning:

kaci: maso se snažím kupovat bio, ale ne vždy to jde - králík jsem třeba koupla od rabbita ....

luci: vše vařím v jednom hrnci - když dělám rizoto pro nás, taky to je eintopf, tak proč ne pro ondru :wink:
4. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky neslyšeli jste ve zprávách, že na slovensku umřel roční chlapeček na tu prasečí chřipku ...no to bych jako nepřežila :frowning2:
4. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Kači, ten pád je mi líto :frowning2: úplně tvůj straach vidím, taky by se ve mně krve nedořezal, jak během chvilky visel hlavou z naší postele u kraje- nespadl, ale dobře mi nebylo :unamused:

Vývar jsem vařila z králičího masa, normálně jak vařím nám, jen jsem tam dala víc bezvaječných nudlí a mixla, at má do flašky, ale čuměl na mě jak puk, jako co? Flaška? V poledne? Druhý den jsem ho nakrmila tím už lžičkou. Bio maso nekupuju. Ten králík sice asi trochu byl, byl domácí od známých, ale jinak mu ukraju kousek toho, co máme my a vařím vše dokupy, i tu rýži, když dávám.
4. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
kaci: je mi jasný, že to asi vyděsí, ale neboj, takových pádů ještě bude :wink:

luci: jasně, že má červenej nosík, protože jsem mu poslední dva dny pořád utírala kapesníkem nudli u nosu a on si ho šmrdlá, jak ho svědí. I já ho mám pěkně rudej. Ovšem já mám pořád rýmu, kdežto on už skoro vůbec, za den to odbyl. Mně už je taky líp, je mi jasný, že za noc se to zase natlakuje, ale teď je to celkem fajn. Krk už nebolí, přešlo to na kašel, takže už se to dostává ven :wink:
4. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
hup...já to ve zprávách slyšela. to je strašný :cry:
4. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
hup: ježiš, neslyšela :cry:
4. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
holky zítra máme vítání občánků...pro emi model mám, ale co si oblíknu já...jsem na sebe zapomněla a nemám nic vymyšlenýho :unamused:
4. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ju chůůůůů, holky, já vyhrála pro vojtu bundu jen za kačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kač: tobě bude slušet i pytel, jsi hvězda, určitě něco vymyslíš :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ty jo, mě tak bolí v krku se z toho p....u. Petr přijel z práce také nachcípaný, prý má také v krku knedlík. No, na konec to odneseme všichni, boooože :cry: :cry: :cry:
4. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
skle: téda, to je dobrej kup
jj, něco ze skříně vyhrabu:slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
skleni: gratulace :dizzy_face:

Přichází večer a mně zas trochu zalíhají uši a víc kašlu, ale jinak je mi celkem OK :wink: Právě surfuju a hledám nápady na dárky, ale většinu už mám :slight_smile: Takhle brzy jsem vybráno ještě nikdy neměla.
4. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kači Adam mi taky spadl - z fišerky..nepoutala jsem ho neb mě nenapadlo, že by mohl zhučet a bylo to cca před 3 týdny, jak si začal sedat..tak si sedal a vzal to moc hopem a skončil na čumáčku, ale v pohodě to zvládl, ikdyž šok to byl pro něj i pro mě dooost velkej..No a od té doby ho poutám a už mi visel i hlavičkou dolů než se naučil jak velkou sílu má vyvinout na to aby si sedl :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.