• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Skleni, hoď tady odkaz na bundičku :slight_smile:
Kači, hlavně ať ladíte s Emi :wink:
4. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
noc byla všelijaká. hned večer jsem tam byla několikrát - plakala, asi ve 22 jsem si ji vzala do postele, nemohla zabrat, tak jsem jí ve 23 namazala dásničky calgelem a skoro hned usnula. vzbudila se až ve4 na mlíčko a pak v 6 zase s pláčem a poplakávala ze spaní až do7 kdy jsme vstávaly :frowning2:
Má i zvýšenou teplotku 37,6 takže je něco špatně, asi fakt ty zuby :unamused:
sklen: ty seš klikař s tou bundučkou, fakt super :dizzy_face:
kaca: těším se na fotečky z vítání :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4254791

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4243046 Luci, tady jsou

U nás noc slušná, dnes to bylo bez UM, stačilo mu prso. Dandula se vzbudil s teplotou, já nemůžu polykat,prskám na všechny strany.... hrůza.... nesnáším to.
5. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Tak já dnes nemám zalehlý uši - hurá :dizzy_face: Kašel a rýmu pořád mám, ale řekla bych, že je to lepší než včera, tak uvidíme :wink:
Štěpulka je zlatej - usnul v 18, papal, ve4, pak vstával v6, ale 2 hoďky si ještě hrál sám v postýlce, vůbec neplakal, jen výskal a kecal s hračkama A papal až v 8 :dizzy_face: Poslední dny je pusinka - skoro vůbec někňourá, velkou část dnes si sám hraje, je nasmátej :dizzy_face: ještě malinko kašle, ale už téměř ne. Teplotka 38,6 - na to běžně mívá 37,5, tak je asi fakt podchlaznej :grinning: :grinning:

mau: řekla bych, že 37,6 ani není teplotka, nebo jo? :confused: Hlavně, ať je karolí lépe :wink:

skleni: tak se hezky uzdravujte, ať jste brzy fit. Fakt se to asi šíří po netu :unamused:
5. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
saru: no má v prdce 38,1 to už je podle mě zvýšená :sweat_smile:
je fajn, že je ti líp a že je Štěpánek zlatej :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
skleni: jejda, tak si všichni zalezte do pelíšku a vypoťte to :unamused:
5. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
mau: tak to jo, já myslela, že má v zadečku 37,6 :wink: Ale zatím to není moc, to by vážně mohly být ty zoubky, tak snad to bude dobré :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj,
normálně sem nebudu chodit.........oba jsme chcíplý......Vojtí začal včera hnusným suchým kašlem a já dnes knedlík a též pokašlávám a bude z toho rýma....se to tu šíří jak mor :confounded:

manža zůstal doma, tak jdu ležet a potit se....přejme si úspěšný boj s nemocema :wink:
5. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj, hlásím nové fotky :slight_smile: kuk do alba

já moc nemám čas sem chodit, stavěli jsme krov, tak jsem vařila pro 10lidí a tak...
...ale myslím na vás a marůdkům přeji rychlé uzdravení :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Pebi: moc hezkééé, Mareček má nádherné kukadla. Super čvachtání co????

Mau: ráda bych, ale to nejde, pořád tady musím něco dělat, hlavně s Vojtulousi to nedovedu představit.
5. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
čauky kočky,
skleni, super kup, fakt :slight_smile:
my mělinoc normál... takže nic moc..
Pebi, na fotečky ráda mrknu. já budu pro tolik lidí vařit teď o víkendu.. budeme dělat fasádu - barvu. poraď, co jsi vařila,????

Holky, kolik dáváme mimi masa na jednu porci?

máme nový fotečky:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=453996&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Luci pěkné fotečky, a moc hezkké vítání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Slušelo vám to tam
5. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
luci, v pondělí jehněčí guláš, út. kuřecí čtvrtky+rýže, st. řízky... snažila jsem se o jídla nejméně náročné na čas, s dvěma dětma jsem měla co dělat :slight_smile:

mimi masa dávám od oka
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky, u nas noc podobna jako u saru, takze lahoda :dizzy_face: :dizzy_face:

ted litam po celem byte a pripravuju veci na prvni plavco, jsem fakt zvedava, jak to tady bude probihat. Skoda ze je tatka v praci, tak nebude mit asi kdo fotit :frowning2:

Vsem nemocnym brzke uzdraveni..

U nas zatim zadna nemoc nepropukla, asi jime hodne cesneku :grinning: , jen doufam ze po tom plavcu neco nechytime
5. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
vcera jsem koupila taky novou kasi bananovou, dela se v mlicku, malemu moc chutnala /mamince taky/. Papame lzickou a pak dokojim nebo dokrmim UM .
5. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky stalo se vam nekomu, ze by prckove plakali na plavcu???Jak teplou vodu normalne mivate v bazenu??
5. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
pebi též budu dělat guláš, pak pečené kuře.. asi dám ještě ty řízky. díky :slight_smile:
magi, jo občas nškdo zapláče, ale nic vážného. vodu máme celkem studenou- asi 29 st. kaše už dáváme též a občas už ani pak nekojím, když sní všechno. co to masíčko?
5. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Mag: no tak hlavně, že jste si pošmákli. :grinning: :grinning: :grinning: Tak si plavčo užijte a hlavně se tam neutopte :grinning: :grinning: :grinning:

Mimi dávám masíčko zatím jen ze skleniček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás dneska končí veškerá sranda :grinning: , vařím oběd, kouknu, dítě nikde, přeplazil půlku obýváku a samozřejmě si to ze všech možností namířil ke krbovkám, takže tatínek bude dělat ohrádku a mě končí veget :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
pebi: máš nádherný děti :dizzy_face:

luci: slušelo vám to. Všem :dizzy_face:

skleni: perfektní kup :wink:

enza: teda tady se to fakt šíří. Tak se uzdravujte :wink:

Štěpíkovi dneska lítají nudle z nosu, vždycky frkne a já musím přiběhnout s plínou :grinning: Krásně mu to z nosu leze samo, odsáváme jen občas. A teplotku už nemá ani trochu :dizzy_face: A já jen malinko přes 37, docela už pohoda :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Manža se smál, jak se to tu šíří - prý si máte všechny zkontrolovat, jestli máte v PC pořádněj antivirák :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
ket: téda, tak to je Tomík šikula :dizzy_face: Tak to hodně štěstí, zábava začíná :grinning:
5. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojík,
my noc celkem v klidu, normálka mlíko v 1, pak v 6.30, to už nespal.
HOlky, měly jste pravdu, řepa byla dnes i vplíně :slight_smile:

Podařilo se mi prodat kolotoč od Fishera, ale paní se zdá 650 i s pošt. moc, prý se tedka prodává za 800, no nevím, jestli mě láme, já ho loni kupovala za 1200, ani na netu jsem ho neviděla mín než kolem tisícovky. No, pal to čert, tak at to má bez poštovného. Čím mín bebechů tu při té rekonstrukci bude, tím líp...Asi se budu zbavovati i nějakého oblečeníčka, pže malý má takmer 7 měs. a v krabicích se mi to pěkně kupí...
5. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojky, u nás noc horší, po 2 hodinách. V 7:15 vypadal vyspalej, měla jsem ho v posteli, pořád se točil na břicho, hrál si... Pak ještě v 8.30 vytuhnul a spali jsme další hodinu.. Teď zase spí a já vytírala... Jsem myslela, že bude spát v noci jako zabitej, páč spal včera přes den jen 2x - celkem 1h15min... A prd... Usne ve 20 a ve 21 už kníká... Pořád si cpe ruce do pusy, ale zuby nikde... Ani nateklý dásně...

Nemáte nějakou mastičku na suchou kůži? Má dost suchnou prdelku, až tam jsou i takový malinký pupínečky... Určo koupim Linolu do koupele, ale ještě bych chtěla nějakou mastičku... Četla jsem o Ondřejovo masti - nemáte zkušenosti?
5. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Saru: to je moc dobře. Dandula teď zae lehnul s teplotou a ve Vojtovi to začíná nějak chrčet, jako kdyby si nemohl odkašlat.... O mě ani nemluvím, leji do sebe čaje o sto šest, vzala jsem si paralen, potím se, ale krk bolí jako prase

Kett: no to je šikula

Holky je tu ještě někdo, komu se dítko neotočilo??? nebo jsme poslední :angry: :angry: :angry: :angry:

Baru: určo láme. Myslím, že to je dobrá cena. Mě ho jedna nabízela za 700,- bez pošty :wink:
5. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Pebi: Mareček je celý ty, krásnýýý klučík :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak u nás se konečně chrní. Dnes mu to zase trvalo. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
NIku- Ondřejovka je skvělá, je to vazelína s heřmánkem. POužívali jsme jí v práci na suché prdelky, trošku větší :sweat_smile: u seniorů, jako prevence právě opruzenin a měli jsme maximální úspěch. Já tu mám ještě různé vzorečky, Bepanthen je taky dobrý, anebo používám Weledu. Ale Ondřejovku bych určo koupila :wink:
5. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
skleni- u nás taky, opět s hysterákem, opět ve stejnou dobu :angry:
5. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
ondřejovka je skvělá a krásně voní...jen jsem kdesi četla, že se nesmí používat dlouhodobě :wink:
5. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.